Νέα

Βλαβη Android Συνεχές Restart

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TurboThor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
μολις μου βγαλει τα μπλε γραμματα που λεει recovery booting στην πανω αριστερη γωνια αφηνω τα κουμπια κ δεν γινεται τιποτα.

Θα παω κ στο πλαισιο τωρα να δω τι θα μου πουν και αυτοι


τότε είναι πολύ πιθανό να συμβαίνει αυτό που σου λέω... είναι μια εκδοχή
 
OP
OP
TurboThor

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
τότε είναι πολύ πιθανό να συμβαίνει αυτό που σου λέω... είναι μια εκδοχή

Το πηγα στο service και λεει πρεπει να το κανουν αυτοι ρισετ κ δεν ειναι σίγουρο οτι θα τα καταφερουν...

αν το κανουν ομως ευτυχως δεν μου ζητησαν πολλά... μαλακεια όμως γτ έχασα πολλά τηλ, να δω μηπως βρω κολπο να τα κατεβασω απο το βαιπερ
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Το πηγα στο service και λεει πρεπει να το κανουν αυτοι ρισετ κ δεν ειναι σίγουρο οτι θα τα καταφερουν...

αν το κανουν ομως ευτυχως δεν μου ζητησαν πολλά... μαλακεια όμως γτ έχασα πολλά τηλ, να δω μηπως βρω κολπο να τα κατεβασω απο το βαιπερ

τύπε είναι πάγια πρακτική να κάνουμε backup στα δεδομένα μας, είτε πρόκειται για Η/Υ, είτε για smartphone.
Μη νομίζεις ότι οι πλαισιάδες έχουν καμία φοβερή τεχνική κατάρτιση. ότι σου είπαμε από εδώ θα κάνουν και λιγότερα ίσως.
αν δεν καταφέρουν τίποτα και πιάνουν τα χέρια σου, δοκίμασε να το λύσεις και να δεις αυτό που σου λέω με το κουμπί.
Άλλωστε μπορεί να είναι και hardware πρόβλημα και απλά το κινητό σου να πρέπει να πάει για ανακύκλωση
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Το πηγα στο service και λεει πρεπει να το κανουν αυτοι ρισετ κ δεν ειναι σίγουρο οτι θα τα καταφερουν...

αν το κανουν ομως ευτυχως δεν μου ζητησαν πολλά... μαλακεια όμως γτ έχασα πολλά τηλ, να δω μηπως βρω κολπο να τα κατεβασω απο το βαιπερ
Δεν τα είχες σε gmail?
 
OP
OP
TurboThor

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Δεν τα είχες σε gmail?
τύπε είναι πάγια πρακτική να κάνουμε backup στα δεδομένα μας, είτε πρόκειται για Η/Υ, είτε για smartphone.
Μη νομίζεις ότι οι πλαισιάδες έχουν καμία φοβερή τεχνική κατάρτιση. ότι σου είπαμε από εδώ θα κάνουν και λιγότερα ίσως.
αν δεν καταφέρουν τίποτα και πιάνουν τα χέρια σου, δοκίμασε να το λύσεις και να δεις αυτό που σου λέω με το κουμπί.
Άλλωστε μπορεί να είναι και hardware πρόβλημα και απλά το κινητό σου να πρέπει να πάει για ανακύκλωση

Ηθελα να τα κανω backup αλλα αφου δεν αναγνωριζε το κινητο ο υπολογιστης πως να τα εκανα...

 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.162
Κριτικές
35
Like
4.487
Πόντοι
2.046
Τυπε το android μπορει να ναι ποιο βαρυ και να χει τα θεματακια του αλλα ειναι 1000 φορες ποιο πρακτικο απο το ios συν οτι 9 στους/στις 10 που εχουν iphone το εχουν απλα για να λενε οτι εχουν iphone οποτε ποιος ο λογος να σκασει ενα καρο ευρωπουλα να το παρει απλα να λεει οτι εχει iphone
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
Τυπε το android μπορει να ναι ποιο βαρυ και να χει τα θεματακια του αλλα ειναι 1000 φορε ποιο πρακτικο απο το ios συτ οτι 9 στους/στις 10 που εχουν iphone το εχουν απλα για να λενε οτι εχουν iphone οποτε ποιος ο λογος να σκασει ενα καρο ευρωπουλα να το παρει απλα να λεει οτι εχει iphone
σωστος ο ραπτορας :thumbsup:
 

haistas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2013
Μηνύματα
170
Like
3
Πόντοι
1
σωστος ο ραπτορας :thumbsup:
σιχαινομαι να κολαει το κινητο και να μην ειναι σβελτο .μου την δινει ρε παιδι μου.
και θελω να εχω το καλυτερο δυνατο γιατι ειναι κατι που το εχω συνεχεια μαζι μου .ασε τους 9 στους 10.κοιτα ΕΣΥ τι κανεισ.αν σε ικανοποιει το ανδροιδ σου κρατα το.
και αμαν αυτο το παραμυθι με το ipohne οτι μας κοροιδεβουν. δεν μπορει να κοροιδευεις τοσους πολλους επι τοσο μεγαλο διαστημα.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. μηπως απλα κανει την δουλεια του και ειναι ομορφο αισθητικα? 
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Ειναι ενα υπερεκτιμημένο κομμάτι τεχνολογίας, το οποιο προσδίδει ενα κοινωνικό στατους στον ιδιοκτήτη του. Το κοστος κατασκευης ενος iphone 6s ειναι 215 δολλάρια. Και η samsung αισχροκερδει, αλλά γενικά το περιθωριο κερδους για τις λοιπες εταιριες (εκπροσωπώντας όλες το android φυσικά) ειναι ενα κλάσμα των προαναφερόμενων. Δεν υπάρχει καμια αλλη εξήγηση γιατι να μοσχοπωλουνται τo 2016 μεταχειρισμένα iphone 4. Τα περι σταθερότητας ειναι επισης ενας μυθος. Οποιοσδηποτε παρει ενα android και το κρατησει stock, όπως ακριβως αναγκάζει η apple να μενουν όλες τις οι συσκευες, δεν εχει απολυτως κανενα ζητημα σταθεροτητας και ταχυτητας. Η τροποποιηση του android βεβαια δε σημαίνει πως θα το κάνει αργό, αλλά στα λάθος χέρια, και με προσπάθεια, μπορει να δημιουργησει προβληματα.
Όμορφα και λειτουργικά ειναι πλέον 8 στα 10. Όσο για την ερωτηση σου, πως γινεται να κοροιδευεις τόσους πολλούς για τόσο χρονικό διάστημα, φυσικά και γίνεται, απλά δε θέλω να δωσω πολιτικοθρησκευτικό χαρακτήρα στη συζητηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom