Νέα

ts vanity η ομορφοτερη τρανς στον κοσμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα brycen23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
του τα πα μαικ του δοκτωρα των ψυχων κανονισε τυπε να χαλαρωσεις για αν σκασω μυτη κατω θα σου συνδεσω το στηθοσκοπειο με τον πισινο σου και θα περνεις ακοη απο εκει :2funny: :2funny:
ακου βρηκε εκει ενα κωλαρακι και εμβαλε τα αποθηεμενα του τον κανω σαλαπι αερος τον τυπο :2funny:

να το κανονισω εγω το θεμα κοουτς ναχει και τις ενδεδειγμενες ψιλες που ειμαι κοντα εκει με την γιατρινα?
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
να το κανονισω εγω το θεμα κοουτς ναχει και τις ενδεδειγμενες ψιλες που ειμαι κοντα εκει με την γιατρινα?
ελα ρε στο θρεντ τις τζουλ εδω το γαμισαμε το θεμα
ψιλες?γιατρινα? :think: :think: :think:
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
τραβεστι ειναι αυτος που κουβαλαει ακομα ανδρικο μοριο και εχει βαλει βυζια η οχι και ντυνετε σα γυναικα!!!

Συγγνώμη κύριε καθηγητά, εγώ τώρα το κατάλαβα.

Αν πάω δηλαδή στη λαϊκή, πάρω γυναικεία ρούχα απ' τους Κινέζους (μη ξοδευτούμε κι όλας, κρίση έχουμε, δεν περισεύουν ευρά), τα φορέσω και βγω σεργιάνι, θα γίνω κι εγώ τραβεστί?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.088
Πόντοι
606
ρε φιλε με ανο
να αλλαξει ο τιτλος παρακαλω!!αυτη δεν ειναι τρανυ αλλα τραβεστι!!!!!!!!
τρανυ ειναι η κομμενη=εγχειρισμενη απο κατω ενω τραβεστι ειναι αυτος/τη που κουβαλαει ακομα ανδρικο μοριο και εχει βαλει βυζια η οχι και ντυνετε σα γυναικα!!!
ενεπιτρεπτο σε αυτο το σαιτ να μην ειναι ακομα κατανοητο αποι μερικους εδω μεσα!
σαιτ για ντανες ειναι οχι σαιτ του κατηχυτικου
ρε φιλε ανομαλος εισαι κ τα ξερεις ολα αυτα....
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.091
Like
5.599
Πόντοι
1.206
να αλλαξει ο τιτλος παρακαλω!!αυτη δεν ειναι τρανυ αλλα τραβεστι!!!!!!!!
τρανυ ειναι η κομμενη=εγχειρισμενη απο κατω ενω τραβεστι ειναι αυτος/τη που κουβαλαει ακομα ανδρικο μοριο και εχει βαλει βυζια η οχι και ντυνετε σα γυναικα!!!
ενεπιτρεπτο σε αυτο το σαιτ να μην ειναι ακομα κατανοητο αποι μερικους εδω μεσα!
σαιτ για ντανες ειναι οχι σαιτ του κατηχυτικου

Ευτυχώς που τα ξέρεις εσύ όλα!

Λοιπόν τραβεστί (ή crossdresser) είναι ο Μήτσος ο μπετατζής, φορτοεκφορτωτής ή μηχανικός αυτοκινήτων που το βράδυ πατάει μια ξούρα κόντρα, βάφεται (συνήθως σαν σούργελο) και βάζει γυναικεία ρούχα για να πάει να στηθεί στην Συγγρού να πηδήσει κανένα κώλο κάποιου "μερακλή" να κονομήσει την πενηντάρα - κατοστάρα του, ή ενδεχομένως για να τον φάει και να πάρει την αντίστοιχη πενηνταροκατοστάρα.

Αυτός(-η) που έχει αρχίζει και αλλάζει σωματοτυπικά με ορμόνες, βυζιά σιλικονούχα, είναι τελείως χωρίς τρίχες κλπ λέγεται pre-operated transsexoual. (Τρανς μη χειρουργημένη).

Όταν κόψει και το πουλί λέγεται post-operated transsexoual (χειρουργημένη τρανς).
Συνήθως οι ίδιες αυτές θεωρούν πως είναι πλέον γυναίκες. Αυτό δε γίνεται και νομικά δεκτό από την Ελληνική και Ευρωπαϊκή νομοθεσία με αλλαγή του μικρού ονόματος, της ταυτότητος, διαγραφή από τα μητρώα αρρένων, τις στρατολογικές υποχρεώσεις κλπ.  
 

ChevChelios

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
να αλλαξει ο τιτλος παρακαλω!!αυτη δεν ειναι τρανυ αλλα τραβεστι!!!!!!!!
τρανυ ειναι η κομμενη=εγχειρισμενη απο κατω ενω τραβεστι ειναι αυτος/τη που κουβαλαει ακομα ανδρικο μοριο και εχει βαλει βυζια η οχι και ντυνετε σα γυναικα!!!
ενεπιτρεπτο σε αυτο το σαιτ να μην ειναι ακομα κατανοητο αποι μερικους εδω μεσα!
σαιτ για ντανες ειναι οχι σαιτ του κατηχυτικου


Καθε 2 σελιδες στο φορουμ(τραβεστι/τρανσεξουαλ) καποιος θα ξεκινησει αυτη την κουβεντα. Δε βαρεθηκατε να λετε συνεχεια τα ιδια κ τα ιδια?
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Καθε 2 σελιδες στο φορουμ(τραβεστι/τρανσεξουαλ) καποιος θα ξεκινησει αυτη την κουβεντα. Δε βαρεθηκατε να λετε συνεχεια τα ιδια κ τα ιδια?
Έλα ντε έχει εξαντληθεί και απαντηθεί.
Αδιάβααστος ο νέος, να τιμωρηθεί  :s&m_3:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Συγγνώμη κύριε καθηγητά, εγώ τώρα το κατάλαβα.

Αν πάω δηλαδή στη λαϊκή, πάρω γυναικεία ρούχα απ' τους Κινέζους (μη ξοδευτούμε κι όλας, κρίση έχουμε, δεν περισεύουν ευρά), τα φορέσω και βγω σεργιάνι, θα γίνω κι εγώ τραβεστί?

τραβεστι μπορει να μην γινεις αλλα θα μαζεψεις ντοματα και ζαρζαβατικο για τα επομενα 314 χρονια.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  καλη χρονια σε ολους
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.791
Ευτυχώς που τα ξέρεις εσύ όλα!

Λοιπόν τραβεστί (ή crossdresser) είναι ο Μήτσος ο μπετατζής, φορτοεκφορτωτής ή μηχανικός αυτοκινήτων που το βράδυ πατάει μια ξούρα κόντρα, βάφεται (συνήθως σαν σούργελο) και βάζει γυναικεία ρούχα για να πάει να στηθεί στην Συγγρού να πηδήσει κανένα κώλο κάποιου "μερακλή" να κονομήσει την πενηντάρα - κατοστάρα του, ή ενδεχομένως για να τον φάει και να πάρει την αντίστοιχη πενηνταροκατοστάρα.

Αυτός(-η) που έχει αρχίζει και αλλάζει σωματοτυπικά με ορμόνες, βυζιά σιλικονούχα, είναι τελείως χωρίς τρίχες κλπ λέγεται pre-operated transsexoual. (Τρανς μη χειρουργημένη).

Όταν κόψει και το πουλί λέγεται post-operated transsexoual (χειρουργημένη τρανς).
Συνήθως οι ίδιες αυτές θεωρούν πως είναι πλέον γυναίκες. Αυτό δε γίνεται και νομικά δεκτό από την Ελληνική και Ευρωπαϊκή νομοθεσία με αλλαγή του μικρού ονόματος, της ταυτότητος, διαγραφή από τα μητρώα αρρένων, τις στρατολογικές υποχρεώσεις κλπ.  
Οτι κ να κανει ο Μητσος,Μητσος θα ναι κι οκτω βυζια να βαλει..αν δεν υπαρχει η ομορφια,χαιρετα μας τον πλατανο!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.088
Πόντοι
606
καλη χρονια...... :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.088
Πόντοι
606
καλη χρονια  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
τραβεστι μπορει να μην γινεις αλλα θα μαζεψεις ντοματα και ζαρζαβατικο για τα επομενα 314 χρονια..
καλη χρονια σε ολους

Γιατί με αποπαίρνεις ρε σειρά?

Είπα και εγώ να κάνω ένα καινούριο ξεκίνημα με τη νέα χρονιά!

Καλή χρονιά!
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Γιατί με αποπαίρνεις ρε σειρά?

Είπα και εγώ να κάνω ένα καινούριο ξεκίνημα με τη νέα χρονιά!

Καλή χρονιά!
δεν σε  αποπαιρνω ξαδερφε αλλα οταν πας στειλε πμ να ερθω με το isuzu να φορτωσω τα πραγματα...........
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
δεν σε  αποπαιρνω ξαδερφε αλλα οταν πας στειλε πμ να ερθω με το isuzu να φορτωσω τα πραγματα...........

τα αγγούρια στη τζούλη και τον χότυ
τα μαρούλια και μπρόκολα/κουνουπίδια σε μένα που'μαι φιτ
τα υπόλοιπα δικά σας

:grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom