Νέα

Βίντεο απο Φυλής 86

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HAROKAVLOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
κατι ακομα...ρε παιδες εσεις που επισκεπτεστε αυτα τα ''ιδρυματα'' που επιτελουν κοινωνικο εργο(χωρις πλακα......!!!!) θα μπορουσατε να μου απαντησετε σε αυτο.υπαρχουν γκομενες που τελειωνουν?????γιατι εγω αμφιβαλλω...βεβαια μπορει καμμια να το παιζει και καλα οτι τελειωνει αλλα να προσποιειται...χωρις πλακα δεν εχω παει ποτε σε μπουρδελο να πηδηξω...μονο μπουρδελοτσαρκες με φιλαρακια κανουμε,τιποτε αλλο....δειξτε μου λιγο κατανοηση....δεν εχω τετοια εμπειρια.....
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
16
καλη η ταινια μικρου μηκους
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
κατι ακομα...ρε παιδες εσεις που επισκεπτεστ ε αυτα τα ''ιδρυματα'' που επιτελουν κοινωνικο εργο(χωρις πλακα......!!!!) θα μπορουσατε να μου απαντησετε σε αυτο.υπαρχουν γκομενες που τελειωνουν?????γιατι εγω αμφιβαλλω.. .βεβαια μπορει καμμια να το παιζει και καλα οτι τελειωνει αλλα να προσποιειτα ι...χωρις πλακα δεν εχω παει ποτε σε μπουρδελο να πηδηξω...μο νο μπουρδελοτσ αρκες με φιλαρακια κανουμε,τιποτε αλλο....δειξτε μου λιγο κατανοηση.. ..δεν εχω τετοια εμπειρια... ..
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Τι να τελειώνει ρε παιδια !!!! μονο το ωραριο τους τελειωνει εκει μέσα..!!!!Ολα τα αλλα ειναι παραμυθια .....!!!!!
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
380
Κριτικές
104
Like
551
Πόντοι
6.280
μπραβο φιλε...πολυ καλη η ιδεα σου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom