Νέα

Τσαμπουκάδες με νταβάδες και μπράβους σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 150
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε τσακωθεί ποτέ με νταβάδες σε μπουρδέλο;

  • Ναι

    Ψήφοι: 25 24,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 79 76,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Τώρα συγκρίνουμε σοβαρά κράτη με το δικό μας;Για άδεια οπλοφορίας πιστολιού η περιστρόφου πριν 8 χρόνια ήθελες 700 ευρώ.

Δεν έβγαζες με τίποτε.
Οπότε το κόστος δεν έχει σημασία.


Το παράβολο εξετάσεων που θεσπίστηκαν μετά το 2016 ... είναι 150 ευρώ !!!!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
ναι, κλάσανε μέντες και τις επόμενες μέρες στο δρομάκι πηγαίνανε 2-2 σαν τους Χιώτες επιπλέον άτομα και εγώ πήγαινα ΧΑΛΑΡΑ πέρα δώθε και γαμούσα αλλού και για 10 μέρες τους είχα κάνει την ψυχολογία μουνί γιατί να μην το παινευτώ (μεγάλωσα πια και δεν θέλω να αυτοδιαφημίζομαι) είμαι και του σαλονιού και του λιμανιού, και περασμένα ξεχασμένα και αυτά :)
ps: Άντε και γαμήσου σκατομαλάκω! (είχα δίκιο, ναι πάντα όλοι έτσι λέμε μα μάρτυς μου ο Θεός ΕΙΧΑ δίκιο)
 
OP
OP
J

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.223
Πόντοι
2.411
Η συζητηση βγηκε εκτος θεματος.Προφανως εκανα καποιο επαγγελμα τοτε που επετρεπε την οπλοφορια.Αναφερετε καμια περιπτωση που πηγατε πχ να ζητησετε λεφτα πισω και σας την επεσαν οι μπραβοι κτλ.
 

stefos papas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
191
Like
21
Πόντοι
1
Γράφω κάτι τελευταίο και ΣΤΑΜΑΤΑΩ. Ασχολούμαι με το σταθερό στόχο 12 χρόνια. Κάθε δεύτερη Κυριακή πηγαίνω σε αγώνες.Οι πιο πολύ που ξέρω εκτός από το νόμιμο όπλο έχουν και ένα Παράνομο.Πιο εύκολο είναι να βρείς παράνομο όπλο παρά να βγάλεις άδεια για νόμιμο.Και δυστυχώς πολλοί αλλοδαποί έχουν όπλα από πιστόλια, GLOCK, MAKAROV ,TOKAREV, AK-47, AK-74 scorpion Και ότι άλλο κυκλοφορεί.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Η συζητηση βγηκε εκτος θεματος.Προφανως εκανα καποιο επαγγελμα τοτε που επετρεπε την οπλοφορια.Αναφερετε καμια περιπτωση που πηγατε πχ να ζητησετε λεφτα πισω και σας την επεσαν οι μπραβοι κτλ.

Είχα κάνει μαλακία σε κωλόμπαρο στην πλατεία καραϊσκάκη.
Με είχαν τσιμπήσει από μπουρδέλο στο μετάξι.
Με πήγαν εκεί και καλά, για να με πάνε σε χοτέλ με πουτάνες.
Ήρθαν 2 σκατόγριες και πήραν ποτά χωρίς να ζητήσω τίποτε.
Έφυγα και μου ζήτησαν λεφτά.

Έκανα μανούρα και δεν τα έδωσα.Φυσικά δεν έκαναν τίποτε, κάτι σκατόγεροι κότες ήταν που είχαν τα 3πλα μου χρόνια, τότε.

ΕΚΑΝΑ ΜΑΛΑΚΙΑ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΔΙΝΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.
ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ 0,001%  ΝΑ ΗΤΑΝ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.471
Κριτικές
56
Like
6.121
Πόντοι
3.556
Είχα κάνει μαλακία σε κωλόμπαρο στην πλατεία καραϊσκάκη.
Με είχαν τσιμπήσει από μπουρδέλο στο μετάξι.
Με πήγαν εκεί και καλά, για να με πάνε σε χοτέλ με πουτάνες.
Ήρθαν 2 σκατόγριες και πήραν ποτά χωρίς να ζητήσω τίποτε.
Έφυγα και μου ζήτησαν λεφτά.

Έκανα μανούρα και δεν τα έδωσα.Φυσικά δεν έκαναν τίποτε, κάτι σκατόγεροι κότες ήταν που είχαν τα 3πλα μου χρόνια, τότε.

ΕΚΑΝΑ ΜΑΛΑΚΙΑ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΔΙΝΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.
ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ 0,001%  ΝΑ ΗΤΑΝ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ.
Εμένα φίλε μου την είχανε πέσει στην Ομόνοια το 96 (πιτσιρικάκι ήμουν) αν θέλω καμιά κοπέλα κι έτσι. Ευτυχώς δεν πήγα. Εμαθα αργότερα ότι σε πήγαιναν σε κωλόμπαρο με κάτι άχρηστες και αν δεν πλήρωνες σε γαμούσαν στο ξύλο
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Εμένα φίλε μου την είχανε πέσει στην Ομόνοια το 96 (πιτσιρικάκι ήμουν) αν θέλω καμιά κοπέλα κι έτσι. Ευτυχώς δεν πήγα. Εμαθα αργότερα ότι σε πήγαιναν σε κωλόμπαρο με κάτι άχρηστες και αν δεν πλήρωνες σε γαμούσαν στο ξύλο

Δεν τους έπαιρνε για πολλά ...

Έναν σαπιόγερο κάπου 1,70 θυμάμαι 60-65 κιλά ...

Πιο επικίνδυνο ήταν αν έτρωγε κανά μπουκέτο να έμενε στον τόπο ......

Αλλά καλύτερα να μην ρισκάρεις καυγά , για λεφτά.
Ειδικά αστεία λεφτά.
Τα δίνεις και πάει στο διάολο.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Δεν τους έπαιρνε για πολλά ...

Έναν σαπιόγερο κάπου 1,70 θυμάμαι 60-65 κιλά ...

Πιο επικίνδυνο ήταν αν έτρωγε κανά μπουκέτο να έμενε στον τόπο ......

Αλλά καλύτερα να μην ρισκάρεις καυγά , για λεφτά.
Ειδικά αστεία λεφτά.
Τα δίνεις και πάει στο διάολο.
ο τυπος με το  γυαλινο ματι  σε πηγε εκει ;;;
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2019
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Γράφω κάτι τελευταίο και ΣΤΑΜΑΤΑΩ. Ασχολούμαι με το σταθερό στόχο 12 χρόνια. Κάθε δεύτερη Κυριακή πηγαίνω σε αγώνες.Οι πιο πολύ που ξέρω εκτός από το νόμιμο όπλο έχουν και ένα Παράνομο.Πιο εύκολο είναι να βρείς παράνομο όπλο παρά να βγάλεις άδεια για νόμιμο.Και δυστυχώς πολλοί αλλοδαποί έχουν όπλα από πιστόλια, GLOCK, MAKAROV ,TOKAREV, AK-47, AK-74 scorpion Και ότι άλλο κυκλοφορεί.
έχω ένα γνωστό που κυκλοφορεί με tow!!!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
ο τυπος με το  γυαλινο ματι  σε πηγε εκει ;;;

Γυναίκα με πήγε !
Ένα καλό μιλφόνι . Στυλ σιτεμένης λουλοδούς, σεξουλιάρας σιτεμένης σερβιτόρας καφενέ σε δυτική αττική κτλ

Στο μπαρ θυμάμαι έναν σκατόγερο , κοιτιόμασταν στα μάτια , ενώ έφευγα με την όπισθεν ...
δεν θυμάμαι για γυάλινο μάτι ....

είναι πάνω από 16-17 χρόνια λέμε ....
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Εμένα φίλε μου την είχανε πέσει στην Ομόνοια το 96 (πιτσιρικάκι ήμουν) αν θέλω καμιά κοπέλα κι έτσι. Ευτυχώς δεν πήγα. Εμαθα αργότερα ότι σε πήγαιναν σε κωλόμπαρο με κάτι άχρηστες και αν δεν πλήρωνες σε γαμούσαν στο ξύλο

Ε αυτο ηταν καθημερινο φαινομενο στα περιξ της ομονοιας
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Είχα κάνει μαλακία σε κωλόμπαρο στην πλατεία καραϊσκάκη.
Με είχαν τσιμπήσει από μπουρδέλο στο μετάξι.
Με πήγαν εκεί και καλά, για να με πάνε σε χοτέλ με πουτάνες.
Ήρθαν 2 σκατόγριες και πήραν ποτά χωρίς να ζητήσω τίποτε.
Έφυγα και μου ζήτησαν λεφτά.

Έκανα μανούρα και δεν τα έδωσα.Φυσικά δεν έκαναν τίποτε, κάτι σκατόγεροι κότες ήταν που είχαν τα 3πλα μου χρόνια, τότε.

ΕΚΑΝΑ ΜΑΛΑΚΙΑ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΔΙΝΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.
ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ 0,001%  ΝΑ ΗΤΑΝ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ.
γιατί καλύτερα να έδινες τα λεφτά ; Τι πεχτηκε μετά την μανούρα που έκανες ;
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Γυναίκα με πήγε !
Ένα καλό μιλφόνι . Στυλ σιτεμένης λουλοδούς, σεξουλιάρας σιτεμένης σερβιτόρας καφενέ σε δυτική αττική κτλ

Στο μπαρ θυμάμαι έναν σκατόγερο , κοιτιόμασταν στα μάτια , ενώ έφευγα με την όπισθεν ...
δεν θυμάμαι για γυάλινο μάτι ....

είναι πάνω από 16-17 χρόνια λέμε ....
οκ, αλλη περιπτωση λοιπον...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
γιατί καλύτερα να έδινες τα λεφτά ; Τι πεχτηκε μετά την μανούρα που έκανες ;

Τίποτε δεν παίχτηκε.
Αλλά πιθανότατα υπήρχε 0.001% να παιχτεί .

Θα έχανα 5.000 δρχ ;;;;
Θα μου έλειπαν τώρα ;;;;;;;

Μη λέμε μαλακίες.

 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Εγώ παλιά είχα θέμα στο φυλής 71 πάνω με την παλιά σαντρα , έφυγε έμεινα αχυστος δεν ζήτησα λεφτά πίσω αλλά μου είπε ο τσατσα ότι μπορώ να ξαναπεράσω  με συν 10 ευρο..και μου λέει χαρακτηριστικά περιμενε ..αλλά το είπε κάπως περίεργα με ένα ειρωνικό γέλιο τύπου περιμενε και θα δεις ..γέλασα και εγώ λέω για να δούμε χαχαχα!! Έρχονται λοιπόν 2 παλικάρια 40 ετών περίπου Αλβανία και Ρουμάνια !!! Αγριεμένοι προς το μέρος μου και η πουτανα η σαντρα βγήκε και και έλεγε αυτός είναι αυτός μου φέρθηκε άσχημα θέλει τα λεφτά πίσω δεν  έχυσε και μας κάνει φασαρία !!! Καπάκι λέω τι λες μωρή βρόμα ; Μάγκες η γκομενα είναι σαλταρισμενη ακούστε ορθά κοφτά η ταατσαογρια μου πρότεινε να ξαναπώ με συν 10 ευρο για να χυσο ...Και τώρα βλέπω εδώ εσάς να ζητάτε τον λόγο από έναν που από τα αρχιδια του τρώτε !!! Εγώ εδώ έχω χαλαση πολύ χρήμα αλλά και σε αλλά μαγαζιά δίπλα και παραδίπλα !!! Αφήστε τις μαλακιες με εμένα διότι μολης χάσατε 10 πιθανόν και συν 20 ευρο ακόμα ....Μου λέει ο ένας έχεις δίκιο αλλά με το ζόρι δεν γίνεται .. του λέω ρε μου είπε αυτή να περιμενο για να δωσο το 10ρικο και να ξαναμπώ μάλιστα μου είπε κάνε και ένα τσιγαράκι!!καπακι ο ένας που άκουγε μπαίνει μέσα από το κουρτίνα κι και έπεσαν τέτοιες φάπες και η σαντρα να τσίριζει !!!!! Ο άλλος που μειλαγα μου λέει μεγάλη καριολα !!! Ε του λέω είδες ; Θα την περιποιηθο μετά και εγώ μου είπε και καληνυχτηστικαμε !!!! Μετά από κανα 5 ήμερο η σαντρα δεν ξανά εργάστηκε ποτέ εκεί !!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
όσο γινόταν το σκηνικό και ο διάλογος τύπε
ήσουν με τη μαλαπέρδα έξω ;;;;;;;;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Εμένα φίλε μου την είχανε πέσει στην Ομόνοια το 96 (πιτσιρικάκι ήμουν) αν θέλω καμιά κοπέλα κι έτσι. Ευτυχώς δεν πήγα. Εμαθα αργότερα ότι σε πήγαιναν σε κωλόμπαρο με κάτι άχρηστες και αν δεν πλήρωνες σε γαμούσαν στο ξύλο

Ίδια εποχή μας έχουν κατεβάσει εκδρομή Γ'Γυμνασίου Αθήνα,μένουμε Ομόνοια και μας ψάρεψε μια θεία δείχνοντάς μια πιτσιρίκα σε ένα κωλόμπαρο Αγίου Κωνσταντίνου και δήθεν για να γαμήσουμε πήγαμε σε ένα τραγικό Χοτελ Ζήνωνος ή Μενάνδρου.
Πήγαν να μας κάνουν το ίδιο κόλπο,αλλά βρίσαμε,σηκωθήκαμε και φύγαμε..
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Τι άδεια ονομάζεις οπλοκατοχής ;
Δεν υπάρχει σκέτης οπλοκατοχής !
Είναι οι 3 τύποι που είπα παραπάνω ...


είμαστε τέλος η ΜΟΝΗ ΧΩΡΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
που τέτοιο τυφέκιο δεν επιτρέπεται για κυνήγι ... ενώ έχουμε γουρούνια !!!!!

https://[URL unfurl="true"]www.budsgunshop.com/images/89792.jpg[/img[/URL]]

[/quote]
αραβίδα τύπε;
:rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom