Νέα

Βγαίνουν οι στρίπερ για καφέ με πελάτες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolarmenistis-123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.230
Πόντοι
786
Ειιχα γνωρισει καποτε απο καμακι δρομου στο Θησειο μια 20 χρονη ξανθια Εσθονη, την ωρα που την ειχαν ακολουθησει δυο ιταλοι τουριστες για να της την πεσουν. Βλεποντας την φαση απο μακρυα την επεσα καμικαζι face to face. Ετσι τους εκοψα τη φορα και απομακρυνθηκαν οι τυποι. Πιασαμε την συζητηση με την νεαρη εδωσε τηλεφωνο, και την επομενη που συναντηθηκαμε μου εσκασε την ιστορια. Δηλαδη οτι δουλευε ως στριπερ στο κινκυ οπερα. Απο εκει και επειτα ερχονταν απογευματα σπιτι μου με κολητα φορεματα χωρις κιλοτα και επεφτε φακ απο παντου μεχρι να παει στη δουλεια της. Ποτε δεν πηγα ομως σαν πελατης οσο ηταν αυτη εκει γιατι θα ειχε τριπλες απαιτησεις. Το χαρτζηλικακι της ομως ποτε- ποτε της το εδινα ( χωρις να το ζητησει). Αφου δηλωνε φοιτητρια στη χωρα της.
Η Εσθονική περίοδος του Κίνκυ πριν δέκα χρόνια ήταν η καλύτερη αν μιλάς για τότε. Είχαν φιλική νοοτροπία για ανατολικές οι Εσθονές, ήταν μικρές, όμορφες, και έκαναν και μέσα στο μαγαζί καύλες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
833
Κριτικές
12
Like
2.322
Πόντοι
496
Φίλος το 2015 χρονό 22 τότε με στρίπερ μιλφάδιο τότε αυτή 35άρα απο το Athens Queens την γάμαγε στη κινέτα μετά απο μπάνιο μέρα μεσημέρι σε αλάνα μέσα στο Hyundai αφού την πήγαινε και βόλτες και ταβέρνα και διάφορα άλλα, είχε κατεβάσει τα παράθυρα να μπεί αέρας και όπως περνάγανε αυτοκίνητα απο δίπλα βλέπανε στο πίσω κάθισμα απο την μία έναν κώλο να κουνιέται και απο την άλλη ένα κεφάλί ανθρώπου και σαν σωστοί συνάθρωποι κάνανε διάφορες αουγκανιές να εμψυχώσουν την κατάσταση. Βλέπωντας την όλη φάση η Ρωσσίδα καύλωνε και γούσταρε παραπάνω το γαμήσι που έτρωγε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.612
Κριτικές
62
Like
41.395
Πόντοι
8.530
Αν ψάξεις στα αντίστοιχα θρεντ ( στριπτίζ Θεσσαλονίκη κλπ)
Θα δεις αρκετές εμπειρίες επί του θέματος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Της έκανες πρόταση? Τι σου είπε?
Βασικά αυτή ήθελε γαμπρό από Ελλάδα...αλλά έλα που με πέτυχε άνεργο!
Τώρα μπορεί να έχει γίνει χαλκομανια σε τοίχο της ουκρανικής πόλης Βινιτσα όπου καταγεται από ρωσικους ρακέτε( πυραύλους)..ελπίζω βέβαια να ζει ακόμα.
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.539
Like
17.011
Πόντοι
3.556
Βασικά αυτή ήθελε γαμπρό από Ελλάδα...αλλά έλα που με πέτυχε άνεργο!
Τώρα μπορεί να έχει γίνει χαλκομανια σε τοίχο της ουκρανικής πόλης Βινιτσα όπου καταγεται από ρωσικους ρακέτε( πυραύλους)..ελπίζω βέβαια να ζει ακόμα.
Mακαρι να είναι καλά
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
516
Κριτικές
28
Like
3.112
Πόντοι
2.476
αν γουσταρουν και το παιξεις καλα βγαινουν αλλα αν καταλαβουν οτι εισαι θυμα σε μαδανε κανονικα και σε φτυνουν.
εχω δει και τα 2 στορι μεχρι και λιγο πριν το γαμο το ενα
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
369
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
21
Πριν μερικά χρόνια σε ένα μπάτσελορ πάρτυ ενός φίλου σε στριπτιτζάδικο είχα γνωρίσει μια καραμουνάρα ψιλή μελαχρινή ρωσίδα. Στη αρχή δεν τις έδινα σημασία γιατί όλοι απο την παρέα είχαν πέσει σαν στούκας επάνω της. Βέποντας εμένα ότι ήμουν πιο κουλ τρώει σκάλωμε η τύπισσα κι έρχετε δίπλα μου. Κουβέντα στην κουβέντα δίνει τηλέφωνο. Την μεθεπόμενη της τηλεφώνησα μεσημέρι και κανόνισα ραντεβού κοντά στο σπίτι μου. Έμενε καλλιθεα. Και επειδή είχα την μηχανή για σέρβις της είπα να πάρει ένα ταξί για να έρθει και θα το πληρώσω εγώ. Έτσι και έγινε. Αφού ανέβηκε στο ταξί έδωσε το τηλέφωνο στον οδηγό για να συνενοηθούμε τα της διαδρομής. Είχε πλάκα γιατί κλείνοντας το τηλέφωνο αυτός με κρητική διάλεκτο αναφώνησε: "Κάνε την προσευχή σου παλικάρι μου και ερχόμαστε." Όταν κατέβηκε απο το αυτοκίνητο η γυναίκα κατάλαβα γιατί. Φορούσε ένα ολόσωμο κολλητό φόρεμα πράσινο φωσφοριζέ που φαινόταν το στριγκάκι απο μέσα και χωρίς σουτιέν. Έγινε η μάχη του Δράμαλη στο σπίτι εκείνη την ημέρα απο τα γκαμήσια. Στο τέλος φεύγοντας αυτή της ακούμπησα ένα εκατόμπαλο δίχως να το ζητήσει. Ακολούθησαν και άλλες τέτοιες περιστασιακές συνεδρίες ευεξίας ώσπου έφυγε στην πατρίδα της.
γιατί δινεις λεφτα χωρις να ζητησει;;; ειπαμε να πηδηξουμε τσαμπα, αν ειναι ετσι παρε εσκορτ
Κωλουμπαρούδες μετράνε ή μόνο στρίπερ;
μετρανε κ αυτες
Ναι δεν είναι απίθανο. Έχω βγει με στριπτιτζού αλλά στο ραντεβού κατάλαβα ότι η γκόμενα πήγαινε για υπερανάληψη και την έκοψα. Ούτε σεξ, ούτε τίποτα.

Για το paper που γράφεις θα σου έλεγα ζήτα τηλέφωνο την επόμενη φορά που θα πας. Αν την πάρεις την επόμενη μέρα και σου πει "έλα από το μαγαζί να τα πούμε" θέλει μόνο φράγκα.
Αν πας 3 φορές στο μαγαζί και μετά την πάρεις τηλέφωνο και βγείτε δες τι θα σου προτείνει εκείνη. Αν θέλει ακριβά μαγαζιά και μαλακίες θέλει λεφτά. Αν θέλει χαλαρό καφεδάκι ή φαγητό στη γειτονιά ίσως παίξει κάτι καλό.

Περιμένουμε να ανεβάσεις τη δημοσίευση παίκτη.
τηλεφωνα μου δινουν σχεδον ολες αλλα οπως λες κ εσυ σου λενε ελα στο μαγαζι να τα πουμε κ ας παραμυθιαζουν
Άλλο ένα πρωτότυπο νήμα με ένα πρωτότυπο θέμα!!! Ναι, έχουμε βγει για καφέ. Ναι βγήκαμε όχι γιατί είμασταν κουκλόπαιδα, αλλά γιατί το προηγούμενο βράδυ όπως και το προηγούμενο του προηγούμενου, τής τα είχαμε σκάσει χοντρά στο μαγαζί. Προσωπικά, την πήρα με το αυτοκίνητο και είχαμε πάει για μπάνιο στο Σχοινιά. Εάν είσαι πάνω από 25 ετών και πιστεύεις ότι η στρίπερ σε ξεχώρισε από τους άλλους πελάτες επειδή είσαι λεβέντης και κουκλόπαιδο, περαστικά σου και εις άλλα με υγεία. Εάν είσαι μέχρι 25 ετών προσπάθησε να βγεις μαζί της. Όλοι έτσι πάθαμε και μάθαμε!!!!
γιατι το 25 ειναι το οριο ηλικιας; τι εννοεις;
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
369
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
21
αν γουσταρουν και το παιξεις καλα βγαινουν αλλα αν καταλαβουν οτι εισαι θυμα σε μαδανε κανονικα και σε φτυνουν.
εχω δει και τα 2 στορι μεχρι και λιγο πριν το γαμο το ενα
πηγαινε για γαμο πελατης με στριπερ;;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φυσικά βγαίνουν με πελάτες!
καταθεσε κ εσυ τη δικη σου εμπειρια
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
516
Κριτικές
28
Like
3.112
Πόντοι
2.476
πηγαινε για γαμο πελατης με στριπερ;;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


καταθεσε κ εσυ τη δικη σου εμπειρια
ναι εμεναν μαζι για αρκετα χρονια και ειχε γνωρισει και τους δικους της
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.430
Κριτικές
2
Like
5.632
Πόντοι
2.356
Θέλω σε αυτό το νήμα να ακούσω γνώμες και αντίστοιχες εμπειρίες. Καταθέστε εάν σας έχει τύχει κάτι αντίστοιχο. Θέλω να βγάλω κοπέλα έξω και ξέρω ότι γενικά δε το συνηθίζουν εάν κερδίζουν από εσένα μέσα στο μαγαζί. Συνεχώς ακούω δικαιολογίες του τύπου θα βγούμε (αλλά δε βγαίνουμε ποτέ), δε προλαβαίνω, δεν, δεν ,δεν ....

Θα τα βάλω στο paper που γράφω, γράπστε ελεύθερα!
Η δική μου η γνώμη - πες την και λίγο περίεργη και συντηρητική - είναι να μην βγεις ποτέ και να μην προσπαθήσεις ποτέ στη ζωή σου να συσχετιστείς ερωτικά ή φιλικά με άτομα που ασκούν το επάγγελμα της ιερόδουλου ή της στριπτιτζού. Αυτό το λέω σαν συμβουλή. Πριν από εσένα, αμέτρητοι "ανόητοι" πιρφόροι έχουν "καεί" από αυτό - εκτός αν έχεις πολλά λεφτά και ξέρεις που πας και τι θα πετύχεις.... Μείνετε γενικά μακριά από κάθε είδους στριπτιτζούδες ή ιερόδουλες και λοιπά. Αυτές έχουν ένα συγκεκριμένο mindset και ειδικά αν είναι από το εξωτερικό είναι εξαρετικά εύκολο να καταλάβεις ότι έχουν απλά ως σκοπό να σε μαδήσουν (αυτό οι πιο πολλές γυναίκες το έχουν).

Υ.Γ. Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο αν και είμαι 25 χρόνια στον πληρωμένο έρωτα ποτέ μου δεν έχω μπει σε στριπτιζάδικο. Εκεί εύκολα "παρακτρέπεσαι" και αρχίζεις να "πιρφορίζεις" και ψάχνεις για "φιλίες" , παρέες και "έρωτες". Μείνετε μακριά ή κατανοήστε τους ρόλους που "δίνονται". Οι στριπτιτζούδες δεν είναι για βόλτες.
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
369
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
21
Η δική μου η γνώμη - πες την και λίγο περίεργη και συντηρητική - είναι να μην βγεις ποτέ και να μην προσπαθήσεις ποτέ στη ζωή σου να συσχετιστείς ερωτικά ή φιλικά με άτομα που ασκούν το επάγγελμα της ιερόδουλου ή της στριπτιτζού. Αυτό το λέω σαν συμβουλή. Πριν από εσένα, αμέτρητοι έχουν "καεί" από αυτό. Μείνετε γενικά μακριά από κάθε είδους στριπτιτζούδες ή ιερόδουλες και λοιπά. Αυτές έχουν ένα συγκεκριμένο mindset και ειδικά αν είναι από το εξωτερικό είναι εξαρετικά εύκολο να καταλάβεις ότι έχουν απλά ως σκοπό να σε μαδήσουν (αυτό οι πιο πολλές γυναίκες το έχουν).

Υ.Γ. Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο αν και είμαι 25 χρόνια στον πληρωμένο έρωτα ποτέ μου δεν έχω μπει σε στριπτιζάδικο. Εκεί εύκολα "παρακτρέπεσαι" και αρχίζεις να "πιρφορίζεις" και ψάχνεις για "φιλίες" , παρέες και "έρωτες". Μείνετε μακριά ή κατανοήστε τους ρόλους που "δίνονται". Οι στριπτιτζούδες δεν είναι για βόλτες.
έχεις απόλυτο δίκιο, θα συμφωνήσω μαζί σου έχοντας καεί οπως λες
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.430
Κριτικές
2
Like
5.632
Πόντοι
2.356
έχεις απόλυτο δίκιο, θα συμφωνήσω μαζί σου έχοντας καεί οπως λες
Μα είναι λογικό. Πρέπει να έχεις τάσεις αυτοκτονίας για να κυνηγάς για σχέσεις φιλικές ή ερωτικές ιερόδουλες και στριπτιτζούδες. Εννοείται ότι υπάρχουν εξαιρέσεις αλλά είναι σχεδόν ανύπαρκτες.
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
369
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
21
Μα είναι λογικό. Πρέπει να έχεις τάσεις αυτοκτονίας για να κυνηγάς για σχέσεις φιλικές ή ερωτικές ιερόδουλες και στριπτιτζούδες. Εννοείται ότι υπάρχουν εξαιρέσεις αλλά είναι σχεδόν ανύπαρκτες.
είχα θέσει σχετικό ερώτημα/θεμα σε άλλο νήμα με τίτλο Τηλεφώνησε μου. αν το βρω θα το παραθέσω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μυστες καλησπέρα, ήθελα να ζητήσω τη συμβουλή σας για ενα θέμα που με απασχολεί τους τελευταίους μήνες. Πρίν 1 2 χρόνια τα έπινα σε ένα κωλομπαρο και γνωρισα μια ελληνιδα, ειχαμε αναπτυξη καλη χημεια αλλα πίναμε μονο ποτο και μεχρι εκει. Μιλούσαμε συχνα πυκνα στο τηλεφωνο περι ανεμων και υδατων, ποτε για σεξ θεματα. Μετά από καιρό άλλαξε κλάδο εργασίας και δεν έχει καμμια σχέση με κονσομανσιον etc. Ωστόσο όταν την βλέπω στη καινουρια της δουλεια, μου λεει συνεχως να μιλησουμε τηλεφωνικως, να την παιρνω κανα τηλ. Εγω εκοψα τα τηλ γιατι δεν ειχα λογο να την παρω και δευτεερον ηθελα να ξεκολλησω εφοσον δεν επαιζε τιποτα σεξουαλικο.... Σκεφτηκα οτι μπορει να το κανει γιατι σκεφτεται οτι παιζει να ξαναγυρισει στη δουλεια αλλα ακομα τιποτα... εσεις οι πιο εμπειροι γιατι πιστευετε οτι το κανει; τι σκοπο θα είχε;

Σοβαρές απαντήσεις μόνο, θα χρησιμοποιηθούν σε paper!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.430
Κριτικές
2
Like
5.632
Πόντοι
2.356
είχα θέσει σχετικό ερώτημα/θεμα σε άλλο νήμα με τίτλο Τηλεφώνησε μου. αν το βρω θα το παραθέσω
Τέτοια "λάθη", δηλαδή ερωτικές "περιπέτειες ή ακόμα και φιλίες με στριπερς και ιερόδουλες" τα κάνουν άνθρωποι με παιδιαριώδη νοοτροπία. Δεν είναι καν ρίσκο είναι μια βέβαιη "αυτοκτονία." Αυτοκτονία οικονομική, οικογενειακή και προσωπική.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ares7
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.017
Κριτικές
30
Like
20.542
Πόντοι
8.846
Η δική μου η γνώμη - πες την και λίγο περίεργη και συντηρητική - είναι να μην βγεις ποτέ και να μην προσπαθήσεις ποτέ στη ζωή σου να συσχετιστείς ερωτικά ή φιλικά με άτομα που ασκούν το επάγγελμα της ιερόδουλου ή της στριπτιτζού. Αυτό το λέω σαν συμβουλή. Πριν από εσένα, αμέτρητοι "ανόητοι" πιρφόροι έχουν "καεί" από αυτό - εκτός αν έχεις πολλά λεφτά και ξέρεις που πας και τι θα πετύχεις.... Μείνετε γενικά μακριά από κάθε είδους στριπτιτζούδες ή ιερόδουλες και λοιπά. Αυτές έχουν ένα συγκεκριμένο mindset και ειδικά αν είναι από το εξωτερικό είναι εξαρετικά εύκολο να καταλάβεις ότι έχουν απλά ως σκοπό να σε μαδήσουν (αυτό οι πιο πολλές γυναίκες το έχουν).

Υ.Γ. Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο αν και είμαι 25 χρόνια στον πληρωμένο έρωτα ποτέ μου δεν έχω μπει σε στριπτιζάδικο. Εκεί εύκολα "παρακτρέπεσαι" και αρχίζεις να "πιρφορίζεις" και ψάχνεις για "φιλίες" , παρέες και "έρωτες". Μείνετε μακριά ή κατανοήστε τους ρόλους που "δίνονται". Οι στριπτιτζούδες δεν είναι για βόλτες.
γιατί τύπε εγώ είχα γνωρίσει ένα "πουλύ καλού παιντί για σπίτι" που μου είχε δώσει τηλέφωνο να βγούμε.
όντως απάντησε για "καφέ" σπίτι της την επομένη και μου πήρε μόνο 100 ευρώ στα τρία τέταρτα :confused:
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
369
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
21
Τέτοια "λάθη", δηλαδή ερωτικές "περιπέτειες με στριπερς και ιερόδουλες" τα κάνουν άνθρωποι με παιδιαριώδη νοοτροπία. Δεν είναι καν ρίσκο είναι μια βέβαιη "αυτοκτονία." Αυτοκτονία οικονομική, οικογενειακή και προσωπική.
και συναισθηματική στο τέλος, απλά όπως βλέπεις στο άλλο θρεντ μου έλεγε συνεχως να βγούμε αλλά όταν ήταν να συναντηθούμε για κάτι μου έλεγε θα έρθεις στο μαγαζί? κ όλο δουλεύω κλπ κλπ αν έχει μεγάλο οικονομικό όφελος νομίζω πως θα βγει για καφε για φαι για ότι θες
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.430
Κριτικές
2
Like
5.632
Πόντοι
2.356
γιατί τύπε εγώ είχα γνωρίσει ένα "πουλύ καλού παιντί για σπίτι" που μου είχε δώσει τηλέφωνο να βγούμε.
όντως απάντησε για "καφέ" σπίτι της την επομένη και μου πήρε μόνο 100 ευρώ στα τρία τέταρτα :confused:
Αυτό μάλιστα. Ήταν μια τίμια συναλλαγή.

Εδώ εσύ απλά το χειρίστηκες έξυπνα. Την έχεις καβατζώσει και έτσι θα κάνεις οικονομικό σεξ. Αυτό είναι κάτι αλλό απο τον πιρφορισμό που εγώ περιγράφω.
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
369
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
21
γιατί τύπε εγώ είχα γνωρίσει ένα "πουλύ καλού παιντί για σπίτι" που μου είχε δώσει τηλέφωνο να βγούμε.
όντως απάντησε για "καφέ" σπίτι της την επομένη και μου πήρε μόνο 100 ευρώ στα τρία τέταρτα :confused:
αυτο ρε φίλε δεν ειναι καφές, αυτό είναι η πρώτη δόση για τον ΕΝΦΙΑ. εγώ εννοώ να βγείτε και να μην ζητήσει τίποτα αντε να της πληρωσεις το καφε το φαγητο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom