Νέα

Τρίο με δυο τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα πανέμορφος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
Έχετε δοκιμάσει ποτέ και αν ναι, πώς περάσατε, τι ρόλο είχατε, θα το ξανακάνατε, τι θα συμβουλεύατε κλπ κλπ

:2on1:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.021
Κριτικές
94
Like
46.329
Πόντοι
17.311
Αμ σε τρωει και σενα  ο κωλαρικος σου. Ετσι εξηγηται γιατι τον εχεις κανει πλαστελινη απο το πολυ παιξιμο.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.549
Πόντοι
2.356
Έχετε δοκιμάσει ποτέ και αν ναι, πώς περάσατε, τι ρόλο είχατε, θα το ξανακάνατε, τι θα συμβουλεύατε κλπ κλπ

:2on1:
Πανέμορφε, είχα δοκιμάσει εγώ στην Πιπίνου πριν αρκετά χρόνια. Δεν μπορώ να πω ότι μου πολυάρεσε. Μόνο για λίγο εκεί που πιπώνανε μαζί. Αλλά γενικά θέλει να είναι πολυτελείας φάση για να πας τρίο με τρανς. Τα τρανς άτομα στη πλειοψηφία τους δεν κάνουν σταθερές παρέες με άλλες τρανς για να παίρνουν πελάτες μαζί. Αν παρατηρήσεις ακόμα και εδώ σε διάφορά προφίλ όπως πχ Ντόρας παίζει Τρανς+γυναίκα. Δεν έχω δει ποτέ 2 τρανς μαζί. Συνήθως αν δω θα πρόκειται για κροσσ σε βρωμικούς χώρους και με λογική αρπαχτής.
 
OP
OP
πανέμορφος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
Πανέμορφε, είχα δοκιμάσει εγώ στην Πιπίνου πριν αρκετά χρόνια. Δεν μπορώ να πω ότι μου πολυάρεσε. Μόνο για λίγο εκεί που πιπώνανε μαζί. Αλλά γενικά θέλει να είναι πολυτελείας φάση για να πας τρίο με τρανς. Τα τρανς άτομα στη πλειοψηφία τους δεν κάνουν σταθερές παρέες με άλλες τρανς για να παίρνουν πελάτες μαζί. Αν παρατηρήσεις ακόμα και εδώ σε διάφορά προφίλ όπως πχ Ντόρας παίζει Τρανς+γυναίκα. Δεν έχω δει ποτέ 2 τρανς μαζί. Συνήθως αν δω θα πρόκειται για κροσσ σε βρωμικούς χώρους και με λογική αρπαχτής.

Σε ευχαριστώ ΜΕΝΕΔΗΜΕ θα έχω το νου μου. Είχε ρε συ τρίο η Νανσυ με μια άλλη Ροζαλία και δε τις πρόλαβα... Αθήνα βέβαια εδώ πάνω ούτε λόγος.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Έχετε δοκιμάσει ποτέ και αν ναι, πώς περάσατε, τι ρόλο είχατε, θα το ξανακάνατε, τι θα συμβουλεύατε κλπ κλπ

:2on1:

Αυτή είναι μία φαντασίωση πολλών, ήταν στο παρελθόν και δική μου. Και πάντα είμαι υπέρ του να πραγματοποιούμε τις οποιεσδήποτε φαντασιώσεις μας. Μια ζωή την έχουμε τη ρημάδα. Βέβαια, αλλιώς κάτι μπορεί να το έχεις στο μυαλό και τη φαντασία σου, αλλιώς γίνεται στη πραγματική ζωή.

Η δική μου εμπειρία με δύο τρανς (δύο φορές) ήταν από μέτρια έως μάπα. Και στις δύο περιπτώσεις, η μία στην ουσία συμμετείχε, η δεύτερη από λιγότερο έως καθόλου. Μιλάμε πάντα για πληρωμένο σεξ. Και αφού πρόκειται για πληρωμένο σεξ, όταν συμβαίνει έτσι, δεν πολυαξίζει σε σχέση με τα χρήματα που δίνεις. Μετά απ' αυτές τις δύο φορές δεν το δοκίμασα ξανά. Αυτή είναι η δική μου εμπειρία, μπορεί και να έτυχε δεν ξέρω, άλλοι μπορεί να έχουν διαφορετική.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.549
Πόντοι
2.356
Σε ευχαριστώ ΜΕΝΕΔΗΜΕ θα έχω το νου μου. Είχε ρε συ τρίο η Νανσυ με μια άλλη Ροζαλία και δε τις πρόλαβα... Αθήνα βέβαια εδώ πάνω ούτε λόγος.

Έχω τη δυνατότητα να καταλάβω αν είναι φόλα από 1000 μέτρα η φάση. Αποφεύγω τις κακοτοπιές. Αν βλέπεις περιγραφές περίεργες και πρόσωπα που κρύβονται απέφευγε το ρίσκο. Το να πας με ζευγάρι τρανς είναι κίνηση υψηλού ρίσκου όπως προς την ποιότητα υπηρεσιών και το κόστος. Σπάνια θα βρεις κάτι καλό.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.549
Πόντοι
2.356
Για τους έμπειρους όπως εγώ όταν βλέπω αγγελίες τις κοιτάζω σαν χαρτιά τράπουλας. Τις γνωρίζω. Γνωρίζω ακόμα και αν δεν έχω πάει μαζί τους. Δόξα το θεό τόσο η φυσιογνωμική όσο και οι πάρα πολλές κριτικές εδώ από όλους εσάς με βοηθούν.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
ρε τυπε γραψε "θελω να με πανε πιπα κωλο εμπλοκη" τι το κουραζεις;
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.549
Πόντοι
2.356
ρε τυπε γραψε "θελω να με πανε πιπα κωλο εμπλοκη" τι το κουραζεις;

Νομίζω "ρε τύπε" ότι καθένας κάνει ότι γουστάρει και το γράφει όπως γουστάρει. Είμαστε εναλλακτικοί κάποιοι και συλλέκτες εμπειριών
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
6 τρυπες, 3 πουτσες,
Μπορειτε να πετυχετε τον απολυτο φαυλο κυκλο!
 
OP
OP
πανέμορφος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
Αυτή είναι μία φαντασίωση πολλών, ήταν στο παρελθόν και δική μου. Και πάντα είμαι υπέρ του να πραγματοποιούμε τις οποιεσδήποτε φαντασιώσεις μας. Μια ζωή την έχουμε τη ρημάδα. Βέβαια, αλλιώς κάτι μπορεί να το έχεις στο μυαλό και τη φαντασία σου, αλλιώς γίνεται στη πραγματική ζωή.

Η δική μου εμπειρία με δύο τρανς (δύο φορές) ήταν από μέτρια έως μάπα. Και στις δύο περιπτώσεις, η μία στην ουσία συμμετείχε, η δεύτερη από λιγότερο έως καθόλου. Μιλάμε πάντα για πληρωμένο σεξ. Και αφού πρόκειται για πληρωμένο σεξ, όταν συμβαίνει έτσι, δεν πολυαξίζει σε σχέση με τα χρήματα που δίνεις. Μετά απ' αυτές τις δύο φορές δεν το δοκίμασα ξανά. Αυτή είναι η δική μου εμπειρία, μπορεί και να έτυχε δεν ξέρω, άλλοι μπορεί να έχουν διαφορετική.

Έχεις απόλυτο δίκιο. Ήσουν μόνο παθητικός ή ε/π;
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Έχεις απόλυτο δίκιο. Ήσουν μόνο παθητικός ή ε/π;

Την πρώτη ε/π, την 2η παθητικός. Η γνώμη μου είναι ότι αυτή η περίπτωση θα άξιζε μόνο εάν προέκυπτε εκτός πληρωμένου σεξ, πράγμα δύσκολο κάπως...
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Σαν πολλες ψωλες δεν μαζευονται ρε τυπε;
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
είπε ο μΗτσος που ούτε το όνομα του δεν μπορεί να γράψει σωστά... που πας ρε Καραμήτρο
αν και το λαθος δεν εχει να κανει με μη γνωση της σωστης γραφης του ονοματος αλλα με την μη σωστη εναλαγη απο ελληνικο σε λατινικο και τουμπαλιν
θα πω καλυτερα να μην εχω το ονομα γραμμενο ορθα παρα να εχω ξεσκισμενο το ορθον
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86

pa-poutsis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2014
Μηνύματα
142
Κριτικές
4
Like
195
Πόντοι
1
αν και το λαθος δεν εχει να κανει με μη γνωση της σωστης γραφης του ονοματος αλλα με την μη σωστη εναλαγη απο ελληνικο σε λατινικο και τουμπαλιν
θα πω καλυτερα να μην εχω το ονομα γραμμενο ορθα παρα να εχω ξεσκισμενο το ορθον
*Εναλλαγή.. Με 2 "λ" γράφεται Μοιτσω.

 

Fronimos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
5
Like
165
Πόντοι
280
Σε ευχαριστώ ΜΕΝΕΔΗΜΕ θα έχω το νου μου. Είχε ρε συ τρίο η Νανσυ με μια άλλη Ροζαλία και δε τις πρόλαβα... Αθήνα βέβαια εδώ πάνω ούτε λόγος.
Γαμησετα ούτε εγώ τις πρόλαβα αυτές τις είχα πάρει ένα τηλέφωνο ένα βράδυ και ζήταγαν 120 ευρώ και οι δυο αλλά δεν μπορούσαν την συγκεκριμένη μέρα γιατί τις είχαν πληρώσει για να εμφανιστούν σε ένα πάρτυ στο γκάζι . Μου είχαν πει το μαγαζί αλλά δεν το θυμάμαι δεν ήταν από τα γνωστά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom