Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 313K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
:τσάμπα κ η ανακαίνιση αλλα εντάξει ψιλό αναμενόμενο ήταν να μαθευτεί κ να κλισει ήταν πολυ φημισμένο κ όπως όλα τα φημισμένα κάποια στιγμή κλίνουν
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.814
Πόντοι
34.267
Η πλάκα είναι όταν οι  :police: :police: θα προσπαθούν να αποκωδικοποιήσουν τα ονόματα στις κάρτες των συνεδριών!!! :grin:
Φαντάσου να κάνουν συσχετισμό με τα nicks και να μας στέλνουν πμ "παρακαλώ περάστε από το Τμήμα Ασφαλείας τάδε να εξαργυρώσετε τους bonus πόντους σας!!! :2funny:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Αμαν έκλεισε ρε γαμωτο; Κρίμα και ήταν στέκι με στανταρακια ρε λιζακι που θα σε βρούμε τωρα ;;; :huh:
...ολο και καπου θα βρεθει...αλλο μασαζ,στουντιο,ανεξαρτητη...πολλα παιζουν...
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Η πλάκα είναι όταν οι  :police: :police: θα προσπαθούν να αποκωδικοποιήσουν τα ονόματα στις κάρτες των συνεδριών!!! :grin:
Φαντάσου να κάνουν συσχετισμό με τα nicks και να μας στέλνουν πμ "παρακαλώ περάστε από το Τμήμα Ασφαλείας τάδε να εξαργυρώσετε τους bonus πόντους σας!!! :2funny:
Σε  ντου της ασφαλειας παλιοτερα, με αφησαν και εφυγα κανονικα. Μονο ονομα με ρωτησαν , να δουν αν ειμαι Ελληνας.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.814
Πόντοι
34.267
Σε  ντου της ασφαλειας παλιοτερα, με αφησαν και εφυγα κανονικα. Μονο ονομα με ρωτησαν , να δουν αν ειμαι Ελληνας.
Αυτό τους έλειπε! Στην τελική στα...μαγαζιά τους τα σκάμε. ;)
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Σε  ντου της ασφαλειας παλιοτερα, με αφησαν και εφυγα κανονικα. Μονο ονομα με ρωτησαν , να δουν αν ειμαι Ελληνας.
Παλιότερα,τώρα δεν νομίζω να είναι το ίδιο,και αναλόγως το μαγαζί βέβαια...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.412
Κριτικές
16
Like
13.586
Πόντοι
5.577
δεν ξερω αν φταιει ο γνωστος νεοδημοκράτης κρατικοδιαιτος δήμαρχος φαληρου. Συνταξιούχος στρατιωτικος από τα 50 του, αφου τα 'φτιαξε όλα στον δημο, αυτό που τον ενοχλησε ηταν 5-6 κοπελες που δουλευαν να μεγαλωσουν τα παιδια τους. Δεν ηταν σε πολυκατοικια με οικογενειες, δεν ενοχλουσαν κανεναν.  >:(
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
Στεναχωρέθηκα παντως γνώμη μου ειναι οτι αυτα τα μαγαζιά θα έπρεπε να ειναι κάπως πιο προσεκτικά ν να φυλάγονται περισσότερο αν θέλουν να επιβιώσουν.αν έχετε παρατηρήσει τα μαγαζιά που ειναι πιο δημοφιλής κ έχουν την περισσότερη πελατεία κλίνουν.παραδειγματα πολλα.ειναι βέβαια κ αλλα που δεν έχουν κλισει ακομη αλλα για ποσο ακομη θα κρατήσουν οι πλάτες που έχουν σε μπαταρια..ειναι δυσκολο παντως κατι καλό να παραμείνει κρυφό ποσο μαλλον όσο υπάρχουνε εμείς κ το σάιτ  :rockon:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.814
Πόντοι
34.267
Στεναχωρέθηκα παντως γνώμη μου ειναι οτι αυτα τα μαγαζιά θα έπρεπε να ειναι κάπως πιο προσεκτικά ν να φυλάγονται περισσότερο αν θέλουν να επιβιώσουν.αν έχετε παρατηρήσει τα μαγαζιά που ειναι πιο δημοφιλής κ έχουν την περισσότερη πελατεία κλίνουν.παραδειγματα πολλα.ειναι βέβαια κ αλλα που δεν έχουν κλισει ακομη αλλα για ποσο ακομη θα κρατήσουν οι πλάτες που έχουν σε μπαταρια..ειναι δυσκολο παντως κατι καλό να παραμείνει κρυφό ποσο μαλλον όσο υπάρχουνε εμείς κ το σάιτ  :rockon:
Καλά, εσύ τύπε μου σε αυτό το λόγο εστιάζεις; Λες να μην ξέρουν οι "αρμόδιοι" τι παίζεται σ'αυτά; Η βιομηχανία του σεξ στην Ελλάδα παραμένει παράνομη για να τα παίρνουν πολλοί. Τα ρολά κατεβαίνουν στη μοιρασιά!
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.412
Κριτικές
16
Like
13.586
Πόντοι
5.577
Καλά, εσύ τύπε μου σε αυτό το λόγο εστιάζεις; Λες να μην ξέρουν οι "αρμόδιοι" τι παίζεται σ'αυτά; Η βιομηχανία του σεξ στην Ελλάδα παραμένει παράνομη για να τα παίρνουν πολλοί. Τα ρολά κατεβαίνουν στη μοιρασιά!

οι αναλυτικες περιγραφες σε δημοσια φορουμ μπορει να προκαλουν τυπε  :S
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.814
Πόντοι
34.267
οι αναλυτικες περιγραφες σε δημοσια φορουμ μπορει να προκαλουν τυπε  :S
Μιλώντας κάποτε με άτομο εκ των έσω, μου είπε πως οι "αρχές" τα γνωρίζουν όλα. Απλά οι κάνουλες πρέπει να είναι on!
Ωστόσο συμφωνώ ότι πρέπει να είμαστε φειδωλοί σε analυτικές περιγραφές περί συνουσιών και ελεύθερων στρωματικών! :tooth:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Αυτές είναι δουλειές που πρέπει να γίνονται ήρεμα ήσυχα και διακριτικά. Όταν όμως ανοίγει η όρεξη, πάμε για αλυσίδες, καρφώνουμε ή μας καρφώνουνε γιατί μπαίνουμε σε άλλα χωράφια, ξεχνάμε τις ισοροπίες, τότε επέρχεται η καταστροφή. Δεν είναι τυχαίο που το πρόβλημα δημιουργήθηκε στα νότια προάστια. ΠΛΕΟΝΕΞΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΙΤΙΑ.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.943
Like
30.263
Πόντοι
5.006
Μιλώντας κάποτε με άτομο εκ των έσω, μου είπε πως οι "αρχές" τα γνωρίζουν όλα. Απλά οι κάνουλες πρέπει να είναι on!
Ωστόσο συμφωνώ ότι πρέπει να είμαστε φειδωλοί σε analυτικές περιγραφές περί συνουσιών και ελεύθερων στρωματικών! :tooth:
  :2funny: πρωτότυπη περιγραφή
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
[quote author=mysterious link=topic=

70273.msg5227104#msg5227104 date=1391712293]
Μιλώντας κάποτε με άτομο εκ των έσω, μου είπε πως οι "αρχές" τα γνωρίζουν όλα. Απλά οι κάνουλες πρέπει να είναι on!
Ωστόσο συμφωνώ ότι πρέπει να είμαστε φειδωλοί σε analυτικές περιγραφές περί συνουσιών και ελεύθερων στρωματικών! :tooth:
[/quote]

Το ελέυθερο στρωματικό μου αρέσει σαν πρόγραμμα.
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
Η πλάκα είναι όταν οι  :police: :police: θα προσπαθούν να αποκωδικοποιήσουν τα ονόματα στις κάρτες των συνεδριών!!! :grin:
Φαντάσου να κάνουν συσχετισμό με τα nicks και να μας στέλνουν πμ "παρακαλώ περάστε από το Τμήμα Ασφαλείας τάδε να εξαργυρώσετε τους bonus πόντους σας!!! :2funny:

εγω παντως τελευταια φορα τους ειχα δωσει άλλο ονομα ..... κατσε να δεις τι τους ειχα πει ...
ααααα .. spunky13  :rockon: :rockon:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
εγω παντως τελευταια φορα τους ειχα δωσει άλλο ονομα ..... κατσε να δεις τι τους ειχα πει ...
ααααα .. spunky13  :rockon: :rockon:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
....εεεεεεεεεε!!!!!!!..........το διαβασα αυτο......κανονισε.....χεχεχεχεχεχεχεχε!!!
 

***Olga 555***

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
183
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!!!!!!!!!!! :) :)ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΑΞΙΟΣΕΒΑΣΤΗ ΠΕΛΑΤΕΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΣΤΗΡΙΖΕ !!!! :) :) :)ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΤΣΑΤΣΟΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΔΟΤΕΣ Η ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΚΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΝΑ ΓΝΟΡΙΖΕΤΕ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ!!!!! ΣΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΦΟΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΤΑΓΕΛΙΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΕΥΗΜΕΡΟΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 3 ΝΕΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ  ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΔΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΕΣΕΙΣ ΜΑΣ. :) :)ΚΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΕΣ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑΔΟΤΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΠΡΟΣΠΑΤΗΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΝΕ ΘΑ ΜΑΣ ΔΟΥΝΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΠΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!!!!! :) :) :-* :-* :-*
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom