Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 822K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Εννοείς και τις κοπέλες που βρίσκεις σε αυτό το σάιτ () ;
σε αυτο το σα'ι'τ ειναι αν δεις παρα πολλα σαλον.το 20% μπορει να ειναι και μονες τους.οι περισσοτερες φωτο ειναι ψευτικες!οπως παντου τωρα πια.και αν ειδες της ηληκιες τους ειναι 26+ (οταν γραφουν 26 στ'αληθεια ειναι 30-32)εχει και πολλες 32,35 φαντασου τι γριες θα ειναι :headbang:αν ειναι να γαμαω γριες :2funny:(της γαμαω τσαμπα.και παντα κοιταω να εχουν κανα φραγκο!)ουτε 1 ρουβλι δεν δινω για να γαμισω γρια κοτα :2funny:!!!.αν ηταν Νεαρχε να γαμαω τετοιες 30+ετων θα πηγαινα να μενω Ελλαδα να τρωω σουβλακια και να κανω μπανιο στη θαλασσα :2funny:το θεμα ειναι να γαμαει κανεις 18-25 ετων.και οχι γιαγιαδες!
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
1.Πολωνή πάνω από 25 δεν λέει, δοκίμασε 20-22
2.Καλύτερα καμάκαι που παίζει εύκολα παρά σε μαγαζί στη Πολωνία (πιο πολλά θα δώσεις και θα γαμήσεις γριά)
Κατά τ'άλλα συμφωνώ με τον δημητράκη29
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
1.Πολωνή πάνω από 25 δεν λέει, δοκίμασε 20-22
2.Καλύτερα καμάκαι που παίζει εύκολα παρά σε μαγαζί στη Πολωνία (πιο πολλά θα δώσεις και θα γαμήσεις γριά)
Κατά τ'άλλα συμφωνώ με τον δημητράκη29


Έχεις πάει ποτέ σου στη Πολωνία ;
Πότε πήγες, τί χρονιά ;
Πως ήταν τότε ;
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Τρίτη μέρα στη Βαρσοβία.

Μεσημέρι. Παίρνω τηλέφωνο μια κοπέλα από το παρακάτω σάιτ () και κλείνω ραντεβού με την κοπέλα σε μία ώρα. Για μια φορά ακόμα με διαβεβαιώνει ότι οι φωτογραφίες είναι αληθινές. Παίρνω ταξί και πηγαίνω στη διεύθυνση που μου είπε. Την παίρνω τηλέφωνο για να μου δώσει οδηγίες για το πως να έρθω στο διαμέρισμά της και το έχει κλειστό. Περιμένω μισή ώρα σα μαλάκας, παίρνω συνέχεια τηλέφωνα, το έχει κλειστό. Γυρνάω στο ξενοδοχείο.

Βρίσκω άλλη κοπέλα που φαίνεται θεόμουνο με βυζάρες από το σάιτ, αλλά κοστίζει τα διπλάσια, 400 ζλοτ. Αυτή μου στέλνει sms με την διεύθυνση, τον αριθμό του θυροτηλεφώνου, τον όροφο και το διαμέρισμά της. Επιτέλους κάποιος επαγγελματισμός στη Βαρσοβία, λέω.

Φτάνω στο μέρος και ανεβαίνω στο διαμέρισμά της. Η πολυκατοικία είναι πολύ μοντέρνα, όλα αυτοματοποιημένα και με κωδικούς. Το διαμέρισμα πολύ ωραίο. Ανοίγει μια κοντοστούπα ξανθιά που δεν έχει απολύτως καμία σχέση με τη μελαχρινή θεά των φωτογραφιών.
Πάλι μάπα το καρπούζι γαμώ τη Βαρσοβία μου γαμώ!
Τέλος πάντων είμαι κουρασμένος και έχω χάσει το κέφι μου και αποφασίζω να τη γαμήσω.
Ένα ξενέρωτο, φτωχό γαμήσι που θα μπορούσα και να είχα αποφύγει.
Γυρνάω στο ξενοδοχείο μου.

Κατά τις 9 το βράδυ παίρνω τηλέφωνο μία κοπέλα και της ζητάω να έρθει στο ξενοδοχείο μου. Τιμή 300 ζλοτ. Βεβαίως και είναι αυτή που βλέπω στη φωτογραφία μου λέει.
Περιμένω κάτω από το ξενοδοχείο στην ώρα που είπαμε για να τη μαζέψω. Με στήνει μισή ώρα. Στα τηλέφωνα δεν μου απαντάνε. Τελικά, 1 λεπτό πριν φύγω έρχεται. Αυτή χαμογελάει, εγώ όχι. Δεν έχει απολύτως καμία σχέση με αυτή της φωτογραφίας. Έρχεται επάνω, γνωριζόμαστε. Μετά πάει για μπάνιο, εγώ είχα κάνει πριν έρθει.
Περιμένω 20 λεπτά περίπου να βγει από το μπάνιο. Έχω ξενερώσει τελείως.
Έρχεται, αρχίζει πίπα, την κάνει καλά. Ανεβαίνει από πάνω. Μετά από κάτω. Τελειώνω.
Ακόμα ένα γαμήσι που θα μπορούσα να είχα αποφύγει.

Κατά τις 1 το βράδυ πηγαίνω στο καζίνο του ξενοδοχείου να δω τι παίζει.
Κάτι καμένοι κινέζοι να χάνουν μανιωδώς τα λεφτά τους. Κάτι ψευτο-european-playboys εθισμένοι στο τζόγο να χάνουν τα λεφτά τους.
Οι κοπέλες στη ρουλέτα φοράνε κάτι μίνι που κόβουν την ανάσα με τα θεϊκά τους μπούτια. Στην Ελλάδα τέτοια μπούτια δεν έχω δει.
Εγώ σιχαίνομαι το τζόγο και δεν παίζω τίποτα, ούτε φρουτάκια. Απλά περιφέρομαι και παρατηρώ τις φυσιογνωμίες.
Στο μπαρ υπάρχει μία πόρνη που ψάχνει πελάτη. Καταλαβαίνει αμέσως ότι δεν έχω κατέβει στο καζίνο για να παίξω.
Όλο με κοιτάει και περνάει τυχαία από μπροστά μου. Σκέφτομαι. Να την πάρω ή να μην την πάρω (ιδού η απορία!). Δεν μου αρέσει ιδιαίτερα. Αποφασίζω να γυρίσω στο δωμάτιο και να ξανακατεβώ αργότερα μήπως έχει έρθει και καμία άλλη.
Στο δωμάτιο με παίρνει ο ύπνος.
Αυτά για σήμερα.

Προσεχώς περιγραφή της τέταρτης μέρας.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
μπραβο Νεαρχε!συγχαρητηρια καταρχην που γραφεις τα πραγματα οπως εχουν.δυστηχως στη Βαρσοβια ετσι ειναι παντα!πρακτικα αδυνατον να ειναι η ιδια κοπελα με τη Φωτογραφια!μου συνεβεναι και μενα συχνα να πηγαινω καυλομενος καπου και να κανω ενα γαμησι που καλητερα να μην εκανα.και εδω στα σαλον πηγαν να μου κανουν κατι τετοιο.τους ειπα απο το τηλεφωνο οτι θελω συγκεκριμενα ΑΥΤΗΝ την κοπελα.πηγα και μου ειπαν οτι δουλευει (ψεματα φυσικα)απλως μπορει να μη δουλευει πια εκει ή να μην ηταν εκεινη τη μερα.Ε,σηκωθηκα κ'εφυγα.αυτο εγινε και στο Εμμανουελ και στο Domino μια φορα.οποτε ξερουν οτι θα φυγω αν το ξανακανουν και απ'το τηλεφωνο μου λενε αληθεια αν ειναι η κοπελα που θελω ή οχι.η Βαρσοβια δεν εχει σαλον οπως η Αγια Πετρουπολη.εχει κοπελες που μενουν σε διαμερισματα και μεσω ενος τηλεφωνικου κεντρου δεχονται πελατες.πολλες φορες το σπιτι που πας ειναι το σπιτι τους.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
........το διαμερισμα που νοικιαζουν και μενουν.γι αυτο και αν δεν τους αρεσεις κλεινουν το τηλεφωνο ή δεν απαντανε.συνηθως σου λενε το απεναντι σπιτι απο αυτο που μενουν εσυ πας και σε κοιτανε απο το παραθυρο.την τελευταια φορα που πηγα (1 χρονο πριν) το καμακι ηταν πολυ πιο ευκολο λογω κρισης και ειδα παρα πολυ λιγους τουριστες σε σχεση με παλια.Νερχε για πες μου ειχε πολλους ξενους?ή λιγα πραγματα?νεους πορνοτουριστες πρεπει να ειχε?οι 50+ ετων με γκρουπ τουριστων ειναι ακυνδινοι :2funny:!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Φίλε Δημήτρη, προσπαθώ να περιγράψω όσο πιο αληθινά και αντικειμενικά γίνεται αυτά που έζησα.
Δεν με νοιάζει αν βγαίνει ωραία ιστοριούλα ή όχι.
Λέω πάντα την αλήθεια. Όπως και εσύ εξάλλου.

Ευχαρίστως δέχομαι σχόλια και παρατηρήσεις από γνώστες όπως εσένα.
Σιχαίνομαι τους ξερόλες που όντας ανίδεοι, δεν διστάζουν να πουν τη μαλακία τους για το κάθε θέμα.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Δεν με νοιάζει αν βγαίνει ωραία ιστοριούλα ή όχι.

Σε περιπτωη που σε ενδιαφερει, να ξερεις οτι οι ιστοριες σου ειναι απολαυστικες..Αν εβαζες και το link της καθε γυναικες που "γνωριζες" θα γινοντουσαν ακομα καλυτερες.

Αυτα..

 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
........το διαμερισμα που νοικιαζουν και μενουν.γι αυτο και αν δεν τους αρεσεις κλεινουν το τηλεφωνο ή δεν απαντανε.συνηθως σου λενε το απεναντι σπιτι απο αυτο που μενουν εσυ πας και σε κοιτανε απο το παραθυρο.την τελευταια φορα που πηγα (1 χρονο πριν) το καμακι ηταν πολυ πιο ευκολο λογω κρισης και ειδα παρα πολυ λιγους τουριστες σε σχεση με παλια.Νερχε για πες μου ειχε πολλους ξενους?ή λιγα πραγματα?νεους πορνοτουριστες πρεπει να ειχε?οι 50+ ετων με γκρουπ τουριστων ειναι ακυνδινοι :2funny:!


Κοίτα, εγώ είδα κάποιους ξένους να πω την αλήθεια.
Στο Maxim για παράδειγμα (θα περιγράψω αύριο την εμπειρία μου στο Maxim, ήταν την τέταρτη μέρα) ήταν μία παρέα 3 Ρώσων 20-30 χρονών, όχι παραπάνω, που οι κοπέλες συζητούσαν συνέχεια για αυτούς. Τις είχαν δύο-δύο αγκαλιά και φαίνεται ότι ξόδευαν άνετα αρκετά λεφτά.

Είδα επίσης και Δυτικοευρωπαίους πορνοτουρίστες σε ηλικίες 28-35 να κάνουν τσάρκα σε τέτοια μαγαζιά τα βράδια. Κάποιους Ιταλούς και κάτι Αμερικάνους. Βέβαια όλοι είχαν έρθει για δουλειά, και το βράδυ αναζητούσαν συντροφιά, δεν είχαν έρθει αποκλείστηκα για γαμήσι.

Στο δρόμο και στα Mall είδα πολύ λίγους ξένους, αλλά υπήρχαν.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Σε περιπτωη που σε ενδιαφερει, να ξερεις οτι οι ιστοριες σου ειναι απολαυστικες..Αν εβαζες και το link της καθε γυναικες που "γνωριζες" θα γινοντουσαν ακομα καλυτερες.

Αυτα..


Σε ευχαριστώ. Είσαι πολύ ευγενικός.

Να βάλω λινκ από τα κορίτσια που πήγαινα να συναντήσω πραγματικά δεν έχει νόημα, διότι όπως εξηγώ η κοπέλα της φωτογραφίας δεν έχει απολύτως καμία σχέση με την κοπέλα που συναντούσα όταν έφτανα.
Αλλιώς θα το έκανα ευχαρίστως.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Φίλε Δημήτρη, προσπαθώ να περιγράψω όσο πιο αληθινά και αντικειμενικά γίνεται αυτά που έζησα.
Δεν με νοιάζει αν βγαίνει ωραία ιστοριούλα ή όχι.
Λέω πάντα την αλήθεια. Όπως και εσύ εξάλλου.

Ευχαρίστως δέχομαι σχόλια και παρατηρήσεις από γνώστες όπως εσένα.
Σιχαίνομαι τους ξερόλες που όντας ανίδεοι, δεν διστάζουν να πουν τη μαλακία τους για το κάθε θέμα.
αυτο με τους ξερόλες εχεις δικιο! :2funny:οντως παρα πολλοι πηγαν καπου 2-3 φορες και τα ξερουν  ολα!βεβαια για τη Ρωσσια δεν μπορουν να μου πουνε τιποτα :2funny:γιατι αμεσως θα τους ξεσκεπασω.το κακο ειναι οτι για αλλα μερη λεει ο καθενας τα δικα του και τελικα δεν βγαζεις ακρη ποιο ειναι το σωστο!
Κοίτα, εγώ είδα κάποιους ξένους να πω την αλήθεια.
Στο Maxim για παράδειγμα (θα περιγράψω αύριο την εμπειρία μου στο Maxim, ήταν την τέταρτη μέρα) ήταν μία παρέα 3 Ρώσων 20-30 χρονών, όχι παραπάνω, που οι κοπέλες συζητούσαν συνέχεια για αυτούς. Τις είχαν δύο-δύο αγκαλιά και φαίνεται ότι ξόδευαν άνετα αρκετά λεφτά.

Είδα επίσης και Δυτικοευρωπαίους πορνοτουρίστες σε ηλικίες 28-35 να κάνουν τσάρκα σε τέτοια μαγαζιά τα βράδια. Κάποιους Ιταλούς και κάτι Αμερικάνους. Βέβαια όλοι είχαν έρθει για δουλειά, και το βράδυ αναζητούσαν συντροφιά, δεν είχαν έρθει αποκλείστηκα για γαμήσι.

Στο δρόμο και στα Mall είδα πολύ λίγους ξένους, αλλά υπήρχαν.
λιγοι δεν πειραζουν το κακο ειναι αν γινουν αγέλη! μπουλουκι!τοτε χαλαει!εγω περσι ειχα δει πολυ λιγοτερους απο ποτέ!τη δεκαετια του '90 ηταν γεματο Γερμανους!και αρκετους Σουηδονορβηγους.συνεχισε της ανταποκρισεις σου σε βιαβαζω με ενδιαφερον :)
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
και εδω στα σαλον πηγαν να μου κανουν κατι τετοιο.τους ειπα απο το τηλεφωνο οτι θελω συγκεκριμενα ΑΥΤΗΝ την κοπελα.πηγα και μου ειπαν οτι δουλευει (ψεματα φυσικα)απλως μπορει να μη δουλευει πια εκει ή να μην ηταν εκεινη τη μερα.Ε,σηκωθηκα κ'εφυγα.αυτο εγινε και στο Εμμανουελ και στο Domino μια φορα.οποτε ξερουν οτι θα φυγω αν το ξανακανουν και απ'το τηλεφωνο μου λενε αληθεια αν ειναι η κοπελα που θελω ή οχι.


Να σου πω την αλήθεια στην Αγία Πετρούπολη δεν θα με πείραζε αν είναι ή δεν είναι η συγκεκριμένη κοπέλα.
Τα κορίτσια είναι πολλά στα σαλόν, 5-8, και πάντα βρίσκω κάποια που να μου αρέσει. Ποτέ δεν μου έτυχε να πω την αλήθεια να μην βρω καμία που να μου αρέσει. Ακόμα και όταν δεν βρήκα το μωρό που έψαχνα τότε, την αγαπημένη μου Τάνια, πήρα την Ιλόνα, που αν και μεγάλη, τότε πρέπει να ήταν 28-29, ήταν καλή και υποτακτική στο γαμήσι και το είχα ευχαριστηθεί. Ακόμα θυμάμαι πως πίεζα με δύναμη τις πεταχτές ρωγίτσες από τα μικρά φυσικά τότε βυζάκια της και δεν έβγαζε ίχνος αντίστασης και διαμαρτυρίας *.
Στην  Βαρσοβία όμως όταν δίνεις ραντεβού με μία και μοναδική κοπέλα, είναι πολύ σημαντικό να σου αρέσει, αν δεν σου αρέσει χάνεται όλη η μαγεία.


* Είτε το πιστεύεται είτε όχι, με το Δημητράκη έχουμε γαμήσει την ίδια γκόμενα, την Ιλόνα. Βεβαίως τότε δεν γνωριζόμασταν. Μέσα από αυτό το σάιτ το διαπιστώσαμε. Δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο αυτή η Ιλόνα, αλλά πριν μερικά χρόνια της έριχνες ευχαρίστως ένα γαμήσι. Τώρα πρέπει να έχει χαλάσει πολύ. Έτσι Δημήτρη ;

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
* Είτε το πιστεύεται είτε όχι, με το Δημητράκη έχουμε γαμήσει την ίδια γκόμενα, την Ιλόνα. Βεβαίως τότε δεν γνωριζόμασταν. Μέσα από αυτό το σάιτ το διαπιστώσαμε. Δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο αυτή η Ιλόνα, αλλά πριν μερικά χρόνια της έριχνες ευχαρίστως ένα γαμήσι. Τώρα πρέπει να έχει χαλάσει πολύ. Έτσι Δημήτρη ;
η πλακα ειναι οτι και με τον Βασιλη Νεαρχε εχουμε γαμισει την ιδια γκομενα.την Κατια απ'το photomodeli που ειχα γραψει και ειχα βαλει φωτο.οταν διαβασε το αρθρο που εβαλα μου ειπε στο skype :αυτη την εχω παρει στο ξενοδοχειο!η Ιλονα εχει γερασει και εχει χαλασει πολυ.οχι τοσο στο προσωπο οσο στο σωμα!ειναι και 35-36 ετων πια!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Τέταρτη και τελευταία μέρα στη Βαρσοβία.


Σήμερα θα δοκιμάσω κάτι διαφορετικό. Έχω παρατηρήσει κάτι χαρτάκια στο δρόμο και στα δημόσια τηλέφωνα που διαφημίζουν ερωτικές υπηρεσίες.
Παίρνω τηλέφωνο και απαντάει μία γυναίκα. Τη ρωτάω αν είναι ανοιχτά και πόσες κοπέλες έχει αυτή τη στιγμή. Μου λέει ότι αυτή τη στιγμή βρίσκονται εκεί 10 κοπέλες και ότι είναι ανοιχτά 24 ώρες το 24ωρο. Η τιμή είναι πολύ χαμηλή, 100 ζλοτ το μισάωρο.

Ωραία λέω, σε 10 κορίτσια πολύ πιθανό να βρω κάποια που να μου αρέσει.
Σηκώνομαι και πάω.
Το μέρος είναι μπουρδέλο, όχι κλαμπ. Λίγο άθλιο, αλλά αυτό δε με απασχολεί. Η κυράτσα στο τηλέφωνο ψέματα μου είπε. Υπάρχουν 4 κορίτσια και όχι 10. Και είναι και οι 4 χοντρές.
Ε όχι, αυτό πάει πολύ. Καλύτερα να γυρίσω στο ξενοδοχείο και να τραβήξω μαλακία για τα μωράκια που έβλεπα το πρωί στο mall που είχα πάει. Σηκώνομαι και φεύγω.

Παίρνω τηλέφωνο την Aganieska μου. Μου λέει να έρθω σε 35 λεπτά. Πηγαίνω περπατώντας. Περιμένω στο παρκάκι κάτω από το σπίτι της. Όταν έχουν περάσει ακριβώς 35 λεπτά την παίρνω τηλέφωνο. Μου λέει ότι δεν έχει έρθει ακόμα και να την ξαναπάρω σε μισή ώρα.

Σηκώνομαι και φεύγω. 


To βράδυ πηγαίνω και πάλι στο Maxim. Είχα πάει νωρίς την προηγούμενη φορά και ήταν λογικό να μην έχει κορίτσια. Μέσα στο κλαμπ υπάρχουν 10-12 κορίτσια. Τα 3 είναι απασχολημένα, τα 3 δεν βλέπονται, οι 3 είναι καλές, και δύο είναι πανέμορφες. Συγκεντρώνομαι σε αυτές τις δύο. Η μία είναι μελαχρινή γύρω στο 1.70 λεπτή αλλά με βυζάρες και τέλειο πρόσωπο. Τη λένε Σβετλάνα και είναι Ουκρανή. Η άλλη είναι 1.78 – 1.80 καστανή και κορμί μοντέλου. Τη λένε Εντέτ και είναι Πολωνέζα. Η επιλογή είναι πολύ δύσκολη. Αποφασίζω να πάρω την Εντέτ. Τη κερνάω ποτό και αρχίζω να τη γνωρίζω. Τα Αγγλικά της είναι πολύ καλά. Είναι σίγουρα μορφωμένη. Είναι πολύ έξυπνη στη συζήτηση. Ζητάει συνέχεια, αλλά το κάνει γλυκά και δέχεται το όχι μου. Της δίνω 300 ζλοτ και την παίρνω για μία ώρα.

Πηγαίνουμε στο δωμάτιο, είναι περιποιητική και ζεστή. Πολύ καλή πίπα. Στο γαμήσι ακόμα καλύτερη, στήνετε πολύ υποτακτικά, πολύ θηλυκά, πολύ γλυκά. Δίνετε πολύ. Το κορμί της είναι τέλειο, Δεν βρίσκω ένα ελάττωμα. Τα μαλλιά της απαλά, το δέρμα της μεταξένιο, το στήθος της περήφανο, ο κώλος της μαγεία, το μουνάκι της κοριτσίστικο. Δεν είναι τελείως ξυρισμένο,  έχει μια κομψή λωρίδα. Έχεις την εντύπωση ότι γαμάς Πολωνέζα φοιτήτρια και όχι πόρνη.

Σε κάποια φάση συμβαίνει κάτι που δεν μου έχει ξανασυμβεί. Ανοίγει η πόρτα και μπαίνει μέσα μία από τις ξανθιές στο δωμάτιο. Η Εντέτ ήταν στη πίπα. Ξαφνικά σταματάει και λέει κάποια πράγματα στα Πολωνικά με τη φίλη της. Μετά γυρνάει προς εμένα και με ρωτάει αν θέλω να πάρω δύο κορίτσια. «I have only one dick» της λέω και συνεχίζει τη πίπα της. Η ξανθιά ανοίγει το φως σα να μην συμβαίνει τίποτα, πηγαίνει σε μία ντουλάπα και αρχίζει να αλλάζει ρούχα. Η Εντέντ συνεχίζει απτόητη τη πίπα της. Δε ξέρω γιατί αλλά η σκηνή με ερέθισε πολύ. Εγώ ήμουν ξαπλωμένος σα πασάς, το μωράκι μπροστά μου στα τέσσερα να πιπώνετε, και η ξανθιά να κοιτάει και να αλλάζει.

Μετά από περίπου μία ώρα τελειώνουμε. Παιχνιδιάρα και στο τέλος. Δεν πάει αμέσως να ντυθεί. Λέμε βλακείες και χαζογελάμε. Στο τέλος παίρνει 100 ζλοτ πουρ μπουάρ.

Γαλήνιος γυρνάω στο ξενοδοχείο μου.
Πεινάω σα λύκος. Θα παραγγείλω από το room service.
Γαλλική κρεμυδόσουπα και tuna steak.
Αν και η ανωτερότητα της Γαλλικής κουζίνας είναι αδιαμφισβήτητη, στην κρεμυδόσουπα υπάρχει μία εξαίρεση. Η καλύτερη κρεμυδόσουπα γίνετε με Αγγλική συνταγή, και όχι Γαλλική.
Το tuna steak το είχα παραγγείλει και πριν λίγα χρόνια στο ίδιο ξενοδοχείο. Θυμάμαι πολύ καλά το πιάτο τότε. Τώρα το έκαναν διαφορετικά. Πιο ξερό, λιγότερα προσεκτικά ψημένο, χειρότερο στη παρουσίαση, φτωχότερη γαρνιτούρα. Ακόμα και σε αυτό, τα πράγματα ήταν καλύτερα πριν χρόνια.


Προσεχώς επίλογος.

 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Επίλογος


Πολωνέζες:
Είναι πάρα πολύ όμορφες. Αν είσαι αντικειμενικός το ποσοστό όμορφων κοριτσιών που βλέπεις στο δρόμο είναι υψηλό.
Αν κάνετε μια βόλτα σε ένα Mall θα δείτε πολύ όμορφα κορίτσια. Αν πάτε και σε κανένα μοδάτο μπαρ το βράδυ θα διαπιστώσετε ότι τα Top Models του Δυτικού κόσμου είναι κατώτερες μπροστά τους. Οι Πολωνοί σε αυτό το τομέα είναι πολύ τυχεροί. Το κάθε αρσενικό 16 – 35 χρονών το βλέπεις στο δρόμο να κυκλοφορεί χέρι-χέρι με κάποιο πανύγλυκο κορίτσι.   
Τα κορίτσια φαίνονται ανώτερα και σε πολλά άλλα πράγματα.
Για παράδειγμα στο ντύσιμο. Σπάνια θα δείτε να φοράνε τακούνια ή μπότες. Μπότες δεν είδα να φοράει καμία. Εδώ δεν υπάρχουν χοντρές γάμπες να κρυφτούν, ούτε χρησιμοποιούν το ρουχισμό για να φτιάξουν κάποιο στυλ. Το στυλ το έχει το κορμί τους και το πρόσωπό τους. Φοράνε απλά και στιλάτα ρούχα που αναδεικνύουν την πραγματική γυναικεία ομορφιά.
Δεν φοράνε τακούνια. Όχι μόνο οι ψηλές, αλλά όλες. Ακόμα και κοριτσάκια περίπου στο 1.65 που κυκλοφορούνε χέρι-χέρι με αγόρια 1.75 δεν φοράνε τακούνια. Δεν τους ενοχλεί να είναι πιο κοντές από τον άντρα. Ξέρουν ότι είναι όμορφες, νιώθουν όμορφες και θεωρούν φυσιολογικό το αγόρι τους να τις περνάει ένα κεφάλι.
Όσες κοπέλες σταμάτησα στο δρόμο για πληροφορίες ήταν πολύ ευγενικές, χαμογελαστές και εξυπηρετικές. Ακόμα και όταν δεν μιλούσαν καθόλου Αγγλικά, προσπάθησαν να μου εξηγήσουν που είναι ο δρόμος που έψαχνα.


Ιστοσελίδες με P2P κορίτσια:
() () ()

Σε αυτές τις ιστοσελίδες θα βρείτε μουνάρες.
Παλαιότερα είχα πάρει κοπέλες από την πρώτη ιστοσελίδα και μου είχε έρθει η κοπέλα της φωτογραφίας. Τώρα αυτό έχει αλλάξει τελείως.
Από τις 600 περίπου κοπέλες που θα βρείτε στο πρώτο σάιτ στο κέντρο της Βαρσοβίας, καμία δεν θα είναι αυτή της φωτογραφίας.

Το σύστημα έχει ως εξής: Σε κάθε αγγελία υπάρχει ένα τηλέφωνο. Στο τηλέφωνο απαντάει μία κοπέλα που κάνει τον μεσάζοντα. Η ίδια σου λέει ότι είναι η κοπέλα της φωτογραφίας που είδες και σε διαβεβαιώνει ότι οι φωτογραφίες είναι αληθινές. Σου κλίνει ραντεβού με όποιο κορίτσι έχει διαθέσιμο εκείνη τη στιγμή και σε στέλνει στη διεύθυνσή της ή πολύ κοντά. Όταν φτάσεις εκεί θα πρέπει να ξαναπάρεις τηλέφωνο για να σου πει ακριβώς που θα πας.

Πρώτο πρόβλημα: το κορίτσι δεν είναι ποτέ αυτό της φωτογραφίας. Μπορεί να πέσεις σε όμορφο κορίτσι που να σου αρέσει, αλλά μπορεί να πέσεις και σε κορίτσι που δε σου αρέσει. Επίσης η όλη αναζήτηση που θα κάνεις με τις φωτογραφίες είναι τελείως ανούσια αφού στην πραγματικότητα θα πάρεις γουρούνι στο σακί.

Δεύτερο πρόβλημα: Αν μέχρι εσύ να πας στο ραντεβού έχει κλίσει κάποιο καλύτερο, δηλαδή για περισσότερες ώρες ας πούμε, ή αν η κοπέλα που απαντούσε στο τηλέφωνο δεν βρήκε κάποια κοπέλα ενώ έψαχνε μέχρι εσύ να φτάσεις, ή αν σε δει από το παράθυρο και δεν της αρέσεις, δεν σου απαντάνε στο τηλέφωνο και μένεις σα μαλάκας μέχρι να καταλάβεις ότι σε έχουν γραμμένο και να φύγεις.

Τρίτο πρόβλημα: οι τιμές και οι υπηρεσίες που σου υποσχέθηκε αυτή με την οποία μίλησες στο τηλέφωνο δεν είναι καθόλου σίγουρο ότι θα γίνουν αποδεχτές από τη κοπέλα. Αν δηλαδή από το τηλέφωνο σου υπόσχονται OWO, CIM, CIF, A-L και άλλα, οι πιθανότητες να στα κάνει η κοπέλα είναι <20%.


Τα διάφορα κλαμπ:
Στα περισσότερα από αυτά είχα πάει και παλαιότερα και είχα περάσει καλά. Τώρα τα πράγματα έχουν αλλάξει πολύ.

Imperium:
Το imperium είναι μία καλή λύση αν θέλεις να δεις 5 με 6 κορίτσια, και σε ομορφιά από 4 μέχρι 7 για να κάνεις σεξ χωρίς πολλά τρεξίματα. Αν αναζητάς κάτι το ξεχωριστό, δεν θα το βρεις εκεί μέσα.
Τιμές: 200 ζλοτ μία ώρα σε δωμάτιο για σεξ και πίπα με προφυλακτικό. Για 2 ποτά δικό μου και της κοπέλας πλήρωνα 130 – 150 ζλοτ.

Maxim
Στις 10 το βράδυ έρχονται τα κορίτσια. Μην πάτε νωρίτερα θα βρείτε μόνο 2-3 χοντρές.
Συνήθως έχει 15 κορίτσια εκ των οποίων τα 5 θα είναι απασχολημένα σε δωμάτια ή ξενοδοχεία. Από ομορφιά θα βρεις από 6 μέχρι 9 αν πάς σε καλή μέρα !
Τιμή 2 ποτών, το δικό μου και της κοπέλας, 180 ζλοτ.
Μία ώρα σε δωμάτιο 300 ζλοτ. Θα σου ζητάει συνέχεια παραπάνω, εσύ αποφασίζεις αν θα δώσεις.

Villa Rossa
Είναι λίγο έξω από τη Βαρσοβία. Έχει τις πιο όμορφες κοπέλες που είδα, από 8 μέχρι 10. Καμιά 15αριά κορίτσια, σε έναν άνετο χώρο.
Το μέρος είναι φτιαγμένο για να εκμεταλλεύεται τον τουρίστα. Τα ποτά τους είναι ακριβά, οι κοπέλες τα πίνουν πολύ γρήγορα (μόνο χυμό τους βάζουν ?) και ζητάνε συνέχεια.
Για μία ώρα σε απλό δωμάτιο πρέπει να πληρώσεις 300 ζλοτ. Με αυτό το ποσό σε αφήνει μόνο να μπεις μέσα της αφού έχει κάνει μία μέτρια πίπα με καπότα. Δεν σε αφήνει να την ακουμπήσεις. Για να πιάσεις το στήθος της θέλει άλλα 100 ζλοτ. Για κάτι παραπάνω έχετε πολύ λίγες ελπίδες να σας πει ναι, ακόμα και αν προτίθεστε να δώσετε πολλά λεφτά.
Προσωπικά αυτό το μέρος θα το έβαζα στη μαύρη λίστα αν δεν αλλάξουν τακτική.

Διάφορα:
Υπάρχουν και διάφορα άλλα μικρά κλαμπάκια στα οποία θα σας πάνε οι ταξιτζήδες αν τους το ζητήσετε. Θα βρείτε 3-5 κορίτσια το πολύ, από 5 έως 7 σε ομορφιά το πολύ.

Μπουρδέλα
Σε ένα πήγα και δεν γάμησα γιατί ήταν απαράδεκτο.
Ήταν μέσα 4 χοντρές και οι υπηρεσίες τους είμαι σίγουρος ότι θα ήταν απαράδεκτες.
100 ζλοτ η μισή ώρα.
Προσοχή, όταν λέω μπουρδέλα δεν εννοώ όλα αυτά τα διαμερίσματα στα οποία υπάρχει μία κοπέλα μόνη της που εξυπηρετεί πελάτες. Αυτές οι κοπέλες διαφημίζονται από τις ιστοσελίδες στο ίντερνετ και η κατάσταση είναι αυτή που περιέγραψα πιο πάνω.

Αυτά τα νέα από τη Βαρσοβία.
Αν κάποιος από τους έμπειρους συναγωνιστές πήγε πρόσφατα ας πει τη γνώμη του.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Να' σαι καλα Νεαρχε..Ευχαριστουμε.! ;) :thumbsup:

Αυτα..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Νεαρχε δεν εχω να προσθεσω τιποτα ολα ειναι οπως τα ειπες.θα ηθελα να σε ρωτισω?τα παραπηγματα που εχουν φωτο με γκομενες και με 50-60 Ζλοτι σου κανουν στριπτιζ και  :jerking: υπαρχουν ακομα?ειναι στο πλα'ι' της Ιεροσολιμσκιε καμια 200αρια μετρα.εκει κοντα εχει αν ειδες και κατι σουβλατζιδικα που τα εχουν Τουρκοι.εαν προσεξες ενα γραφει απ'εξω MARIOS το εχει ενας χοντρος Τουρκοκυπριος που το παιζει Ελληνας :2funny:!παντος ειναι καλο παιδι και φτιαχνει καλο σουβλακι.υπαρχουν αυτα ακομα?---οπως εγραψες η Βαρσοβια ειναι πιο απατη απο την Αγια Πετρουπολη στον αγοραιο ερωτα.βεβαια καμακι εχει πολυ (για καποιον που ξερει και μενει εκει)αλλα προτιμισα να νοικιασω το σπιτι μου και να παιρνω τα 300 Ευρω το μηνα.σ'ευχαριστουμε για την καλη ενημερωση!ειναι σα να τα ζησαμε ολα αυτα μαζι σου εκει!!!!!καθε μερα περιμενα την καινουργια σου ανταποκριση!!!!!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
τα παραπηγματα που εχουν φωτο με γκομενες και με 50-60 Ζλοτι σου κανουν στριπτιζ και  :jerking: υπαρχουν ακομα?ειναι στο πλα'ι' της Ιεροσολιμσκιε καμια 200αρια μετρα.


Δεν εντόπισα τέτοια μέρη Δημήτρη. Επειδή όμως δεν τα είχα βρει ούτε σε παλαιότερα ταξίδια μου στη Βαρσοβία, τότε που θα υπήρχαν σύμφωνα με όσα λες, το πιο πιθανόν είναι να υπάρχουν ακόμα και εγώ να μην τα βρήκα. Και αυτό διότι δεν έψαξα για κάτι τέτοιο.

Το μόνο παράπηγμα που βρήκα ήταν αυτό το μπουρδέλο που ανέφερα στο οποίο πήγα και τελικά δεν γάμησα διότι ήταν μπάζα. Ζητούσαν 100 ζλοτ.

Για να επιβεβαιωθεί όμως ο χάρτης του συναγωνιστή:
Xάρτης με όλους τους οίκους ανοχής στη Βαρσοβία κυρίως και σε άλλες γειτονικές πόλεις  εδώ
Πρέπει να υπάρχουν αυτά που λες.



εκει κοντα εχει αν ειδες και κατι σουβλατζιδικα που τα εχουν Τουρκοι.εαν προσεξες ενα γραφει απ'εξω MARIOS το εχει ενας χοντρος Τουρκοκυπριος που το παιζει Ελληνας :2funny:!παντος ειναι καλο παιδι και φτιαχνει καλο σουβλακι.υπαρχουν αυτα ακομα

Σουβλατζίδικα ναι βρήκα, λιγότερα από παλιά όμως.
Δεν τα τίμησα διότι το σουβλάκι ήταν το τελευταίο που με ένοιαζε στη Βαρσοβία.
Σε επόμενα ποστ που θα κάνω στο θρεντ της Ρωσίας θα αναφερθώ πιο συγκεκριμένα στα της βρώσης και πόσης …

Τώρα, αν τα έχουν Τούρκοι, πολύ πιθανό. Κάτι αραβο-κουρδο-τουρκόφατσες έβλεπα εκεί μέσα. Δεν είχαν και πολύ κίνηση όμως. Τουλάχιστον εγώ δεν παρατήρησα κίνηση.

Σκέφτομαι ότι αν τα πράγματα ήταν καλύτερα στον αγοραίο έρωτα, ίσως να με συνέφερε να νοικιάσω το σπίτι σου 300€ το μήνα, που είναι στο δρόμο που θέλω, και να πηγαίνω ένα Σαββατοκύριακο το μήνα.
Δυστυχώς όμως τα πράγματα έχουν χαλάσει.
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Τον επόμενο μήνα θα είμαι στη Βαρσοβία για αρκετές ημέρες και ψάχνω κάτι ενδιαφέρον, βασικά για incall, γιατί δε θα μένω σε ξενοδοχείο αλλά σε γνωστό μου (Πολωνός, ο οποίος όμως δε νομίζω να ενδιαφέρεται για κάτι τέτοιο :-p)
Στα sites που προαναφέρθηκαν ( , , ) υπάρχει περίπτωση να βρω κάτι καλό; Δεν ξέρω και τη γλώσσα (τα αγγλικά μου είναι πολύ καλά όμως), οπότε δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι εύκολο να συννενοηθώ από το τηλέφωνο.
Επίσης (λίγο χαζή ερώτηση βέβαια), στα clubs (Imperium και Maxim) είναι κατά κάποιο τρόπο "υποχρεωτικό" να κεράσεις ποτά την κοπέλα πριν πας στο δωμάτιο ή μπορείς να ζητήσεις να πας κατευθείαν για  :knockinb: ; Ρωτάω γιατί αν είναι να την ψήσεις πρώτα με ποτό και στο μεταξύ να τη ζητήσει κάποιος άλλος και να σε αφήσει με το  :cum: στο χέρι, τότε μπορεί να χρειαστεί να φας πολύ ώρα και χρήμα στα ποτά μέχρι να πετύχεις αυτό που θέλεις και δεν είμαι ιδιαίτερα διατεθειμένος να το κάνω αυτό...
Ακόμη, είναι ασφαλές να κυκλοφορείς βράδυ μόνος στη Βαρσοβία; Δεν ξέρω κάτι, απλώς από περιέργεια ρωτάω γιατί δεν έχω ξαναπάει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom