Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βουλής 41 Συνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 443
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
λειτουργει κανονικα
 

magoplis

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2019
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Λειτουργεί κανονικά με πλήρες πρόγραμμα, το αφεντικό σε εντοπίζει από την είσοδο του κτιρίου
 

paularas9292

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
43
Like
74
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν καιρό... Πρώτη φορά. Στην υποδοχή με ρώτησε τι θα ήθελα κλπ. Της είπα καλό μασάζ και ότι άλλο προκύψει. Μου έφερε μόνο μια αρκετά μεγάλη, δεν θυμάμαι όνομα, τίγκα βαμμένη αλλά με σφιχτό σώμα. Πήρα μια ώρα 70 ευρώ. Το κακό είναι ότι μέσα στο δωμάτιο με ζάλισε η κυρία. Δεν σταμάτησε να μιλάει. Τα είδα όλα. Όταν γύρισα και αφού κάναμε κάμποσο με ρώτησε αν θέλω εκτωνωση και είπα ναι και άρχισε να τον παίζει και εγώ της έβαλα χέρι κλπ. Όταν έφευγα μου έλεγαν να ξαναπεράσω να τα ξαναπούμε κλπ....
 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
Πέρασα πρόσφατα.
Κουδούνι "2ος όροφος".
Το παζάρι είναι καλοδεχούμενο αλλά και πάλι τίποτα το ιδιαίτερο από άποψη ρόστερ.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Πέρασα πρόσφατα.
Κουδούνι "2ος όροφος".
Το παζάρι είναι καλοδεχούμενο αλλά και πάλι τίποτα το ιδιαίτερο από άποψη ρόστερ.
Εχει φύγει απο εκεί η πρώην Μισελ του Κηφισιας 10?
 

mixalismixalis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2020
Μηνύματα
40
Like
16
Πόντοι
0
Πήρα τηλέφωνο, πλήρη ανανέωση. Η κυρα Εύα με τις σαύρες, αποχώρησε και το μαγαζί το τρέχει το Κατερινάκι, παλιά και ξηγημένη γνώριμη από Ιουλιανού και κάποια μαγαζιά που έχει δουλέψει σαν κοπέλα. Θα περάσω εντός των ημερών και θα ενημερώσω.
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
εγγυηση η Κατερινα οποτε πρεπει να κανουμε μια βολτα να δουμε ροστερ κλπ :-)
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.960
Κριτικές
7
Like
8.996
Πόντοι
1.336
Άστα το ροστερ δεν βλέπεται . Δυο είναι και οι δύο δεν βλέπονται
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
αν εφυγε η κυρια Ευα ενα μαγαλο κεφαλαιο των μασαζ εκλεισε.....!!!!! μια τσατσα μιας αλλης εποχης....!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Το μαγαζί έχει αλλάξει διεύθυνση πλέον. Πάει η κ Εύα βγήκε στη σύνταξη. τωρα λειτουργεί με καινούργιες κοπέλες. Με την πρώτη ευκαιρία θα περάσω να ενημερωσω
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Πέρασμα από το μαγαζί. Επιτέλους η κυραΕύα αποχώρησε παίρνοντας μαζί της τις σαύρες και τη μίζερη προπληρωμή. Σερίφησα η Κατερίνα (θετικό) και τρεις κοπέλες. Η Εύα Ελληνίδα πρώην Δάφνη, στανταράκι καλό, η Μαρία και η ασιάτισα Γιόκο ή κάπως έτσι, όχι αδιάφορη για τους λάτρεις του είδους. Σύντομα αναμένονται νέες προσθήκες, κατά τα λεγόμενα της Κατερίνας. Επίσης κάτι σημαντικό για μένα, τα κρεβάτια του Προκρούστη της κυραΕύας αλλάζονται.
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
357
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
Επιβεβαιώνω την αλλαγή στο μαγαζί κ εγώ. Πληροφορήθηκα από φίλο την αλλαγή και τα κορίτσια με σερίφισσα πλέον την Αφροδίτη από τη Δάφνη. Μαζί της η Μαρία και η Εύα. Μ είπαν κ για μια κινέζα αλλά δεν την είδα.
Παρκάρισμα αρχικά εύκολο γιατί είναι άδεια η Αθήνα. Ωραίος χώρος,πέρασα με Εύα καθώς την ξέρω κ με ξέρει χρόνια. Υπηρεσίες ωραίες και παντα με χαμόγελο η Αφροδίτη .
Το μόνο αρνητικό είναι πως μ ανακοίνωσε ότι η ίδια σταμάτησε να μπαίνει στο δωμάτιο και θα είναι μόνο υποδοχή. Ελπίζω να αλλάξει γνώμη μέχρι την επόμενη φορά π θα ξαναπεράσω.
 
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
170
Like
186
Πόντοι
1
Η Αφροδίτη και η Εύα από Δάφνη εννοείτε από Εθν.Μακαρίου;
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Η Αφροδίτη και η Εύα από Δάφνη εννοείτε από Εθν.Μακαρίου;
Ναι και η Μαρία μαζί τους.
Η Μαρία μετά από τα μαθήματα που έκανε πριν από κάποιο διάστημα, έχει ανεβάσει το μασάζ της σε άλλο επίπεδο. Δοκίμασε και θα με θυμηθείς.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε παλιούς και νέους φίλους! Κάνουμε μια προσπάθεια σε χώρο του κέντρου, ώστε να παρέχουμε στους φίλους και πελάτες μας, έναν αξιοπρεπή, φιλικό και καθαρό χώρο, σε συνεργασία με υψηλής ποιότητας υπηρεσίες από επιλεγμένες συνεργάτιδες. Η υπόσχεση για αναβάθμιση του χώρου και των συνεργασιών μας είναι δεσμευτική για εμάς και θα είναι συνεχής. Θα χαρώ με τις υποδείξεις και συμβουλές των φίλων και πελατών μας γιατί βοηθάει στην
ποιοτικότερη εξέλιξή μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom