Νέα

Βανέσσα..η πριγκίπισσα της Φυλής !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PIATSAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 486
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsirikapis

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2009
Μηνύματα
55
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ναι!Στην προχθεσινη βαρδια επινε Amstel κι ειχε βαλει ενα τονο πιο σκουρο eyeliner  :2funny:

Καλά, πέρα απ' την πλάκα, δουλεύει κανονικά;Εάν ναι, πρωί, απόγευμα ή βράδυ;Γιατί το παιδί πάνω από μένα ρωτούσε "πότε γυρνάει"
 
OP
OP
PIATSAS

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Καλά, πέρα απ' την πλάκα, δουλεύει κανονικά;Εάν ναι, πρωί, απόγευμα ή βράδυ;Γιατί το παιδί πάνω από μένα ρωτούσε "πότε γυρνάει"
Αν εξαιρεσω ενα τριμηνο που δουλεψε στο Ιασωνος20α τα τελευταια δυο χρονια περιπου ειναι σταθερα στο Φυλης59 διπλοβαρδια!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Καλά, πέρα απ' την πλάκα, δουλεύει κανονικά;Εάν ναι, πρωί, απόγευμα ή βράδυ;Γιατί το παιδί πάνω από μένα ρωτούσε "πότε γυρνάει"
το παιδί από πάνω έχει χάσει επεισόδια ή έχει κολλήσει η βελόνα... :2funny: :2funny: :2funny:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
παντως αν η βαννεσα ειναι η πριγκηπισα της φυλης
εγω ειμαι ο πριγκηπας του νερετβα....
πλακα κανετε ετσι?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
παντως αν η βαννεσα ειναι η πριγκηπισα της φυλης
εγω ειμαι ο πριγκηπας του νερετβα....
πλακα κανετε ετσι?
θα συμφωνήσω μαζί σου stratige αλλά πρέπει να σεβόμαστε όλα τα γούστα!  :sunglasses:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
γιατι πραγμα τι δεν σεβομαι βρε?
οπως και να το δεις το θεμα ουτε η πιο ομορφη της φυλης ειναι οπως λενε πολλα παιδια, ουτε το σερβις της κοπελας ειναι κατι το ιδιαιτερο...
και να σας πω και την αμαρτια μου συγγνωμη κιολας αλλα εγω την βρισκω και αρκετα ασχημη
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
γιατι πραγμα τι δεν σεβομαι βρε?
οπως και να το δεις το θεμα ουτε η πιο ομορφη της φυλης ειναι οπως λενε πολλα παιδια, ουτε το σερβις της κοπελας ειναι κατι το ιδιαιτερο...
και να σας πω και την αμαρτια μου συγγνωμη κιολας αλλα εγω την βρισκω και αρκετα ασχημη
στην άθλια οδό της Φυλής όπου η δυσοσμία κυριαρχεί και τα λουλούδια μαραίνονται...μόνο η Βανέσσα μπορεί να χαρακτηριστεί ως λουλούδι (αλλά όχι και το πιο όμορφο). Το σέρβις από ότι έχω καταλάβει εξαρτάται από διάφορους παράγοντες π.χ. τη θέση της σελήνης, τον καιρό, φυσικά τον πελάτη και την διάθεση της κοπέλας...
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
7
Πόντοι
6
αμαν αυτη η βανεσσα τοσο καλη ειναι?
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
 :o :o :o :o :priest: :priest: :priest: :priest:
Υ.Γ Πλακα κανω γουστα ειναι αυτα  ;)
εννοειτε ρε μια χαρουλα, την πλακιτσα μας κανουμε και ολα καλα
σιγα να μην μαλωσουμε για τις κοπελες τωρα
γκομενες μας ειναι? :2funny: :2funny:
 

Seldom

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
85
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Την έχω πετύχει και εγω. δυστηχώς μόνο μια φορά, αρχες φεβρουαρίου, στον επανω όροφο. Για μένα είναι φοβερη στο σερβις, αλλα μπορει να στάθηκα τυχερός και να είχε κεφια.  Ειχα παει το προηγούμενο Σάββατο μπας και την βρώ πάλι αλλα τσίφος (είδα μόνο επάνω). Κανενα νέο απο Βανέσσα ;
 

Επισκέπτης
μια-δυο φορες που εχω παει στη συγκεκριμμενη κοπελα εμεινα πολυ ευχαριστημενος.σχετικα με την κυκλοθυμια της αν πανε ολοι οι κρετινοι που την καψουρευονται και της λενε τις ιδιες μαλακιες καθε φορα ε λογικο ειναι να μην ειναι παντα ευδιαθετη,πουτανα ειναι ,50 ψωλες την ημερα παιρνει,αμα της λενε και 10 μαλακιες ο καθενας  ε λογικο ειναι.....
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Για να "ισορροπήσουμε"...  :grin:

ας βγάλουμε και την Βασίλισσα της Φυλής  :cheesy:

...έστω και με την αυλή της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom