Νέα

Βansko

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 173
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Meteoritis13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
23
Like
6
Πόντοι
0
Για Μπανσκο μου έχω ακούσει οτι βρίσκεις πολύ δυνατά κομμάτια τωρα τον χειμώνα. Οτι πληρώνεις παίρνεις οπότε αν ειναι κάτι καλό ας το πληρώσω και λίγο παραπάνω!
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
811
Κριτικές
3
Like
539
Πόντοι
306
ξερει κανεις σας εαν υπαρχει στην Σοφια πιατσα στον δρομο;
ευχαριστώ
 

keb1512

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
256
Πόντοι
20
Επίσκεψη Ιανουάριος 2023 με σκοπό αναψυχή. Τελευταίο βραδυ μία μικρή βόλτα στα "πονηρά" μπαράκια του κεντρικού πεζόδρομου, κοντά στο ξενοδοχείο Κεμπίνσκι είδαμε κοπέλες και ρωτήσαμε τιμές. Τα καλά χρεώνουν 300 λέβα για μία ώρα στο ξενοδοχείο, ενώ μπορείς να κάνεις δουλειά στο χώρο τους (που οι κριτικές λένε είναι αθλιος) με 150-200 λέβα. Τα μπαράκια Ντεζαβου, Ερότικα, και κάμα Σούτρα είχαν από 10, 2, 12 κοπέλες όχι όλες καλές, αλλά πιστεύω μέρες που δεν υπάρχει κίνηση (όχι ΣΚ και αργίες) θα βρεις ποιο εύκολα αυτό που θέλεις. ΜΗΝ πάτε για ποτό ή χορούς, στριπ σόου κλπ τζάμπα χρήμα, ζητήστε να δείτε ΔΩΡΕΑΝ τις κοπέλες, διαλέξτε και πληρώστε μόνο για πήδημα αν σας αρέσει κάποια. Τα υπόλοιπα είναι για πιτσιρικάδες που θέλουν κάνουν πλάκα και να τους φάνε οι μάγκες τα ευρώ που έχουν πάνω τους. Εννοείτε ότι Σόφια οι τιμές είναι περίπου στο μισό, μην ξεχνάμε ότι το Μπάνσκο είναι για τους χλιδάτους και αντίστοιχα οι τιμές ανεβασμένες. Εκτός απο τα παραπάνω μπαράκια υπάρχουν και άλλα 3-4 που δεν μπήκαμε (Go-Go Girls, Pigale ...). Μία έρευνα τι κυκλοφορεί είναι απαραίτητη πριν αποφασίσεις. Αυτά!
 

WUSL88

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2017
Μηνύματα
24
Like
15
Πόντοι
0
Προσφατη επισκεψη στο Μπανσκο, θα γραψω λιγα οσο πιο περιληπτικα γινεται.... Μεσα στα κωλομπαρα-στριπτιτζαδικα βρισκεις μονο σαπιες οποιος σκοπευει να επισκεφθει το Μπανσκο για αυτο το λογο μακρια απο τους "κραχτες" διοτι σε πηγαινουν στα εν λογω μαγαζακια , οι οποιες ειναι οτι πιο αισχρο αθλιο εχω δει στο χωρο... οτι καλο διαθετει το Μπανσκο μπορεις να το βρεις μονο στα high class ξενοδοχεια! αυτα απο εμενα.
 

atapos21

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
781
Like
6.082
Πόντοι
1.046
όταν είχα πάει διακοπές μπανσκο πριν 7-8 χρόνια αν θυμάμαι καλά είχα πάει σε ένα στριπτιζαδικο που λεγόταν red rose και ακόμα ένα λίγο πιο πανω(μου διαφεύγει το ονομα) σε σημείο στο κεντρικό δρόμ(δε ξερω αν υπαρχει ακομα,οποιος ξερει ας επιβεβαίωσει αν υπαρχει). είχε κάποια πολύ καλά μωρά που κάναν στριπτίζ και ερχόταν να τις κεράσεις ποτό ή χορό και ζητούσαν τότε 150λεβα για 1 ώρα σε δικο σου χωρο.. είχα περάσει πολύ καλα..
 

Alverto

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2021
Μηνύματα
481
Κριτικές
27
Like
1.891
Πόντοι
2.471
όταν είχα πάει διακοπές μπανσκο πριν 7-8 χρόνια αν θυμάμαι καλά είχα πάει σε ένα στριπτιζαδικο που λεγόταν red rose και ακόμα ένα λίγο πιο πανω(μου διαφεύγει το ονομα) σε σημείο στο κεντρικό δρόμ(δε ξερω αν υπαρχει ακομα,οποιος ξερει ας επιβεβαίωσει αν υπαρχει). είχε κάποια πολύ καλά μωρά που κάναν στριπτίζ και ερχόταν να τις κεράσεις ποτό ή χορό και ζητούσαν τότε 150λεβα για 1 ώρα σε δικο σου χωρο.. είχα περάσει πολύ καλα..
Σε δικό σου χώρο;Εκεί μέσα δεν γινόταν παιχνίδι;
 

atapos21

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
781
Like
6.082
Πόντοι
1.046
Σε δικό σου χώρο;Εκεί μέσα δεν γινόταν παιχνίδι;
εκεί είχε πριβε χορό δεν είχα ρωτήσει παραπάνω λεπτομέρειες..απλά ήρθαν στο χοτελι που έμενα..τώρα δεν ξέρω τι παίζει..
 

Panopyl2

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
22
Like
15
Πόντοι
0
καλησπέρα σε ολους πήγα πρόσφατα στο μπανσκο και είπα να δοκιμάσω την τύχη μου από γνωστο και έμπιστο site πήγα σε μια η εμπειρία μέτρια προς καλή και αρκετά εξυπηρετική το πρόβλημα ήταν βέβαια ότι με κατάκλεψε αλλά επειδή ξερω ότι τώρα θα κανω χρονο να παω είπα να το δώσω το τελικό ποσό που εδωσα ήταν 40 ευρο (λέει μου έκανε έκπτωση) γιατί παρόλο που που φοράω προφυλακτικά αμα τελειώσεις μέσα είναι εξτρά και 270 για δυο φορες (μια φορα ανα ωρα) το τραγικο της υπόθεσης είναι ότι εχει μασάζ μέσα στην τιμή που στην ουσία αυτό που έκανε απλα με τσιμπούσε .επίσης αμα θέλεις φιλιά και τέτοια (και στο σωμα)ειναι 20ευ εξτρα :rockon::rockon::rockon::rockon:
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
367
Like
848
Πόντοι
81
Η Βουλγαρία στο θέμα μπουρδελοκαταστάσεων ήταν πάντα ελαφρώς χάλια από παλιά. Είναι όλες σε φάση σοβιετικού δημοσίου. Θες κάτι, πλήρωνε έξτρα.
Αλλά για χαλάρωση αξίζει να πας. Εμένα δε με χαλάει πχ να πάω εκεί για το Μπάνγια να κάνω το γιουβαρλάκι μέσα στη θερμοπηγή με χιόνια γύρω.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.076
Κριτικές
89
Like
10.506
Πόντοι
25.015
Παιδια λιγο ασχετο, αλυσιδες για το μπανσκο αυτη την περιοδο χρειαζονται η πας και ετσι ?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.076
Κριτικές
89
Like
10.506
Πόντοι
25.015
Λοιπον εχω ενημερωση.
Πρωτο που μπηκαμε το deja vu χαλια κοπελες μεσα οποτε φυγαμε. Η barwoman ομως ολα τα λεφτα αλλα δεν κανει κατι.
2ο το penthouse. Ειχε μονο μια συμπαθητικια φενια φανυα κατι τετοιο μιλουσε κ ελληνικα αλλα καναμε κ αλλες βολτες. Ειχε κ μια καλη αλλη αλλα λεει μονο χορευει εκτος αμα της μιλησω.
Και το καλυτερο το GoGo Girls αν και απαραδεκτος ο manager μεσα δυο κοπελες η κατυα και η μονικα μουναρες και οι δυο. Μονικα μιλαει κ ελληνικα. Κατυα προστυχοφατσα ζει για το σεξ και ηταν καλη εγω την πηδηξα με 200 λεβα. Οι τιμες ειναι 150-200 λεβα οπου και αν πας. Ο φιλος πηρε μονικα αλλα δεν προλαβε να τελιωσει. Και ειχε και μια ακομα π δεν ρωτησαμε αν κανει σεξ νεαρη στο προσωπο με βυζαρες τουμπανες μπαμπατσικη γκομενα αλλα εκανε τρελο χωρο σε εναν τυπο πιο διπλα. Αυτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom