Νέα

Βιζιτες σε κυριλε σπιτι διχως αγγελια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα passa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

alithias

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
605
Like
0
Πόντοι
6
Kατι αναλογο ηταν η ακομα ειναι και της βουλγαρας Καρλας στο θησειο. Εαν εχει καποιος το τηλ ας μου το στειλει pls.
 

Επισκέπτης
τυπε οποιον παει καποιος για πρωτη φορα που βαζει και κουκουλα για να μην βλεπει την διαδρομη? :2funny:
εχει και πουρά ή μονο μικρες?τι προγραμμα κανουν?και τι τιμη?
το προγαραμμα ειναι αναλογα με την κοπελα η τιμη ειναι στανταρ 70 ευρω για μια ωρα δυο εκτονοσεις και μασαζ αν θες φυσικα που πιστεψε με αξιζει ειδικα απο τη γιαννα που εχει και το σπιτι ;)παντως μου εκανε εντυπωση που δεν θελει να ανοιξει το πελατολογιο αφου οταν της ειπα αν ηθελε να μου δωσει τηλεφωνω και να το δωσω σε γνωστους αρνηθηκε ευγενικα και μου ειπε οτι δεν θελει αφου η πελατεια της ειναι υπεραρκετη.αλλωστε 10 χρονια υπαρχουν στανταρ πελατακια.παντως τυπε αξιζει και η ιδια αν και κοντευει τα 50 ειναι απιστευτη :fuck1:
 
OP
OP
P

passa

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
23
Like
16
Πόντοι
0
Μια που ανοιξα το θεμα, ας συνεχισω με συντομια. Αντιστοιχη περιπτωση με αυτη που προανεφερε ο φιλος στην νεα σμυρνη, υπαρχει κοντα στο παναθηναικο σταδιο, τουλαχιστον μεχρι πριν ενα χρονο που πηγα για τελευταια φορα.
 

Επισκέπτης
:cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
μας εφτιαξες τυπε
τυπε να ξερεις υπαρχουν πολλα τετοια σπιτια.προσωπικα εχω ακουσει πολλα ασχετα αν δε καταφερα να παω για τους ιδιους λογους που ειπα και εγω.καποιες εχουν φτιαξει κλειστο κυκλο αφου φοβουνται και κανουν χρυσες δουλειες προσφεροντας υπηρεσιες καλες με σχετικα λιγα χρηματα. :grin:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Καλά λένε ότι ενα μπουρδέλο είναι η Αθήνα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Χαραμι θα παει το "φτιαξιμο".....Αφου δεν θελει πελατεια, αφου δεν δινει τηλεφωνα.....φατε ματια ψαρια
Κι υστερα σου λενε κριση.........Γαμησολεφτα υπαρχουνε
τυπε ακουσε τον συντροφο γιωργακη που ειπε οτι τα λεφτα υπαρχουν και ψαρωσε το ρωσιδι :2funny:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.491
Κριτικές
21
Like
6.820
Πόντοι
6.745
προ δεκαετιας περιπου,ειχα επισκεφτει-απο αγγελια ηταν -ενα σπιτι στον διονυσσο(στα γαμιδια ηταν :2funny:)Η τυπισα ελεγα 32,αλλα ηταν 45+ και ηταν το σπιτι της.Αρχισε να μου δειχνει φωτο της απο...παλιοτερα και οντως παλιοτερα ηταν φωτομοντελο στυλ..αλλα παλιοτερα...την εκανα με ελαφρα λεγοντας της οτι αλλα μου ειπε για την ηλικια,και στραβωσε,λεγοντας μου οτι με εχει γραψει η καμερα...και τα αρχιδια μου σε εχουν γραμμενα της ειπα και λακισα :cool2:...μπας και την εχει παρει κανεις????
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Το 1997 φίλος μου (δεν λέει μαλακίες) πήρε βίζιτα στο σπίτι του 21 χρονη bar woman απο γνστό τότε night club της παραλιακής. Η πουτάνα γαμιόταν
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Το 1997 φίλος μου (δεν λέει μαλακίες) πήρε βίζιτα στο σπίτι του 21 χρονη bar woman απο γνστό τότε night club της παραλιακής. Η πουτάνα γαμιόταν ΜΟΝΟ ΣΕ ΣΤΕΝΟ ΚΥΚΛΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕ ΦΕΙΔΩ ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΥΠΟΡΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ.
Θέλω να πω μα αυτό πως σπίτια και πουτάνες όπως αυτό που περιγράφεται στο φόρουμ υπήρχαν και θα υπάρχουν.
Γνωρίζει κανείς για τίποτα φοιτήτριες που να κάνουν το ίδιο, βίζιτα δηλαδή σε στενό κύκλο γνωριμιών?
 

Επισκέπτης
Το 1997 φίλος μου (δεν λέει μαλακίες) πήρε βίζιτα στο σπίτι του 21 χρονη bar woman απο γνστό τότε night club της παραλιακής. Η πουτάνα γαμιόταν
εκεινη την εποχη προσωπικα επερνα αρκετες φορες μπαρ γουμαν και χωρις λεφτα .εκεινη την εποχη οι ξεκολιαρες τους αρεσε να γαμιουνται.μαλιστα καποιες ηταν και αρραβωνισμενες η με σοβαρες σχσεις υποτιθετε.χρυσες εποχες και ολες ελληνιδες.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Έχω ακούσει, δεν έχω πάει αλλά έχω κάποια κονέ κι ίσως πάω. Η αλήθεια είναι ότι αυτά γίνονται σε στενό κύκλο και θα πας μόνο με "συστάσεις"!!! Κυκλοφορεί πολύ ποτό, πολλές πουτάνες και πολύ drug (κόκα με λίγα λόγια) σε αυτά τα σπίτια. Κοινώς... αν πέσει καμιά καρφωτή και πλακώσουν οι μπάτσοι μέσα, θα σε μπαγλαρώσουν γιατί θα σε βρούνε μέσα στις πουτάνες και τα ναρκωτικά και άντε να ξεμπλέξεις! Θα πας για γαμήσι και θα βγεις γαμημένος 100 φορές! Γι' αυτό και δεν το επιδίωκω ιδιαίτερα. Έχω κάνα-δυο γνωστούς που πάνε σε τέτοια που και που. Αν τους πω να πάω κι εγώ μαζί τους δεν θα πούνε όχι.

Αλλά είμαι υπό σκέψιν!!!

 

Επισκέπτης
Έχω ακούσει, δεν έχω πάει αλλά έχω κάποια κονέ κι ίσως πάω. Η αλήθεια είναι ότι αυτά γίνονται σε στενό κύκλο και θα πας μόνο με "συστάσεις"!!! Κυκλοφορεί πολύ ποτό, πολλές πουτάνες και πολύ drug (κόκα με λίγα λόγια) σε αυτά τα σπίτια. Κοινώς... αν πέσει καμιά καρφωτή και πλακώσουν οι μπάτσοι μέσα, θα σε μπαγλαρώσουν γιατί θα σε βρούνε μέσα στις πουτάνες και τα ναρκωτικά και άντε να ξεμπλέξεις! Θα πας για γαμήσι και θα βγεις γαμημένος 100 φορές! Γι' αυτό και δεν το επιδίωκω ιδιαίτερα. Έχω κάνα-δυο γνωστούς που πάνε σε τέτοια που και που. Αν τους πω να πάω κι εγώ μαζί τους δεν θα πούνε όχι.

Αλλά είμαι υπό σκέψιν!!!
αλλα ειναι αυτα τα σπιτια εκει διοργανονονται παρτυ και αλλα κολπα και θες πολυ κονε για να μπεις οχι απλως γνωστο ;)και οντως ειναι επικυνδυνα αφου εκει εκτος απο σεξ διακινουνται οπως ειπες και ουσιες.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
αλλα ειναι αυτα τα σπιτια εκει διοργανονονται παρτυ και αλλα κολπα και θες πολυ κονε για να μπεις οχι απλως γνωστο ;)και οντως ειναι επικυνδυνα αφου εκει εκτος απο σεξ διακινουνται οπως ειπες και ουσιες.

Όταν σου λέω ότι έχω κονέ, εννοώ για να με βάλουν! Όχι κονέ για να μου πούνε μόνο τι γίνετε ;-)
Trust me! Απλά, για τους λόγους που λες κι εσύ, δεν το έχω επιδιώξει.
 

Επισκέπτης
Όταν σου λέω ότι έχω κονέ, εννοώ για να με βάλουν! Όχι κονέ για να μου πούνε μόνο τι γίνετε ;-)
Trust me! Απλά, για τους λόγους που λες κι εσύ, δεν το έχω επιδιώξει.
ενα τετοιο κονε ειχα πριν καμια 15 χρονια σε σπιτι στη γλυφαδα.να φανταστεις οτι εκει υπηρχαν γνωστα μοντελα που τωρα εχουν παντρευτει και το παιζουν κυριες γνωστοι κομμωτες μοδιστροι και ηθποιοι.βεβαια ειχα παει αλλα δεν εκανα τιποτα απλα αυτα που ειδα πραγματικα με σοκαραν.αν θα πω καποιοι θα πουν οτι λεω μαλακιες αλλα οσοι εχουν βρεθει θα καταλαβουν τη λεω.μιλαμε οτι βλεπεις τα παντα ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom