Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 149 63,9%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 41 17,6%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    233

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Είναι σίγουρα για τον αύγουστο που έρχεται και όχι για κάποιον μακρινό αύγουστο , του 2100 + ; :P
Υστερα αν κάποιος φταίει είναι μάλλον ο γιωργάκης που μας έβαλε στα μνημόνια εξαρχής. Ειχα ακούσει για ένα ποσό 200 εκατομυρίων η δις (δεν πέρνω και όρκο) που με κάποιον τρόπο το έκανε πραγματικό χρέος.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.689
Like
14.893
Πόντοι
3.656
Είναι σίγουρα για τον αύγουστο που έρχεται και όχι για κάποιον μακρινό αύγουστο , του 2100 + ; :P
Υστερα αν κάποιος φταίει είναι μάλλον ο γιωργάκης που μας έβαλε στα μνημόνια εξαρχής. Ειχα ακούσει για ένα ποσό 200 εκατομυρίων η δις (δεν πέρνω και όρκο) που με κάποιον τρόπο το έκανε πραγματικό χρέος.


τυπε δις ειναι οχι εκατομυρια     :S :S :S
αμα ηταν 200 εκατομυρια καναμε μεταγραφη τον μεσι και λυνοταν το προβλημα     :headbaning1: :headbaning2:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.657
Like
21.589
Πόντοι
5.506
τυπε πως τ=σου περασε αυτο απο το μυαλο;     :S :S :S
ο συριζας εχει πολυ σοβαρα στελεχη     :S :S :S :orchestra:



http://[URL unfurl="true"]www.lifo.gr/uploads/image/1137628/karanikas.jpg[/img[/URL]]
[/quote]


Έτσι μπράβο, να αποκαθίσταται η τάξη των πραγμάτων.
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
Είναι σίγουρα για τον αύγουστο που έρχεται και όχι για κάποιον μακρινό αύγουστο , του 2100 + ; :P
Υστερα αν κάποιος φταίει είναι μάλλον ο γιωργάκης που μας έβαλε στα μνημόνια εξαρχής. Ειχα ακούσει για ένα ποσό 200 εκατομυρίων η δις (δεν πέρνω και όρκο) που με κάποιον τρόπο το έκανε πραγματικό χρέος.

Τυπε Ειναι Σιγουρο Για Τον Αυγουστο Που Ερχετε...Οχι Γιατι Ειμαστε Ετοιμοι Για Αυτο... :sunglasses:

Απλα Βαρεθηκαν Οι Ευρωπαίοι Μια (Χωρα) "Τριχα" Της Ευρωπης Να Τους Γαργαλαει Τα  :animatedballs: Τοσο Ωστε Να Τους Τα Ζαλιζει 8 Χρονια Τωρα !!!

Για Αυτο Τον Αυγουστο Θα Μας Χτυπησουνε Φιλικα Στην Πλατη & Θα Μας Πουνε...Οτι Ηταν Να Παρουμε Το Πηραμε Απο Εσας...Αμε Στο Καλο Και Η Μπαναγια Μαζι Σας !!  :grin: :grin: :grin:
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
Αυτο Τυπε Θεωρω Οτι ΔΕΝ Ειναι Κακο Να Ξερεις...Γιατι Με Τετοιο Λαο ΑΡΧΙΛΑΜΟΓΙΟ Καλυτερα Να Εχουμε Την Βοιδοπουτσα Πανω Απο Το Κεφαλι Μας Παρα Μεσα Στο Κωλαντερο Μας !!!  :coolcondom:
Δεν Εξαιρω Τους Πολιτικους & Αυτοι ΛΡΧΙΛΑΜΟΓΙΑ Ειναι & Ετσι Προτιμω Να Εχω Περισσοτερο Εμπιστοσυνη Στους Ξενους Να Ελεγχουν Το Ελληνικο Κρατος !!!  :cool2:

Το Αυτο Θα Γινει Και Τον Αυγουστο Τυπε...Τα Συριζια θα Γιορτασουν Τον Αυγουστο Στο Συνταγμα Με Νταουλια Και Ζουρναδες Τη "Καθαρη" Εξοδο Απο Τα Μνημονια...  :takethis: :takethis: :takethis:
Εισαι & Εσυ Καλεσμενος !  :grin: :grin: :grin:

Το Χρεος Αν Φτιαξεις Ενα Σοβαρο Ευρωπαικο Κρατος (Πραγμα Δυσκολο Πολυ Για Εμας Τους Ραγιαδες Για Αυτο Και Θελω Επιτηρηση Απο Τους Εξω)  :grouphug:

Και Με Ενα Ομορφο Haircut (Τι Sic Λεξεις Χρησιμοποιω Ο Λουστης) Μια Χαρα Το Ξεχρεωνεις Και Μετα Αμα Εισαι Μαγκας Τους  :piss: Κιολας !!!   :grin: :grin: :grin:

Και Για Να Απαντησω Και Στην Ερωτηση Του Νηματοθετη Εννοειτε Οτι Θα Ειναι...

[size=20pt]ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ[/size] Η Εξοδος Απο Τα Μνημονια & [size=20pt]ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΙΔΗΣ[/size] & Ο Αλεξης Που Ειναι Ο Μονος Που Βγαζει Την Χωρα Απο Τα Μνημονια Οταν Οι Υπολοιποι Πεταγαν & Πετανε Χαρταετο !  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
:respect:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δε γίνεται να βγει η Ελλάδα από τα μνημόνια λόγω ψωλάδων.Και όλο το χρέος να μας χάριζαν,σε 10 χρόνια θα είχαμε ακριβώς το ίδιο.Χρειάζονται 300 δις την επόμενη δεκαετία για πληρωμές μισθών και συντάξεων άρα νέα μνημόνια αφού οι αγορές σιγά μη δανείσουν με κάτω από 6% μια χρεοκωπημένη χώρα.
Αυτή τη στιγμή ο Ελληνας παράγει για πέντε και πληρώνεται για δέκα.Συνεπώς έχει ανάγκη τα φτηνά δανεικά των μνημονίων σαν το ψάρι το νερό,δεν αναπνέει χωρίς τα δανεικά.
Το ζήτημα είναι ποιος θα πληρώσει αφού οι παραγωγικοί την κοπάνησαν και έχουν μείνει μόνο οι επιδόσεις των ψωλάδων που είναι καταστροφικές.Με βάση τις επιδόσεις γόνων,ψωλάδων,Δ.Υ. κτλ... καλά κρασιά.Επιτόκια άνω του 7% και μόνιμη στασιμότητα,δεν υπάρχουν δηλαδή προοπτικές.Ποιος να επενδύσει σε ψωλάδες και τέτοιες επιδόσεις?
Θα αρχίσουν να τρώνε ο ένας τον άλλον,για αυτό χρειάζονται τα μνημόνια.
Ο,τι και να κάνουν όσο και να πάνε να αντιρροπήσουν με εισαγωγή λάθρο και άλλα τερτίπια την έχουν πουτσίσει.Μιλάνε εδώ οι ψωλές.
Δεν υπάρχουν εφεδρείες,δεν υπάρχει feedback ούτε αντιρρόπηση.Μόνο ψωλισμός.
Τι καθαρή έξοδο να κάνει ο Τσι με τόσους Δ.Υ. που διόρισε,τους φόρους και την υποανάπτυξη που έφερε?Αυτοί ψηφίζουν Τσι γιατί είναι σαν τα μούτρα τους αλλά τα κορόιδα τελείωσαν.Ο ψωλάς πρέπει να φάει από την εργασία του διπλανού ψωλά δεν υπάρχει κινητήριος δύναμη.Ο ένας ψωλάς που δεν τρώει θα βρίζει τον άλλον που δε δουλεύει και το αντίστροφο,και τι έγινε?Ανακυκλώνονται συνεχώς.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.377
Κριτικές
1
Like
33.600
Πόντοι
6.256
Μας μπέρδεψες ρε Κman2
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μας μπέρδεψες ρε Κman2

Αυτό που λέω είναι οτι υπάρχει γενικευμένη πτώση επιδόσεων.Πάρε τον Τσίπρα.Ηταν ποτέ δυνατό να γίνει τέτοιο βλήτο πρωθυπουργός στο παρελθόν?Εγινε τώρα γιατί υπάρχουν άπειροι τέτοιοι.Είναι τρομακτική η πτώση των επιδόσεων.Τα άτομα αυτά δεν τραβάνε αλλά έχουν τίτλους.Ο Τσι π.χ. έχει πτυχίο.Ακριβώς έτσι κι αυτοί έχουν όλα τα τυπικά προσόντα,δεν τους πιάνεις.Αλλά δεν τραβάνε.
Για να ζήσουν χρειάζονται δανεικά γιατί δεν παράγουν ανάλογα με αυτά που υποτίθεται οτι αξίζουν.
Επειδή δεν τραβάνε και αυτό που μετράται είναι οι επιδόσεις τους,ο άλλος δε δανείζει πλέον.Γιατί στο μέλλον αυτοί θα είναι που πρέπει να ξεπληρώσουν.
Είναι φαύλος κύκλος.
Είναι δυνατόν να πιάσει επίδοση ποτέ ο Τσι να βελτιωθεί σε κάτι?Είναι δυνατό να βελτιωθεί ο Καρανίοκας για να πληρώσει χρέη?Ετσι είναι όλοι.Δε δύνανται να βελτιωθούν,να μεταρρυθμιστούν,να ρεφορμιστούν.Ο,τι και να κάνεις μια τρύπα στο νερό θα είναι.Πώς να φορμάρεις τον Καρανίκα,το Σκουρλέτη,τον Τόσκα κτλ?Είναι ανεπίδεκτοι.
Αλλά το θέμα είναι ποιος θα πληρώσει.Ο Καρανίκας λέει εγώ δεν μπορώ να πληρώσω ρε φίλε,είμαι ψωλάς,είμαι άχρηστος,είμαι γεννημένος για να τρώω.Ο άλλος λέει εγώ είμαι ευαίσθητος,δε μπορώ να δουεύω σκληρά για αυτό είμαι κωλόβυσμα και έγινα Δ.Υ.Ο άλλος λέει είμαι γόνος,ανώτερος,έχω δικαιώματα.
Δε βγάζεις άκρη γιατί είναι πάρε τον έναν και χτύπα τον άλλον.Ο,τι σύστημα και να εφαρμόσεις με τέτοια άτομα θα πάει φούντο.
Δεν μπορούνε,δεν τραβάνε,θα καταλάβουν οτι δεν μπορούνε σε συνθήκες παγκοσμιοποίησης και θα παρακαλέσουν πάλι για φτηνό δανεισμό με μνημόνιο.
Είναι δομικό πρόβλημα,αυτοί είναι εκεί και είναι δεδομένοι.Δεν μπορείς να τους εξαφανίσεις.Θες λύση,πρέπει να έχει μέσα και αυτούς.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306
Αυτό που λέω είναι οτι υπάρχει γενικευμένη πτώση επιδόσεων.Πάρε τον Τσίπρα.Ηταν ποτέ δυνατό να γίνει τέτοιο βλήτο πρωθυπουργός στο παρελθόν?Εγινε τώρα γιατί υπάρχουν άπειροι τέτοιοι.Είναι τρομακτική η πτώση των επιδόσεων.Τα άτομα αυτά δεν τραβάνε αλλά έχουν τίτλους.Ο Τσι π.χ. έχει πτυχίο.Ακριβώς έτσι κι αυτοί έχουν όλα τα τυπικά προσόντα,δεν τους πιάνεις.Αλλά δεν τραβάνε.
Για να ζήσουν χρειάζονται δανεικά γιατί δεν παράγουν ανάλογα με αυτά που υποτίθεται οτι αξίζουν.
Επειδή δεν τραβάνε και αυτό που μετράται είναι οι επιδόσεις τους,ο άλλος δε δανείζει πλέον.Γιατί στο μέλλον αυτοί θα είναι που πρέπει να ξεπληρώσουν.
Είναι φαύλος κύκλος.
Είναι δυνατόν να πιάσει επίδοση ποτέ ο Τσι να βελτιωθεί σε κάτι?Είναι δυνατό να βελτιωθεί ο Καρανίοκας για να πληρώσει χρέη?Ετσι είναι όλοι.Δε δύνανται να βελτιωθούν,να μεταρρυθμιστούν,να ρεφορμιστούν.Ο,τι και να κάνεις μια τρύπα στο νερό θα είναι.Πώς να φορμάρεις τον Καρανίκα,το Σκουρλέτη,τον Τόσκα κτλ?Είναι ανεπίδεκτοι.
Αλλά το θέμα είναι ποιος θα πληρώσει.Ο Καρανίκας λέει εγώ δεν μπορώ να πληρώσω ρε φίλε,είμαι ψωλάς,είμαι άχρηστος,είμαι γεννημένος για να τρώω.Ο άλλος λέει εγώ είμαι ευαίσθητος,δε μπορώ να δουεύω σκληρά για αυτό είμαι κωλόβυσμα και έγινα Δ.Υ.Ο άλλος λέει είμαι γόνος,ανώτερος,έχω δικαιώματα.
Δε βγάζεις άκρη γιατί είναι πάρε τον έναν και χτύπα τον άλλον.Ο,τι σύστημα και να εφαρμόσεις με τέτοια άτομα θα πάει φούντο.
Δεν μπορούνε,δεν τραβάνε,θα καταλάβουν οτι δεν μπορούνε σε συνθήκες παγκοσμιοποίησης και θα παρακαλέσουν πάλι για φτηνό δανεισμό με μνημόνιο.
Είναι δομικό πρόβλημα,αυτοί είναι εκεί και είναι δεδομένοι.Δεν μπορείς να τους εξαφανίσεις.Θες λύση,πρέπει να έχει μέσα και αυτούς.

τοσα πολλα για το ζαβο;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.377
Κριτικές
1
Like
33.600
Πόντοι
6.256
Ο καρανίκας είναι ακόμα ένας καρανίκας απο τους χιλιάδες καρανίκες που είχαν επι χρόνια τα δυό μεγάλα κόμματα.
Καμία έκπληξη λοιπόν.
 

Σνουκερ

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.728
Like
4
Πόντοι
16
Ο καρανίκας είναι ακόμα ένας καρανίκας απο τους χιλιάδες καρανίκες που είχαν επι χρόνια τα δυό μεγάλα κόμματα.
Καμία έκπληξη λοιπόν.

αυτοι ομως δεν ειχαν ηθικο πλεονεκτημα τυπε
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
τοσα πολλα για το ζαβο;

Είναι απόλυτος χαβαλές.Αφήνεις έναν αγράμματο,διεθνιστή όπως ο Τσι να κυβερνήσει και να παίρνει θέσεις σε εθνικά θέματα να το παίζει πατριώτης κτλ.Είναι για πλάκα εντελώς.
Δεν γίνεται αντιληπτό.Είναι απλά χαβαλές για να ξεφτιλιστεί η μεταπολίτευση.Γενικά έχει σημασία να ξεφτιλιστούν όλα τα σύμβολα.
Τα άτομα αυτά δεν το πιστεύουν καν οτι γίνεται αυτό.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306
δεν χρειαζονται πολλα οταν αναφερεσαι σε αυτην την συμμορια

τσυριζας+ζαβο + υπολοιπο σκυλολοι κουμουνδουρου = το απολυτο κακο

απο το 15 και μετα ζουμε στην κορυφαια ταινια τρομου μονο που ειναι αληθινη

μεχρι να ξεκουμπιστουν η θα ξεκινησουν πολεμο με τουρκια η θα ξεκινησουν εμφυλιο πολεμο

ελπιζω να διαψευτω
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αυτοί του ΣΥΡΙΖΑ είναι ανεύθυνοι.Σου λέει ό,τι και να κάνω είναι ηθικό,και μαλακία να κάνω δε φέρω ευθύνη ως μειωμένου καταλογισμού.Δεν τους πιάνεις.Και το ένα θα πουν και ταυτόχρονα το αντίθετο για να είναι καλυμμένοι από όλες τις πλευρές και μετά από μία μέρα θα το αλλάξουνε.
Γιατί δε θεωρούν οτι πρέπει να έχουν ευθύνη.Είναι σαν τον Πάπα,αλάθητοι φάση ή απλώς βασιλεύοντες.Δε φταίνε ποτέ αυτοί,δε γίνεται.Είναι τόσο αδύναμοι ηθικά και νοητικά που αποποιούνται των ευθυνών ως αυτοννόητο.
Βέβαια αυτό δίνει έδαφος για τρελό χαβαλέ.
Αυτές οι αδυναμίες του συστήματος οι ανεύθυνοι,οι ψωλάδες κτλ ήτανε γνωστές.Εμφανίζονται διογκωμένες λόγω γενικής αδράνειας και καταποντισμού.Είναι η παθητική επιθετική προσέγγιση,φαντάσου να αφήνεις έναν ηλίθιο να τα κάνει σκατά απλά για να ρεζιλευτεί αδιαφορώντας για τις παράπλευρες απώλειες.
Γιατί ο κίνδυνος που επισείουν αυτοί πάντα είναι οι παράπλευρες απώλειες.Αν βουλιάξουμε εμείς βουλιάζετε όλοι γιατί σας έχουμε δέσει στο σκάφος.
Αντε και γαμήσου ρε μαλάκα δε με νοιάζει τι θα γίνει αν τα κάνεις σκατά,εγώ θέλω απλώς να σε εκθέσω.Είναι η πλήρης αδιαφορία για τις παράπλευρες απώλειες,για την καθίζηση αν το σύστημα εκδηλωνόταν καθεαυτό,αυτό ξεκίνησε ως πόλεμος από το 2008.Είναι η έννοια του ατομικού βολονταρισμού,δηλαδή ακτιβισμού rage against the machine.
Εκεί αιφνιδιάστηκαν αυτοί,δεν περίμεναν τέτοια επιθετικότητα και αγριότητα εναντίον τους.
 

karadeniz111

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2018
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
Αυτοί του ΣΥΡΙΖΑ είναι ανεύθυνοι.Σου λέει ό,τι και να κάνω είναι ηθικό,και μαλακία να κάνω δε φέρω ευθύνη ως μειωμένου καταλογισμού.Δεν τους πιάνεις.Και το ένα θα πουν και ταυτόχρονα το αντίθετο για να είναι καλυμμένοι από όλες τις πλευρές και μετά από μία μέρα θα το αλλάξουνε.
Γιατί δε θεωρούν οτι πρέπει να έχουν ευθύνη.Είναι σαν τον Πάπα,αλάθητοι φάση ή απλώς βασιλεύοντες.Δε φταίνε ποτέ αυτοί,δε γίνεται.Είναι τόσο αδύναμοι ηθικά και νοητικά που αποποιούνται των ευθυνών ως αυτοννόητο.
Βέβαια αυτό δίνει έδαφος για τρελό χαβαλέ.
Αυτές οι αδυναμίες του συστήματος οι ανεύθυνοι,οι ψωλάδες κτλ ήτανε γνωστές.Εμφανίζονται διογκωμένες λόγω γενικής αδράνειας και καταποντισμού.Είναι η παθητική επιθετική προσέγγιση,φαντάσου να αφήνεις έναν ηλίθιο να τα κάνει σκατά απλά για να ρεζιλευτεί αδιαφορώντας για τις παράπλευρες απώλειες.
Γιατί ο κίνδυνος που επισείουν αυτοί πάντα είναι οι παράπλευρες απώλειες.Αν βουλιάξουμε εμείς βουλιάζετε όλοι γιατί σας έχουμε δέσει στο σκάφος.
Αντε και γαμήσου ρε μαλάκα δε με νοιάζει τι θα γίνει αν τα κάνεις σκατά,εγώ θέλω απλώς να σε εκθέσω.Είναι η πλήρης αδιαφορία για τις παράπλευρες απώλειες,για την καθίζηση αν το σύστημα εκδηλωνόταν καθεαυτό,αυτό ξεκίνησε ως πόλεμος από το 2008.Είναι η έννοια του ατομικού βολονταρισμού,δηλαδή ακτιβισμού rage against the machine.
Εκεί αιφνιδιάστηκαν αυτοί,δεν περίμεναν τέτοια επιθετικότητα και αγριότητα εναντίον τους.


θα πληρωσουν πολυ ακριβα ολα τα οργια που εκαναν εναντιον της πατριδας μας και του λαου μας τα σταλινικα κτηνη ολα αυτα τα χρονια....
ευτυχως το τσυριζα του αγραμματου ψευτοτσιπρα του καθεστωτος χολερα-κλανιερα καρανικα ξεφτιλισαν την καρκινοαριστερα για παντα και ο  κοσμος αρχισε να μην ντρεπεται να λεει οτι ειναι δεξιος , εθνικιστης, φιλελες ακομα και φασιστας και να ξεφτιλιζει τα ιερα και τα οσια του μπολσεβικισμου οπως τους κωμικους "νεκρους" του πολυτεχνειου τους, τους ξεφτιλισμενους της μακρονησου τους και οτι ταχα μου το εαμ ελας εκανε λεει εθνικη αντισταση!!!!!!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.797
Κριτικές
1
Like
31.587
Πόντοι
8.006
θα πληρωσουν πολυ ακριβα ολα τα οργια που εκαναν εναντιον της πατριδας μας και του λαου μας τα σταλινικα κτηνη ολα αυτα τα χρονια....
ευτυχως το τσυριζα του αγραμματου ψευτοτσιπρα του καθεστωτος χολερα-κλανιερα καρανικα ξεφτιλισαν την καρκινοαριστερα για παντα και ο  κοσμος αρχισε να μην ντρεπεται να λεει οτι ειναι δεξιος , εθνικιστης, φιλελες ακομα και φασιστας και να ξεφτιλιζει τα ιερα και τα οσια του μπολσεβικισμου οπως τους κωμικους "νεκρους" του πολυτεχνειου τους, τους ξεφτιλισμενους της μακρονησου τους και οτι ταχα μου το εαμ ελας εκανε λεει εθνικη αντισταση!!!!!!!!
Αρα να υποθεσω τύπε πρεπει να ψηφισουμε ολοι οι δεξιοι ΝΔ προκειμενου να φυγει ο Τσιπρας. Σωστα?
 

karadeniz111

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2018
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
Αρα να υποθεσω τύπε πρεπει να ψηφισουμε ολοι οι δεξιοι ΝΔ προκειμενου να φυγει ο Τσιπρας. Σωστα?

αν ειχε επικεφαλις τον ηρωικο αντικομουνιστη φιλελευθερο δεξιο αδωνι ναι
με τον αδυναμο και ανεπαρκη κουλι οχι!
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Αν θα σταματούσε την παράνομη είσοδο των μεταναστών στην Ελλάδα να τον ψηφίζαμε.
Μα αφου φαίνεται οτι δεν θα το κάνει και θα συνεχίσει και αυτός το χαιδεμά τους..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom