Νέα

βουλγαροπιπινaki με ημερ- γεννησεως 1998!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.700
Κριτικές
42
Like
25.367
Πόντοι
25.846
Κι εσένα, αγαπητέ μου, τι σε έχουμε απεσταλμένο εκεί πέρα; Γιατί το επέτρεψες;  :grin: Χάσαμε την Βερ. Χάνουμε και τον ξανθό άγγελο;  :knuppel:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Προς φίλο Orbital22 και λοιπούς ενδιαφερομένους: το πιπινάκι την έκανε από Πλόβντιβ και είναι πια στο εξωτερικό
όπως μαθαίνω. Δεν ξέρω ακόμα ακριβώς που είναι και τι παίζει, αλλά και η φιλη της που δούλευαν μαζί στον ίδιο χώρο
μετακόμισε στη Σόφια. Όποιος πρόλαβε, πρόλαβε... :grin:

τετοια μουναρα που ηταν και πολυ εμεινε  :tits: :kissass: :rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Κι εσένα, αγαπητέ μου, τι σε έχουμε απεσταλμένο εκεί πέρα; Γιατί το επέτρεψες;  :grin: Χάσαμε την Βερ. Χάνουμε και τον ξανθό άγγελο;  :knuppel:

Δύσκολος ο ρόλος του βαλκάνιου τσομπάνη...  :grin:

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Προς φίλο Orbital22 και λοιπούς ενδιαφερομένους: το πιπινάκι την έκανε από Πλόβντιβ και είναι πια στο εξωτερικό
όπως μαθαίνω.

:orchestra: :orchestra: :orchestra:

Ο κεντροευρωπαϊκός άξονας του bou,δηλώνει έτοιμος να χτυπήσει το μουνέτο σε οποιαδήποτε ευρωπαϊκή πόλη κι αν εμφανιστεί.  :uzi:
Αν μάθεις τίποτα περισσότερο γράψε,θα σκάσω ατάκα κι επιτόπου.
 

poytsoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
340
Πόντοι
21
Προς φίλο Orbital22 και λοιπούς ενδιαφερομένους: το πιπινάκι την έκανε από Πλόβντιβ και είναι πια στο εξωτερικό
όπως μαθαίνω. Δεν ξέρω ακόμα ακριβώς που είναι και τι παίζει, αλλά και η φιλη της που δούλευαν μαζί στον ίδιο χώρο
μετακόμισε στη Σόφια. Όποιος πρόλαβε, πρόλαβε... :grin:


Λες να ηρθε ελλαδα;  :2funny:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.774
Κριτικές
178
Like
39.314
Πόντοι
21.896
πρεπει να ειχαν νταβα γιατι οταν την ειχα παρει ,ειχε στο καθιστικο αλλον ανδρα οποτε ή την κατεβασε ελλαδα ή την πηρε για γερμανια :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
πρεπει να ειχαν νταβα γιατι οταν την ειχα παρει ,ειχε στο καθιστικο αλλον ανδρα οποτε ή την κατεβασε ελλαδα ή την πηρε για γερμανια :grin:

Νομίζω ότι ο νταβάς ήταν Τούρκος. Λογικά θα την πήγε Γερμανία (ίσως και Τουρκία). Θα πάρω αύριο τηλέφωνο την φίλη της για να μάθω,
έτσι από περιέργεια, διότι η υπόθεση της μικρής άρχισε να έχει αστυνομικό ενδιαφέρον (όπως η εξαφάνιση του Τζών Αυλακιώτη)...  :grin: :grin:
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.704
Πόντοι
7.216
:orchestra: :orchestra: :orchestra:

Ο κεντροευρωπαϊκός άξονας του bou,δηλώνει έτοιμος να χτυπήσει το μουνέτο σε οποιαδήποτε ευρωπαϊκή πόλη κι αν εμφανιστεί.  :uzi:
Αν μάθεις τίποτα περισσότερο γράψε,θα σκάσω ατάκα κι επιτόπου.

Χαχα! :2funny:

Αυριο ξεκινάω road trip ευρώπη. Δώστε πληροφορίες να το στριμώξουμε το πορνίδιο!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Λοιπόν, σήμερα μίλησα στο τηλέφωνο με την Νικολέτα, την φίλη της πιπίνας, που δούλευαν μαζί στο Πλόβντιβ και τώρα είναι στη Σόφια. Μου είπε ότι η φίλη της τώρα κάνει διάλειμμα και έχει φύγει για διακοπές (μπορεί και στο εξωτερικό με τον γκόμενο) αλλά κάποια στιγμή θα επιστρέψει στη δουλειά (λογικά πάλι Πλόβντιβ ή Σόφια). Απ' ό,τι μου είπε δεν παίζει θέμα  να φύγει εξωτερικό για δουλειά, άρα θα φτιάξει ξανά την αγγελία της. Οπότε δεν χρειάζεται να στήσουν ανθρωποκυνηγητό τα λαγωνικά... :grin: :grin:

Αυτά εν ολίγοις... :grin:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.774
Κριτικές
178
Like
39.314
Πόντοι
21.896
Λοιπόν, σήμερα μίλησα στο τηλέφωνο με την Νικολέτα, την φίλη της πιπίνας, που δούλευαν μαζί στο Πλόβντιβ και τώρα είναι στη Σόφια. Μου είπε ότι η φίλη της τώρα κάνει διάλειμμα και έχει φύγει για διακοπές (μπορεί και στο εξωτερικό με τον γκόμενο) αλλά κάποια στιγμή θα επιστρέψει στη δουλειά (λογικά πάλι Πλόβντιβ ή Σόφια). Απ' ό,τι μου είπε δεν παίζει θέμα  να φύγει εξωτερικό για δουλειά, άρα θα φτιάξει ξανά την αγγελία της. Οπότε δεν χρειάζεται να στήσουν ανθρωποκυνηγητό τα λαγωνικά... :grin: :grin:

Αυτά εν ολίγοις... :grin:
μεχρι να το ξαναδω το μωρο μου θα το εχετε κατσιασει και κακομαθει  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Orbital

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
Στο λαο οπως το ειπατε, βεβαια καλα θα κανει να ερθει μεχρι τελη Σεπτεμβρη που θα τελειωσουν οι εξετασεις γιατι θα εχω θεμα  :s&m_2: :lheel: :kissass:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Στο λαο οπως το ειπατε, βεβαια καλα θα κανει να ερθει μεχρι τελη Σεπτεμβρη που θα τελειωσουν οι εξετασεις γιατι θα εχω θεμα  :s&m_2: :lheel: :kissass:

Εσύ φταίς που το γκαντέμιασες το πιπινάκι, με τις πονηρές ερωτήσεις σου εκεί που δεν πρέπει...  :s&m_2:  :grin: :grin:
Τώρα θα της πώ, να επιστρέψει στα τέλη Οκτωβρίου, για να μάθεις...  :sunglasses:
 

Orbital

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
Εσύ φταίς που το γκαντέμιασες το πιπινάκι, με τις πονηρές ερωτήσεις σου εκεί που δεν πρέπει...  :s&m_2:  :grin: :grin:
Τώρα θα της πώ, να επιστρέψει στα τέλη Οκτωβρίου, για να μάθεις...  :sunglasses:

Θα της πεις οτι την εκθιασα, της εκανα διαφημιση...αυτα βεβαια πριν πω να παω για να γλυκαθει μετα :fuck1:

κακε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Θα της πεις οτι την εκθιασα, της εκανα διαφημιση...αυτα βεβαια πριν πω να παω για να γλυκαθει μετα :fuck1:

κακε

Είσαι πονηρούλης εσύ...  :grin:

Πήγαινε στην Τζούλια προτού φύγει και για το πιπινάκι έχεις χρόνο... ;)
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
20
Like
1.736
Πόντοι
5.015
Είσαι πονηρούλης εσύ...  :grin:

Πήγαινε στην Τζούλια προτού φύγει και για το πιπινάκι έχεις χρόνο... ;)

Αυτη την φιλη του βουλγαροπιπινιου την επαιξε κανενας; ανεβαινω Σοφια και λεω αντι για τα στανταρακια να δοκιμασω και κατι αλλο...αλλα δεν θ αντεξω αν ειναι κλασικο βουλγαρικο κομοδινο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom