Νέα

Βανέσσα..η πριγκίπισσα της Φυλής !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PIATSAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 486
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
το Βανεσσάκι αμα της εβρισκες τα κουμπιά ήταν αγαπησιάρικο.
Κατά την γνώμη μου κάποιον θα αγάπησε και θα της το έκοψε
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Αραχτή είναι και ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΚΟΠΟΥΣ ΤΗΣ.
με τα 5 ευρω που της αναλογουν απο καθε πελατη και με δεδομενο οτι θα ανακουφιζε καμμια 50αρια τις ημερες που δουλευει εχουμε και λεμε: 5 επι 50 =250 τη μερα, πες δουλευει 4 μερες την εβδομαδα εχουμε 250 επι 4=1000 τη βδομαδα αρα 4000 το μηνα(πολλα λεω γιατι σιγα μη βγαζει τοσα αλλα τελοσπαντων)...

βαλε ποσα θα της τρωνε οι διαφοροι νταβαδες ποικιλοτροπως,βαλε τις μερες που δε θα δουλευει ,βαλε τα προσωπικα της εξοδα,βαλε το οτι σιγα μη δουλεψει για παραπανω απο 4-5 χρονια στην καλυτερη, ε οι κοποι της μαλλον δεν της επιτρεπουν να καθεται και να το ξυνει...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Τα χρήματα δεν πάνε μισά μισά, τουλάχιστον έτσι μου είχε εξηγήσει μια τσα^2.
Συνήθως υπάρχει ένα πάγιο για την χρήση του οίκου και μετά τα χρήματα καθορίζονται μεταξύ υπηρεσίας και κοπέλας.

Αν για παράδειγμα μια κοπέλα κάνει 15 ραντεβού, βγάζει 15*20 = 300 ευρώ.
Από αυτά, 150 τσιμπάει ο οίκος και 2 ευρώ το ραντεβού, δηλαδή 180. Τα υπόλοιπα 120 παίρνει η κοπέλα.
Αντιθέτως, αν κάνει 35 ραντεβού (δηλαδή 5/ώρα) κάνει ταμείο 35*20 = 700 ευρώ. 220 ο οίκος και 480 αυτή.

Το θέμα είναι τι γίνεται αν η κοπέλα κάνει 3 ή 5 ραντεβού, όπως συμβαίνει πλέον.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.134
Πόντοι
14.565
Μεγάλη εκκαθάριση εδώ απ' τα περίεργα κάποιου περίεργου.
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Φίλε street παραείναι μπερδεμένο το σύστημα που γράφεις .. σιγά μην κάνουν και gross profit/net profit οι στόκοι που δουλεύουν στα μπουρδέλα ή τα αφεντικά που οι μισοί είναι λιώμα στη πρέζα. Πρόσεξε, δεν σε αμφισβητώ αλλά είναι λίγο εξτρημ.
Παλιότερα είχα ρωτήσει μια κοπέλα με την οποία είχα γνωριστεί και είμασταν - ασ πούμε - φίλοι . Μου απάντησε νετα σκετα ,για κάθε ραντεβού παίρνει τα μισά , 10 ευρώ , βρέξει χιονίσει .
Βέβαια ίσως άλλες να ακολουθούν διαφορετικό τρόπο μοιράσματος , αλλά μου έδωσε να καταλάβω πως πάνω κάτω το ίδιο ισχύει παντού .
 

Επισκέπτης
Τα χρήματα δεν πάνε μισά μισά, τουλάχιστον έτσι μου είχε εξηγήσει μια τσα^2.
Συνήθως υπάρχει ένα πάγιο για την χρήση του οίκου και μετά τα χρήματα καθορίζονται μεταξύ υπηρεσίας και κοπέλας.

Αν για παράδειγμα μια κοπέλα κάνει 15 ραντεβού, βγάζει 15*20 = 300 ευρώ.
Από αυτά, 150 τσιμπάει ο οίκος και 2 ευρώ το ραντεβού, δηλαδή 180. Τα υπόλοιπα 120 παίρνει η κοπέλα.
Αντιθέτως, αν κάνει 35 ραντεβού (δηλαδή 5/ώρα) κάνει ταμείο 35*20 = 700 ευρώ. 220 ο οίκος και 480 αυτή.

Το θέμα είναι τι γίνεται αν η κοπέλα κάνει 3 ή 5 ραντεβού, όπως συμβαίνει πλέον.
Δηλαδή το ανώτατο πάγιο είναι 220 ευρώ για τον οίκο; :think:
Εμένα αλλιώς μου τα είχε εξηγήσει πάντως μία πόρνη. Ότι τα πρώτα 60 ευρώ πάνε στον οίκο και τα υπόλοιπα μοιράζονται.
Θυμάμαι μια τσατσά που μου είχε πει ενώ περίμενα να μπω, ότι ήμουν ο δωδέκατος και μετά θα κλείνανε και ότι μ' εμένα η κοπελιά είχε βγάλει ένα κατοστάρικο.
Αν βγάζουνε 5-6 πελάτες τη μέρα, φαντάζομαι ότι απλά θα τους κόβουν μεροκάματο κάνα 30άρι.
 

Fon_Karagian

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.565
Like
20
Πόντοι
16
Ρε παιδιά που εξαφανιστηκε αυτή η ψυχή??? Έχουμε κανενα νέο??
 

Fon_Karagian

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.565
Like
20
Πόντοι
16
Ρε παιδιά που εξαφανιστηκε αυτή η ψυχή??? Έχουμε κανενα νέο??

Μάγκες ύστερα από πολυυυ καιρό λέω να ξεθάψω το θέμα έτσι για το γαμώτο.
Ξέρουμε τι κάνει τελικα αυτή η ευλόγιμένη???
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Μάγκες ύστερα από πολυυυ καιρό λέω να ξεθάψω το θέμα έτσι για το γαμώτο.
Ξέρουμε τι κάνει τελικα αυτή η ευλόγιμένη???
λετε ρε παιδες να εργάζεται σε αλλη χωρα η να εχει σταματησει για παντα το επαγκελμα
 

vwpolo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Like
18
Πόντοι
0
Μια Βανέσσα που δουλευει Παιωνίου 47 και καποιες φορές Αγκύρας είναι αυτή ή άλλη???
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166

vwpolo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Like
18
Πόντοι
0
Δεν θυμάμαι αριθμό, δεν την έχω δει, πρέπει να είναι 3 βάρδια στο αγκύρας που είναι πίσω απο το Παιωνίου 47. Είναι σίγουρα άλλη?
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Δηλαδή το ανώτατο πάγιο είναι 220 ευρώ για τον οίκο; :think:
Εμένα αλλιώς μου τα είχε εξηγήσει πάντως μία πόρνη. Ότι τα πρώτα 60 ευρώ πάνε στον οίκο και τα υπόλοιπα μοιράζονται.
Θυμάμαι μια τσατσά που μου είχε πει ενώ περίμενα να μπω, ότι ήμουν ο δωδέκατος και μετά θα κλείνανε και ότι μ' εμένα η κοπελιά είχε βγάλει ένα κατοστάρικο.
Αν βγάζουνε 5-6 πελάτες τη μέρα, φαντάζομαι ότι απλά θα τους κόβουν μεροκάματο κάνα 30άρι.
Πολύ σοβαρό θέμα αυτό.Πως μοιράζονται τα λεφτά οι πουτάνες με τους νταβάδες.Mε απασχολεί κι εμένα πολύ.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Βουλγαρία μεριά πρέπει να είναι αυτή.Έτσι είχε πει ένας τσάτσος δηλαδή.
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Δεν θυμάμαι αριθμό, δεν την έχω δει, πρέπει να είναι 3 βάρδια στο αγκύρας που είναι πίσω απο το Παιωνίου 47. Είναι σίγουρα άλλη?
Ναι,σίγουρα άλλη.Μάλλον άλλον δρόμο εννοείς,όχι Αγκύρας...
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Για μία Βουλγάρα που δούλευε στο 59 νομίζω,αυτή δε λέτε?
Ναι απ ότι έχω διαβάσει εγώ δεν πρόλαβα να την τιμήσω επειδή ήμουν μικρός αλλα έτυχε να δω την φωτογραφία της απ το προφίλ,πραγματικά κοπέλα είναι απίστευτη όμορφη στο πρόσωπο,δεν έχω ξαναδεί πιο όμορφη πουτανα
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Ναι απ ότι έχω διαβάσει εγώ δεν πρόλαβα να την τιμήσω επειδή ήμουν μικρός αλλα έτυχε να δω την φωτογραφία της απ το προφίλ,πραγματικά κοπέλα είναι απίστευτη όμορφη στο πρόσωπο,δεν έχω ξαναδεί πιο όμορφη πουτανα
Ωραία μάτια είχε και ήταν πολύ καλή στο δωμάτιο.Πανέμορφη δεν την έλεγες πάντως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom