Νέα

Βοηθάει το sex therapy;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vascoda25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
252
Like
826
Πόντοι
81
Βοηθάει πραγματικά το sex therapy σε θέματα όπως η χαμηλή ερωτική επιθυμία, προβλήματα στύσης και εκσπερμάτωση?Όσοι έχουν γνώση ή εμπειρία πάνω στο sex therapy ας απαντήσουν.Ας κρατήσουμε σοβαρό το θέμα αυτό και ας μη το γελοιοποιησουμε ως συνήθως
 

PavlakisTheKid

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
185
Like
623
Πόντοι
81
Έχω να απαντήσω ότι το σεξ βοηθάει γενικά απ' ότι θυμάμαι, το therapy δεν ξέρω, δεν έχω κάνει...
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.994
Like
25.793
Πόντοι
4.656
Βοηθάει πραγματικά το sex therapy σε θέματα όπως η χαμηλή ερωτική επιθυμία, προβλήματα στύσης και εκσπερμάτωση?Όσοι έχουν γνώση ή εμπειρία πάνω στο sex therapy ας απαντήσουν.Ας κρατήσουμε σοβαρό το θέμα αυτό και ας μη το γελοιοποιησουμε ως συνήθως
You gave food to the trolls to early
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
591
Κριτικές
1
Like
1.263
Πόντοι
206
Δεν εχεις ακουσει που λενε "νεκρους ανασταινει";
Το σεξ οχι μονο θεραπευει αλλα κανει και θαυματα, αρκει να εισαι μετρ στο ειδος, οπως τα μελη του μπου.
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
3
Like
4.056
Πόντοι
736
Βοηθάει ειδικό όταν το ζητάς από φίλες και γνωστές
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.739
Κριτικές
10
Like
2.098
Πόντοι
3.187
Βοηθάει πραγματικά το sex therapy σε θέματα όπως η χαμηλή ερωτική επιθυμία, προβλήματα στύσης και εκσπερμάτωση?Όσοι έχουν γνώση ή εμπειρία πάνω στο sex therapy ας απαντήσουν.Ας κρατήσουμε σοβαρό το θέμα αυτό και ας μη το γελοιοποιησουμε ως συνήθως
το θέμα φίλε μου είναι τι είναι το sex therapy. Πάντως δεν είναι αυτό που νομίζεις εσύ.
Στο σαιτ του Ασκητή λέει το εξής:
Η σεξουαλική θεραπεία είναι μια ειδική κατηγορία θεραπείας, που χρησιμοποιείται για την αντιμετώπιση των σεξουαλικών δυσλειτουργιών. Οι σεξουαλικοί θεραπευτές αναλαμβάνουν την καθοδήγηση και θεραπευτική υποστήριξη των ατόμων, που αντιμετωπίζουν σεξουαλικά προβλήματα ή / και δυσκολίες στην ερωτική τους ζωή. Απώτερος στόχος της θεραπείας είναι να βοηθήσει τον θεραπευόμενο/ζευγάρι να εστιάσει στην σεξουαλική απόλαυση παρά στη σεξουαλική επίδοση, καθώς και να καταρρίψει μύθους (παραπληροφόρηση) γύρω από θέματα σεξουαλικότητας.
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
232
Like
360
Πόντοι
21
Μάλιστα,....θεραπεία λοιπόν με σεξ...ναι οκ
... Δε μας λέει κανας ειδικός πως θα μας κάτσει καμια γκόμενα να τον βρέξουμε, γιατι για να κανουμε σεξ καποια πρέπει να μας κάτσει. Ποιός ηλίθιος εμπνεύστηκε αυτή τη θεραπεία; Θεραπεία για όσους δε σταυρώνουν γκόμενα υπάρχει;
 

Thessmal

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2024
Μηνύματα
29
Like
50
Πόντοι
0
Μάλιστα,....θεραπεία λοιπόν με σεξ...ναι οκ
... Δε μας λέει κανας ειδικός πως θα μας κάτσει καμια γκόμενα να τον βρέξουμε, γιατι για να κανουμε σεξ καποια πρέπει να μας κάτσει. Ποιός ηλίθιος εμπνεύστηκε αυτή τη θεραπεία; Θεραπεία για όσους δε σταυρώνουν γκόμενα υπάρχει;
υπάρχει, ναι. αλλά είναι μοναχική :)
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.978
Πόντοι
6.815
Μάλιστα,....θεραπεία λοιπόν με σεξ...ναι οκ
... Δε μας λέει κανας ειδικός πως θα μας κάτσει καμια γκόμενα να τον βρέξουμε, γιατι για να κανουμε σεξ καποια πρέπει να μας κάτσει. Ποιός ηλίθιος εμπνεύστηκε αυτή τη θεραπεία; Θεραπεία για όσους δε σταυρώνουν γκόμενα υπάρχει;
Υπάρχουν κλινικές που πραγματοποιείται η εν λόγω θεραπεία από κανονικές θεραπεύτριες.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.978
Πόντοι
6.815

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
5
Like
11.801
Πόντοι
3.786
Καθόλου γεμάτη η Φυλής και εάν δε θέλεις έρχονται θεραπευτριες και σε βρίσκουν όπου θες.
Για αυτό οι μασέζ που κάνουν σεξ αυτοαποκαλούνται θεραπεύτριες;
 
  • Like
Αντιδράσεις: noblue

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.899
Κριτικές
18
Like
15.615
Πόντοι
4.546
Το ζήτημα είναι, για τους παντρεμένους, μπορείτε να πείσετε το έτερον ήμισυ ότι η θεραπεία σας έκανε καλό και ότι "δεν είναι αυτό που νομίζει";
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: noblue

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.978
Πόντοι
6.815
Το ζήτημα είναι, για τους παντρεμένους, μπορείτε να πείσετε το έτερον ήμισυ ότι η θεραπεία σας έκανε καλό και ότι "δεν είναι αυτό που νομίζει";
Αμα πάρεις χαρτί γιατρού;
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
359
Like
664
Πόντοι
81
Μάλιστα,....θεραπεία λοιπόν με σεξ...ναι οκ
... Δε μας λέει κανας ειδικός πως θα μας κάτσει καμια γκόμενα να τον βρέξουμε, γιατι για να κανουμε σεξ καποια πρέπει να μας κάτσει. Ποιός ηλίθιος εμπνεύστηκε αυτή τη θεραπεία; Θεραπεία για όσους δε σταυρώνουν γκόμενα υπάρχει;
Είναι νέα νόσος και σύντομα θα λάβει την ονομασία "Νόσος του Αγαμισταν" που συναντάται αποκλειστικά στην χώρα μας.Ειναι μεταδοτική και καλό να αποφεύγονται οι δημόσιες συναθροίσεις πάνω των 3 ανδρών.Για τους ξένους υπηκόους συνιστάται προπόνηση με ή άνευ παλάμης καθημερινώς για την αποφυγή κινδύνου μολύνσεως στο διάστημα διαμονής στην χώρα μας.Το τελικό στάδιο είναι αυτό της μπακουριασης αλλά ενδέχεται να υπάρχουν και εκρήξεις αδρεναλίνης με απρόβλεπτες συνέπειες.Ο διάλογος του ασθενή με τον γιατρό έχει ως εξής:

– Γιατρέ μου. Έχω πρόβλημα. Δεν μπορώ να κάνω έρωτα, του λέει.

– Καλά φίλε μου, του λέει ο γιατρός, πάρε αυτά τα χάπια και έλα σε μία εβδομάδα να μου πεις τι γίνεται.

Ξαναπηγαίνει λοιπόν μετά από μία εβδομάδα ο τύπος.

– Τίποτε γιατρέ!

– Δεν μπορεί, λέει ο γιατρός. Αυτά τα χάπια κάνουν και για γέρο 80 χρονών. Έλενα, πάρε τον κύριο πίσω από το παραβάν, λέει στη νοσοκόμα ο γιατρός.

Μετά από καμιά ώρα βγαίνει η νοσοκόμα σχεδόν σέρνοντας.

– Καλά ρε φίλε, με δουλεύεις; Εδώ κόντεψες να την πεθάνεις την νοσοκόμα. Τι δεν μπορείς να κάνεις έρωτα μου λες;

Και του απαντά ο τύπος:

– Μα γιατρέ μου εγώ δεν είπα πως δεν μπορώ να κάνω έρωτα. Το πρόβλημα μου είναι ότι δεν βρίσκω γυναίκα για να το κάνω…
 
  • Like
Αντιδράσεις: noblue

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom