Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Το δικο μου συμπερασμα ειναι οτι η ξανθη ειναι ΑΣΤΙΚΟΣ ΜΥΘΟΣ . Αν καποιοι τη @@σαν δε θαχαν ορεξη και χρονο να γραφουν εδω συγχρονως, εκτος αν την @@σαν μονο και μονο για να το αναφερουν εδω. Και μετα θα εγραφαν ποταμους λεξεων για να μεταφερουν τα κατορθωματα τους. Εδω δε συμβαινει κατι τετοιο. Αμφισβητω την υπαρξη ξανθειας.
υπαρχει φιλε ενα μπαζο ειναι πουτανα που περνει μονο πιπες κιριοσ. περιγραφι σε καποιον στο τιλεφωνο το τι κανει ,μαλλον καπιοσ  την πληρωνη για  να φτειαχνετε ακουγοντασ την
 

vyzarakias

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2018
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
70
Πόντοι
0
εσυ που μασ λεσ οτι λεμε ψεματα κοιτα μηπωσ εισαι ο ιδιοσ ψεμα ναι οντωσ μονο τσιμπουκ κανει και ναι πληρωνεται καλα για αυτο που μιλαει στο κινητο
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.767
Πόντοι
1.710

Boy1979

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
19
Like
10
Πόντοι
0
Για να σας λύσω την απορία όντως η ξανθιά υπάρχει,ο ένας που τσιμπούκωσε φίλος,ψηλός και γεροδεμένος, ο άλλος ήταν πιο κοντός και αδύνατος και όντως την χύσανε στην μάπα.Πρώτα ο κολλητός και μετά ο άλλος.Άντε και καλές βουτιές..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Elaree

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
υπαρχει φιλε ενα μπαζο ειναι πουτανα που περνει μονο πιπες κιριοσ. περιγραφι σε καποιον στο τιλεφωνο το τι κανει ,μαλλον καπιοσ  την πληρωνη για  να φτειαχνετε ακουγοντασ την

Καλά εσι που γαμας τιν μονικα βελουτσι τι να σου πειι ι ξανθιά
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
καλά έχετε πολύ πλάκα όλοι σας κάθεστε και ασχολείστε τι κάνει μια ξανθιά και τι δεν κάνει.... αυτή τουλάχιστον κάνει εσείς τι κάνετε???
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
εσυ που μασ λεσ οτι λεμε ψεματα κοιτα μηπωσ εισαι ο ιδιοσ ψεμα ναι οντωσ μονο τσιμπουκ κανει και ναι πληρωνεται καλα για αυτο που μιλαει στο κινητο

Εσυ είσαι ο χρηματοδότης??? και το ξέρεις
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Το δικο μου συμπερασμα ειναι οτι η ξανθη ειναι ΑΣΤΙΚΟΣ ΜΥΘΟΣ . Αν καποιοι τη @@σαν δε θαχαν ορεξη και χρονο να γραφουν εδω συγχρονως, εκτος αν την @@σαν μονο και μονο για να το αναφερουν εδω. Και μετα θα εγραφαν ποταμους λεξεων για να μεταφερουν τα κατορθωματα τους. Εδω δε συμβαινει κατι τετοιο. Αμφισβητω την υπαρξη ξανθειας.

Άπιστε Θωμά και εσύ.....
 

petroulacrossaki

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2017
Μηνύματα
47
Like
24
Πόντοι
1
Κάποτε πήγαινα στο σινεμά αυτό. Έχω 2 χρόνια να πάω. Από τότε θυμάμαι που γράφανε στο φόρουμ  ότι έρχονται ζευγάρια, γυναίκες κτλ. .. Πάντα υπήρχαν κι αυτοί που ΄έλεγαν ότι όλα αυτά είναι παραμύθι και δεν ισχύουν. Τελικά την αλήθεια τη μαθαίνει κανείς πηγαίνοντας από εκεί. Και αυτή βρίσκεται κάπου στη μέση. Σε συγκεκριμένες ώρες, συγκεκριμένες ημέρες , πληρωμένες ή μη γυναίκες, συνοδευόμενες ή μόνες, μπορεί και να έρθουν. Κάτι υπερβολικά σκηνικά με παρτούζες και γκομενάρες που περιγράφονται συχνά εδώ ή σε κριτικές, θεωρώ πως δεν ισχύουν. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις.... Οπότε οι άπιστοι "Θωμάδες" (από αυτό το σχόλιο πήρα την πρωτοβουλία να γράψω εδώ) πάντα θα υπάρχουν αναφορικά με το ποιοι πάνε σε αυτό το σινεμά....
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
834
Κριτικές
66
Like
11.577
Πόντοι
3.506
Το δικο μου συμπερασμα ειναι οτι η ξανθη ειναι ΑΣΤΙΚΟΣ ΜΥΘΟΣ . Αν καποιοι τη @@σαν δε θαχαν ορεξη και χρονο να γραφουν εδω συγχρονως, εκτος αν την @@σαν μονο και μονο για να το αναφερουν εδω. Και μετα θα εγραφαν ποταμους λεξεων για να μεταφερουν τα κατορθωματα τους. Εδω δε συμβαινει κατι τετοιο. Αμφισβητω την υπαρξη ξανθειας.
Διάβασε:
 

vyzarakias

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2018
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
70
Πόντοι
0
Για να σας λύσω την απορία όντως η ξανθιά υπάρχει,ο ένας που τσιμπούκωσε φίλος,ψηλός και γεροδεμένος, ο άλλος ήταν πιο κοντός και αδύνατος και όντως την χύσανε στην μάπα.Πρώτα ο κολλητός και μετά ο άλλος.Άντε και καλές βουτιές..
τα λεσ καλα και ειναι αληθεια οσο για το ποσο εκατσε εγω δεν χερω εφυγα μετα απο κανα μισαωρο
 

Boy1979

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
19
Like
10
Πόντοι
0
Φίλε το γραπτό σου μιλάει αλλά εκεί με τον Ομπράντοβιτς τα σπας.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.385
Κριτικές
124
Like
6.608
Πόντοι
5.097
Μαλλον για καποιο λογο δεν σε αφηνουν να μπεις εσενα εκει μεσα γιαυτο  βγαζεις τοση χολη αμα καποιος παει κ περασει καλα .κριμα να το κοιταξεις σε κανα ψυχολογο.(εξαλλος εσυ τωρα χαχα!!!)θα δςω απαντηση σε μια εβδομαδα ου θα γυρισω απο διακοπες.καλο πιξιμο εδςω εσυ κ καλους φραπεδες τακα τακα  χαχα!!!

Τύπε βλέπω το έχεις γυρίσει στο χαβαλέ το θέμα μετά την καραμούζα που έφαγες. Καλά έκανες,πιστεύω να έχεις κανονίσει διακοπές κάπου με πολλά λεσβιακά για να μην σου λείψουν αφού δεν θα μπορείς να τα βλέπεις στο τσοντάδικο.
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
Κάποτε πήγαινα στο σινεμά αυτό. Έχω 2 χρόνια να πάω. Από τότε θυμάμαι που γράφανε στο φόρουμ  ότι έρχονται ζευγάρια, γυναίκες κτλ. .. Πάντα υπήρχαν κι αυτοί που ΄έλεγαν ότι όλα αυτά είναι παραμύθι και δεν ισχύουν. Τελικά την αλήθεια τη μαθαίνει κανείς πηγαίνοντας από εκεί. Και αυτή βρίσκεται κάπου στη μέση. Σε συγκεκριμένες ώρες, συγκεκριμένες ημέρες , πληρωμένες ή μη γυναίκες, συνοδευόμενες ή μόνες, μπορεί και να έρθουν. Κάτι υπερβολικά σκηνικά με παρτούζες και γκομενάρες που περιγράφονται συχνά εδώ ή σε κριτικές, θεωρώ πως δεν ισχύουν. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις.... Οπότε οι άπιστοι "Θωμάδες" (από αυτό το σχόλιο πήρα την πρωτοβουλία να γράψω εδώ) πάντα θα υπάρχουν αναφορικά με το ποιοι πάνε σε αυτό το σινεμά....
Πετρούλα τώρα σε ποιό σινεμά πάς?...πρότεινε τίποτα :-*
 

Londoner

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
28
Like
44
Πόντοι
0
πάντα υπάρχει πρόθυμος Μπάγκλοπάκης να βγάλει μεροκάματο.
'Όσο για "κάποια" ούτε τον αιώνα τον άπαντα;
:zombie: :shit: :zombie: :shit:

επειδη δεν εχω παει εκει, δεν ξερω τι παιζει σε τετοια μερη και επειδη στην ελλαδα τα π[αντα ειναι μπασταρδα και χωρις χρωμα η χαρακτηρα, μπορειτε να μου πειτε αν οι προθυμοι μπαγκλοπακιδες, ειναι παθητικοι, ενεργητικοι η τα κανουν ολα για το μεροκαματο?
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Εγώ από τις 10 φορές που πήγα μετά την ανακαίνιση, τις 6 είχε και γυναίκες
Την ξανθιά μια φορά μόνο την πέτυχα που πιστεύω ότι είναι πληρωμένη από το μαγαζί!
Έχω πετύχει έναν τύπο που έφερε ένα κοράσιο γύρω στα 23-24 που γαμηθηκε και με άλλους 3 και δεχόταν ο τύπος που την έφερε να του βάζουν δαχτυλο και μια φορά πέτυχα 2 ζευγάρια που έκαναν ανταλλαγη συντροφων μεταξυ τους μονο και ήθελαν να τους παίρνουν μάτι οι θαμώνες χωρις ενεργη συμμετοχή. Έχω πετύχει 2 φορές και τραβεστί και την μια φορα ήταν μια με μαύρο σγουρό μαλλί εντυπωσιακή μπορώ να πω  (αν το βλέπει  :) )
Οπότε αυτά που λέγονται περί γυναικών είναι γεγονός. Πάνε
 
  • Like
Αντιδράσεις: titanm

titanm

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
34
Like
42
Πόντοι
0
ΣΕ 13 επισκεψεις στο adult απο τον ιανουαριο  ,3 φορες συναντησα ζευγαρια το ενα επαιξε μονο του σε καμπινα και τα αλλα δυο επαιξαν και με αλλους.
6 φορες συναντησα κροςς, και τις υπολοιπες μονο αντρες...
γυναικα η γυναικες ποτε μονες....
μια φορα εχω παει στο atraxx και προσωπικα δεν μου αρεσε καθολου..... εκεινη την φορα παροτι σαββατο βραδυ 3-4 αντρες ανω των 70 ετων
 
Εγγρ.
21 Ιουλ 2019
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
Δεν εχω πάει ποτε σε τετοια μέρη και με αυτα που διαβαζω καταλαβαινω οτι λιγο παρακμιακά σωστα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: titanm

titanm

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
34
Like
42
Πόντοι
0
Δεν εχω πάει ποτε σε τετοια μέρη και με αυτα που διαβαζω καταλαβαινω οτι λιγο παρακμιακά σωστα?
μπορείς να τα περιγράψεις και ως παρακμιακα, η καλτ, άλλος θα τα έλεγε ίσως underground, ή φετιχιστικα.... είναι λίγο η πολύ όπως το ίδιο το σεξ εντελώς υποκειμενικό το τι φτιάχνει τον καθένα ... ότι αξίζει μια επίσκεψη πάντως το πιστεύω τουλάχιστον το συγκεκριμένο σινεμά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom