Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 403 29,6%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.360

pavlosp

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
37
Like
1
Πόντοι
0
Παιδιά, τι μουνί είναι αυτή η Αλεξανδράτου, εγώ πάντος είμαι πολύ φαν της και εχω ψάξει σε όλο το νετ για φωτογραφίες της αλλά και βίντεο. Όποιος είναι φαν ας επισκευφτεί το έχω ανεβάσει διάφορες φωτογραφίες και 3 βίντεο από κινητό που κυκλοφορούν στο νετ.

Όποιος έχει υλικό και επιπλέον ας μου πει.
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Καλο το βιντεακι αλλα κανενα μπουκιτσι δεν παιζει!
 

booze13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ξερεις κανεις που μπορουμε να βρουμε ολοκληρο το video που κυκλοφορει?
Τι κολαρα εχει η τυπισσα!!!

edit_antisthenis: μετέφερα το post σου εδώ όπου θα βρείς αυτό που θες. Επίσης, καλό είναι πριν κάνουμε κάποια ερώτηση/ανοίγουμε ένα θέμα να ψάχνουμε στο φόρουμ.

 

WOODY_WOODPECKER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
πωπω ρε παιδια τι παιδι ειναι αυτο...με τρελαινει.μακαρι να εκανε βιζιτες
 

Koltsidas

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2006
Μηνύματα
38
Like
21
Πόντοι
0
Τα βιντεο της Τζουλιας ειναι απο το κινητο της που το πηγε για να φτιαξει τα bluetooth της. Γι αυτο ειναι τοσο σοφτ και μην περιμενετε συνεχειες κλπ.
Ακομα μια προσφορα της Αεροποριας Στρατου και των Ε.Δ. για τη χωρα πανω στη διαδοση των video
 

TAGARIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
παιδεια το εχω το video,σοβαρα μιλαω.τη δειχνει να ειναι ορθια μπροστα απο μια κουρτινα και να ποζαρει με το stringακι της,μετα αρχιζει να περπαταει και δειχνει το ωραιο κωλαρακι της και τελος τη δειχνει χωμενη μεσα σε μια πολυθρονα να περιμενει......μαλλον το γαμικο που της εβγαζε το video.
παντως δε χανεται και τιποτα σοβαρο.το θεμα ειναι να βρουμε και τη συνεχεια καπου.εκει θα ειναι το ολο θεμα..........
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
παιδεια το εχω το video,σοβαρα μιλαω.τη δειχνει να ειναι ορθια μπροστα απο μια κουρτινα και να ποζαρει με το stringακι της,μετα αρχιζει να περπαταει και δειχνει το ωραιο κωλαρακι της και τελος τη δειχνει χωμενη μεσα σε μια πολυθρονα να περιμενει......μαλλον το γαμικο που της εβγαζε το video.
παντως δε χανεται και τιποτα σοβαρο.το θεμα ειναι να βρουμε και τη συνεχεια καπου.εκει θα ειναι το ολο θεμα..........
+1
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
παιδεια το εχω το video,σοβαρα μιλαω.τη δειχνει να ειναι ορθια μπροστα απο μια κουρτινα και να ποζαρει με το stringακι της,μετα αρχιζει να περπαταει και δειχνει το ωραιο κωλαρακι της και τελος τη δειχνει χωμενη μεσα σε μια πολυθρονα να περιμενει.. ....μαλλον το γαμικο που της εβγαζε το video.
παντως δε χανεται και τιποτα σοβαρο.το θεμα ειναι να βρουμε και τη συνεχεια καπου.εκει θα ειναι το ολο θεμα....... ...
+1

+1
 
OP
OP
D

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
Ναι αυτη ειναι οσο και ειναι περιεργο. Εχει ιδιο σωμα και ιδια φωνη. Περιεργο αλλα αυτη ειναι
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Και εμένα αυτή μου φαίνεται οτι είναι....ακόμη και το περπάτημα της ίδιο είναι
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Συναδερφοι μακαρι να ειναι αυτη,ομολογω οτι δεν μπορεσα να ανοιξω τα βιντεακια απλα ειδα το screenshot και δεν μου φανηκε αυτη.Πως τα ανοιγεις?
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
10
Πόντοι
1
Αν θές να τα βρείς ψάξε στο Tube.Αλλά ότι ειναι αυτή είναι στα σίγουρα.Για το πως διέρευσε το βιντεάκι ακούγονται 2 θεωρίες.Μία είναι πως της κλέψαν το κινητό,ή το έδωσε σε service με την MMC μέσα και η άλλη πως το έβγαλε πρώην της πρίν γίνει διάσημη.Θα σου πω σίγουρα τι παίζει από Χριστούγενα που θα κατέβω Αθήνα
 

makrykavlis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
26
Like
9
Πόντοι
11

Αυτό είναι το βίντεο,απλά η ποιότητα είναι χάλια και δε φαίνεται καθαρά,αλλά η φωνή ταιριάζει.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Ευχαριστω,αλλα να πω την αληθεια ....50-50 να ειναι αυτη.Παντως οποια και να ειναι δε παιζεται.
 

ppcos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
0
Παίδες άμα δείτε τα βιντεάκια που είναι μέσα στο συμπιεσμένο που δίνει ο φίλος στην πρώτη σελίδα θα δείτε ότι είναι αυτή, στο youtube είναι τραβηγμένη η εικόνα και δεν φαίνεται καλά.

Στα βιντεάκια τα original επίσης ακούγεται πεντακάθαρα και η φωνή της.

Τι να πω... κ*ύλα!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom