Νέα

Τζούλια-Αλκαμένους 117

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lagoudakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

actionathens

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
ακυρο αυτο ηταν τελικα για αλλη τζουλια. απλα επειδη εχω ακουσει κι αλλες κυριες να παντρευονται αναρωτιεμαι ποιος μ@@@@@@ τις παιρνει αυτες?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
ακυρο αυτο ηταν τελικα για αλλη τζουλια. απλα επειδη εχω ακουσει κι αλλες κυριες να παντρευονται αναρωτιεμαι ποιος μ@@@@@@ τις παιρνει αυτες?
Ακούμε φήμες για περιπτώσεις όπου τέως πόρνες, στον γάμο τους απεδείχθησαν καλές και αφοσιωμένες σύντροφοι...
 

actionathens

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
δεν κανει η τζουλια για σπιτι!
κατι ασχετο. το μιχαηλ βοδα 192 ηταν δικο της? πως καταντησε απο δημαρχος κλητηρας?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.976
Κριτικές
490
Like
36.632
Πόντοι
41.447
δεν κανει η τζουλια για σπιτι!
κατι ασχετο. το μιχαηλ βοδα 192 ηταν δικο της? πως καταντησε απο δημαρχος κλητηρας?

λογικα το ειχε νοικιασει.
δεν κανει για αφεντικο αυτη
και παλιοτερα ειχε κανει αποπειρα να κανει το αφεντικο σε μασατζιδικο και πηγε απατο
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
δεν κανει η τζουλια για σπιτι!
...

Σας πληροφορώ ότι η Τζούλια έχει κάνει πρόταση σύναψης σοβαρής σχέσεως σε χρήστη - μέλος του site.
Η πρότασή της ήταν μεταξύ αστείου και σοβαρού, ωστόσο με τον τρόπο της έδωσε πολλά περιθώρια στο χρήστη - μέλος, ώστε αυτός να μπορέσει να το δει σοβαρά, σε περίπτωση που τον ενδιέφερε μια τέτοια προοπτική. 
 

actionathens

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
ειχα διαβασει στις κριτικες στην αρχικη σελιδα του bourdela οτι στο εξηκιου 18α ειχε ανοιξει αυτη και γενικα οτι δεχεται με ραντεβου. τι παιζει?
οσο για το μασατζιδικο δεν ξερω. τα μονα που ξερω ειναι τα παρακατω απο το forum και απο οτι εχει δουλεψει με ραντεβου σε ξενοδοχειο ενα διαστημα.

αλκαμενους 117
μιχαηλ βοδα ???
σερβιων 25
ρεμουνδου 21
βεργας 3
εξηκιου 18α
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
Σας πληροφορώ ότι η Τζούλια έχει κάνει πρόταση σύναψης σοβαρής σχέσεως σε χρήστη - μέλος του site.
Η πρότασή της ήταν μεταξύ αστείου και σοβαρού, ωστόσο με τον τρόπο της έδωσε πολλά περιθώρια στο χρήστη - μέλος, ώστε αυτός να μπορέσει να το δει σοβαρά, σε περίπτωση που τον ενδιέφερε μια τέτοια προοπτική. 
Ο χρήστης-μέλος είμαι εγώ κ.Πύραυλε. Πραγματικά μου το είχε προτείνει εν αιθρία μετά το τέλος μιάς συνάντησης και με ρώτησε αν θα μπορούσα να το αποφασίσω λόγω του ιστορικού της. Εγώ της είπα οτι δεν με ενοχλεί γιατί και το δικό μου είναι παρόμοιο.Συμφωνήσαμε και οι δύο οτι ψάχνουμε την πραγματική αγάπη και οτι θα το σκεφθούμε.Εξ άλλου έχει και μεγάλη προίκα !
 

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
Και προίκα και τρύπα ? - και τι στενή τρυπούλα - Σοβαρευτείτε ρε παιδιά μη τα θέλετε όλα δικά σας !!!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Ο χρήστης-μέλος είμαι εγώ κ.Πύραυλε. Πραγματικά μου το είχε προτείνει εν αιθρία μετά το τέλος μιάς συνάντησης και με ρώτησε αν θα μπορούσα να το αποφασίσω λόγω του ιστορικού της. Εγώ της είπα οτι δεν με ενοχλεί γιατί και το δικό μου είναι παρόμοιο.Συμφωνήσαμε και οι δύο οτι ψάχνουμε την πραγματική αγάπη και οτι θα το σκεφθούμε.Εξ άλλου έχει και μεγάλη προίκα !
Ίσως πρέπει να αλλάξετε το ψευδώνυμό σας, από "Ορεινός Λέων", σε "Πεδινός Γαμβρός".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom