Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 995
  • Εμφανίσεις 187K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
πλήρες ρόστερ αυτού του ιδρύματος τελικά δεν μπορεί κάποιος να αναφέρει?τί διάολο κανείς δε πάει να δεί ποιές παίζουν?
Χριστινα μελαχροινη κοντο μαζεμενο μαλλι, σουπερ αθλετικ-σλιμ κορμι γυρω στα 22-24 τρελοκομειο, Ελενα ξανθια γαλαζοπρασινα ματια
μετριο λορμι, Δεσποινα γεματουλα αδιαφορη, Γωγω μελαχροινη μακρυ ισιο μαλλι και γενικοτερη εμφανιση τυπου Βανα Μπαρμπα, Κατερινα ξανθουλα με καλο κορμι γυρω στα 22-24 και μια Μονικα που ειδα ξωφαλτσα, πηρα Κατερινα ολα καλα αλλα ακριβα...
 

mike_gunot

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2006
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Playaz καλησπέρα! Μου είπε φίλος που του είπε φίλος :think:  >:( για φραπέ με καλαμάκι προχθές στο ίδρυμα και επείδη είναι δίπλα στη δουλεία μου σκέφτομαι να καταθέσω. Ήθελα απλά μια άποψη και από τους παλιούς... Γουστάρω έτσι και αλλίως μασαζάκι αλλά θα ήταν ιδανικό να συνοδευτεί με  :pipa2: ή έστω με  :jerking:... Παίζει περίπτωση?
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Playaz καλησπέρα! Μου είπε φίλος που του είπε φίλος :think:  >:( για φραπέ με καλαμάκι προχθές στο ίδρυμα και επείδη είναι δίπλα στη δουλεία μου σκέφτομαι να καταθέσω. Ήθελα απλά μια άποψη και από τους παλιούς... Γουστάρω έτσι και αλλίως μασαζάκι αλλά θα ήταν ιδανικό να συνοδευτεί με  :pipa2: ή έστω με  :jerking:... Παίζει περίπτωση?

μή πάς καθόλου.Είναι μαλακία το όλο σκηνικό.Χίλιες φορές να πάς αλλού.Αν εισαι εκει κοντά έχεις πάρα πολλές επιλογές.
 

mike_gunot

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2006
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
μή πάς καθόλου.Είναι μαλακία το όλο σκηνικό.Χίλιες φορές να πάς αλλού.Αν εισαι εκει κοντά έχεις πάρα πολλές επιλογές.

Όντως τελικά ο παλίος είναι αλλιώς!  :sunglasses:
Στρίβω και πάω προς Στουρνάρη..  :dancing:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Playaz καλησπέρα! Μου είπε φίλος που του είπε φίλος :think:  >:( για φραπέ με καλαμάκι προχθές στο ίδρυμα και επείδη είναι δίπλα στη δουλεία μου σκέφτομαι να καταθέσω. Ήθελα απλά μια άποψη και από τους παλιούς... Γουστάρω έτσι και αλλίως μασαζάκι αλλά θα ήταν ιδανικό να συνοδευτεί με  :pipa2: ή έστω με  :jerking:... Παίζει περίπτωση?

Να πας...
 

ggiorgo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
0
Παιδιά πήγε κανένας απ' εκεί τελευταία? Γνωρίζει κανείς για Χρύσα?
Είμαι από Κύπρο και σχεδιάζω να κατέβω αυτές τις μέρες. Γεια με την ευκαιρία
σε όλους τους συναθλητές και να τηρείται το fair play.
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.156
Πόντοι
3.135
Εψες επίσκεψη στο ιδρυμα.....ολα καλά από τεμαχια....αλλά λεει μονο μασαζ.....αντε και κανα φραπε  :jerking: επειδή γνωριζόμαστε!!!! ρε αμάν  ρε ζαμάν.... :headbang:.τίποτις  το μαγαζί εκανε λέει στροφή στην ποιότητα :uglystupid: :idiot:..... και εγώ στροφή για την ζανα :fuck2: :tits:......ΟΥΣΤ κλόσσες κολονακιώτικες.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Εψες επίσκεψη στο ιδρυμα.....ολα καλά από τεμαχια....αλλά λεει μονο μασαζ.....αντε και κανα φραπε  :jerking: επειδή γνωριζόμαστε!!!! ρε αμάν  ρε ζαμάν.... :headbang:.τίποτις  το μαγαζί εκανε λέει στροφή στην ποιότητα :uglystupid: :idiot:..... και εγώ στροφή για την ζανα :fuck2: :tits:......ΟΥΣΤ κλόσσες κολονακιώτικες.
Εμενα το φραπεδακι μου ειχε καλαμακι :dancing: :dancing: γι'αυτο παω και ξαναπαω...
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Εψες επίσκεψη στο ιδρυμα.....ολα καλά από τεμαχια....αλλά λεει μονο μασαζ.....αντε και κανα φραπε  :jerking: επειδή γνωριζόμαστε!!!! ρε αμάν  ρε ζαμάν.... :headbang:.τίποτις  το μαγαζί εκανε λέει στροφή στην ποιότητα :uglystupid: :idiot:..... και εγώ στροφή για την ζανα :fuck2: :tits:......ΟΥΣΤ κλόσσες κολονακιώτικες.

μπορούμε να χουμε ροστερακι?
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
μπορούμε να χουμε ροστερακι?
Το ροστερακι φιλε το εχω γραψει λιγο πιο πανω, σε αυτες προσεθεσε και μια Καιτη (νοτ του μπαντ ατ ολ) ,
αλλα Χριστινα, Κατερινα και Γωγω αξιζουν τον κοπο, οσο για την στροφη στην ποιοτητα,
δεν μιλας με τη σεριφισα (Αντρεα) για λεπτομερειες, δεν κανει... Μιλα με οποια σου αρεσει στο δωματιο
(πριν ξεντυθεις και αρχισει) για λεπτομερειες, θα δεις οτι θα σε σερβιρουν φραπεδακι με καλαμακι,
η τιμη ειναι 80 + το αντιτιμο σερβιρισματος, στην υγεια σου και χαμογελα τους, αρεσει σε ολες
και βοηθαει τα μεγιστα.

 
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.156
Πόντοι
3.135
μετα το hostile takeover του σαρωνικου από το Ζησιμοπουλου, μετακόμισε μερικες δεκαδες μετρα πισω απι της παραλιακής...στο γνωστο οικημα, πανω απο την ΒΡ. Ακόμα τη συναντάω. Από τις τοπ της πιατσας, διαχρονικα.
η ερρικα ξανθο ισιο μαλλί ,βυζαρες :tits:, πεταχτο κολο τουμπανο?

παιζει πανω από βπ? πως που κουδουνι στείλε διευκρίνηση πλιζ συναδελφε.......
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
η γωγω προσφερει μπριζολιτσα??
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
η γωγω προσφερει μπριζολιτσα??
Εγω μια φορα μπριζολα εκει δεν εφαγα ακομα απο καμια...
Μεχρι φραπε με καλαμακι και αισθηση σαν πραγματικα αματερακια...
Ελπιζω στο μελλον σε πληρες γευμα, γιατι τα πολλα φραπεδακια πειραζουν στο στομαχι,
ακομα κι αν εχουν και γαμω τα καλαμακια...
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
Eυρισκόμενος εν Κολωνακίω για καφεδάκι και χαζεύοντας κάτι τύπους , που κάνανε παρκουρ στην πλατειούλα, θυμήθηκα τουτο το ιδρυμα. Με υποδέχτηκε μια μικρόσωμη κορασίδα με κότσο στα μαλλιά, Ρουμάνα, ντυμένη με την άσπρη ''θεραπευτική '' ρόμπα, όπου διαφαινόταν το χαριτωμένο στριγκάκι της. Με βάζει στο δωμάτιο με την κλασσική ερώτηση, αν έχω ξαναέρθει. Στο παρελθόν είχα τιμήσει καθ΄ ολοκληρία την Χρύσα. Στην ερώτηση μου αν βρίσκεται εκεί, μου είπε ότι η Χρύσα αποχώρησε καθότι έγκυος. Μετα ακολούθησε η παρουσίαση. Πρώτα μία Δέσποινα, 40+ με κιλάκια παρέχουσα ολοκληρωμένη θεραπεία,μετά Μόνικα ,μελαχροινη αλλα αδιάφορη, μη έχουσα κάτι το ελκυστικό για να σε δελεάσει και αυτή με ολοκληρωμένο πάκετο υπηρεσιών. Εν συνεχεία εμφανίστηκε μια καστανόξανθη, χαριτωμένη, αλλα ολίγον τι ξινισμένη, δυστυχώς δεν συγκράτησα το όνομα, παρέχουσα υπηρεσίες μέχρι και πεολειχίας. Σε ερώτησή μου προς το κοριτσάκι εκ Ρουμανίας, αν καμει ολοκληρωμένο πρόγαμμα, ελάβα ως απάντηση, οτι λογω επέλασης κομμουνιστών, δεν είναι σε θέση να το πράξει, αλλά μετά από μερικές ημέρες. Μη βλέποντας κάτι το αξιόλογο αποχώρησα. Κατα την αποχωρηση μου προσπαθούσε να με πείσει ,αλλα πλέον δεν με δελέαζε τίποτα και έφυγα., όπου έκαμα την βολτούλα μου στους γυρω πεζοδρόμους χαζευοντας αξιόλογα μουνάκια.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.180
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
Eυρισκόμενος εν Κολωνακίω για καφεδάκι και χαζεύοντας κάτι τύπους , που κάνανε παρκουρ στην πλατειούλα, θυμήθηκα τουτο το ιδρυμα. Με υποδέχτηκε μια μικρόσωμη κορασίδα με κότσο στα μαλλιά, Ρουμάνα, ντυμένη με την άσπρη ''θεραπευτική '' ρόμπα, όπου διαφαινόταν το χαριτωμένο στριγκάκι της. Με βάζει στο δωμάτιο με την κλασσική ερώτηση, αν έχω ξαναέρθει. Στο παρελθόν είχα τιμήσει καθ΄ ολοκληρία την Χρύσα. Στην ερώτηση μου αν βρίσκεται εκεί, μου είπε ότι η Χρύσα αποχώρησε καθότι έγκυος. Μετα ακολούθησε η παρουσίαση. Πρώτα μία Δέσποινα, 40+ με κιλάκια παρέχουσα ολοκληρωμένη θεραπεία,μετά Μόνικα ,μελαχροινη αλλα αδιάφορη, μη έχουσα κάτι το ελκυστικό για να σε δελεάσει και αυτή με ολοκληρωμένο πάκετο υπηρεσιών. Εν συνεχεία εμφανίστηκε μια καστανόξανθη, χαριτωμένη, αλλα ολίγον τι ξινισμένη, δυστυχώς δεν συγκράτησα το όνομα, παρέχουσα υπηρεσίες μέχρι και πεολειχίας. Σε ερώτησή μου προς το κοριτσάκι εκ Ρουμανίας, αν καμει ολοκληρωμένο πρόγαμμα, ελάβα ως απάντηση, οτι λογω επέλασης κομμουνιστών, δεν είναι σε θέση να το πράξει, αλλά μετά από μερικές ημέρες. Μη βλέποντας κάτι το αξιόλογο αποχώρησα. Κατα την αποχωρηση μου προσπαθούσε να με πείσει ,αλλα πλέον δεν με δελέαζε τίποτα και έφυγα., όπου έκαμα την βολτούλα μου στους γυρω πεζοδρόμους χαζευοντας αξιόλογα μουνάκια.

...Ορθώς έπραξες...σουμεινε και το 100άρικο...
 

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
Eυρισκόμενος εν Κολωνακίω για καφεδάκι και χαζεύοντας κάτι τύπους , που κάνανε παρκουρ στην πλατειούλα, θυμήθηκα τουτο το ιδρυμα. Με υποδέχτηκε μια μικρόσωμη κορασίδα με κότσο στα μαλλιά, Ρουμάνα, ντυμένη με την άσπρη ''θεραπευτική '' ρόμπα, όπου διαφαινόταν το χαριτωμένο στριγκάκι της. Με βάζει στο δωμάτιο με την κλασσική ερώτηση, αν έχω ξαναέρθει. Στο παρελθόν είχα τιμήσει καθ΄ ολοκληρία την Χρύσα. Στην ερώτηση μου αν βρίσκεται εκεί, μου είπε ότι η Χρύσα αποχώρησε καθότι έγκυος. Μετα ακολούθησε η παρουσίαση. Πρώτα μία Δέσποινα, 40+ με κιλάκια παρέχουσα ολοκληρωμένη θεραπεία,μετά Μόνικα ,μελαχροινη αλλα αδιάφορη, μη έχουσα κάτι το ελκυστικό για να σε δελεάσει και αυτή με ολοκληρωμένο πάκετο υπηρεσιών. Εν συνεχεία εμφανίστηκε μια καστανόξανθη, χαριτωμένη, αλλα ολίγον τι ξινισμένη, δυστυχώς δεν συγκράτησα το όνομα, παρέχουσα υπηρεσίες μέχρι και πεολειχίας. Σε ερώτησή μου προς το κοριτσάκι εκ Ρουμανίας, αν καμει ολοκληρωμένο πρόγαμμα, ελάβα ως απάντηση, οτι λογω επέλασης κομμουνιστών, δεν είναι σε θέση να το πράξει, αλλά μετά από μερικές ημέρες. Μη βλέποντας κάτι το αξιόλογο αποχώρησα. Κατα την αποχωρηση μου προσπαθούσε να με πείσει ,αλλα πλέον δεν με δελέαζε τίποτα και έφυγα., όπου έκαμα την βολτούλα μου στους γυρω πεζοδρόμους χαζευοντας αξιόλογα μουνάκια.
σωστή επιλογή, μακάρι να συμπεριφερόμασταν όλοι έτσι :tooth:
 

1957

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
μου εχουν πη για ενα καλο στο εν λογωμαγαζι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom