Νέα

Βριλησσού 36

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PASTELI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
κι όμως πέρασα να ελέγξω τις μοκέτες...  :P :P :P :P

υπηρεσία ήταν η Σ. δεν μπορώ να πω ότι είναι στα φορτε της τελευταίως...φαίνεται ότι κρατιέται να μην μας "γαυγίσει" και ήταν μουτρωμένη... τεςπα!

 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227

Επισκέπτης
...φαίνεται ότι κρατιέται να μην μας "γαυγίσει" και ήταν μουτρωμένη... τεςπα!

Φαντασθῆτε πόσον καιρὸν θὰ παρέμενεν εἰς οἰανδήποτε ἑτέραν ἐργασίαν (ἰδιωτικοῦ τομέως) ὑπάλληλος μὲ παρόμοια προβλήματα συμπεριφορᾶς...
 

vrilissou36

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Φαντασθῆτε πόσον καιρὸν θὰ παρέμενεν εἰς οἰανδήποτε ἑτέραν ἐργασίαν (ἰδιωτικοῦ τομέως) ὑπάλληλος μὲ παρόμοια προβλήματα συμπεριφορᾶς...

υπάρχουν και θετικές κριτικές τον τελευταίο καιρό...
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
υπάρχουν και θετικές κριτικές τον τελευταίο καιρό...
αν θες και υπαρχει δυνατοτητα, εκει που γραφεις τις βαρδιες με τις κοπελες,γραφε και βαρδια υπηρεσιας. δηλαδη ποτε ειναι η ποτε δεν θα ειναι η ακατονομαστη.υπαρχει κοσμος που δε ψηνεται με τα της αλλαγης συμπεριφορας με τιποτα,ουτε θελει να ξαναδει τα μουτρα της ποτε και πουθενα. ισως υπαρχει μια 3 λυση,ωστε να βοηθηθειτε και εσεις και εμεις ταυτοχρονα και να ξαναρχομαστε απο κει. φιλικα και καλες δουλειες να εχετε :-*
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
αν θες και υπαρχει δυνατοτητα, εκει που γραφεις τις βαρδιες με τις κοπελες,γραφε και βαρδια υπηρεσιας. δηλαδη ποτε ειναι η ποτε δεν θα ειναι η ακατονομαστη.υπαρχει κοσμος που δε ψηνεται με τα της αλλαγης συμπεριφορας με τιποτα,ουτε θελει να ξαναδει τα μουτρα της ποτε και πουθενα. ισως υπαρχει μια 3 λυση,ωστε να βοηθηθειτε και εσεις και εμεις ταυτοχρονα και να ξαναρχομαστε απο κει. φιλικα και καλες δουλειες να εχετε :-*

Προτεινω λοιπον να ανοιξουμε Thraed με τιτλο:

"Ημερησια ενημερωση για υπηρεσιες"....
 

vrilissou36

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
αν θες και υπαρχει δυνατοτητα, εκει που γραφεις τις βαρδιες με τις κοπελες,γραφε και βαρδια υπηρεσιας. δηλαδη ποτε ειναι η ποτε δεν θα ειναι η ακατονομαστη.υπαρχει κοσμος που δε ψηνεται με τα της αλλαγης συμπεριφορας με τιποτα,ουτε θελει να ξαναδει τα μουτρα της ποτε και πουθενα. ισως υπαρχει μια 3 λυση,ωστε να βοηθηθειτε και εσεις και εμεις ταυτοχρονα και να ξαναρχομαστε απο κει. φιλικα και καλες δουλειες να εχετε :-*

πραγματικά νομίζω ότι αξίζει μια δεύτερη ευκαιρία. δεν είχα σκοπό να το αναφέρω απλά θέλω να σας πω κάτι ... δε σας φαίνεται λίγο περίεργο που ασχολούμαι συνέχεια με αυτό ενώ θα μπορούσα απλά να τη διώξω και να ερθει στη θέση της μια άλλη? όμως ασχολούμε και σας ζητώ κατανόηση και μια δεύτερη ευκαιρία γιατί αν τη διώξω δεν εχει άλλα εισοδήματα και κανέναν στο κόσμο ( το παιδί της απεβίωσε πριν 2 χρόνια ). δε σας ζητώ να τη λυπηθείτε ή να γράψετε ψάμματα ότι είναι καλή, ξέρω πολύ καλά ότι οφείλει να είναι επαγγελματίας και χαμογελαστή, προτίμησα να χάσω χρήματα από το να τη διώξω. καταλαβαίνω βεβαια ότι εσεις δε φταίτε σε τίποτα... για αυτό της έδωσα μια τελευταία ευκαιρία... νομίζω ότι συνήλθε και συμμορφώνεται. ευχαριστώ για το χρόνο σας.
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
η τσατσα δε φευγει ρε με τιποτα, αφου ειναι με την κυρια βριλησσου ηταν συμμαθυτριες-συνομιληκες αλλα σε διαφορετικα σχολεια, η μια ρε αρρενων και η αλλη σε θηλεων :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
πραγματικά νομίζω ότι αξίζει μια δεύτερη ευκαιρία. δεν είχα σκοπό να το αναφέρω απλά θέλω να σας πω κάτι ... δε σας φαίνεται λίγο περίεργο που ασχολούμαι συνέχεια με αυτό ενώ θα μπορούσα απλά να τη διώξω και να ερθει στη θέση της μια άλλη? όμως ασχολούμε και σας ζητώ κατανόηση και μια δεύτερη ευκαιρία γιατί αν τη διώξω δεν εχει άλλα εισοδήματα και κανέναν στο κόσμο ( το παιδί της απεβίωσε πριν 2 χρόνια ). δε σας ζητώ να τη λυπηθείτε ή να γράψετε ψάμματα ότι είναι καλή, ξέρω πολύ καλά ότι οφείλει να είναι επαγγελματίας και χαμογελαστή, προτίμησα να χάσω χρήματα από το να τη διώξω. καταλαβαίνω βεβαια ότι εσεις δε φταίτε σε τίποτα... για αυτό της έδωσα μια τελευταία ευκαιρία... νομίζω ότι συνήλθε και συμμορφώνεται. ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Παντως για να αποδωσουμε τα του Καισαρος τω Καισαρι, και τις δυο φορες που προσφατα την εχω πετυχει ηταν ευγενεστατη. Και παρ΄ολο που δεν περασαμε δεν "σταρβωσε" -μπροστα μας τουλαχιστον.

Ισως να συνετελεσε το γεγονος οτι και εγω με τον φιλο μου ειμασταν αρκετα ευγενικοι.

Γενικοτερα μιλωντας (και οχι μονο για το Βρ. 36) πιστευω πως και στις υπηρεσιες και τα κοριτσια επηρεαζεται η συμπεριφορα τους αναλογα και με την δικη μας συμεπριφορα.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Γενικοτερα μιλωντας (και οχι μονο για το Βρ. 36) πιστευω πως και οι υπηρεσιες και τα κοριτσια επηρεαζει τηη συμπεριφοτρα τους αναλογα και η δικη μας συμεπριφορα.
Σε αυτό έχεις απόλυτο δίκιο!!!! ωστόσο υπάρχουν και εξαιρέσεις...
 

vrilissou36

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
ποια από τις κοπέλες που εργάζονται στο στούντιο θεωρείται καλύτερη συνδυάζοντας ομορφιά και υπηρεσίες?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ποια από τις κοπέλες που εργάζονται στο στούντιο θεωρείται καλύτερη συνδυάζοντας ομορφιά και υπηρεσίες?

ωπα....ανοιγμα στο φιλοθεαμων κοινο!πρωτη φορα βλεπω τετοια προσεγγιση!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom