Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 827K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.330
Πόντοι
3.936
H Λιθουανή είναι θεόμουρλη. Της υποσχέθηκα να την πάω θάλασσα αλλά η Γλυφάδα πέφτει μακριά.Πρέπει να βρω και καμιά καλή ψαροταβέρνα,γουστάρει ψαρικά.
Πηγαινε την για μπανιο και χαλαρωση στην λιμνη της βουλιαγμενης. Αν θελει οπωσδηποτε θαλασσα στην παραλια της βαρκιζας ειναι καλα. Μετα για φαγητο στο Λατινι επισης στην βαρκιζα. Αν δεν θες να σου πιασουν τον κω στα ψαρικα πηγαινε παραδιπλα σε μια πολυ καλη ταβερνα το καστελοριζο.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.327
Like
15.986
Πόντοι
3.656
Και μιλάει και για Κυπραιες ο άχρηστος που παίζει να μην έχει δει στη ζωή του.
Εδώ έγραφε παλιότερα ότι έβλεπε Ρωσίδες στο Μενίδι.
Τυπάρα, είναι θεάρες οι κυπραίες και τις απαξίωσε ; Είναι σε επίπεδο ουγγαρέζας ή νορβηγίδας ας πούμε ;
Ρωσίδες στο Μενίδι και ρωσόφωνες (το αττικής, για το αιτωλοακαρνανίας δεν ξέρω) δεν έχει ;
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.731
Like
2.778
Πόντοι
456
Γιατι ρε τυπε που θυχτηκες?
Οι ελληνιδες και οι κυπριες για το πουτσο καβαλα ειναι,μηδεν ποιοτητα.
Οι λιθουανες ειναι αλλο επίπεδο ανώτερο
Άσε μωρέ τους καθυστερημένους.συγκρινουν Βαλτικές με τις Κύπριες..καταρχάς οι Κύπριες(και πολλές ελλεινιδες ειδικά από νότια Ελλάδα) πολλοί δεν θα τις έβαζαν καν στη λευκή φυλή..αυτό μόνο τα λέει όλα..
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.731
Like
2.778
Πόντοι
456
Τυπάρα, είναι θεάρες οι κυπραίες και τις απαξίωσε ; Είναι σε επίπεδο ουγγαρέζας ή νορβηγίδας ας πούμε ;
Ρωσίδες στο Μενίδι και ρωσόφωνες (το αττικής, για το αιτωλοακαρνανίας δεν ξέρω) δεν έχει ;
Αυτός ρε γράφει ότι θέλει τουρκαλαδες να του κάνουνε γλιφοκολι τον ξεφτιλισε ο βαντμαν σφικτιρας..και ο τροβαδούρος τον έλεγε συκιά..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.330
Πόντοι
3.936
Άσε μωρέ τους καθυστερημένους
Εσυ εκτος του οτι εισαι ανιστοριτος αμολας μπλοκια μεγατονων- με ενα iq ραδικιου εχεις αποψη αλλα και κομπλεξ κατωτεροτητας. Ολοι οι τουρκαλβανοι εχετε πλακα που νομιζετε οτι καταγεστε απο του ιλλυριους. Απο τους ηλιθιους μπορει.Υγ Στις βαλτικες χωρες εχεις πατησει και εσυ μονο νοερα οπως κ καποιοι αλλοι εδω μεσα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.782
Κριτικές
15
Like
11.429
Πόντοι
3.846
Oταν μερικά ζώα εδώ μέσα γράφουν ότι περιμένουν να πάνε Ρωσία για να πάνε να πετύχουν κανένα σλαβικό μουνί απλά γελάω μαζί τους και τους κατουραω.

Απλά βγαίνω για καφέ και συναντώ τέτοια μουνάκια καθημερινά.
 

Συνημμένα

  • IMG_20240305_224931.jpg
    IMG_20240305_224931.jpg
    834,6 KB · Εμφανίσεις: 38
  • VID20240301101726.mp4
    6,9 MB · Εμφανίσεις: 0

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Υγ Στις βαλτικες χωρες εχεις πατησει και εσυ μονο νοερα οπως κ καποιοι αλλοι εδω μεσα
Για κάποιον που μένει κεντρική Ευρώπη είναι ότι πιο εύκολο να πας βαλτικές χώρες.
Δεν ξέρω τι scamάρισμα θεωρείς ότι κάνει ο kman με τις αποδείξεις, αλλά δεν είναι και τίποτα τρελό να πεταχτεί Βαρσοβία - Κωνσταντινούπολη - Αθήνα

Εδώ η πρώτη απόδειξη της ημέρας στη Ρίγα

rsz_1img_20240306_135607.jpg


Τι scamάρισμα δηλαδη να κάνει κάποιος με μια απόδειξη;

Ποστάρει ο kman σημερινές αποδείξεις και γυναίκες, αλλά είναι fake.
Ποσταρει ο άλλος φωτογραφία του 1997 από φιλμ και είναι σλαβολόγος...

Θα μαι Ρίγα για μια βδομάδα. Σιγά το κατόρθωμα..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.330
Πόντοι
3.936
Δεν ξέρω τι scamάρισμα θεωρείς ότι κάνει ο kman με τις αποδείξεις, αλλά δεν είναι και τίποτα τρελό να πεταχτεί Βαρσοβία - Κωνσταντινούπολη - Αθήνα
O τυπος το παει στρωτα μεχρι ενα σημειο και μετα κατι παιθαινει και παρεκτρεπεται για λογους εντυπωσιασμου.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.164
Like
6.866
Πόντοι
1.056
Μα είναι τόσο ζώο ο συγκεκριμένος που ακόμα και σεκιούριτι δεν μπορεί να δουλέψει.
Μετά του φταίνε οι τεμπέληδες Έλληνες και οι χάλια Ελληνίδες.
Και μιλάει και για Κυπραιες ο άχρηστος που παίζει να μην έχει δει στη ζωή του.
Εδώ έγραφε παλιότερα ότι έβλεπε Ρωσίδες στο Μενίδι. Μεγάλο τούβλο, υπαναπτυκτος, μάλλον αποτέλεσμα αιμομιξίας, δεν εξηγείται αλλιώς.
Ρε μάγκα γιατί είσαι άδικος;

Αλβανός και θα τον έπαιρνες για σεκιουριτά;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.327
Like
15.986
Πόντοι
3.656
O τυπος το παει στρωτα μεχρι ενα σημειο και μετα κατι παιθαινει και παρεκτρεπεται για λογους εντυπωσιασμου.
Βερμπαλισμός είναι αυτός φίλε ... ποιητική αδεία τα γράφει αυτά ο Κμαν ... Σαφές είναι ......

Κομπλεξάρες χαλιούνται από τέτοια γραφή ... που ψάχνουν κάποιους να την πέσουν ...
επειδή είναι αποτυχημένα ναυάγια στη ζωή ... που τα έχουν πατήσει χάμω ....

Είναι πολύ ψυχαγωγικό να διαβάζεις Κμαν .
Στην τελική ... υμνεί μουνοπαράδεισους .... όχι ... νησιά της μέσης ανατολής ....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.013
Κριτικές
178
Like
39.633
Πόντοι
21.896
Βερμπαλισμός είναι αυτός φίλε ... ποιητική αδεία τα γράφει αυτά ο Κμαν ... Σαφές είναι ......

Κομπλεξάρες χαλιούνται από τέτοια γραφή ... που ψάχνουν κάποιους να την πέσουν ...
επειδή είναι αποτυχημένα ναυάγια στη ζωή ... που τα έχουν πατήσει χάμω ....

Είναι πολύ ψυχαγωγικό να διαβάζεις Κμαν .
Στην τελική ... υμνεί μουνοπαράδεισους .... όχι ... νησιά της μέσης ανατολής ....
Χτύπησες φλέβα ...
Νησιά στη μέση Ανατολή ..
Socotra Yemen απ' τα όνειρα μου αλλά ελέω εμφύλιου δύσκολα ..
Λένε έχει πολύ μουνι :confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.013
Κριτικές
178
Like
39.633
Πόντοι
21.896
Οποιος παει να συγκρινει κυπραιοελληνιδες με σλαβες είναι για γελοια δεν συγκρίνονται ειναι αλλη κατηγορία.
Ασφαλώς .....
Οι κυπραιοελληνιες του 1,50m χοντροκανες με αχλάδι αμπατε κωλο.κ σακουλιασμενα βυζιά κ μουστάκι σαν του Καραϊσκάκη σε σχέση με τις ψηλές ξανθές με γαλανά μάτια σλαβες ,είναι απείρως πιο καλύτερες αφού ξέρουν να φτιάχνουν κ σαρμαδακια κ ιμάμ μπαϊλντί ...

Με τη σλαβα θα μπουχτισεις λάχανο βραστό κ σμετανα.:cry::cry:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.731
Like
2.778
Πόντοι
456
Οποιος παει να συγκρινει κυπραιοελληνιδες με σλαβες είναι για γελοια δεν συγκρίνονται ειναι αλλη κατηγορία.
Μας δείχνει το ναυάγιο το κόλο μιας που λέει ότι είναι Ρωσίδα(εγώ βέβαια δεν το πιστεύω).κοιτα από πίσω την Κύπρια που της φτιάχνει το καφέ.ειναι φανερό ότι δεν ανήκει στη λευκή φυλή η Κύπρια..αν δεχτούμε ότι οι Κύπριες(και πολλές κρητικές)ανήκουν στη λευκή φυλή..τότε θα πρέπει να δεχτούμε ότι και οι ιορδανες,αιγυπτιες,Παλαιστίνιες ιρακινές ανήκουν και αυτες στη λευκή φυλή!δε γίνεται να λες ότι η Κύπρια κρητικιά ροδιτισα είναι λευκή..αλλά πχ οι ιορδανες δεν είναι λευκές..όταν και οι δύο ανήκουν στη μεσανατολικη φυλή!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
Για κάποιον που μένει κεντρική Ευρώπη είναι ότι πιο εύκολο να πας βαλτικές χώρες.
Δεν ξέρω τι scamάρισμα θεωρείς ότι κάνει ο kman με τις αποδείξεις, αλλά δεν είναι και τίποτα τρελό να πεταχτεί Βαρσοβία - Κωνσταντινούπολη - Αθήνα

Εδώ η πρώτη απόδειξη της ημέρας στη Ρίγα

rsz_1img_20240306_135607.jpg


Τι scamάρισμα δηλαδη να κάνει κάποιος με μια απόδειξη;

Ποστάρει ο kman σημερινές αποδείξεις και γυναίκες, αλλά είναι fake.
Ποσταρει ο άλλος φωτογραφία του 1997 από φιλμ και είναι σλαβολόγος...

Θα μαι Ρίγα για μια βδομάδα. Σιγά το κατόρθωμα..
22..αεροδρομιο-κεντρο:grin:
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.365
Πόντοι
456
Βαλκανική πανδαισία.


5sNpNR.jpg


Balkan χύσι κοσμεί τα βυζιά της Βαλτικής.

74nxyt.jpg


Παραδοσιακό βαλτικό γλυφοκώλι.

YdrBj3.jpg


Θέα από το ξενοδοχείο Κωνσταντινούπολη.

gsHkGp.jpg


Πέτυχα εξαπούτσιο.Εξι πούτσες σε διαφορετικές γκόμενες σε έξι μέρες.Για τα προπολεμικά δεδομένα αυτά είναι αστείες επιδόσεις,τώρα όμως δύσκολα καταφέρνεις παραπάνω.

Βαλκανικό χέρι και δίμετρη Λευκορρωσίδα με ζαρτιέρες.

ic93kH.jpg


Καλά και τα υπόλοιπα αλλά ο σλαβικός κόσμος δεν παίζεται.Μπροστά του οι λοιπές καταστάσεις είναι οδοντόκρεμες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.330
Πόντοι
3.936
Στην τελική ... υμνεί μουνοπαράδεισους .... όχι ... νησιά της μέσης ανατολής ....
'νταξει οπως το βλεπει ο καθενας. Αν δεν εχει παει καποιος σε αυτα τα μερη ειναι οκ, ειναι σαν να διαβαζει μυθιστορημα.. Εαν ομως καποιος τυγχανει να τα εχει δει αυτα τα μερη απο κοντα και τα εχει ζησει καταλαβαινει οτι δεν ειναι ετσι οπως τα περιγραφει. Τωρα αν πει καποιος οτι πηγε β.Κορεα και γ@μουσε 5-5 μοντελακια σε παρτυ με ουζα με λιγα $$ -θα τον πιστεψω, γιατι δεν εχω παει εκει και δεν εχω εικονα.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.365
Πόντοι
456
Κλασσικός σλαβικός κόσμος.Χαιδεύεις τα μπούτια της δικιάς σου χαζεύοντας τα μουνάκια αντικρυστά.

alhfzZ.jpg


Γενικά το νιώθεις στην ατμόσφαιρα,στα vibes που εκπέμπει η πόλη είναι αναπόφευκτο οτι θα γαμήσεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.786
Like
3.619
Πόντοι
1.706
Βαλκανική πανδαισία.


5sNpNR.jpg


Balkan χύσι κοσμεί τα βυζιά της Βαλτικής.

74nxyt.jpg


Παραδοσιακό βαλτικό γλυφοκώλι.

YdrBj3.jpg
Εάν αυτή η γκόμενα είναι Λιθουανή, εγώ είμαι ο Δούκας τού Εδιμβούργου!!
Κόψε τόν παπά...καλύτερα άτομο μου!!! :think:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.330
Πόντοι
3.936

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom