Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Iakinthos64

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
7
Like
66
Πόντοι
0
Ειμαστε το ζευγαρι. Πρωτη φορα ηρθαμε και περασαμε απιθανα πρωτα στο δωματιο με το glory holes, φανταστικη αισθηση να χαιδευουν το κοριτσι σου χωρις να ξέρεις ποίος ειναι πισω απο την τρυπα. Εκπερματωσε 2 φορές. Μετα πηγαμε στον πρώτο όροφο και μετα στο υπόγειο το οποίο βρηκαμε απογοητευτικό. Ξανα στο ισόγειο και απο την πολύ την καυλα πηδηχτηκε σε κοινη θεα στον καναπέ πισω απο το δωματιο των glory holes.
Ο κοσμος ευγενικός, θα ξαναρθουμε αυριο
 

gvla999

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Σήμερα το βραδυ περνούσα με το αυτοκίνητο από το τσοντοσινεμα στην Καρολου και ένας ζουμερός μπεαρακος καθόταν απέξω και κάπνιζε. Πέρασα άλλες δυο φορές. Την Τρίτη εξαφανίστηκε. Δεν μπηκα μέσα. Έφυγα. Το μέρος είναι καλό;
 

gvla999

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σε όλους! Σήμερα θα εμφανιστεί κανεις στο σινεμά; Το Σάββατο τι λέει; Φαντάζομαι βραδυ θα γίνεται χαμός;;
 

gvla999

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Είμαι καινούριος εδώ στο φόρουμ οπότε σας παρακαλώ να δείξετε την απαιτούμενη επιείκεια αν επαναλαμβάνω ερωτήσεις που ίσως έχουν γίνει στο παρελθόν.
 

gvla999

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Παντως θα ήθελα παρέα να πάω μια βόλτα. Αν κάποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει.
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
472
Like
919
Πόντοι
81
παραγεμισε ηλιθιους το θεμα,μαλλον πανε πακετο με τους αντιστοιχους ηλιθιους θαμωνες του σινεμα
 

kwstasbi84

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.
Θα θέλαμε να γνωριστούμε (εγω και η κοπέλα μου) με ομορφο κροσσακι Κυριακή η δευτερα μιας και τριτη φευγουμε για εξωτερικο
Καλημέρα σας, τί ώρα θα πάτε σήμερα??
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.389
Κριτικές
2
Like
5.565
Πόντοι
2.356
Τύποι τώρα με το ψωλοκρυο είναι ότι πρέπει το τσονταδικο. Εκτός από το κάπνισμα που θα το δαγκωσουμε.
Είναι μια καλή ευκαιρία να κόψετε και το κάπνισμα! :confused:
Αστειεύομαι φυσικά. Ο καθένας κάνει ό,τι τον ευχαριστεί.
 

giorgoskalt

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2009
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.
Θα θέλαμε να γνωριστούμε (εγω και η κοπέλα μου) με ομορφο κροσσακι Κυριακή η δευτερα μιας και τριτη φευγουμε για εξωτερικο
Τι ώρα σήμερα θα κάνετε επίσκεψη;;
 

Matikaiola

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2022
Μηνύματα
41
Like
38
Πόντοι
0
Ειμαστε το ζευγαρι. Πρωτη φορα ηρθαμε και περασαμε απιθανα πρωτα στο δωματιο με το glory holes, φανταστικη αισθηση να χαιδευουν το κοριτσι σου χωρις να ξέρεις ποίος ειναι πισω απο την τρυπα. Εκπερματωσε 2 φορές. Μετα πηγαμε στον πρώτο όροφο και μετα στο υπόγειο το οποίο βρηκαμε απογοητευτικό. Ξανα στο ισόγειο και απο την πολύ την καυλα πηδηχτηκε σε κοινη θεα στον καναπέ πισω απο το δωματιο των glory holes.
Ο κοσμος ευγενικός, θα ξαναρθουμε αυριο
Κατα τι ωρα λετε σημερα γλυκες; :)
 

Iakinthos64

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
7
Like
66
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε ολους. Σημερα δυστυχώς δεν θα μπορέσουμε να επισκεφτουμε τον χώρο, χθες ομως ειμασταν παρον. Ήρθαμε γύρο στις 21.30-24.00. Πρώτα παρακολουθήσαμε στην κύρια αίθουσα την ταινία για μιση ωρα στον καναπέ. Και μετά πήγαμε στο glory hole οπου αρκετα χέρια χαιδεψαν το κολαρακι και το μουνακι της κοπελλας μου η οποία ερεθίστηκε πολύ κανονταςτσιμπουκι σε 2 πουτσους, εκπερματωσε 2 φορες. Μετά πήγαμε στον όροφο ακολουθουμενοι απο 7-8 άνδρες πολύ ευγενικοί όλοι ομολογώ.
Δυστηχως το φως στις καμπίνες δεν λειτουργουσαν και ετσι κατεβηκαμε στο υπογειο.
Ανεβήκαμε την σκάλα και βρεθήκαμε σε ενα μικρό δωματιάκι με 2 πολυθρόνες και μια οθόνη. Άνοιξε τα ποδια και άρχισε να αυνανιζεται.
5 άνδρες σταθηκαν εβγαλαν τα οργανα τους και αρχισαν να αυνανιζωνται. Εκανα νόημα σε 2 να ερθουν να πιδηξουν αλλα δυστυχώς δεν καταφεραν να εχουν στύση. Τελικά ο τρίτος ανδρας ειχε όρεξη και στύση. Μετά απο αυτο βγηκαμε εξω για ενα τσιγάρο και μετά κατευθείαν στο glory hole. Εκει ενας νεαρός χαιδεψε αρκετή ωρα την κοπέλα μου και μετά τον καλέσαμε να έρθει διπλα στο δωματιακι. Αφου Ήρθε η κοπέλα μου του εκανε ενα τσιμπουκι, μετά ξαπλωσε και η κοπέλα μου τον καβάλησε μέχρι που εκπερματωσε. Αμεσως μετά την έστησε στα 4 και την πηδηξε ξανά.
Δυστυχώς δεν συναντήσαμε 2 μερες κάποιο αλλο ζευγάρι η κάποιο όμορφο κροσσακι. Αυριο κατα πασα πιθανότητα θα θανα επισκεφθούμε λίγο νωρίς γύρω στις 18.00 το σινεμά, θα θέλαμε εκτος απο άνδρες να γίνει συνάντηση με αλλο ζευγάρι η με ενσ πολυ ομορφο κροσσακι.
 

GOHN SEX

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2022
Μηνύματα
93
Like
87
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε ολους. Σημερα δυστυχώς δεν θα μπορέσουμε να επισκεφτουμε τον χώρο, χθες ομως ειμασταν παρον. Ήρθαμε γύρο στις 21.30-24.00. Πρώτα παρακολουθήσαμε στην κύρια αίθουσα την ταινία για μιση ωρα στον καναπέ. Και μετά πήγαμε στο glory hole οπου αρκετα χέρια χαιδεψαν το κολαρακι και το μουνακι της κοπελλας μου η οποία ερεθίστηκε πολύ κανονταςτσιμπουκι σε 2 πουτσους, εκπερματωσε 2 φορες. Μετά πήγαμε στον όροφο ακολουθουμενοι απο 7-8 άνδρες πολύ ευγενικοί όλοι ομολογώ.
Δυστηχως το φως στις καμπίνες δεν λειτουργουσαν και ετσι κατεβηκαμε στο υπογειο.
Ανεβήκαμε την σκάλα και βρεθήκαμε σε ενα μικρό δωματιάκι με 2 πολυθρόνες και μια οθόνη. Άνοιξε τα ποδια και άρχισε να αυνανιζεται.
5 άνδρες σταθηκαν εβγαλαν τα οργανα τους και αρχισαν να αυνανιζωνται. Εκανα νόημα σε 2 να ερθουν να πιδηξουν αλλα δυστυχώς δεν καταφεραν να εχουν στύση. Τελικά ο τρίτος ανδρας ειχε όρεξη και στύση. Μετά απο αυτο βγηκαμε εξω για ενα τσιγάρο και μετά κατευθείαν στο glory hole. Εκει ενας νεαρός χαιδεψε αρκετή ωρα την κοπέλα μου και μετά τον καλέσαμε να έρθει διπλα στο δωματιακι. Αφου Ήρθε η κοπέλα μου του εκανε ενα τσιμπουκι, μετά ξαπλωσε και η κοπέλα μου τον καβάλησε μέχρι που εκπερματωσε. Αμεσως μετά την έστησε στα 4 και την πηδηξε ξανά.
Δυστυχώς δεν συναντήσαμε 2 μερες κάποιο αλλο ζευγάρι η κάποιο όμορφο κροσσακι. Αυριο κατα πασα πιθανότητα θα θανα επισκεφθούμε λίγο νωρίς γύρω στις 18.00 το σινεμά, θα θέλαμε εκτος απο άνδρες να γίνει συνάντηση με αλλο ζευγάρι η με ενσ πολυ ομορφο κροσσακι.
Θα επισκεφτειτε σημερα το cinema στις 18:00???
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Καλησπέρα σε ολους. Σημερα δυστυχώς δεν θα μπορέσουμε να επισκεφτουμε τον χώρο, χθες ομως ειμασταν παρον. Ήρθαμε γύρο στις 21.30-24.00. Πρώτα παρακολουθήσαμε στην κύρια αίθουσα την ταινία για μιση ωρα στον καναπέ. Και μετά πήγαμε στο glory hole οπου αρκετα χέρια χαιδεψαν το κολαρακι και το μουνακι της κοπελλας μου η οποία ερεθίστηκε πολύ κανονταςτσιμπουκι σε 2 πουτσους, εκπερματωσε 2 φορες. Μετά πήγαμε στον όροφο ακολουθουμενοι απο 7-8 άνδρες πολύ ευγενικοί όλοι ομολογώ.
Δυστηχως το φως στις καμπίνες δεν λειτουργουσαν και ετσι κατεβηκαμε στο υπογειο.
Ανεβήκαμε την σκάλα και βρεθήκαμε σε ενα μικρό δωματιάκι με 2 πολυθρόνες και μια οθόνη. Άνοιξε τα ποδια και άρχισε να αυνανιζεται.
5 άνδρες σταθηκαν εβγαλαν τα οργανα τους και αρχισαν να αυνανιζωνται. Εκανα νόημα σε 2 να ερθουν να πιδηξουν αλλα δυστυχώς δεν καταφεραν να εχουν στύση. Τελικά ο τρίτος ανδρας ειχε όρεξη και στύση. Μετά απο αυτο βγηκαμε εξω για ενα τσιγάρο και μετά κατευθείαν στο glory hole. Εκει ενας νεαρός χαιδεψε αρκετή ωρα την κοπέλα μου και μετά τον καλέσαμε να έρθει διπλα στο δωματιακι. Αφου Ήρθε η κοπέλα μου του εκανε ενα τσιμπουκι, μετά ξαπλωσε και η κοπέλα μου τον καβάλησε μέχρι που εκπερματωσε. Αμεσως μετά την έστησε στα 4 και την πηδηξε ξανά.
Δυστυχώς δεν συναντήσαμε 2 μερες κάποιο αλλο ζευγάρι η κάποιο όμορφο κροσσακι. Αυριο κατα πασα πιθανότητα θα θανα επισκεφθούμε λίγο νωρίς γύρω στις 18.00 το σινεμά, θα θέλαμε εκτος απο άνδρες να γίνει συνάντηση με αλλο ζευγάρι η με ενσ πολυ ομορφο κροσσακι.
Εξαιρετικη φαση,τετοια ζευγαρια θελουμε,αποφασισμενα.Επισης ενα μπραβο στα ζομπι για την ευγενεια και το σεβασμο.Πρεπει να καταλαβουμε ολοι μας πως ετσι θα προσελκυσουμε κι αλλα ζευγαρια στο σινεμα,ειδαλλως θα καταντησουμε σινε Αθηναικον...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom