Νέα

Τσιμπούκια άντρας σε άντρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατι αρεσει σε gay/by αντρες να κανουν πιπες χωρις περαιτερω

  • Ετσι για την καυλα

    Ψήφοι: 60 40,3%
  • Για να νιωσουν κοριτσακια

    Ψήφοι: 32 21,5%
  • Τους αρεσει το χυσιμο στο στομα

    Ψήφοι: 38 25,5%
  • Απλα για να βαλουν κατι στο στομα τους

    Ψήφοι: 19 12,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    149
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
469
Πόντοι
21
1. [...] μην λετε επειδη καποιος εδωσε μια φορα στην ζωη του πιπα σε τρανς ειναι ομοφυλοφιλος η πουστης
2. [...] 20 χρόνια τον ξέρω τον τύπο [...] βουλώνει τρύπες και στόματα δεν του τα βουλώνουν

[από 2 σχόλια του @driver80]

1. Εντάξει το να ικανοποιήσουν ένας άντρας ή μια γυναίκα την σεξουαλική τους περιέργεια με έναν ομόφυλό τους, δεν τους καθιστά αυτομάτως και εξ αυτού μόνον ομοφυλόφιλους. Το θέμα είναι στις... πόσες "καίγονται", δηλαδή, άντε να την ικανοποιήσουν μία, δύο, τρεις. Αλλά, στις πόσες φορές μπορεί να την ικανοποιήσουν ΧΩΡΙΣ να μπορεί να χαρακτηριστούν ομοφυλόφιλοι; Ένα ερώτημα για τον κύριο Alfred Kinsey και διαδόχους του, φαντάζομαι.
2.
α) Αν επί 20 χρόνια ασχολείται ο εν λόγω με το... "άθλημα", τότε το πράγμα αποκτά άλλη διάσταση, προφανέστατα! Εκτός αν "το 20 χρόνια" αναφέρεται μόνο στον χρόνο της γνωριμίας σας και όχι στο τί κάνει στο σεξ. Αν, όμως, στον χρόνο που τον γνωρίζεις πηγαίνει με γυναίκες αλλά ΚΑΙ με άντρες, τότε εγώ θα τον κατέτασσα στους ΑΜΦΙφυλόφιλους (bisexuals, όπως λέμε εδώ στην Άνω Ραχούλα).
β) Υπάρχει στην φράση "δεν του το βουλώνουν" (την οποία τόνισα εγώ παραπάνω) η γνωστή ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ διάκριση (και αυτή η διακριτική "ευαισθησία" φαίνεται να αφορά ΜΟΝΟ τους άντρες ομοφυλόφιλους - και θα ήταν ενδιαφέρον να αναρωτηθεί κάποιος γιατί...), υπάρχει, ξαναλέω, η λανθασμένη διάκριση, ότι ο άντρας που είναι ενεργητικός στην φάση ΔΕΝ είναι ομοφυλόφιλος. Προφανώς, λοιπόν, πρέπει να ξαναδιαβάσεις τις κατηγοριοποιήσεις εν προκειμένω και να αναθεωρήσεις. Ομοφυλόφιλος θεωρείται εξίσου και ο παθητικός ΚΑΙ ο ενεργητικός. Άλλωστε, στην πραγματική ζωή, στους περισσότερους πραγματικούς γκέι (και όχι στην καρικατούρα που έχει γι αυτούς ο κάθε μη γκέι στο κεφάλι του) οι ρόλοι αυτοί ΕΝΑΛΛΑΣΣΟΝΤΑΙ, οπότε, όπως αντιλαμβάνεσαι, ΑΝ ΙΣΧΥΕ η δική σου κατηγοριοποίηση, θα είχαμε ένα είδος χαμαιλέοντος που όταν είναι... από πάνω είναι στρέιτ κι όταν το... γυρίζει (ή: τον γυρίζει) γίνεται γκέι και τούμπαλιν...
Αυτό ΔΕΝ είναι απάντηση προφανώς, αφού ΗΔΗ σε καλύπτω με την δική μου. Για τα υπόλοιπα ΔΕΝ λες κάτι.
κοιταξου φιλε
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
813
Like
736
Πόντοι
86
Αυτό ΔΕΝ είναι απάντηση προφανώς, αφού ΗΔΗ σε καλύπτω με την δική μου. Για τα υπόλοιπα ΔΕΝ λες κάτι.

κοιταξου φιλε
Άκου, δεν είχα καμιά πρόθεση να το προσωποποιήσω από την αρχή, όπως κάνεις εσύ τώρα. Όμως, μιας και προκαλείς σου λέω: αν κάποιος σχετικός με ψυχολογικές σπουδές διάβαζε τις τοποθετήσεις σου και ειδικά τις λέξεις που διαλέγεις, είναι βέβαιο ότι θα έβγαζε πολύ ενδιαφέροντα συμπεράσματα σχετικά.
Τώρα επί του πρακτέου: αντί να μετρηθείς στην παλαιότερη Κλίμακα Κίνσεϋ (Kinsey scale), προτείνω να πας κατευθείαν στην KSOG (Klein Sexual Orientation Grid) αν και πριν καταλήξεις εκεί, μπορείς να κάνεις μια σύντομη στάση και να ψαχτείς με αυτό το προσωπικό τεστ:


Σε κάθε περίπτωση, εύχομαι καλή και ειλικρινή δουλειά με αποκαλυπτικά αλλά, πάνω απ' όλα, ΧΡΗΣΙΜΑ αποτελέσματα.
 

Sexsultan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
114
Like
160
Πόντοι
1
Γειά 26 χρονων άτριχος ψηλός θέλω να γλείψω πουτσα νεαρού μαζί με πατουσες Αθήνα
 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
230
Like
1.705
Πόντοι
201
Κανένας για να του ρουφήξω την πουτσα Αθήνα.Να δοκιμάσω και λίγο πουτσα εκτός από μουνι
 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
230
Like
1.705
Πόντοι
201
Καλησπέρα στην παρέα.Ενδιαφερεται κανένας για χύσιμο?
 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
230
Like
1.705
Πόντοι
201
Καλημέρα.Κανενας να δοκιμάσουμε πίπα για την καύλα?
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
366
Like
461
Πόντοι
21
μπες στο gayhellas chat ή στο kanesex ρε φίλε. ή πήγαινε σε καμία πιάτσα ή τσοντοσινεμά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom