Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 831K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.879
Like
4.473
Πόντοι
456
Φωτό της Βαλτικής.

B5iYP0.jpg


Λεττονική επέλασις.

c7qx6P.jpg


Καλές οι Βαλτικές αλλά πολύ αποστασιοποιημένες.Προτιμώ τις Σλάβες,πολύ πιο θερμές,συναισθηματικές και καυλιάρες.
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
615
Πόντοι
81
Πόσο καιρό ρε φίλε να δω τρίχα σε μουνί...
Εγώ θα την έβαζα να ξυριστεί, δε μου αρέσει η τρίχα..
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.154
Like
3.819
Πόντοι
1.706
Ποια σκληρή αλήθεια?Για να κατηγορείς τον άλλον οτι γαμάει μπάζα πρέπει να γαμάς καλύτερες.Τα στάνταρτς τα καθορίζω εγώ.Τα στάνταρντς που ισχύουν για εμένα ισχύουν και για εσένα.Πρέπει να δείξεις επίδοση.Δεν μπορείς να κάνεις πολιτική όπως οι παλαιοί.
Αυτές πού λές ότι γαμείς είναι παντελώς άθλιες γκόμενες γιά εμένα. Πέρα αυτού είναι καί πορνίδια πού πληρώνεις 500 καί 700 ευρώ ανά ημέρα!!
Τά standards σου συμφωνώ ότι τά καθορίζεις εσύ, αλλά οτιδήποτε δημοσιεύεται επιδέχεται...κριτικής καί σχολίων.
Εάν υπήρχε μία περίπτωση νά δείξω επίδοση, θά τό έκανα μέ πολύ δυνατό αντίπαλο εσύ είσαι πολύ χαλαρός γιά εμένα.
Μήν κοιτάς εδώ τούς αγάμητους πού σέ χειροκροτουν γιά τίς άσχημες πληρωμένες γκόμενες, αυτοί είναι σίγουρα πολύ χειρότεροι από εσένα!!!

τυπε μου επειδη εχω παει 10 φορες λιθουανια σε πληροφορω οτι βλεπεις οτι θες και δεν υπαρχει συγκεκριμενος τυπος..απο γιουβαρλακια μεχρι μοντελα απο μελαχροινες μεχρι καταλευκες.και σαν φατσα η συγκεκριμενη ειναι και ομορφουλα ,στο σωμα χανει λιγο
Καί εγώ έχω πάει Λιθουανία άτομο μου καί αρκετές φορές. Συμφωνώ ότι έχει διάφορων επιπέδων γκόμενες. Παντού έτσι είναι.
Είναι φυσικά καί τί ζητάει ο άλλος, καί τό πιό σημαντικό πώς είναι, τά προσόντα του δηλαδή...πού έχει σάν άνδρας!!!
Αν εσύ αυτή τήν γκόμενα τήν βλέπεις ομορφούλα τότε Ok, δέν έχω λόγια!!
Θα βγει ο έτσι με τα θρασ βινύλια ....
s-l1200.webp


και θα πει ότι δεν είναι λευκορωσίδα ...

Και ότι στις καταλήψεις των εξαρχείων με χασικλήδες που πάει , έχει καλύτερες ...
1709797323165.jpeg



Μπορεί να βάλει καμία φωτογραφία από την εποχή Μαλενκόβ , να δείξει πως είναι οι αληθινές λευκορωσίδες ...

1709797415822.jpeg
Εσύ ξεβράκωτε, πήγαινε σέ καμία ενορία νά σού δώσουν κανένα κομμάτι ψωμί νά φάς.
Καί άσε τά βινύλια καί τίς γκόμενες δέν είναι γιά τά μούτρα σου...καί γιά τήν τσέπη σου!!!

Ξεκάθαρα από Ζιμπάμπουε

Κάθεσαι τώρα και απαντάς και εσύ στο ΑΜΕΑ..
Νά καί ο επιτυχημένος Ελληνογαμέας τής Ελβετίας, πού πάει στήν Εσθονία μήπως βρεί καμία γκόμενα νά γαμήσει!!
Αν ήταν έτσι οι γαμείς άτομο μου...γιά γέλια είσαι!!
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.879
Like
4.473
Πόντοι
456
Πόσο καιρό ρε φίλε να δω τρίχα σε μουνί...
Εγώ θα την έβαζα να ξυριστεί, δε μου αρέσει η τρίχα..

Είναι κορίτσι της φύσης η δικιά μου.Τα μνημεία ούτε καν τα πρόσεχε.Ολο τα δεντράκια και τις πρασινάδες κοίταζε.
Αυτή είναι να την φέρεις κανά Πήλιο,γενικά σε μέρος που να συνδυάζει βουνό και θάλασσα.Δε θέλει να βλέπει ανθρώπους και αμάξια,μόνο φυσικά τοπία.
Εγώ προτιμάω περισσότερο την πολυκοσμία,τα κοψίδια,τις κλαμπιές,γενικά να γίνεται τζέρτζελο να βλέπω μουνιά κτλ.Δεν είμαι για φυσικές καταστάσεις και αναζητήσεις.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.244
Like
11.850
Πόντοι
2.606
Είναι κορίτσι της φύσης η δικιά μου.Τα μνημεία ούτε καν τα πρόσεχε.Ολο τα δεντράκια και τις πρασινάδες κοίταζε.
Αυτή είναι να την φέρεις κανά Πήλιο,γενικά σε μέρος που να συνδυάζει βουνό και θάλασσα.Δε θέλει να βλέπει ανθρώπους και αμάξια,μόνο φυσικά τοπία.
Εγώ προτιμάω περισσότερο την πολυκοσμία,τα κοψίδια,τις κλαμπιές,γενικά να γίνεται τζέρτζελο να βλέπω μουνιά κτλ.Δεν είμαι για φυσικές καταστάσεις και αναζητήσεις.
αρχοντα μολις εσκυψε να σου τον παρει πιπα θα νομιζε μολις ειδε το ακουρευτο γρασιδι οτι εκανε πικ νικ στο δασος του σειχ σου:tooth:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.236
Πόντοι
201
Νά καί ο επιτυχημένος Ελληνογαμέας τής Ελβετίας, πού πάει στήν Εσθονία μήπως βρεί καμία γκόμενα νά γαμήσει!!
Αν ήταν έτσι οι γαμείς άτομο μου...γιά γέλια είσαι!!
Όντως, ηρθα στη Ρίγα, την πρωτεύουσα της..... Εσθονίας για να γαμησω :2funny:

Όταν σε πρωτοδιάβασα ειχα βάλει αρχικά το κλωνοραντάρ,
αλλά τελικά βάρεσε το ΑΜΕΟραντάρ:2funny:

Τύπε, μου έχουν στείλει κάτι screenshots που λες ότι δεν έχεις ζητήσει ποτέ τηλέφωνο από γυναίκα και κάτι άλλα κουλά, αλλά ας το αφήσουμε καλύτερα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.154
Like
3.819
Πόντοι
1.706
Όντως, ηρθα στη Ρίγα, την πρωτεύουσα της..... Εσθονίας για να γαμησω :2funny:

Όταν σε πρωτοδιάβασα ειχα βάλει αρχικά το κλωνοραντάρ,
αλλά τελικά βάρεσε το ΑΜΕΟραντάρ:2funny:

Τύπε, μου έχουν στείλει κάτι screenshots που λες ότι δεν έχεις ζητήσει ποτέ τηλέφωνο από γυναίκα και κάτι άλλα κουλά, αλλά ας το αφήσουμε καλύτερα
Γιατί νά ζητήσω τηλ από γκόμενα, υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος ?
Αυτά τά κάνουν άνδρες άσχετοι από φλέρτ, καί αγάμητοι. Δέν έχουν...καμία τύχη.
Σάν καί εσένα πού πήγες στήν Εσθονία, νά πληρώσεις ένα πορνίδιο... καί νά γαμήσεις. :2funny:
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.879
Like
4.473
Πόντοι
456
Γιατί νά ζητήσω τηλ από γκόμενα, υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος ?
Αυτά τά κάνουν άνδρες άσχετοι από φλέρτ, καί αγάμητοι. Δέν έχουν...καμία τύχη.
Σάν καί εσένα πού πήγες στήν Εσθονία, νά πληρώσεις ένα πορνίδιο... καί νά γαμήσεις. :2funny:

Ο άλλος πήγε Ρίγα που είναι Λεττονία όχι Εσθονία.Και πήγε με πρόγραμμα του πανεπιστημίου που του πληρώνουν το πεντάστερο για μια βδομάδα να διδάξει,δεν πήγε να γαμήσει.
Γενικά δεν προσέχεις οπότε ο άλλος θα σε κάνει κιμά.Είναι όπως αυτά που λέω για τα στάνταρτς,τα βάζω εγώ δεν τους σώζουν τους παλαιούς πολιτικές,να έχουν άλλα στάνταρτς για τους ίδιους και άλλα για τους άλλους.Οπότε αν βγεις στο free style χωρίς όρους και πολιτικές προστασίας θα υποστείς πανωλεθρία.
Τι να πεις στο Β.Π. που έχει καταγαμήσει Γερμανία,Τσεχία,Πολωνία,Ρωσία,Βαλτική ως έχων τα προσόντα?Νομίζεις οτι αν κάνεις προφίλ στο τίντερ θα σταυρώσεις έστω και μια γκόμενα της προκοπής?Και αφού το ονλάιν το απορρίπτεις,στο live δεν πας,σου μένει μόνο ο κύκλος.Και θες να πείσεις οτι μόνο μέσω κύκλου βγάζεις καλά μουνιά και μόνο αν μένεις μεγάλο διάστημα στο μέρος λόγω επαγγελματικής δραστηριότητας.Αυτό καταρρίπτεται συνεχώς από τους ελεύθερους γαμείς που λειτουργούν σε κενό ανταγωνισμού.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.154
Like
3.819
Πόντοι
1.706
Ο άλλος πήγε Ρίγα που είναι Λεττονία όχι Εσθονία.Και πήγε με πρόγραμμα του πανεπιστημίου που του πληρώνουν το πεντάστερο για μια βδομάδα να διδάξει,δεν πήγε να γαμήσει.
Γενικά δεν προσέχεις οπότε ο άλλος θα σε κάνει κιμά.Είναι όπως αυτά που λέω για τα στάνταρτς,τα βάζω εγώ δεν τους σώζουν τους παλαιούς πολιτικές,να έχουν άλλα στάνταρτς για τους ίδιους και άλλα για τους άλλους.Οπότε αν βγεις στο free style χωρίς όρους και πολιτικές προστασίας θα υποστείς πανωλεθρία.
Τι να πεις στο Β.Π. που έχει καταγαμήσει Γερμανία,Τσεχία,Πολωνία,Ρωσία,Βαλτική ως έχων τα προσόντα?Νομίζεις οτι αν κάνεις προφίλ στο τίντερ θα σταυρώσεις έστω και μια γκόμενα της προκοπής?Και αφού το ονλάιν το απορρίπτεις,στο live δεν πας,σου μένει μόνο ο κύκλος.Και θες να πείσεις οτι μόνο μέσω κύκλου βγάζεις καλά μουνιά και μόνο αν μένεις μεγάλο διάστημα στο μέρος λόγω επαγγελματικής δραστηριότητας.Αυτό καταρρίπτεται συνεχώς από τους ελεύθερους γαμείς που λειτουργούν σε κενό ανταγωνισμού.
Νόμιζα ότι είχε πεί γιά Ταλίν!!
Αλλά όπου καί νά πάει τό ίδιο είναι. Δέν έχει καμία τύχη.
Ο άνδρας πού γαμεί μέ 500 ευρώ καί πάνω, πρέπει οι μούνες νά είναι αστέρια.
Τώρα γιά free γκόμενες άστο καλύτερα, δέν σέ παίρνει νά τό λές σέ εμένα!!
Τί έχει κάνει έχει καταγαμήσει σέ Γερμανία,Τσεχία,Πολωνία,Ρωσία,Βαλτική ? :2funny:
Καλά Ok !!
Τόν παπά κόψε τον, καί ρίξε τον αλλού...όχι σέ εμένα!!
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.879
Like
4.473
Πόντοι
456
Μολδαβία , πως σου φαίνεται ;

Υπερδνειστερία ;

Αυτές οι χώρες πρέπει τώρα να έχουν αδειάσει τελείως από γκόμενες.Μολδαβία έχουν φρι βίζα για ΕΕ από το 2014 αν δεν απατώμαι και πολλές έχουν ρουμανικά διαβαήρια.Σίγουρα οι καλές έχουν μεταναστεύσει όλες.
Τώρα βασικά δύο χώρες παίζουν Ρωσία,Λευκορρωσία με όλα τα προβλήματα λόγω του πολέμου.Για τους τολμηρούς υπάρχει και η Ουκρανία βέβαια.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.879
Like
4.473
Πόντοι
456
Αν βρεθείτε σε τέτοιο μέρος οι πιθανότητες να πάει στράφι το ταξίδι είναι πολλές.Δεν υπάρχουν εύκολες λύσεις.

hcOIlv.jpg


Για αυτό προτιμάμε πάντα σλαβικό κόσμο για εξορμήσεις.
Σλαβικός κόσμος.

UswJOL.jpg


pFLuF1.jpg


w22apO.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.154
Like
3.819
Πόντοι
1.706
Αν βρεθείτε σε τέτοιο μέρος οι πιθανότητες να πάει στράφι το ταξίδι είναι πολλές.Δεν υπάρχουν εύκολες λύσεις.

hcOIlv.jpg


Για αυτό προτιμάμε πάντα σλαβικό κόσμο για εξορμήσεις.
Σλαβικός κόσμος.
Αρχισες καί φοράς παρκά μπουφάν, καί fleece μπλούζες ?
Καί μού έκανες ότι δέν σου αρέσουν, όταν στό είχα πεί!!
Πάντως καλή η ενδυματολογική στροφή σου...εγκρίνω!! :sunglasses:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.905
Κριτικές
15
Like
11.676
Πόντοι
3.846
Μαγική Βαρσοβία,θέα από το ξενοδοχείο.Απειρος ρομαντισμός.Οταν βλέπεις τέτοια θεάματα είναι βέβαιο οτι θα γαμήσεις.

ludqMK.jpg
Από τις πιο άσχημες πόλεις της Πολωνίας.
Πού βλέπεις ρομαντισμό στα τσιμέντα ρε τύπε.
Αν σου αρέσει τόσο το τσιμέντο μάντεψε: γαμάει η Αθήνα σε τέτοια κτίρια.

Όσο κακομοίρη που έκραζες Κύπρο χωρίς καν να έχεις πάει, γελάω μαζί σου για το γούστο σου. Οι πύργοι των Ρώσων της Λεμεσού έχουν δέκα φορές καλύτερο γούστο από τους πύργους των Πολωνών. Το γούστο σου σε κτίρια είναι για τον πούτσο δυστυχώς.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.879
Like
4.473
Πόντοι
456
Ρομαντικές σλαβικές καταστάσεις.

ZLTLuP.jpg


oTK3HP.jpg

Το μέλλον ανήκει στη Slaviya.Ωραία πράγματα.
Αφησα και ένα σωρό υποψήφιες σπονσορέτς αγάμητες Βαρσοβία με όλους αυτούς τους περισπασμούς.Θα επανέλθω δριμύτερος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.795
Κριτικές
6
Like
9.052
Πόντοι
1.686
Εκεί που έχεις τον αντίχειρά σου,
λίγο πιο πάνω η κοπέλα έχει ευρυαγγείες.

c15f8377be1ec7ec6421aab16f8d466e_XL.jpg



Broken capillaries are inefficient, useless vessels. These tiny, web-like vessels can appear anywhere on the body, but are predominately present on the face and legs, which can make clients extremely self-conscious. When treating broken capillaries, it is important to first work with existing capillaries; avoid treatments that exacerbate them and use products that will prevent them.


Ποια είναι η θεραπεία των ευρυαγγειών;​


Η θεραπεία των ευρυαγγειών περιλαμβάνει τρεις κυρίως μεθόδους:


  • Σκληροθεραπεία
  • Laser
  • IPL

Η μέθοδος εκλογής, δηλαδή η μέθοδος που συστήνεται παγκοσμίως από τις επιστημονικές κοινότητες ως η καλύτερη για τη θεραπεία των ευρυαγγειών, είναι η σκληροθεραπεία.


Αν πληρώσεις τη σκληροθεραπεία στην σπονσορέτα
και δεν είναι ακριβ΄ή η θεραπεία αυτή,
θα χαρεί πολύ και θα περάσεις καλά ( πιθανώς ! )

Μια γνωστή μου κοπέλα πήγε σε καλή
δερματολόγο, με λογικές τιμές και εξαλείφτηκαν σχεδόν τελείως οι ευρυαγγείες
στην οδό Πατησίων ήταν το γραφείο της δερματολόγου
στο 110 ή στο 112 , αν θυμάμαι καλά .

Απαραίτητη η θεραπεία για γκόμενες που έχουν ωραίες ποδάρες

Εκεί που φτιάχνεσαι με τις ποδάρες , σκάνε μύτη οι ευρυαγγείες
και μειώνουν την ομορφιά.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.879
Like
4.473
Πόντοι
456
Εκεί που έχεις τον αντίχειρά σου,
λίγο πιο πάνω έχει η κοπέλα ευρυαγγείες.

c15f8377be1ec7ec6421aab16f8d466e_XL.jpg



Broken capillaries are inefficient, useless vessels. These tiny, web-like vessels can appear anywhere on the body, but are predominately present on the face and legs, which can make clients extremely self-conscious. When treating broken capillaries, it is important to first work with existing capillaries; avoid treatments that exacerbate them and use products that will prevent them.


Ποια είναι η θεραπεία των ευρυαγγειών;​


Η θεραπεία των ευρυαγγειών περιλαμβάνει τρεις κυρίως μεθόδους:


  • Σκληροθεραπεία
  • Laser
  • IPL

Η μέθοδος εκλογής, δηλαδή η μέθοδος που συστήνεται παγκοσμίως από τις επιστημονικές κοινότητες ως η καλύτερη για τη θεραπεία των ευρυαγγειών, είναι η σκληροθεραπεία.


Αν πληρώσεις τη σκληροθεραπεία στην σπονσορέτα
και δεν είναι ακριβ΄ή η θεραπεία αυτή,
θα χαρεί πολύ και θα περάσεις καλά ( πιθανώς ! )

Θα της προτείνω αν έχει ενδιαφέρον.Καλή ήταν αυτή ήρεμη,την είχα γυμνή σχεδόν όλο το βράδυ στο δωμάτιο.Γουστάρει να έρθει και Ελλάδα.Γενικά ξέρουν οτι γαμάς και άλλες,πολιτισμένα πράγματα.
Αυτή έκανε μαθήματα πολωνικών ονλάιν σε Ρωσόφωνους και σπούδαζε ταυτόχρονα οικονομικά στη Βαρσοβία.
Γενικώς Βαρσοβία πάρα πολύ μουνί και άπειρες επιλογές για καυλείς.Μετά την απώλεια του Κιέβου έχει πάρει τα σκήπτρα ως σπονσοριτικό κέντρο.Τουτέστιν όσες Ανατολικές θέλουν να μπλέξουν με ευειδείς ξένους κατευθύνονται πρώτη στάση Βαρσοβία.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.879
Like
4.473
Πόντοι
456
Aυτη φαινεται μαγκωμενη αν την μπεκωσες και δεν επεσε 'μπονα νοτε' μετραει, μοιαζει σαν φιλανδεζα τουριστρια.

Μια χαρά ήταν η τύπισσα τα έκανε όλα,φοβερό μπούκι με κατάποση στο τέλος.Γενικά πολύ ελευθέριες οι Λευκορρωσίδες.Και ούτε πλακώθηκε στα ουίσκια όπως η άλλη ούτε τίποτα.Σκέφτηκα να πάμε Sen μετά αλλά ήμουν ψόφιος από την κούραση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom