Νέα

Τρικαλινά πουτανάκια γυμνά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Antonis78

Προμότορας
Εγγρ.
12 Νοε 2018
Μηνύματα
583
Κριτικές
180
Like
4.713

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.677
Κριτικές
20
Like
23.354
Πόντοι
8.346

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
8
Like
11.297
Πόντοι
3.786
τα γυμνά πουτανάκια είναι μέσα απο τα Τρίκαλα ; Δήμος Τρικαίων ή παίζουν και τα γύρω χωριά;
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.817
Πόντοι
6.186
Ο νηματοθετης είναι 27, βρήκε κ πρώτη του γκόμενα τώρα στα 27 (λογικά γάμησε κ τώρα πρώτη φορά!), σε άλλο νήμα έστελνε φώτο την κωλότρυπά της γκόμενας του κ ρώταγε εάν είναι παρθένα:jerking: έχει την υπόνοια οτι για να έστειλε γυμνές σε αυτόν μπορεί να έχει στείλει κ σε άλλους! Οπότε έμαθε για τους ρεπόρτερ του μπου κ έκανε εγράφη, ανακαλύπτει ότι η κωλότρυπά είναι αρκετά δουλεμένη κ σκέφτεται να τσεκάρει κ για φώτο, ανοίγει το νήμα κ ρίχνει αδεία να πιάσει γεμάτα , εάν δεν κυκλοφορούν φώτο θα την πάει στους γονείς και θα την παντρευτεί!
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.309
Like
5.109
Πόντοι
1.406
ειναι απο Φαρκαδονα ,πιανεται???
OIF.wexigREx1LrDLTej4LEpHg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.517
Κριτικές
1
Like
30.281
Πόντοι
8.006
Και γιατί να κλειδωθεί; Επειδή θίγονται οι ελλεηνιδες;
Επειδη ειναι μια μαλακία και μισή. Εσυ καταλαβες οτι παρεξηγηθηκα επειδη θιγονται οι ελλεεινίδες? Ποσων ετων εισαι ρε τύπε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ειναι απο Φαρκαδονα ,πιανεται???
OIF.wexigREx1LrDLTej4LEpHg
Πιάνεται, πιανεται...
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.388
Like
4.573
Πόντοι
1.706
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.731
Like
1.512
Πόντοι
216
Σταμάτα να διαμαρτύρεσαι φίλε μου και κάνε κάτι για αυτό. Προφανώς έχεις λάθος προσέγγιση στις γυναίκες, άμα ξεκολλήσεις λίγο και το πάρεις αλλιώς θα ζήσεις μια τελείως διαφορετική πραγματικότητα. Στο λέω από συναδελφική αγάπη. Εδώ γαμάνε κάτι τιποτένιοι και οι πουθενάδες, κατι θα κάνουν σωστα, για όλους έχει ο μπαξες....
Αδερφέ εσένα δεν σε προβληματίζει καθόλου ότι με τις τουρίστριες δεν έχω πρόβλημα και όπως και πολλοί άλλοι με τις ελλεηνιδες έχω φτύσει αίμα;

Δεν λέω ότι είμαι κανένας σούπερ γαμιάς αλλά όλο και κάνα μιλφακι στη γύρα το καλοκαίρι θα το χτυπήσω.

Να πας σε ειδικό. Διαφορετικά θα σε δούμε στον Ευαγγελάτο σε λίγα χρόνια.
Το να βλέπεις ψυχολόγο δεν ειναι ταμπού
Να πάω σε ψυχολόγο επειδή είναι τσουλάκια οι γκόμενες;

Ο νηματοθέτης το λέει ξεκάθαρα ότι κυκλοφορούν γυμνά ακόμη και από τη μέση επαρχιώτισσα των Τρικάλων και ποιος ξέρει και στην Αθήνα τι γίνεται.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
74
Like
13.359
Πόντοι
25.036
Αδερφέ εσένα δεν σε προβληματίζει καθόλου ότι με τις τουρίστριες δεν έχω πρόβλημα και όπως και πολλοί άλλοι με τις ελλεηνιδες έχω φτύσει αίμα;

Δεν λέω ότι είμαι κανένας σούπερ γαμιάς αλλά όλο και κάνα μιλφακι στη γύρα το καλοκαίρι θα το χτυπήσω.
Όχι δεν με προβληματίζει, μάλιστα αισθάνομαι ότι επιβεβαίωνει αυτό που σου είπα.. Μου φαίνεται πολύ λογικό να έχεις βρει τον ιδανικό τρόποο προσέγγισης στις τουρίστριες αλλά ο ίδιος τρόπος να μην σε βοηθάει με τις Ελληνίδες. Ίσως ως "κυνηγός" να μην διαλέγεις το κατάλληλο "θήραμα". Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει άλλα σίγουρα δεν φταίνε οι άλλοι...
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.758
Like
2.806
Πόντοι
456
Αντε τώρα να μένεις στα Τρίκαλα και να είσαι κάνας φτωχός.. Γκόμενά δεν θα κάθεται ουτε για πλάκα. Για να πας σε κάνα ντελο φανταζομε ταξίδι μέχρι τη. . Λάρισα.. Εφιάλτης
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.667
Like
13.670
Πόντοι
2.256
Αυτό που παρατήρησα στα Τρίκαλα, είναι ότι όλες μα όλες οι γυναίκες,(όχι οι φοιτήτριες αλλά οι μεγαλύτερες)κυκλοφορούν ντυμένες στην πένα!!! Ακόμα και πάνω στο ποδήλατο (όλοι με ποδήλατα κυκλοφορούν), είναι με ταγιεράκια κλπ.
Τρανή απόδειξη ότι μόνο στο κέντρο με τους πεζόδρομους, είχε πάνω από δέκα μαγαζιά με αμπιγιέ ρούχα!!!!
Και μια που δεν υπάρχουν φωτογραφίες, ας βάλω μια από Τρίκαλα.
IMG_20231114_084005.jpg
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.677
Κριτικές
20
Like
23.354
Πόντοι
8.346
Αδερφέ εσένα δεν σε προβληματίζει καθόλου ότι με τις τουρίστριες δεν έχω πρόβλημα και όπως και πολλοί άλλοι με τις ελλεηνιδες έχω φτύσει αίμα;

Δεν λέω ότι είμαι κανένας σούπερ γαμιάς αλλά όλο και κάνα μιλφακι στη γύρα το καλοκαίρι θα το χτυπήσω.


Να πάω σε ψυχολόγο επειδή είναι τσουλάκια οι γκόμενες;

Ο νηματοθέτης το λέει ξεκάθαρα ότι κυκλοφορούν γυμνά ακόμη και από τη μέση επαρχιώτισσα των Τρικάλων και ποιος ξέρει και στην Αθήνα τι γίνεται.
Το γυμνα κυκλοφορούν γτ υπάρχουν μουνοπαναδες αναμεσα μας που δν έχουν αρχιδια στα παντελόνια τους και βγάζουν στην σέντρα γκομενες που τους εμπιστεύτηκαν προσωπικές τους στιγμές.
Είπαμε τα μπερδεύεις. Τα έχεις κανει αχταρμα στο κεφάλι σου
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
8
Like
11.297
Πόντοι
3.786
Συγγνώμη αν ενοχλώ, αλλά πιάνεται και η ομογένεια; Αν το γυμνό πουτανάκι έχει ένα γονιό από Τρίκαλα πιάνεται; Μετράει το ίδιο και ο πατέρας και η μητέρα;
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.731
Like
1.512
Πόντοι
216
Το γυμνα κυκλοφορούν γτ υπάρχουν μουνοπαναδες αναμεσα μας που δν έχουν αρχιδια στα παντελόνια τους και βγάζουν στην σέντρα γκομενες που τους εμπιστεύτηκαν προσωπικές τους στιγμές.
Είπαμε τα μπερδεύεις. Τα έχεις κανει αχταρμα στο κεφάλι σου

Μισό λεπτό τύπε γιατί κάπου αρχίζω να σε χάνω και δεν μου αρέσει.

Θες να πεις ότι όλα κομπλέ αν η άλλη τρώει το κρέας της, του δονητές της, φωτογραφίζεται, βγάζει βίντεο το μουνί της κτλ;

Δηλαδή όχι απλά ότι δεν τρέχει τίποτα με όλο αυτό και σαν δεν φτάνει, είναι και κακοί αυτοί που τις δημοσιοποιούν.

Εύχομαι να έχω καταλάβει λάθος αλλά αν ισχύει κάτι τέτοιο νομίζω αρχικά ότι εσύ πρέπει να κοιτάξεις μήπως είσαι φεμινιστής.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom