Νέα

Τρίκαλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα averkios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 4K
  • Ετικέτες
    τρίκαλα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1
Παιδες παιζει τιποτα στα τρικαλα,οποιος ειναι απο περιοχη ασ γραψει ή ας στειλει πμ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ειναι το κλεοπατρα (στριπ) στο δελτα λαρισης,ενα κωλομπαρο μεσα στην πολη σου τζου καπως ετσι,ενα-δυο προς πυλη φαινονται και απο τον δρομο οταν ειναι ανοιχτα,το million dollars babies (στριπ)στο κεντρο,πιθανως και αλλα αλλα να σου πω δεν εχω παει ποτε σε κανενα......
ειναι και κανα δυο υποπτα μπαρακια οπως φαινονται παλι στο κεντρο της πολης σε κεντρικο δρομο.....τι παιζει μεσα αγνωστο....
εσυ τι ψαχνεις;γενικα;εισαι απο εκει ή επισκεπτης....;
 

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
Αν είσαι Τρικαλινός, στείλε μου πμ να γνωριστούμε!  ;)
:-*
ΥΓ: Από Καλαμπάκα ακόμα καλύτερα!
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
ειναι το κλεοπατρα (στριπ) στο δελτα λαρισης,ενα κωλομπαρο μεσα στην πολη σου τζου καπως ετσι,ενα-δυο προς πυλη φαινονται και απο τον δρομο οταν ειναι ανοιχτα,το million dollars babies (στριπ)στο κεντρο,πιθανως και αλλα αλλα να σου πω δεν εχω παει ποτε σε κανενα......
ειναι και κανα δυο υποπτα μπαρακια οπως φαινονται παλι στο κεντρο της πολης σε κεντρικο δρομο.....τι παιζει μεσα αγνωστο....
εσυ τι ψαχνεις;γενικα;εισαι απο εκει ή επισκεπτης....;

Αυτα τα δυο υποπτα στο κεντρο που λες, το ενα απ'αυτα ειναι πολυ "μπροστα". Ειναι στα παλια μαναβικα και 12 το μεσημερι "βαραει" δυνατα λαικα ασματα. Επισης ειναι κολλητα σε μια ψησταρια με κοντοσουβλια για να κερνας τα τροφαντα κοριτσια του ιδρυματος.
Δε θυμαμαι ομως ονομα :headbang:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Αν είσαι Τρικαλινός, στείλε μου πμ να γνωριστούμε!  ;)
:-*
ΥΓ: Από Καλαμπάκα ακόμα καλύτερα!

Πφ πφ, Τρικαλα Καλαμπακα των οχτωμισυ μπροστα στο ποταμι.
Αλλος για Καλαμπακαααααααα...;
 

spidermann77

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδη στην Καλαμπακα υπαρχει κατι?
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
στο δρομο απο τρικαλα προς καλαμπακα εχει νομιζω κανα δυο
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Αν και αποφευγω τα κωλομπαρα, στην προκειμενη περιπτωση περασα ωραια, γι αυτο και γραφω αναλυτικα. Δεν θυμαμαι πως λεγοταν, ουτε που κοιταξα την επιγραφη, παντως ειναι λιγο εξω απο τα Τρικαλα, προς Καλαμπάκα - οπου και βρισκομαι προσωρινα. Μικρος χωρος, γεματος καπνό, και ενα μικρο παρκινγκ απεξω, μεστη λασπη απο τη βροχή. Για να σας κατατοπισω, στην αριστερη πλευρά της εθνικης οδου. Μπαινω μεσα γιατι ειχα ξαναπαει εκει πριν απο χρονια, και δουλευε μια ξανθια γκομεναρα κατάσταση μιλφ, και ετσι λειτουργησε ο συνειρμος και περνωντας μπηκα να δω τι παιζει. Ριχνω μια ματια τριγυρω, ήταν κανα δυο κοριτσάκια, μεγάλα σε ηλικια, δεν μου'κανε κεφι τιποτα, λεω ασ πιω ενα ποτο και δρομο. Ωσπου έρχεται ενας μουναρος απο Λατινικη Αμερική, χώρα δε θυμαμαι, άρχισε αμέσως τα παιχνιδια, χωρις ξενερωμα και τα γνωστα 'τι κανεισ', δηλαδή απο μακρια κι αγαπημενοι. Η γκομενα το εννοουσε αυτο που έκανε, χαδια, τριψιματα, με αναβουν πολυ αυτά, καλύτερα κι απο σεξ. Το χερακι της γλιστρουσε με επιδεξιοτητα πανω στο φουσκωμενο παντελονι μου. Λες και ήξερε τι ψαχνω. Το δέρμα της κανονικο μεταξι, όχι σαν τις περισσοτερες ελλεηνιδες, με τις οποίες αμα χαμουρευτείς ενδέχεται να βγάλεις εξανθηματα στο προσωπο απο την ξηροδερμια. Περναμε στο καθιστό κανα δεκαπενταλεπτο, κι αφου με ειχε κανει τουρμπο, μου λεει παμε να καθησουμε σε κατάσταση πιο πριβέ. Ξεκαβλωμα κανονικο, το χρειαζομουν αυτο. Τριψιμο στο εργαλειο με τα χερακια της, και σωμα με σωμα πάνω μου έπαιξε, ωραια φαση. Το μονο αρνητικο ειναι οτι σ' αυτες τις περιπτωσεις τα ποτα πανε κι ερχονται το ένα μετα το άλλο. Πάντως ειναι καλυτερο αυτο, απο κατι άλλα κωλομπαρα και σπιτακια οπου δινεις τα λεφτά σου και μένεις με την ψωλή στο χέρι και παίρνεις το μπούλο. Ειδικη μνεια αξιζει για τις φοβερες λατινο-καμπυλες της κοπελας, οι οποίες ειναι ολα τα λεφτά  :kissass:. Ωραια ήταν, Καληνυχτα σας.                   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom