Νέα

Βανέσσα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.098
Πόντοι
606
καλα ρε παιδια 10 7 μ 8 χρωνια ειναι δω η κοπελα τωρα καβλοσατε μετην παρτη της
 

bettega29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2013
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Την Κλαουντια,η οποια τοτε που την πηρα με αυτο το ονομα μου συστηθηκε πριν 3 χρονια περιπου,ηρθε στο χωρο μου με αντιτιμο 60€.Τοτε ηταν ακομα πιο πληθωρικη,ειχε ακομη την ελια πανω απο τα χειλη που χαλαγε το σκυλε προσωπο της και ηταν μεσα στην καυλα.Μου εσκασε με ενα κοντο φορεμα και ψηλοτακουνες και δεν αργησε να ξεκινησει το παιχνιδι...Ξεκινησαμε να γλυφομαστε,εχει ωραια βυζακια 3αρι γεματο τα λες,παροτι χοντρουλα σφικτο σωμα,καυλωνει γρηγορα και αυτη και το εργαλειο της,φυσικα με λιγη βοηθεια απο μενα..Προσοντα γυρω στα 16cm οχι πολυ χοντρο αλλα με γαμησε για κανα 10λεπτο αξιοπρεπως δεδομενου οτι ειναι περισσοτερο παθητικη...Πιπα οχι τοσο καλη,στον παθητικο ρολο ηταν καλυτερη μπορω να πω,με κωλαρα και ζεστη οσο και σχετικα σφικτη τρυπουλα...Τελος τελειωσα στα βυζακια της κι εκεινη στο στομα μου μετα απο τσιμπουκι μου με ποσοτητα υγρων ελαχιστες σταγονες..Τιμια επιλογη για 60€ αλλα πιστευω θα μπορουσε και καλυτερα το μωρο..Στα συν της οτι γουσταρει κουβεντουλα,δε βιαζεται και θελει να περασει καλα κι εκεινη. Συστηνεται σε λατρεις των BBW trans..Αυτα αποκομισα απο εκεινη και αν και εχω καιρο να την τιμησω,λεω να την συνατησω συντομα για να διαπιστωσω αν εγινε καλυτερη ειδικα στο τσιμπουκι που καυλωνω να τη βλεπω να παιρνει με το προστυχο προσωπακι της...
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Ατίλιο να μας ενημερώσεις και αν γκαβλώνει ακόμη  :fuck2:
 

bettega29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2013
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Θα την τιμησω αφου ξεμπερδεψω με καποια καυτα ''κοριτσια'' μετα απο τις κριτικες σας εδω και θα ενημερωσω a.s.a.p!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom