Νέα

TV : LG ή SAMSUNG

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα refill
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DUGUJAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
280
Like
3
Πόντοι
1
Και εγω μια panasonic 40αρα αγορασα προσφατα ,τη βρηκα σε καλη τιμη κ ποιοτητα κανονι.αν αποδειχτει ανθεκτικη,η επομενη αγορα μου θα ειναι panasonic παλι.εχω ξενερωσει με τις κορεατικες φιρμες ,εχουν σε μεγαλα ποσοστα ελαττωματικα μοντελαπου χαλανε γρηγορα.
 
OP
OP
R

refill

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
178
Like
4
Πόντοι
1
μαλλον θα ξανα αγορασω SONY ...χρονια τωρα μονο sony  αγοραζα και υστερα απο αυτα που διαβαζω  ..ελεγα να αλλαξω μαρκα αλλα μαλλον δεν το βλεπω ..ποτε δεν μου εχει παρουσιαστει προβλημα με sony ...
 
OP
OP
R

refill

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
178
Like
4
Πόντοι
1
για τις  CURVED TV τι γνωμη έχετε ..... ?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Σαμσουνγκ καλητερα  :headng3:
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
lg. εγγυηση On site. χαλαει ερχονται σπιτι σου φερνουν καινουργια (ενιοτε και καλυτερο μοντελο εαν δεν εχουν στοκ) και περνουν την παλια χωρις ερωτησεις. τσεκαρισμενο σε οθονες και TV εδω και χρονια
 

derekflint

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
175
Πόντοι
1
Είχα LG 47 στα 4,5 χρόνια χάλασε η οθόνη. Η αντιπροσωπεία έκανε το κινέζο. Πήρα samsung 50αρα 4Κ. Καμία σχέση η μία εταιρεία με την άλλη.Κλάσεις ανώτερη η Samsung.
 

monosgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
710
Like
0
Πόντοι
6

Αν ενδιαφέρεστε για κορυφαία TV προτιμήστε full made in Japan ....

ΟΧΙ συναρμολόγηση κάπου σε Πολωνία, Τσεχία, Σλοβακία, Taiwan και τα λοιπά///

εγω εχω SHARP Aquos made in Japan και η ποιόητα όπως και αντοχή είναι το κάτι άλλο ....
 

monosgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
710
Like
0
Πόντοι
6
Είχα LG 47 στα 4,5 χρόνια χάλασε η οθόνη. Η αντιπροσωπεία έκανε το κινέζο. Πήρα samsung 50αρα 4Κ. Καμία σχέση η μία εταιρεία με την άλλη.Κλάσεις ανώτερη η Samsung.

Στα  5 χρόνια τι απαίτηση είχες απο αντιπροσωπεία ?

η samsung 4Κ που κατασκευάστηκε ?
 

bull4cuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2012
Μηνύματα
526
Κριτικές
6
Like
557
Πόντοι
306
καλησπερα σκεφτομαι να αλλαξω τηλεοραση ,εμενα μου αρεσουν η lg αλλα ακουω απο διαφορους οτι χαλανε σε δυο χρονια και αλλες τετοιες μαλακιες  και να παρω samsung   ...εσεις τη γνωμη εχετε  ?  ευχαριστω 
Πάρε URANYA να βρεις την υγειά σου, αδελφέ!
 

derekflint

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
175
Πόντοι
1
Δε ξέρω που κατασκευάστηκε.
Δεν είχα απαίτηση από την αντιπροσωπεία αλλά δεν μπορώ να χωνέψω ότι σε 4,5 χρόνια χάλασε η τηλεόραση που είχα πληρώσει 900 ευρω.
Η προηγούμενη ήταν samsung (κουτί) την είχα πάρει το 2003 και και ακόμα λειτουργεί.
 
OP
OP
R

refill

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
178
Like
4
Πόντοι
1
τελικα μαγκες  πηρα αυτη  ... ..μου αρεσε  πολυ η εικονα της  ...anyway  ευχαριστω  για τα σχολια σας  και τις συμβουλες  σας  ..θα δειξει αν αξιζει ....να ειμαστε καλα και σε δυο χρονια περνουμε αλλη  ....
 

spay

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
οι Samsung εχουν ειναι λιγοτερο ρισκο αγορας
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Αγόρασα μια panasonic 55άρα. Να δούμε πως θα πάει. Σκίζει πάντως από εικόνα.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Για καποιο λογο καποτε ειχα παρει μια LG η οποια ακομα και σημερα δουλευει τελεια. απο τοτε εχω κανει αγορες πολλων τηλεορασεων και μονιτορ pc ολα ηταν LG . ποτε δεν παρουσιασε το παραμικρο προβλημα και δεν εχω λογο να αλλαξω μαρκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom