Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Έεε, εντάξει τρώγεται η κοπελίτσα...
 

Συνημμένα

  • dcp2864.jpg
    dcp2864.jpg
    74 KB · Εμφανίσεις: 45
  • dcp7839.jpg
    dcp7839.jpg
    81,6 KB · Εμφανίσεις: 47

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Μα να έχει τόσο λίγα προσόντα...
 

Συνημμένα

  • dcp0112.jpg
    dcp0112.jpg
    123,8 KB · Εμφανίσεις: 61

Επισκέπτης
Αχ και να ρχόταν εδω να την κόψω στο γονάτι.... :dancing:

Παντως επειδή εχω πάει και Αμερική και γνωρισα και την Busty Dusty και την Crystal Storm ομολογω οτι αυτά ειναι μεγέθη.

Συμπληρώνω ότι γίνεται κάθε χρόνο στο Las Vegas τo Expo Dancer το οποίο τις μαζεύει ολες τις φορτωμένες και μιλάμε για πολύ κόσμο. Αλλα 1000Ευρωπουλα για να ερθει μαζί σου .

Σωσε μας ropalofore κάνε club "titfuns" της Αθήνας ενωθείτε  :boobies: :helpplea:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Μέχρι πριν λίγα χρόνια όταν άκουγα "μπουρδέλο", νόμιζα ότι πρόκειται για παραδοσιακή κερκυραική σπεσιαλιτέ και όταν έβλεπα μπουρδέλο, χτύπαγα την πόρτα και τους έλεγα ότι ξεχάσανε ανοιχτό το φως μέρα μεσημέρι.Παρόλα αυτά δεν ανησυχούσα για τον εαυτό μου.ʼργησα αλλά έμαθα.Για εκείνο το οποίο πάντα ανησυχούσα και ακόμα νομίζω ότι θα μου αφήσει κουσούρι είναι η αρρωστημένη μονομανία μου με τα τεράστια φυσικά σφιχτά βυζιά.Αν η Μόνικα Μπελούτσι ήταν τελείως άβυζη και η Σωτηρία Μπέλλου βυζαρού, θα προτιμούσα να πηδήξω τη δεύτερη.Όσο για την πρώτη, ούτε στα χειλάκια δε θα της τον έδινα.Έτσι για να μάθει να τρώει πιο πολλά ορμονοκοτόπουλα μέχρι να πετάξει βύζο.Πίστευα λοιπόν ότι ναι μεν σε όλους αρέσουν τα μεμέ αλλά σε κανέναν με τον τρόπο που αρέσουν σε μένα.Μέχρι που διάβασα κάποια μηνυματάκια εδώ μέσα και ειδικά του ημίθεου zara27 τον οποίο κατατάσω μόλις μια θέση κάτω από την κορυφή του καταλόγου που έχω δημιουργήσει με τους δασκάλους του σεξ.Μόνο ο θεός - πιπινοκυνηγός - απόλυτος σταρ Τόκος τον ξεπερνάει.Φίλε συγχαρητήρια γιατί από ότι διάβασα έχεις βγει όξω και έχεις δει πράματα που εγώ δυστυχώς βλέπω μόνο στις ονειρώξεις μου.Μόλις βγάλω κανα φράγκο (γιατί είμαι φοιτητής) σου έχω στείλει μήνυμα για οδηγίες.Προς το παρόν αν πέσει στην αντίληψή σου καμια μπροστόβαρη πουτάνα που να μπορώ να πάω όχι με αεροπλάνο αλλά με ταξί ή λεωφορείο, ειδοπεία.Thanx και καλά μαμήσια!
:dancing:
 

Επισκέπτης
Έχω δει κάτι καλά λιβάδια με αγελάδες παντως, αν σε ενδιαφέρει κάτι στο πιο πρόχειρο και πιο φτηνό!   :dancing:
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
430
Like
5
Πόντοι
1
Παιδιά επειδή ο συναγωνιστής αναφέρεται στο σπίτι Φυλής 71 για καμμία δεκαριά μέρες πριν, μήπως γνωρίζει κανείς τίποτα νεότερο?

Πότε μπορούμε να βρούμε εκεί την εν λόγω κυρία?

 

Επισκέπτης
piderof ευχαριστω για τα καλά σου λογια αλλά νομίζω οτι οι τιτλοι ανήκουν στον kinky30-vasos ktl οι οποιοι δεν παιζονται γιατί τα ανακαλύπτουν πρωτοι κ ειναι πιο εμπειροι οπως κ οι master .Εγω εχω doctora  στα περιοδικά τετοιου τύπου και τα DVD καθώς και στα εκτός Ελλάδας λόγω ταξιδιών.Σε οποια πόλη κ να παω δεν υπάρχει περίπτωση να μην τα βρω όλα.Εχω πάει μεχρι κ στα τελευταία.Εδώ οπως λεει κ ο κινκυ καλύτερα ειναι τα μασατζιδικα γιατί η πορεια φθινει κ αν δεν υπήρχαν αυτοί οι αγιοι ανθρωποι να μας ενημερωνουν φαντάσου.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
piderof ευχαριστω για τα καλά σου λογια αλλά νομίζω οτι οι τιτλοι ανήκουν στον kinky30-vasos ktl οι οποιοι δεν παιζονται γιατί τα ανακαλύπτουν πρωτοι κ ειναι πιο εμπειροι οπως κ οι master .Εγω εχω doctora  στα περιοδικά τετοιου τύπου και τα DVD καθώς και στα εκτός Ελλάδας λόγω ταξιδιών.Σε οποια πόλη κ να παω δεν υπάρχει περίπτωση να μην τα βρω όλα.Εχω πάει μεχρι κ στα τελευταία.Εδώ οπως λεει κ ο κινκυ καλύτερα ειναι τα μασατζιδικα γιατί η πορεια φθινει κ αν δεν υπήρχαν αυτοί οι αγιοι ανθρωποι να μας ενημερωνουν φαντάσου.
ετσι ειναι φιλε ζαρα....η κατασταση στα στουντιο και μπουρδελα δεν παει αλλο...τον τελευταιο καιρο παω και ερχομαι εντελως τσαμπα....ετυχε μια μερα,εδω και καμποσο καιρο,να κανω μια βολτα απο μασατζιδικα και τι να δω.....ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΗΤΑΝ ΒΥΖΑΡΟΥ...και οταν λεμε βυζια εννουμε βυζια...οχι μαλακειες...και ετσι που με χανεις που με βρισκεις σε μασαζοτσαρκες....αν τωρα πετυχω κατι καλο σε στουντιο η μπουρδελο δεν θα πω οχι αλλα χλωμο το βλεπω.....
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
171
Like
42
Πόντοι
1
ρε συ Kinky καπου ειδα στο φορουμ για μια καινουργια ρωσιδα στη Δροσοπουλου 97, μπροστοκουνητη
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
171
Like
42
Πόντοι
1
Παντως ρε παιδια, τα ιστορικοτερα , μεγαλυτερα , ωραιοτερα, καλυτερα, απολαυστικοτερα, εντυπωσιακοτερα βυζια στη νεοτερη νεοελληνικη μπουρδελοιστορια, τα ειχε μακραν- το εννοω ΜΑΚΡΑΝ - η περιφημη Κατερινα στην οδο Ρεμουνδου. Οπως πηγαινεις το πρωτο ρδελο που βρισκεις αριστερα. (Εχει 2 αριστερα κι ενα δεξια). Η Κατερινα λοιπον δουλευε μεχρι πριν 6-7 χρονια. Σημερα πρεπει να ναι 50-55αρα. Ψηλη , μελαχρινη , νταρντανα, γυναικαρα. Παρεπεμπε λιγο σε τσιγγανικο λουκ. Το ισπανικο τσιγγανικο, οχι το γυφτοελληνικο. Μου ειχε πει οτι ηταν ιδιοκτητρια του σπιτιου. Πιθανοτατα να ναι ακομα. Εβγαινε παντα απ το δωματιακι της τσατσας μ ενα πλατυ χαμογελο, με ανεση και αυτοπεποιθηση. Εμενα εδειχνε να με συμπαθει. Στο δωματιο , αφου ειχαμε γνωριστει μετα απο καποιες φορες, μ εβαζε στην αρχη να της κανω μασσαζ. Ξεκινουσα απ την πλατη και συνεχιζα παντου. Καποια στιγμη μου πε οτι εχει πια μεγαλωσει και κουραστει, οτι θα κανε για ενα διαστημα  κανα δυο πρωινα τη βδομαδα και σιγα σιγα θα το κοβε. Καποια στιγμη οντως το κοψε. Μεχρι προτεινος περνουσα που και που απ το μαγαζι ρωτωντας τις τσατσαδες αν ξαναπαιζει. Negative παντα δυστυχως. Α ρε παιδια δεν μπορειτε να διανοηθειτε για τι βυζι μιλαμε. Κινκυ αμα την εβλεπες θα παθαινες πολυ μεγαλο κακο. Κριμα που το κοψε ρε γαμωτο. Πολυ κριμα. Η κακομοιρα παραπονιοτανε οτι ειχε πολλα προβληματα με την πλατη της λογω του βαρους των βυζιων. Γι αυτο μου ζητουσε-και απολαμβανε- τοσο πολυ το μασσαζ στην πλατη. Περιττο να σας πω οτι πηγαινα παντοτε εχοντας τραβηξει μαλακια πριν , καθοτι αν δεν ειχα βαρεσει , με το που την ακουμπουσα , μου φευγανε. Ας ειναι καλα η γυναικα, οπου και ναι. Κι αυτη και τα βυζια της.
Ειμαι περιεργος αν τη θυμαται καποιος συναγωνιστης. Παντως δεν εχει τυχει να δω καποια ανφορα εδω μεσα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Λοιπόν, όπως έγραψα και στην ημερησία αναφορά μου, στη Δροσοσπούλου 97 δίπλα στο 95 άνοιξε πάλι το στουντιάκι. Εψές λοιπόν έπαιζε μια Ρωσίδα, νεότατη με κάτι βυζάρες να... Πολύ άκφυλο προσωπάκι. Καινούργια είναι, δε συγκράτησα όνομα. 50 γιούρια και κάτι παραπάνω για 69 και αυταρχικό.
Φοράει και καλσόν και διάφορα διχτυωτά κορμάκια και μπότες.
Αν πάτε κάντε μια ενημ΄΄ερωση αν είναι καλή.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
159
Πόντοι
16
M
Παντως ρε παιδια, τα ιστορικοτερα , μεγαλυτερα , ωραιοτερα, καλυτερα, απολαυστικοτερα, εντυπωσιακοτερα βυζια στη νεοτερη νεοελληνικη μπουρδελοιστορια, τα ειχε μακραν- το εννοω ΜΑΚΡΑΝ - η περιφημη Κατερινα στην οδο Ρεμουνδου. Οπως πηγαινεις το πρωτο ρδελο που βρισκεις αριστερα. (Εχει 2 αριστερα κι ενα δεξια). Η Κατερινα λοιπον δουλευε μεχρι πριν 6-7 χρονια. Σημερα πρεπει να ναι 50-55αρα. Ψηλη , μελαχρινη , νταρντανα, γυναικαρα. Παρεπεμπε λιγο σε τσιγγανικο λουκ. Το ισπανικο τσιγγανικο, οχι το γυφτοελληνικο. Μου ειχε πει οτι ηταν ιδιοκτητρια του σπιτιου. Πιθανοτατα να ναι ακομα. Εβγαινε παντα απ το δωματιακι της τσατσας μ ενα πλατυ χαμογελο, με ανεση και αυτοπεποιθηση. Εμενα εδειχνε να με συμπαθει. Στο δωματιο , αφου ειχαμε γνωριστει μετα απο καποιες φορες, μ εβαζε στην αρχη να της κανω μασσαζ. Ξεκινουσα απ την πλατη και συνεχιζα παντου. Καποια στιγμη μου πε οτι εχει πια μεγαλωσει και κουραστει, οτι θα κανε για ενα διαστημα  κανα δυο πρωινα τη βδομαδα και σιγα σιγα θα το κοβε. Καποια στιγμη οντως το κοψε. Μεχρι προτεινος περνουσα που και που απ το μαγαζι ρωτωντας τις τσατσαδες αν ξαναπαιζει. Negative παντα δυστυχως. Α ρε παιδια δεν μπορειτε να διανοηθειτε για τι βυζι μιλαμε. Κινκυ αμα την εβλεπες θα παθαινες πολυ μεγαλο κακο. Κριμα που το κοψε ρε γαμωτο. Πολυ κριμα. Η κακομοιρα παραπονιοτανε οτι ειχε πολλα προβληματα με την πλατη της λογω του βαρους των βυζιων. Γι αυτο μου ζητουσε-και απολαμβανε- τοσο πολυ το μασσαζ στην πλατη. Περιττο να σας πω οτι πηγαινα παντοτε εχοντας τραβηξει μαλακια πριν , καθοτι αν δεν ειχα βαρεσει , με το που την ακουμπουσα , μου φευγανε. Ας ειναι καλα η γυναικα, οπου και ναι. Κι αυτη και τα βυζια της.
Ειμαι περιεργος αν τη θυμαται καποιος συναγωνιστης. Παντως δεν εχει τυχει να δω καποια ανφορα εδω μεσα
Mήπως δεν την έλεγαν Κατερίνα αλλά Νάντια; Μιλάς γι αυτό στη Ρεμούνδου με τις σκάλες; Η περιγραφή για τα βυζιά και το μασάζ ταιριάζει απόλυτα αλλά αυτή που θυμάμαι εγώ λεγόταν Νάντια και μετά είχε μετακομίσει στο Μεταξουργείο στην Ακομινάτου
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
171
Like
42
Πόντοι
1
H Ρεμουνδου ειναι μονοδρομος . οπως πηγαινεις με τ αμαξι το πρωτο ρδελο αριστερα. 3-4 σκαλακια εχει. Το επομενο ρδελο ειναι αυτο με τα πολλα σκαλια (ουσιαστικα 1ος οροφος)
Σαν Κατερινα την ηξερα. Ψηλη, σκουρα χαρακτηριστικα, μακρια μαλλια, παντα χαμογελαστη και αερατη
 

Επισκέπτης
duro τι μου θυμισες .Μιλάμε οτι μπορει να πηγαινα στην Κατερινα και 2 φορές τη μέρα. Αφού σε μια φαση εμεινα στεγνος μιλάμε.Συμφωνώ δεν παιζόταν αλλά θα σε στειλω λεγοντας σου οτι πριν σταματήσει πηγε στην Τριπολη και δουλευε σε ενα μπουρδελο εκτός πολης κ οπως ειχα κατεβει για ταξίδι πάω να δω τι παίζει κ μένω κοκκαλο.Καλά περιττό να σου πω ότι εμεινα 4 μερες Τριπολη αντι για 2. Αυτή εκτός από Ρεμούνδου είχε δουλεψει κ στον απο δρομο πανω δεν θυμαμαι την οδο.Αλλά ειναι οπως ειπες και δεν υπάρχει απο τότε αντικαταστάτρια .Α ρε τι μου θυμισες.. :dancing:
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
Tη Σοφη που μεγαλουργησε στο συγκεκριμενο μαγαζι την ιδια περιοδο περιπου ποιος τη θυμαται βρε παιδια?
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
171
Like
42
Πόντοι
1
Που να ναι τωρα ? Και τι δε θα δινα να την ξαναβρισκα.
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
171
Like
42
Πόντοι
1
Για την Κατερινα λεω. Σοφη, οχι, δεν την θυμαμαι
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
Θυμάμαι τα καλλίτερα πιο στητά, πιο περήφανα, μεγάλες ρώγες που είχαν και κεράσι, σώμα σπαθί με λεπτή μεσούλα και πατουσάκια στην Καρέα 30 προ 4μήνου μία ονόματι Daria τσέχα.

Που να είναι αυτό το ζευγάρι 10λιτρο τώρα άραγεςςς;;;
 

Επισκέπτης
duros νομίζω βγάλε λίστα με τα τωρινά για να μην θυμώμαστε τι περάσαμε γιατί θα κλαιμε.Να καταθέσουν ολοι για τα πιο μεγάλα και μόνο 
 

poker

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
αδελφέ

Εγω εχω πετυχει μια ΑΚΡΩΣ ενδειαφερουσα βυζαρου μαυρούλα στο ξενοδοχειον Βασιλικό και την τιμησα δεόντως ...

Αναφέρομαι σε DD μέγεθος ,

Τελευταίο πέρασμα ( οχι για ψωνια ) προ εβδομάδος 11 μμ και ηταν εκει

αυτη που λες ειναι μια κοντη με οχι και τοσο ωραιο προσωπο απο τη jamaica? πρεπει να την ειχα παρει πριν απο κανα 2 χρονια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom