Νέα

Τσατσάδες που το δίνουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pestoras199
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

n1i2k3o4s

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2015
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Λιγο προ καρντινας ειχα παει σε μια τσατσα καθετα στην φυλης με τεραστιες βυζαρες με τατου αλογο. Ειχα περασει με την κοπελα 2 φορες μονο και μονο γιατι με συνοδευε στο δωματιο. Κολλημα, μια φορα ομως, Της ειχα πει μολις βγηκε με την κοπελα , μονο μαζι σου θα πηγαινα μεσα. Φυσικα πηρα τ αρχιδια μου και εφυγε γοργα γοργα μακρυα μου. Την συγκεκριμενη την κανω πολυ κεφι.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.251
Πόντοι
3.886
Σίγουρα κάποιες το δίνουν ακόμα...Το θέμα είναι ποιες;;;
 

toer1000

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Πριν από 5 χρόνια στη Διδυμου (μεταξύ 20 καξ 24 ) Είχα πάει τσάρκα. Βλέπω την τσατσά γεμάτουλα ξανθιά γυρω στα 40 και πολύ χαρούμενη. Βλέπω την πουτανα , δε λέει και πάω να φύγω. Που πας παλικάρι μου λέει η τσα2.
Της λέω εγώ εσένα γουστάρω, αλλιώς φεύγω. Φαίνεται είχε καιρό να γαμηθει γιατί αμέσως μου είπε πάμε. Μπήκα δωμάτιο περίμενα και έσκασε , πήρε 20αρι τσέπη, γδύθηκε και έπεσε γαμισακι σπέσιαλ, μιας και γούσταρε πολύ (μάλλον δεν είχε γαμηθει).
Άλλη μια που γούσταρα παλαιότερα (μελαχρινή με ίσιο μαύρο μαλλί, κοντοπουτανο) , τσατσά κυρίως στα σπίτια επί της φυλής επί σειρά ετών με καλό λόγο στο σαλοναρισμα, μου είχε ρίξει άκυρο 2-3 φορές που της την έπεσα.
Θέμα τύχης το θέμα.
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
Κανα νεο απο το μετωπο των τσατσαδων?Εχει καποιος συναγωνιστης εντοπισει καμια προθυμη?
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
το εχω τεραστια αναγκη μυστες μου να απαξιωσω μια τσατσα,sos οποιος ξερει καμια γιατι εχει πεσει ξεραιλα
 

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
57
Like
297
Πόντοι
20
το εχω τεραστια αναγκη μυστες μου να απαξιωσω μια τσατσα,sos οποιος ξερει καμια γιατι εχει πεσει ξεραιλα
Ρε μπρο πήγαινε στην δαναη Ιάσονος 20γ την είχα πετύχει μια φορά στο 20α έκανε την τσατσα της Βαλέριας
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
298
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
81
το εχω τεραστια αναγκη μυστες μου να απαξιωσω μια τσατσα,sos οποιος ξερει καμια γιατι εχει πεσει ξεραιλα
Στο Κ166 το βραδυ ειναι η Μαριάννα τσατσα, πρωην πουτανα στο ιδιο μαγαζι.

Τις προάλλες περασα και τις είπα εγω θελω εσένα, όχι τις άλλες, αλλά έφαγα άκυρο.

Αξίζει μια προσπάθεια νομίζω. Αν καποιος μυστης την καταφέρει ας μας πει
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.971
Πόντοι
2.046
Πριν από 5 χρόνια στη Διδυμου (μεταξύ 20 καξ 24 ) Είχα πάει τσάρκα. Βλέπω την τσατσά γεμάτουλα ξανθιά γυρω στα 40 και πολύ χαρούμενη. Βλέπω την πουτανα , δε λέει και πάω να φύγω. Που πας παλικάρι μου λέει η τσα2.
Της λέω εγώ εσένα γουστάρω, αλλιώς φεύγω. Φαίνεται είχε καιρό να γαμηθει γιατί αμέσως μου είπε πάμε. Μπήκα δωμάτιο περίμενα και έσκασε , πήρε 20αρι τσέπη, γδύθηκε και έπεσε γαμισακι σπέσιαλ, μιας και γούσταρε πολύ (μάλλον δεν είχε γαμηθει).
Άλλη μια που γούσταρα παλαιότερα (μελαχρινή με ίσιο μαύρο μαλλί, κοντοπουτανο) , τσατσά κυρίως στα σπίτια επί της φυλής επί σειρά ετών με καλό λόγο στο σαλοναρισμα, μου είχε ρίξει άκυρο 2-3 φορές που της την έπεσα.
Θέμα τύχης το θέμα.
ρε μαν στην κυρα Εύα την έπεσες που έχει τη Μικαέλα στο φωκ17;;;
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
529
Πόντοι
20
Τύποι μου σε επίσκεψη σε ίδρυμα στην φυλης δεν θυμάμαι αριθμό είχε 1 ξανθιά αδύνατη και μια χοντρή μαυρομαλλα "η τσατσα" ξεκίνησε στο σαλοναρισμα Έλα μέσα καυλιαρη Έλα να μας γαμισεις κλπ κλπ της λεω εσενα θέλω
*να τονίσω πως η εν λόγο τσατσα ξανθιά και κρύβει θησαυρό στο μαγικό σεντούκι της.... και γελάει μου λέει πέρασε μέσα και έρχομαι...με τα πολλά μπαίνει μου περνάει το κοντάρι με μωρομαντηλο ξεκινάει ακαπο μια διαστημική τσιμπουκαρα που κρατιόμουν να μη τελειώσω και εξαφανίζετε η άτιμη σε χρόνο ντε τε. Μπαίνει ύστερα η χοντρούλα και αναγκαστικά ρίξαμε ένα τυπικό μαμισι αφού η αλλη με τρέλανε και έγινε καπνός..... όσοι κατάλαβαν ας δώσουν τα φωτα τους
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.250
Πόντοι
206
Τύποι μου σε επίσκεψη σε ίδρυμα στην φυλης δεν θυμάμαι αριθμό είχε 1 ξανθιά αδύνατη και μια χοντρή μαυρομαλλα "η τσατσα" ξεκίνησε στο σαλοναρισμα Έλα μέσα καυλιαρη Έλα να μας γαμισεις κλπ κλπ της λεω εσενα θέλω
*να τονίσω πως η εν λόγο τσατσα ξανθιά και κρύβει θησαυρό στο μαγικό σεντούκι της.... και γελάει μου λέει πέρασε μέσα και έρχομαι...με τα πολλά μπαίνει μου περνάει το κοντάρι με μωρομαντηλο ξεκινάει ακαπο μια διαστημική τσιμπουκαρα που κρατιόμουν να μη τελειώσω και εξαφανίζετε η άτιμη σε χρόνο ντε τε. Μπαίνει ύστερα η χοντρούλα και αναγκαστικά ρίξαμε ένα τυπικό μαμισι αφού η αλλη με τρέλανε και έγινε καπνός..... όσοι κατάλαβαν ας δώσουν τα φωτα τους
Ηθελε να απαξιωσεις την πουτανα και να την κυνηγησεις
 

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
πήγα τσάρκα στη Φυλής και σε κάποιο από τα σπιτάκια όχι σε όροφο και πάνω στη φυλής όχι σε στενό, ισόγειο από αυτά που ανεβαίνεις σκαλιά ήταν μια τσατσά ψηλή, αδύνατη μιλούσε καλά ελληνικά χωρίς προφορά και έμπαινε κι αυτή στο δωμάτιο αν γούσταρες, γύρω στα 45-50 μάλλον και αρκετά διαχυτική .....ξέρουμε ποιο σπιτάκι είναι?
 

Frogen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
38
Κριτικές
5
Like
460
Πόντοι
300
Φιλλιπίδου 11Α η γνωστή τσατσά τραβέλι που τσιμπουκώνει κόσμο. Πέρασα και εγώ σήμερα και της το έδωσα λίγο στο στόμα στο σαλόνι. Η κοπέλα ήταν η Έμιλυ.
 

NewGuy69

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
124
Πόντοι
0
Υπάρχουν τσατσάδες που το δίνουν??
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
529
Πόντοι
20
Φιλλιπίδου 11Α η γνωστή τσατσά τραβέλι που τσιμπουκώνει κόσμο. Πέρασα και εγώ σήμερα και της το έδωσα λίγο στο στόμα στο σαλόνι. Η κοπέλα ήταν η Έμιλυ.
Ανά γειά σου! Τραβελι;;; εγω νομιζα ήταν βραχνιασμενη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom