Νέα

West Rose cafe, bar & restaurant. Λ.Αθηνων 204

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα amjik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 375
  • Εμφανίσεις 84K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
amjik

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.627
Κριτικές
61
Like
39.820
Πόντοι
21.555
Στόχος κλείδωσε.. Αλίκη , κάτι μού βγάζη , κάτι παράξενο πού μετά άπό όλιγόωρο κους -κούς
έπετευθη άμφότερο βάλς...... τό κλού ?? έστίιασα στην έκφυλη καί καταδικαστέα άποψη ήδονιστών άρχαίων φιλοσόφων  :wanker: :wanker:  :hi:
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Πήγα χθες κατά τις 2 μετά τα μεσάνυχτα και είχε αρκετές κοπέλες, από τις οποίες 2-3 πολύ όμορφες. Ρώτησα τις όμορφες για επάνω και μου είπαν ότι δεν πάνε πλέον, ότι αυτά σταμάτησαν τώρα και ότι σιγά μη γαμηθούνε για 100€ (τι είπε τώρα.. :think: ) και ότι μπορώ να κεράσω ποτό αν θέλω... Τις είπα κι εγώ ότι χωρίς συνέχεια δεν κερνάω τπτ... Με πέρασαν για μπάτσο ή έτσι έχουν τα πράγματα? Ξέρει κάνεις?
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Είναι κανείς για καταδρομή απόψε προς τα κει?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
24.999
Πόντοι
34.168
Πήγα χθες κατά τις 2 μετά τα μεσάνυχτα και είχε αρκετές κοπέλες, από τις οποίες 2-3 πολύ όμορφες. Ρώτησα τις όμορφες για επάνω και μου είπαν ότι δεν πάνε πλέον, ότι αυτά σταμάτησαν τώρα και ότι σιγά μη γαμηθούνε για 100€ (τι είπε τώρα.. :think: ) και ότι μπορώ να κεράσω ποτό αν θέλω... Τις είπα κι εγώ ότι χωρίς συνέχεια δεν κερνάω τπτ... Με πέρασαν για μπάτσο ή έτσι έχουν τα πράγματα? Ξέρει κάνεις?
Και εσυ....Δως την 50!!!!!!
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Είναι κανείς για καταδρομή απόψε προς τα κει?

Επειδή κανείς καριόλης δεν ήταν πρόθυμος (κουφάλες), πήγα μόνος μου τελικά. Όχι ακριβώς μόνος δηλαδή, πήγα μια μετάξι όπου δούλευε μέχρι τις 11 μια δικιά μου, την πήρα απ' το μπουρδέλο και της είπα "Πάμε να σε κεράσω μια μπύρα".

Στο μαγαζί ήταν 7-8 γυναίκες και ένας άντρας πελάτης.
Καμία δεν πλησίασε να κωλοτριφτεί (λόγω του ότι ήμουν με γκόμενα).
9 ευρώ η μπύρα μου και η Coke της νεαράς, άφησα 10. Κάτσαμε κανα μισάωρο. Μετά δεν είχε νόημα.

Πρέπει να κάνουμε μια καταδρομή, αντροπαρέα όμως.
 

Συνημμένα

  • untitled6.gif
    untitled6.gif
    40,5 KB · Εμφανίσεις: 84

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Όχι ακριβώς μόνος δηλαδή, πήγα μια μετάξι όπου δούλευε μέχρι τις 11 μια δικιά μου, την πήρα απ' το μπουρδέλο και της είπα "Πάμε να σε κεράσω μια μπύρα".
Με τσατσά,εννοείς;  :)
 

pitbull30

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
16
Like
23
Πόντοι
0
από την άλλη, ο κλασσικός ο μαλάκας ο ελέινας επαγγελματίας γκρινιάρης, και η μεγαλύτερη-καλύτερη πουτάνα στο κόσμο να σκάσει, στάνταρ θα βρει κάτι να γκρινιάξει: πάχυνε, έχει σπυριά, είναι ακριβή, μας κοροιδεύουν, στο μεταξουργείο είναι καλύτερα...

όποιος θέλει πάει όποιος θέλει δεν πάει, τι γκρίνια και εμμονή είναι αυτή; έγραψα κάποια πράγματα μερικές σελίδες πριν, μπαίνω και βλέπω τα ίδια άτομα να γκρινιάζουν για τους ίδιους λόγους, επάγγελμα το έχετε κάνει...

είναι σαν να σκάει κάποιος που έχει λεφτά για ένα atos (ή και καθόλου) έξω από αντιπροσωπεία merdeces και να λέει στους πελάτες κάθε μέρα, ακριβοί είναι μη πάρετε, με τα ίδια λεφτά παίρνω 20 atos και 1200 ραντεβού στο μεταξουργείο, είναι απαράδεκτοι. Επίσης τα merdeces δεν μου αρέσουν, δεν είναι τόσο βολικά, ούτε και τόσο επιτυχημένα (δεν κυκλοφορούν αρκετά) και μας κοροϊδεύουν γιατί αλλού πουλάνε πιο φθηνά και πιο επιτυχημένα αυτοκίνητα και όσοι αγοράζουν από δω και κορόιδα.

δεν ξέρω τι ακριβώς σημαίνει πιρφορία αλλά η γκρίνια είναι επίσης πολύ παράξενη νόσος.
Αλλο να αγοραζεις καποιο προιον και αλλο να αγοραζεις υπηρεσιες μην τα μπερδευεις δεν ειναι καθολου το ιδιο.οσο αφορα το πρωτο σκελος της απαντησης σου περι γκρινιας συμφωνω
 

Επισκέπτης

ειχα γραψει οτι θες κανα 200αρι για να το γλεντησεις. κι οταν λεμε γλέντι μιλαμε για γλεντι.
επεσα μεσα εκτος αν κανεις νομιζει οτι ειναι κουκλακι και θα επαιρνε με 50-70 στο μενου ολη την κουζινα.
με τα πενηνταρικα εκει τελικα δεν επαιρνες τιποτα.
τωρα οπως φαινεται τον πουλο συνολικα.Τελικα δεν εχει γλεντι, φαε πιες και καντην για αλλου.
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
ειχα γραψει οτι θες κανα 200αρι για να το γλεντησεις. κι οταν λεμε γλέντι μιλαμε για γλεντι.
επεσα μεσα εκτος αν κανεις νομιζει οτι ειναι κουκλακι και θα επαιρνε με 50-70 στο μενου ολη την κουζινα.
με τα πενηνταρικα εκει τελικα δεν επαιρνες τιποτα.
τωρα οπως φαινεται τον πουλο συνολικα.Τελικα δεν εχει γλεντι, φαε πιες και καντην για αλλου.
Ίσως να έχεις δίκαιο άρχοντα. Σε εμένα πάντως δεν θέσανε θέμα τιμών, μου αποκλείσανε το ενδεχόμενο ερωτικής συνεύρεσης στα δωμάτια πάνω. Μου είπανε ότι αυτό γινόταν παλιά, τώρα όμως όχι. Πιθανώς κάποιες κοπέλες να πηγαίνουν και τώρα με πελάτες που γνωρίζουν και που είναι αγαπούληδες και χορηγοί...
Εγώ δεν σκέφτομαι έτσι, τουλάχιστον έως σήμερα...γιατί απόλυτοι δεν πρέπει να είμαστε...χαχαχα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Πάμε λίγο σοβαρά κύριοι... :hi:
Μέλος που ήταν στα εγκαίνια και τον εμπιστευόμαστε με κλειστά μάτια,μετέφερε τα παρακάτω!  :kneel:

Μάς είπε ότι το έκλεισαν επάνω και καλά λόγω καλοκαιριού.
Τα δωμάτια δηλαδή.
Ότι το έκλεισαν λόγω θερινών διακοπών και ότι -υποτίθεται - θα ξαναλειτουργήσει από φθινόπωρο ο χώρος επάνω που είχε τα δωμάτια.
Οπότε τώρα είναι κανονικά μόνο για ποτό και φαγητό κάτω.

 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Πάμε λίγο σοβαρά κύριοι... :hi:
Μέλος που ήταν στα εγκαίνια και τον εμπιστευόμαστε με κλειστά μάτια,μετέφερε τα παρακάτω!  :kneel:

Μάς είπε ότι το έκλεισαν επάνω και καλά λόγω καλοκαιριού.
Τα δωμάτια δηλαδή.
Ότι το έκλεισαν λόγω θερινών διακοπών και ότι -υποτίθεται - θα ξαναλειτουργήσει από φθινόπωρο ο χώρος επάνω που είχε τα δωμάτια.
Οπότε τώρα είναι κανονικά μόνο για ποτό και φαγητό κάτω.
Ευχαριστώ άρχοντα billy,
Και έμενα μου είπαν "από Σεπτέμβριο ίσως"... :knockinb:
:hi:
 

Επισκέπτης
Ίσως να έχεις δίκαιο άρχοντα. Σε εμένα πάντως δεν θέσανε θέμα τιμών, μου αποκλείσανε το ενδεχόμενο ερωτικής συνεύρεσης στα δωμάτια πάνω. Μου είπανε ότι αυτό γινόταν παλιά, τώρα όμως όχι. Πιθανώς κάποιες κοπέλες να πηγαίνουν και τώρα με πελάτες που γνωρίζουν και που είναι αγαπούληδες και χορηγοί...
Εγώ δεν σκέφτομαι έτσι, τουλάχιστον έως σήμερα...γιατί απόλυτοι δεν πρέπει να είμαστε...χαχαχα

δεν υπαρχουν αγαποληδες και χορηγοι,αυτο ειναι ετσι για να το λεμε στην πιατσα,υπαρχουν αυτοι που ειναι ησυχοι
και τρωνε το γλυκο απο το βαζο οταν σεβιρεται κι αυτοι που θλελουν το βαζο δικο τους
η κανουν τους εξυπνους και μενουν χωρις χερια.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.810
Κριτικές
125
Like
21.652
Πόντοι
28.900
Δύο ερωτήσεις

1)Τελικά ποια κορίτσια δουλεύουν στο εν΄λόγω μαγαζί και αν μπορούμε να τις δούμε σε κάποιο link;;;

2)Στα δωμάτια πάνω ανεβαίνουν τα κορίτσια;;;
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Δύο ερωτήσεις

1)Τελικά ποια κορίτσια δουλεύουν στο εν΄λόγω μαγαζί και αν μπορούμε να τις δούμε σε κάποιο link;;;

2)Στα δωμάτια πάνω ανεβαίνουν τα κορίτσια;;;

πριν λίγες μέρες πάντως που είχα περάσει το είδα κλειστό και απ όσο πρόλαβα να δω απ τον δρόμο είχε χαρτί στην πόρτα που έγραφε ότι ανοίγει ξανά τον οκτώβριο. οπότε προς το παρόν δεν δουλεύει καμία κοπέλα εκεί.  :grin: :grin:
 
OP
OP
amjik

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.627
Κριτικές
61
Like
39.820
Πόντοι
21.555
Ανοίγη ξανά στίς 8/10/15  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom