Νέα

TS14 Trans Bar Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lia(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 97K
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Το παιζει γκομενα καμμια φορα...
Προσεχε βατραχε...
Μια γαμει,μια γαμιεται...

μα ο καθε μαλακας μ μια εμπυρεια στη ζωη του τραβαει κ μια κουβεντα χωρισ να ξερει
πες την απωψη σου ν τ σεβαστω ετσι ομωσ οχι ,,....
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
O άνθρωπος δεν ανησυχεί μήπως τον πειράξουνε ή του την πέσουνε στο μπαρ, όπως γράφετε οι "καθοδηγητές".
Το θέμα του είναι η έλλειψη παρέας που θα τον οδηγήσει να αισθάνεται αμήχανα.
Σε αυτό δεν εδόθη απάντηση.
Του απαντώ λοιπόν εγώ :
Να μη κάτσεις σε τραπέζι, πήγαινε στη μπάρα όπου εκεί θα είσαι λιγότερο αντιληπτός πως είσαι μόνος.
Μη πας νωρίς που θάχει λίγο κόσμο, πήγαινε όταν θα έχουν μαζευτεί αρκετοί.
Να έχεις δεδομένο ότι μετά από 40 λεπτά θα φύγεις, ώστε να μην απογοητευτείς όταν θα το κάνεις.



Ωραία ακούγονται όλα αυτά, αλλά πως μπορεί ενας τύπος μόνος του σαν κι εμένα να πάει να στηθεί σε ένα μαγαζί χωρίς να ξέρει κανεναν εκεί; κοινώς κανονίστε οι πιο παλιοί καμία μάζωξη εκεί να βοηθήσετε κι εμάς τους νεότερους να ανακατευτούμε! :P
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Μα λες μαλακιες
Τι να αναλυσω ζωον


κωστακι δεν σ κοβω και πολυ τ αθληματος οποτε ασε μας στην κουβεντα μας και τρα σ κανα αλλο ποστ κ κανε το νταβα ....
εκτοσ αν θες ν αναμετρησουμαι τισ ψωλες μας μια μερα στην συγγρου ν δω γαμας κωλλαρακι η απλα τ παιζεις
 

zombiekingzero

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2015
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
O άνθρωπος δεν ανησυχεί μήπως τον πειράξουνε ή του την πέσουνε στο μπαρ, όπως γράφετε οι "καθοδηγητές".
Το θέμα του είναι η έλλειψη παρέας που θα τον οδηγήσει να αισθάνεται αμήχανα.
Σε αυτό δεν εδόθη απάντηση.
Του απαντώ λοιπόν εγώ :
Να μη κάτσεις σε τραπέζι, πήγαινε στη μπάρα όπου εκεί θα είσαι λιγότερο αντιληπτός πως είσαι μόνος.
Μη πας νωρίς που θάχει λίγο κόσμο, πήγαινε όταν θα έχουν μαζευτεί αρκετοί.
Να έχεις δεδομένο ότι μετά από 40 λεπτά θα φύγεις, ώστε να μην απογοητευτείς όταν θα το κάνεις.
σωστος !!!!!!!!!!!!
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
μην μασασ φιλε εγω δεν το ξερω το μαγαζι αλλα στη λαρισα παω μονοσ πολλεσ φωρεσ.γιατι κολασ πηγενε μπαρα πιεσ ποτακι πιασε κουβεντα χαβαλε κτλ και αν αργα τη νυχτα εισε του γουστου και βγει κατι καλο ολοκληρωσε την βραδυα σου εκτοσ μαγαζιου τοσο απλω εινε.σιγουρα αν εισε του σπορ κατι θ σου πεσει πιστευω.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
24.999
Πόντοι
34.168
Φθηνα...λαικες τιμες,,,5-6 ευρω..
 

tslov3r

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
109
Like
4
Πόντοι
1
Ωραία ακούγονται όλα αυτά, αλλά πως μπορεί ενας τύπος μόνος του σαν κι εμένα να πάει να στηθεί σε ένα μαγαζί χωρίς να ξέρει κανεναν εκεί; κοινώς κανονίστε οι πιο παλιοί καμία μάζωξη εκεί να βοηθήσετε κι εμάς τους νεότερους να ανακατευτούμε! :P

Μπόκολη μη μασάς μια…
Από προσωπική εμπειρία μπορώ να σε διαβεβαιώσω ότι 3 με 4 φορές που βρέθηκα στο εν λόγω μαγαζί δεν ένοιωσα ούτε αμήχανα ούτε άσχημα που ήμουν μόνος, και φαντάσου ότι δεν συνηθίζω να βγαίνω για καφέ ή ποτό ποτέ μόνος. Εκτός από την μία φορά όλες τις άλλες βρήκα και παρέα να πω μια κουβέντα (και όταν λέω κουβέντα εννοώ κουβέντα / χαβαλέ για να περάσει όμορφα το βράδυ, μιας και δεν έτυχε να συναντήσω αυτό που έψαχνα). Οι περισσότεροι θαμώνες είναι ανοιχτοί άνθρωποι και σέβονται τον άλλο και τις επιλογές του. Για παράδειγμα ένας που μου την έπεσε πολύ γρήγορα κατάλαβε ότι δεν ενδιαφερόμουν το έκοψε και απλά μετά μιλούσαμε όλοι μαζί με την παρέα του…
Προσωπική μου γνώμη, δώσε μια ευκαιρία στο χώρο. Επισκέψου τον έστω και μόνος και τι να σου πω αν σε χαλάσει τόσος, πιες το ποτάκι σου και κάν΄ την στο μισάωρο, στ κάτω κάτω τι είχες τι έχασες λες και δεν έχεις ξαναπεί «τι μαλακία βραδιά τζάμπα ξενύχτη» 
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
598
Πόντοι
291
καλησπερα castell αρκετα ενδιαφερον....μαλλον σου αρεσουν οι wild,kinky καταστασεις   :s&m_1:  :s&m_2:  :lheel:
Μονο που εδω μιλαμε απλα για ενα μπαρ που θα πιεις το ποτο σου ειτε μονος ειτε με παρεα χωρις να φοβασαι κατι....That's all baby
Οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται.
Ασε να παει ο Λαγνος για ποτο.
 

GiorgioSalonica

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Απ' αυτά που διάβασα και είδα για το μαγαζί ψήθηκα πολύ να πάω. Να με περιμένετε  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom