Νέα

Βίκυ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georst
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.096
Πόντοι
606
Διευκρίνησέ μου κάτι.
Όταν λες "την πάτησες" εννοείς πως τις είδες στο σαλόνι, σου άρεσαν και μετά στο δωμάτιο ανακάλυψες πως είναι χειρουργημένες και χαλάστηκες;
Διότι τότε έχεις δίκιο και θα έπρεπε να στο έχουν πει.

Αλλά αν στο δωμάτιο είχες περάσει καλά και μετά χαλάστηκες όταν έμαθες τί ακριβώς ήταν (που μάλλον αυτό θα έχει γίνει! ;)), ψιλοχαζομάρα μου φαίνεται.




πρωτον δεν χαλιεμαι κ δεν το εγραπσα για μενα απλα σχωλιαζω την κατασταση που επικρατει
δευτερον με τρανς γενικοτερα παω απο τα 16 οποτε ειναι λιγω εωσ κ απιθανω να με ξεγελασουν στο δοματιο πριν μπω ομως την εχω πατησει κ να σου πω κ κατι εγω παω το παιδακι που δεν εχει υδεα γιατι να την πατησει
τριτων πρεπει εστο η τσατσαδες να ενημερονων με τι κοπελα εχεις να κανεις που δεν το εχω δει πουθενα αυτο να γυνεται.
 

Donald_Hump

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2012
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
πρωτον δεν χαλιεμαι κ δεν το εγραπσα για μενα απλα σχωλιαζω την κατασταση που επικρατει
δευτερον με τρανς γενικοτερα παω απο τα 16 οποτε ειναι λιγω εωσ κ απιθανω να με ξεγελασουν στο δοματιο πριν μπω ομως την εχω πατησει κ να σου πω κ κατι εγω παω το παιδακι που δεν εχει υδεα γιατι να την πατησει
τριτων πρεπει εστο η τσατσαδες να ενημερονων με τι κοπελα εχεις να κανεις που δεν το εχω δει πουθενα αυτο να γυνεται.



Απο τα 16 κιολας?? Ευγε!! :thumbsup:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:think: Πόσο τόχει το πρωκτικό;  :zfuck:

 

Συνημμένα

  • 156707_1509577307208_1467628218_31134790_52458_n[1].jpg
    156707_1509577307208_1467628218_31134790_52458_n[1].jpg
    65,5 KB · Εμφανίσεις: 72

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
αν εχει κανεις το τηλ και μπορει με π.μ.

Ευχαριστω...
 

venny

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
και μενα παιδια οποιος εχει τηλ. ας μου το στειλει με pm

ευχαριστω
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.096
Πόντοι
606
ρε χαλαροστε ολοι θα γαβγησεται ντοπιο ειναι το κορητση μην το ξεφτηλιζεται ετσι κ αλλιος της δουλειας ειναι....
 

βικυυυ

Ιερόδουλη
Εγγρ.
16 Φεβ 2011
Μηνύματα
56
Like
2
και μενα παιδια οποιος εχει τηλ. ας μου το στειλει με pm

ευχαριστω
λοιπον...δεν δουλευω σε κανενα στουντιο δεν αλλαζω ονομα,ουτε ειμαι πουτσης που αλλαζω περουκες.απλα δουλευω μονο στη συγγρου γιατι γουσταρω να ειμαι ανεξαρτητη κ τα λαφτα να μενουν ΟΛΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!φιλια βικυυυυ...
 

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
λοιπον...δεν δουλευω σε κανενα στουντιο δεν αλλαζω ονομα,ουτε ειμαι πουτσης που αλλαζω περουκες.απλα δουλευω μονο στη συγγρου γιατι γουσταρω να ειμαι ανεξαρτητη κ τα λαφτα να μενουν ΟΛΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!φιλια βικυυυυ...

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ChevChelios

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
λοιπον...δεν δουλευω σε κανενα στουντιο δεν αλλαζω ονομα,ουτε ειμαι πουτσης που αλλαζω περουκες.απλα δουλευω μονο στη συγγρου γιατι γουσταρω να ειμαι ανεξαρτητη κ τα λαφτα να μενουν ΟΛΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!φιλια βικυυυυ...

Και καλα κανεις κουκλαρα μου!!!!!!!!!!!!
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
λοιπον...δεν δουλευω σε κανενα στουντιο δεν αλλαζω ονομα,ουτε ειμαι πουτσης που αλλαζω περουκες.απλα δουλευω μονο στη συγγρου γιατι γουσταρω να ειμαι ανεξαρτητη κ τα λαφτα να μενουν ΟΛΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!φιλια βικυυυυ...

Οπότε δεν μπορούν να πέσουν οι τιμές αυτές τις δύσκολες εποχές???
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Μια χαρά μούναρος είναι η Βικάρα! Και ποτέ δεν το είχε κρύψει πως είναι χειρουργημένη, οπότε σε όποιον αρέσει!
Αν την δεις στο δρόμο ή στο κλαμπ (μου είχε πει κάποια που σύχναζε, αλλά δεν τα ξέρω αυτά τα πράγματα και δεν τα συγκράτησα) πάντως μένεις με το στόμα ανοιχτό.
Και όταν δούλευε στα Κασσάνδρας, ουρές γινόταν.
Και εκτός στούντιο που την έχω πάρει προσωπικά, "κόλαση" ήταν.

Αλλά αυτήν την περίοδο διακοπάρει, μάλλον στην πατρίδα της, οπότε το τηλέφωνο το δίνω όποτε αποφασίσει να γυρίσει.

Της φίλης της της Ζέτας (Μυρτώς) μου δουλεύει και σε στούντιο και έξω το δίνω σε όποιον θέλει. Ωσαύτως "κόλαση" στο κρεβάτι, αν μη και μεγαλύτερη! ;) ;)

ελληνιδα δεν ειναι?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.663
Πόντοι
1.206
Εγώ θα έλεγα πως όταν με τα ίδια λεφτά κάποιοι παρακαλάνε την Εύα38 που έχει περίπου τα διπλά χρόνια της Βίκυς, είναι 20 πόντους πιο κοντή και δεν προσφέρει "πίσω πόρτα", μάλλον χάρη μας κάνει με τα 100 την ώρα full service...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom