Νέα

Βριλησσού 36

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PASTELI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Εχω ακουσει τα παντα ολα για την Σασα-Παολα αλλα δεν την εχω δει ποτε  :headbang:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
και το καλύτερο γλυψαρχίδι ever...

θυμασαι φιλε μια περιοδο στη λελας προ πενταετιας που ηταν η σονια,η σασα και αλλη μια μελαχροινη σκυλι με μια ουλη στη κοιλια(νομιζω την ελεγαν λιντα),η ναταλια η ψηλη ξανθια κομοδινο?τοτε γνωρισα τη σασα-παολα και επαθα πλακα με το τουμπανοκωλι της!Ας οψεται φιλε.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.500
Πόντοι
41.447
θυμασαι φιλε μια περιοδο στη λελας προ πενταετιας που ηταν η σονια,η σασα και αλλη μια μελαχροινη σκυλι με μια ουλη στη κοιλια(νομιζω την ελεγαν λιντα),η ναταλια η ψηλη ξανθια κομοδινο?τοτε γνωρισα τη σασα-παολα και επαθα πλακα με το τουμπανοκωλι της!Ας οψεται φιλε.

τοτε το Λέλας γαμούσε και έδερνε σε κοπέλες...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
PIATSA δεν εχασεs και πολλα που δεν πηγεs με την σασα-παολα.το λεω εγω που εμαι απο τουs πιο δυσκολουs και λογω εμπειριαs και λογω ηλικιαs.Δεν μπορουσεs να βασιστειs και να ξερειs πωs θα περασειs.Εντελλωs απροβλεπτη και δεν συμμορφωνοταν με κανονεs.καθε φορα συμπεριφεροταν και διαφορετικα.ειχε ομωs και γαμω τιs κολλαρεs.μια φορα στο πιππινου εγινε τοση φασαρια που και πηρα τα λεφτα μου πισω και την εδιωξε η τσατσα εκεινη την στιγμη,εξω απο το σπιτι.φαινεται την ειχε αχτι και μαζεμενα η τσατσα.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
153
Πόντοι
16
Ρε παιδιά μια Κορίνα Ελληνίδα δουλεύει ακομα εκει; Η την έχετε πετυχει κάπου αλλού;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
PIATSA δεν εχασεs και πολλα που δεν πηγεs με την σασα-παολα.το λεω εγω που εμαι απο τουs πιο δυσκολουs και λογω εμπειριαs και λογω ηλικιαs.Δεν μπορουσεs να βασιστειs και να ξερειs πωs θα περασειs.Εντελλωs απροβλεπτη και δεν συμμορφωνοταν με κανονεs.καθε φορα συμπεριφεροταν και διαφορετικα.ειχε ομωs και γαμω τιs κολλαρεs.μια φορα στο πιππινου εγινε τοση φασαρια που και πηρα τα λεφτα μου πισω και την εδιωξε η τσατσα εκεινη την στιγμη,εξω απο το σπιτι.φαινεται την ειχε αχτι και μαζεμενα η τσατσα.
Eχω ακουσει extreme ιστοριες για την Σασα-Παολα που επιβεβαιωνουν τα λογια σου  :thumbsup:Απο οτι φαινεται με τις ιστοριες θα μεινω!!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
153
Πόντοι
16
για την Κορίνα κανένας δεν έχει ακούσει τιποτα; :(
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
153
Πόντοι
16
οκ τοτε πρέπει να ποστάρω στο thread της αναζήτησης! ευχαριστώ
 

axouu

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
το εν λογω στουντιο βελτιωνεται. ηρθαν καινουργια μουνακια και μαλιστα τουμπανα. εχω πετυχει την χριστινα  :knockinb: ξανθια μουναρα ρωσιδα που δουλευει καθε τεταρτη και τη στελλα  :tits2: μελαχρινο εκ τσεχιας. η τσατσα διαφημιζει οτι μετα τις 10 του μηνα η ΠΑΟΛΑ επιστρεφει    :zfuck:  :pipa2:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
το εν λογω στουντιο βελτιωνεται. ηρθαν καινουργια μουνακια και μαλιστα τουμπανα. εχω πετυχει την χριστινα  :knockinb: ξανθια μουναρα ρωσιδα που δουλευει καθε τεταρτη και τη στελλα  :tits2: μελαχρινο εκ τσεχιας. η τσατσα διαφημιζει οτι μετα τις 10 του μηνα η ΠΑΟΛΑ επιστρεφει    :zfuck:  :pipa2:
axouu θα είσαι στο studio να περάσω να τα πούμε?  :2funny: :2funny: :2funny:

ευχαριστούμε για τις πληροφορίες πάντως...
το αν βελτιώνεται ή όχι θα το πουν οι πελάτες...!  ;)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
το εν λογω στουντιο βελτιωνεται. ηρθαν καινουργια μουνακια και μαλιστα τουμπανα. εχω πετυχει την χριστινα  :knockinb: ξανθια μουναρα ρωσιδα που δουλευει καθε τεταρτη και τη στελλα  :tits2: μελαχρινο εκ τσεχιας. η τσατσα διαφημιζει οτι μετα τις 10 του μηνα η ΠΑΟΛΑ επιστρεφει    :zfuck:  :pipa2:
Παμε παλι!!!!
ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΠΑΟΛΑ ΜΙΛΑΣ?
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Φιλε μιλας για την ΠΑΟΛΑ  απο το 55,57 και Φραντζη ???
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Εξακολουθει σε αυτο το στουντιο να δουλευει αυτη η σιχαμερη τσατσα? δεν πηγαινω πλεον εκει μονο και μονο για αυτη την μαλακισμενη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom