Νέα

VFM ιερόδουλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitsaras29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mitsaras29

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
120
Κριτικές
27
Like
1.139
Πόντοι
1.011
Παραθέστε το top-3 σας για τις πιο value for money (σχέση εμφάνισης-ποιότητας υπηρεσιών) επιλογές στα μπουρδέλα της Αθήνας,, καθώς και που τις βρίσκουμε συνήθως (οίκος και βάρδια).

Σκοπός είναι να βοηθάμε τους συναγωνιστές με τις προτάσεις και τις απόψεις μας να αποφεύγουν φόλες και να κλαίνε 20άρικα ή 10άρικα.

Επίσης καλό θα ήταν το top-3 να είναι επίκαιρο, δεν έχουν νόημα οι αναφορές σε προηγούμενα χρόνια.
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
564
Like
174
Πόντοι
6
Παραθέστε το top-3 σας για τις πιο value for money (σχέση εμφάνισης-ποιότητας υπηρεσιών) επιλογές στα μπουρδέλα της Αθήνας,, καθώς και που τις βρίσκουμε συνήθως (οίκος και βάρδια).

Σκοπός είναι να βοηθάμε τους συναγωνιστές με τις προτάσεις και τις απόψεις μας να αποφεύγουν φόλες και να κλαίνε 20άρικα ή 10άρικα.

Επίσης καλό θα ήταν το top-3 να είναι επίκαιρο, δεν έχουν νόημα οι αναφορές σε προηγούμενα χρόνια.
???
 
OP
OP
M

Mitsaras29

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
120
Κριτικές
27
Like
1.139
Πόντοι
1.011
ποιες είναι για σένα οι top 3 επιλογές αυτή τη στιγμή, αυτές που επιλέγεις συνήθως;

Το δικό μου π.χ. είναι το παρακάτω

1. Έμμυ από Λιοσίων 73Βκαι προσφάτως Φωκαίας 13. Πολύ καλή εμφάνιση και καλές υπηρεσίες
2. Κατερίνα από Φωκαίας 7, για πρωκτικό. Από τις πιο εμφανίσημες από αυτές που δίνουν κώλο και τρομερή διάθεση και υπομονή
3. Ισαμπέλα από Λιοσίων 73Α. Άλογο εμφανισιακά, σκυλί του πολέμου στο σεξ

Δεν έχω κλάψει ποτέ 20άρικο με τις παραπάνω. Θα έβαζα και Σαμπίνα, αλλά έχει σταματήσει, για την ώρα τουλάχιστον..
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
2. Κατερίνα από Φωκαίας 7, για πρωκτικό. Από τις πιο εμφανίσημες από αυτές που δίνουν κώλο και τρομερή διάθεση και υπομονή
Έτσι είναι μία "από τις πιο εμφανίσιμες"; :think: Οκ τότε, τις άλλες που γράφεις ότι δεν έχεις κλάψει ποτέ 20ρικο δε θα τις σχολιάσω καν...
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
ποιες είναι για σένα οι top 3 επιλογές αυτή τη στιγμή, αυτές που επιλέγεις συνήθως;

Το δικό μου π.χ. είναι το παρακάτω

1. Έμμυ από Λιοσίων 73Βκαι προσφάτως Φωκαίας 13. Πολύ καλή εμφάνιση και καλές υπηρεσίες
2. Κατερίνα από Φωκαίας 7, για πρωκτικό. Από τις πιο εμφανίσημες από αυτές που δίνουν κώλο και τρομερή διάθεση και υπομονή
3. Ισαμπέλα από Λιοσίων 73Α. Άλογο εμφανισιακά, σκυλί του πολέμου στο σεξ

Δεν έχω κλάψει ποτέ 20άρικο με τις παραπάνω. Θα έβαζα και Σαμπίνα, αλλά έχει σταματήσει, για την ώρα τουλάχιστον..
η σαμπινα οταν τη ειχα παρει εγω μια φορα παλια την ελεγες πολυ μετρια δλδ 5 στα 10 υπηρεσιες,τις αλλες δε τις εχω παρει για να ξερω αλλα τη σαμπινα την εχω παρει και δε συμφωνω μαζι σου οτι δε κλαις 20αρικο.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
η σαμπινα οταν τη ειχα παρει εγω μια φορα παλια την ελεγες πολυ μετρια δλδ 5 στα 10 υπηρεσιες,τις αλλες δε τις εχω παρει για να ξερω αλλα τη σαμπινα την εχω παρει και δε συμφωνω μαζι σου οτι δε κλαις 20αρικο.
Και με τις άλλες δύο το κλαις το 20ρικο, αλλά ο συναγωνιστής έχει ιδιαίτερα γούστα, καθώς φαίνεται.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Και με τις άλλες δύο το κλαις το 20ρικο, αλλά ο συναγωνιστής έχει ιδιαίτερα γούστα, καθώς φαίνεται.
μαλλον εχεις δικιο για τον τυπο,κατερινα σκεφτομαι να τη παρω γιατι δινει κωλο και φαινεται καυλιαρα μιλφ,δε ξερω τωρα πως ειναι στο δωματιο
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
μαλλον εχεις δικιο για τον τυπο,κατερινα σκεφτομαι να τη παρω γιατι δινει κωλο και φαινεται καυλιαρα μιλφ,δε ξερω τωρα πως ειναι στο δωματιο
Μπορείς να την πάρεις για τον κώλο. Εντάξει καυλιάρα και ορεξάτη είναι στα ενδότερα, απλά μιλάει πολύ και δε βλέπεται.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Μπορείς να την πάρεις για τον κώλο. Εντάξει καυλιάρα και ορεξάτη είναι στα ενδότερα, απλά μιλάει πολύ και δε βλέπεται.
την εχω δει σε τσαρκα μια 40αρα ειναι με γυαλια ενταξει οχι και δε βλεπεται αλλα συγουρα δε ειναι και η κουκλα οπως αλλες.
 
OP
OP
M

Mitsaras29

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
120
Κριτικές
27
Like
1.139
Πόντοι
1.011
Και με τις άλλες δύο το κλαις το 20ρικο, αλλά ο συναγωνιστής έχει ιδιαίτερα γούστα, καθώς φαίνεται.
Κατ΄αρχάς μιλάμε για απόψεις και προσωπικές εμπειρίες. Δεν σημαίνει ότι επειδή δεν έχω κλάψει εγώ 20άρικο, πως δεν έχει κλάψει ή δεν θα κλάψει κανείς. Όπως αντίστοιχα δε σημαίνει ότι δεν έχω κλάψει εγώ 20άρικο με κάποιο στανταράκι σου.

Όσον αφορά την Κατερίνα, αν έχεις κάποια πιο εμφανίσημη που να δίνει κώλο χωρίς ¨"μα και μου", ενημέρωσέ μας. Γιατί κάτι άλλες τύπου Μαρίας από Διδίμου, την οποία εξυμνούν άλλοι συναγωνιστές, όταν την είδα λάιβ, έφυγα τρέχοντας
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Σκοπός είναι να βοηθάμε τους συναγωνιστές με τις προτάσεις και τις απόψεις μας να αποφεύγουν φόλες και να κλαίνε 20άρικα ή 10άρικα.
Κατ΄αρχάς μιλάμε για απόψεις και προσωπικές εμπειρίες. Δεν σημαίνει ότι επειδή δεν έχω κλάψει εγώ 20άρικο, πως δεν έχει κλάψει ή δεν θα κλάψει κανείς. Όπως αντίστοιχα δε σημαίνει ότι δεν έχω κλάψει εγώ 20άρικο με κάποιο στανταράκι σου.
Οκ, νόμιζα ότι σκοπός του thread ήταν να βοηθήσουμε τους συναγωνιστές να αποφύγουν τις φόλες. Άμα είναι υποκειμενικά, τότε πώς τους βοηθάμε; :think:
 
OP
OP
M

Mitsaras29

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
120
Κριτικές
27
Like
1.139
Πόντοι
1.011
Οκ, νόμιζα ότι σκοπός του thread ήταν να βοηθήσουμε τους συναγωνιστές να αποφύγουν τις φόλες. Άμα είναι υποκειμενικά, τότε πώς τους βοηθάμε; :think:
Από τη στιγμή που το μόνο που μπορούμε να παραθέσουμε είναι οι γνώμη και η εμπειρία μας, υποκειμενικά είναι όλα. Ο σκοπός είναι να παραθέσουν όλοι τις εμπειρίες τους, για να βγει ένα συμπέρασμα. Αν π.χ. οι περισσότεροι αναφέρουν για παράδειγμα την Τζούλια από το 69Β σαν VFM, πόσο έξω μπορούν να πέσουν ; Όλοι άδικο έχουν; Αντίστοιχα αν οι περισσότεροι αναφέρουν σαν φόλα την Έμμυ για παράδειγμα, καλό θα ήταν να μην την προτιμήσει κάποιος
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
ποιες είναι για σένα οι top 3 επιλογές αυτή τη στιγμή, αυτές που επιλέγεις συνήθως;

Το δικό μου π.χ. είναι το παρακάτω

1. Έμμυ από Λιοσίων 73Βκαι προσφάτως Φωκαίας 13. Πολύ καλή εμφάνιση και καλές υπηρεσίες
2. Κατερίνα από Φωκαίας 7, για πρωκτικό. Από τις πιο εμφανίσημες από αυτές που δίνουν κώλο και τρομερή διάθεση και υπομονή
3. Ισαμπέλα από Λιοσίων 73Α. Άλογο εμφανισιακά, σκυλί του πολέμου στο σεξ

Δεν έχω κλάψει ποτέ 20άρικο με τις παραπάνω. Θα έβαζα και Σαμπίνα, αλλά έχει σταματήσει, για την ώρα τουλάχιστον..
Η Ισαμπελλα γύρισε , εάν ναι τη βάρδια;; Επίσης έβαλε βυζια ;;
Όσο γι Εμμυ πήγαινα αλλά με ξενέρωσε γιατί μια φορά την είχα δει ξυπόλυτη να σαλοναρει κ ένας μύστης έκραζε τη Τσατσα πας καλά θα μας γεμίσεις μύκητες κτλπ . Τη πήρα μια φορά κ το πόδι ήταν κατάμαυρο από κάτω την έδιωξα πάλι πήρα μια άλλη επιτόπου αφού το έκανα θέμα στη Τσατσα δε πλήρωσα τίποτα περισσότερο , από τότε κομμένη η Εμμυ. Πες μου για ισαμπελλα μυστη
 

Sabinakitty15

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
101
Like
916
Πόντοι
81
ποιες είναι για σένα οι top 3 επιλογές αυτή τη στιγμή, αυτές που επιλέγεις συνήθως;

Το δικό μου π.χ. είναι το παρακάτω

1. Έμμυ από Λιοσίων 73Βκαι προσφάτως Φωκαίας 13. Πολύ καλή εμφάνιση και καλές υπηρεσίες
2. Κατερίνα από Φωκαίας 7, για πρωκτικό. Από τις πιο εμφανίσημες από αυτές που δίνουν κώλο και τρομερή διάθεση και υπομονή
3. Ισαμπέλα από Λιοσίων 73Α. Άλογο εμφανισιακά, σκυλί του πολέμου στο σεξ

Δεν έχω κλάψει ποτέ 20άρικο με τις παραπάνω. Θα έβαζα και Σαμπίνα, αλλά έχει σταματήσει, για την ώρα τουλάχιστον..
Δεν εχω σταματησει αγαπη μου εργαζομε κανονικα την νυχτα στο Βεργας 7
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Όσο γι Εμμυ πήγαινα αλλά με ξενέρωσε γιατί μια φορά την είχα δει ξυπόλυτη να σαλοναρει κ ένας μύστης έκραζε τη Τσατσα πας καλά θα μας γεμίσεις μύκητες κτλπ . Τη πήρα μια φορά κ το πόδι ήταν κατάμαυρο από κάτω την έδιωξα πάλι πήρα μια άλλη επιτόπου αφού το έκανα θέμα στη Τσατσα δε πλήρωσα τίποτα περισσότερο , από τότε κομμένη η Εμμυ.
Επίσης εγώ την είχα πάρει μια φορά πρόπερσι και ήταν μέσα στη βαρεμάρα και την γκρίνια. Είδα και άλλες κριτικές τα ίδια να αναφέρουν, μάλλον είναι ανάλογα με τη φάση της. Δε με νοιάζει πόση δουλειά είχε πριν ή αν έπεσε σε κακούς πελάτες, αλλά εγώ δεν της έφταιγα σε τίποτα. Οπότε μαύρο κι από μένα.
 
OP
OP
M

Mitsaras29

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
120
Κριτικές
27
Like
1.139
Πόντοι
1.011
Η Ισαμπελλα γύρισε , εάν ναι τη βάρδια;; Επίσης έβαλε βυζια ;;
Όσο γι Εμμυ πήγαινα αλλά με ξενέρωσε γιατί μια φορά την είχα δει ξυπόλυτη να σαλοναρει κ ένας μύστης έκραζε τη Τσατσα πας καλά θα μας γεμίσεις μύκητες κτλπ . Τη πήρα μια φορά κ το πόδι ήταν κατάμαυρο από κάτω την έδιωξα πάλι πήρα μια άλλη επιτόπου αφού το έκανα θέμα στη Τσατσα δε πλήρωσα τίποτα περισσότερο , από τότε κομμένη η Εμμυ. Πες μου για ισαμπελλα μυστη
Ναι γύρισε, κι έχει βάλει και βυζιά
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.507
Πόντοι
5.345
Καλημέρα, στο μυαλό μου έχω μια αυτή τη στιγμή γιατί στα οίκους ανοχής δεν πολυσυχνάζω

Εβελίνα από Περγάμου 1
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.156
Κριτικές
2
Like
1.735
Πόντοι
216
Οκ, νόμιζα ότι σκοπός του thread ήταν να βοηθήσουμε τους συναγωνιστές να αποφύγουν τις φόλες. Άμα είναι υποκειμενικά, τότε πώς τους βοηθάμε; :think:
Μα, ι ίδια η διάκριση σε VFM και φόλα είναι εξ'ορισμού υποκειμενική, με εξαίρεση πολύ συγκεκριμένες καταστάσεις που κάνουν μια "φόλα " φόλα για όλους (π.χ. πολύ κακή συμπεριφορά, μηδενικές υπηρεσίες κ.τ.λ.) και τούμπαλιν.
Αν, πχ, για μένα, με τα γούστα που έχω στις γυναίκες, και αυτά που ζητάω απο μια επίσκεψη σε μπουρδέλο, το Χ σπιτάκι στη Φυλής, ή στο Μετάξι, με τη συγκεκριμένη εργαζόμενη, μου κάνει σταθερό στανταράκι, αυτό δε σημαίνει οτι οποιοσδήποτε άλλος θα βγάλει την ίδια άποψη.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Μα, ι ίδια η διάκριση σε VFM και φόλα είναι εξ'ορισμού υποκειμενική, με εξαίρεση πολύ συγκεκριμένες καταστάσεις που κάνουν μια "φόλα " φόλα για όλους (π.χ. πολύ κακή συμπεριφορά, μηδενικές υπηρεσίες κ.τ.λ.) και τούμπαλιν.
Αν, πχ, για μένα, με τα γούστα που έχω στις γυναίκες, και αυτά που ζητάω απο μια επίσκεψη σε μπουρδέλο, το Χ σπιτάκι στη Φυλής, ή στο Μετάξι, με τη συγκεκριμένη εργαζόμενη, μου κάνει σταθερό στανταράκι, αυτό δε σημαίνει οτι οποιοσδήποτε άλλος θα βγάλει την ίδια άποψη.
Οκ έχεις δίκιο, ίσως θα έπρεπε να βάλουμε κάποιες αυστηρές προϋποθέσεις στο να διακρίνουμε κάποια ως VFM. Δηλαδή να δίνει γλωσσόφιλα, να κάνει προκαταρκτικά, να είναι ευγενική και ευδιάθετη και να προσφέρει το πλήρες πακέτο από υπηρεσίες (69, ελεύθερο στοματικό, ελεύθερα πιασίματα) σε όλους και όχι επιλεκτικά. Τότε το κάνουμε κάπως πιο αντικειμενικό. Οι τρεις που προανέφερε ο συναγωνιστής δε νομίζω ότι καλύπτουν όλες αυτές τις προϋποθέσεις. Μία που τις κάλυπτε παλιά όλες ήταν η Μιχαέλα στο Φωκαίας 17, αλλά πλέον έχει καταντήσει σκιά του παλιού της εαυτού.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.156
Κριτικές
2
Like
1.735
Πόντοι
216
Οκ έχεις δίκιο, ίσως θα έπρεπε να βάλουμε κάποιες αυστηρές προϋποθέσεις στο να διακρίνουμε κάποια ως VFM. Δηλαδή να δίνει γλωσσόφιλα, να κάνει προκαταρκτικά, να είναι ευγενική και ευδιάθετη και να προσφέρει το πλήρες πακέτο από υπηρεσίες (69, ελεύθερο στοματικό, ελεύθερα πιασίματα) σε όλους και όχι επιλεκτικά. Τότε το κάνουμε κάπως πιο αντικειμενικό. Οι τρεις που προανέφερε ο συναγωνιστής δε νομίζω ότι καλύπτουν όλες αυτές τις προϋποθέσεις.
Το πρόβλημα ξεκινά απο τη στιγμή που, ας μην κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλό μας, ένα σημαντικό ποσοστό κριτικών (και, κατα συνέπεια, θρέντ σχετικών με κριτικές ιερόδουλων) κάνουν μπάμ οτι είναι φίδια/παραμύθια. Πως ξεχωρίζουμε την πραγματική πληροφορία απο τα φίδια;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom