Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Big_Mac

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
Περίπου στις 16.00 έσκασε μύτη αλλοδαπό ζευγάρι μπήκανε στο δωματιακι στο ισόγειο και μαζευτήκαμε. Μετά από ευγενική συμπεριφορά ο τύπος με άφησε να της χαϊδεύω το μουνι και τα βυζια ενώ του έπαιρνε πίπα. Η τύπισσα έχυσε από το χαιδεμα και μετά ανέβηκε πάνω του για να την σκίσει μείναμε 2 άτομα με το ζευγάρι μέσα στο τέλος εκεινος της έλεγε να ασχοληθεί μαζί μας αλλα εκεινη δεν ήθελε. Συνοπτικά μόνο χουφτωμα. Πρώτη φορά πετυχαίνω γυναίκα στο μαγαζί. Την επόμενη θα ενημερώσω αμεσα
 

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
τυχερος ο φιλος και εγω πετιχα πριν 2-3 μερες μεσιμερακι και παιξαμε πανο  στο μεγαλο κρεβατι
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
Και τώρα που ήρθε και όσοι ήμασταν περάσαμε καλά που πήγαν όλοι αυτοί που έκραζαν;;;;
τα εν οίκω μη εν δήμω,, φίλτατε,,, δεν χρειάζεται να γράψει κανείς τπτ,, όσοι πηγαίνουν σε εν λόγω και παρόμοια μαγαζιά, κάνουν την καυλα τους περνάνε ωραία και τσιμουδια μετά,, δεν χρειάζεται να γίνεται σουσουρο, χαλάει η φάση μετά.....
 

Elaree

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
14
Like
4
Πόντοι
0
Μια χαρά τα λες! Αλλά το γαμώτο είναι ότι τώρα μούγκα όλοι! Και όταν λέω όλοι το λέω γιατί όλοι αυτοί μόνο να κράζουν ξέρουν. Το μαγαζί μόνο απ' έξω!
 
  • Like
Αντιδράσεις: mn2

Marios27

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
193
Like
70
Πόντοι
1
Μια χαρά τα λες! Αλλά το γαμώτο είναι ότι τώρα μούγκα όλοι! Και όταν λέω όλοι το λέω γιατί όλοι αυτοί μόνο να κράζουν ξέρουν. Το μαγαζί μόνο απ' έξω!
Αγαπητέ , δεν υπάρχει κανένας λόγος να καθόμαστε να ασχολούμαστε και να απαντάμε σε όλα τα κατεβατά που γράφετε εδώ.
Οποιος θέλει μπαίνει λέει την γνώμη του και τελειώνει εκεί.
Προσωπικά για μένα θα σου πω οτι την γνώμη μου για το εν λόγο μαγαζί δεν θα την αλλάξεις, ξέρω αρκετά καλά και αυτόω που το έχει και το τι κάνει.
Απο εκεί και πέρα το μόνο που θα σου πώ είναι οτι αν είναι καλό ένα μαγαζί δεν χρε3ιάζεται κανέναν να το υποστηρίξει απο εδώ και κανέναν να κάθεται και να δικαιολογεί τι έκανε το ζευγάρι και αν πήγε και πότε πήγε.
Πολύς ντόρος χωρίς λόγο και νόημα.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
μια ακομα στημενη φωτο απο  εξω απο το μαγαζι ...
μπραβο αβανταδοροι  το βγαλατε το μεροκαματο ... :2funny:
 

esoptron

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Ρε φίλε. Είναι απλό αν ήσουν. Εκεί πες μας ότι λέμε μαλακίες αλλιώς άσε όσοι ήμασταν εκεί να ξέρουμε. Το κορίτσι είναι ότι καλύτερο έρχεται στο μαγαζί και πάλι λέτε μαλακίες. Καλό κουράγιο
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Ρε φίλε. Είναι απλό αν ήσουν. Εκεί πες μας ότι λέμε μαλακίες αλλιώς άσε όσοι ήμασταν εκεί να ξέρουμε. Το κορίτσι είναι ότι καλύτερο έρχεται στο μαγαζί και πάλι λέτε μαλακίες. Καλό κουράγιο

εντελως συμπτωματικα εχεις κι εσυ  8 ποστ .. :grin: :grin: :grin: :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: rokos

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Δεν ξέρω εάν έχετε πάρει χαμπάρι ότι όσοι κράζουν και λένε ότι δεν θα ξαναπατήσουν στο Adult συνέχεια εκεί είναι και όλο την ''γνώμη'' τους λένε επί παντώς επιστητού :)
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Αγαπητέ , δεν υπάρχει κανένας λόγος να καθόμαστε να ασχολούμαστε και να απαντάμε σε όλα τα κατεβατά που γράφετε εδώ.
Οποιος θέλει μπαίνει λέει την γνώμη του και τελειώνει εκεί.
Προσωπικά για μένα θα σου πω οτι την γνώμη μου για το εν λόγο μαγαζί δεν θα την αλλάξεις, ξέρω αρκετά καλά και αυτόω που το έχει και το τι κάνει.
Απο εκεί και πέρα το μόνο που θα σου πώ είναι οτι αν είναι καλό ένα μαγαζί δεν χρε3ιάζεται κανέναν να το υποστηρίξει απο εδώ και κανέναν να κάθεται και να δικαιολογεί τι έκανε το ζευγάρι και αν πήγε και πότε πήγε.
Πολύς ντόρος χωρίς λόγο και νόημα.

Όταν εσύ μονίμως ανακοινώνεις πότε και που θα πας και επίσης τι θα κάνεις δεν τρέχει τίποτα.... Όταν το κάνουν κάποιοι άλλοι ενοχλείσαι. Πόσο άρρωστος είσαι για πες μας????
 

Big_Mac

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα αυτή την στιγμή 2 άτομα μονο
 

Naito64

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2013
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
0
Σημερα το βραδυ επισκεψη μετα απο παρα πολυ καιρο, ελπιζω να σκασει μυτη κανα ζευγαρι!  :pipa3:
 

TOLARAS8296

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2019
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξέρω εάν έχετε πάρει χαμπάρι ότι όσοι κράζουν και λένε ότι δεν θα ξαναπατήσουν στο Adult συνέχεια εκεί είναι και όλο την ''γνώμη'' τους λένε επί παντώς επιστητού :)

το πιο σιχαμερό μαγαζί της Αθήνας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom