Νέα

Τριγγέτα 3

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sas1977
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 766K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Panthiras_3

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Αλεξάνδρα καινουργια.. υπαρχει ρεπορταζ??? χαχαχαχ  :cheesy:  :cheesy:
 

Panthiras_3

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Σάββατο
Έλεν      ή  Κυριακή
            Αλέξια

Ποια η αποψη σας???
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16


η Γερμανίδα Βίκυ αξίζει τον κόπο? στις φωτογραφίες πάντως είναι μούναρος! :fuck1: :2on1:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Με 30 ευρώ παίρνεις έγχρωμο HP. Δίνεις άλλα 5 ευρώ για φωτογραφικό χαρτί, την εκτυπώνεις και την κάνεις ό,τι θες. Και σου μένουν και 15 ευρώ, να πας στο Μετάξι αν δεν πετύχει η μαλακία  :rockon:
Σοβαρά τώρα, ΠΟΛΥ δύσκολα πετυχαίνεις πλέον αποδοτικό κορίτσι (ειδικά Γερμανίδα!) στην Τριγγέτα. Δεν έχω πάει με τη Βίκυ, αλλά δεν θα το ρίσκαρα κιόλας. Η γερμανική αλυσίδα θέλει σαμποτάζ, μπας και συμμορφωθούνε κάποια στιγμή.
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Με 30 ευρώ παίρνεις έγχρωμο HP. Δίνεις άλλα 5 ευρώ για φωτογραφικό χαρτί, την εκτυπώνεις και την κάνεις ό,τι θες. Και σου μένουν και 15 ευρώ, να πας στο Μετάξι αν δεν πετύχει η μαλακία  :rockon:
Σοβαρά τώρα, ΠΟΛΥ δύσκολα πετυχαίνεις πλέον αποδοτικό κορίτσι (ειδικά Γερμανίδα!) στην Τριγγέτα. Δεν έχω πάει με τη Βίκυ, αλλά δεν θα το ρίσκαρα κιόλας. Η γερμανική αλυσίδα θέλει σαμποτάζ, μπας και συμμορφωθούνε κάποια στιγμή.

φίλε μου τελικά είχες απόλυτο δίκιο!!! :headbang: έκανα το λάθος να δοκιμάσω τη Βίκυ και μου βγήκε κομοδίνο :headbang: από εμφάνιση μουνάρα αλλά τι να το κάνεις...τελικά η καλύτερη λύση είναι τα μασατζίδικα!
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Η μονη που αξιζε απο αυτο τον οικο ηταν η Ιζαμπελα...............

 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.981
Κριτικές
14
Like
3.970
Πόντοι
2.777
Με 30 ευρώ παίρνεις έγχρωμο HP. Δίνεις άλλα 5 ευρώ για φωτογραφικό χαρτί, την εκτυπώνεις και την κάνεις ό,τι θες. Και σου μένουν και 15 ευρώ, να πας στο Μετάξι αν δεν πετύχει η μαλακία  :rockon:
Σοβαρά τώρα, ΠΟΛΥ δύσκολα πετυχαίνεις πλέον αποδοτικό κορίτσι (ειδικά Γερμανίδα!) στην Τριγγέτα. Δεν έχω πάει με τη Βίκυ, αλλά δεν θα το ρίσκαρα κιόλας. Η γερμανική αλυσίδα θέλει σαμποτάζ, μπας και συμμορφωθούνε κάποια στιγμή.

εμένα μου έκανε πάντως κέφι η Μάγια με τα τατούζ. Αν και ξενερώνω όταν είναι μουτζουρωμένη η γυναίκα (άλλο να έχει 1 μικράκι κι άλλο τη Yakuza) η συγκεκριμένη λόγω σωματότυπου με φυσαλίδα κωλομέρια πεταχτά μου έκανε πολύ κέφι. Το καλοκαίρι είχε σκάσει μετά από πολύμηνη απουσία για 2-3 εβδομάδες στην αλυσίδα με εξτε μαλλί κι ανανεωμένη.
Είχα περάσει σούπερ 1 ολόκληρη ώρα.
Αλλά πάει κι αυτό.
(κάποιος την είχε δοκιμάσει εδώ και δεν είχε περάσει καλά πάντως...δεν ενθυμούμαι τον παίκτη)
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.981
Κριτικές
14
Like
3.970
Πόντοι
2.777

Η μονη που αξιζε απο αυτο τον οικο ηταν η Ιζαμπελα...............

την είχα γνωρίσει στη Βουλιαγμένης την 1η εβδομάδα που είχε ξεκινήσει. Με μια 200αρα πέρασα μπέϊκα, σεβόταν τον ευατό της πάνω απόλα, τον πελάτη και τα χρήματα. Σπάνιο είδος εξαιρετικά σπάνιο.
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Παίδες ,μια Ξένια από Πολωνία,που εργάζεται στην αλυσίδα,ξέρουμε κάτι? έχει γίνει τεστ ή να πέσω στο βωμό?? χαχα
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Αγαπητέ pet1, εμένα μου φτάνει που εργάζεται(?) στη συγκεκριμένη αλυσίδα,...!
Οπότε, αν θέλεις πέσε ελεύθερα (στο βωμό), αλλά μη ζητήσεις συγχώρεση απο μένα !
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
χαχα να'σαι καλά ρε tsiboukie.....η αλήθεια να λέγεται,αν εξαιρέσεις 2-3 περιπτώσεις καλές που έχουν περάσει τα τελευταία 3 χρόνια....ειδικά από  το 2009 έως τώρα...γάμισέ τα ή μάλλον πήγαινε να γαμήσεις αλλού. Οπότε μια Νικόλ από Σπ.Πάτση(με βάση και τι μας βολεύει χωροταξικά),θα ήταν μια πιο σωστή επένδυση πιθανά.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
την είχα γνωρίσει στη Βουλιαγμένης την 1η εβδομάδα που είχε ξεκινήσει. Με μια 200αρα πέρασα μπέϊκα, σεβόταν τον ευατό της πάνω απόλα, τον πελάτη και τα χρήματα. Σπάνιο είδος εξαιρετικά σπάνιο.
Αυτο ελειπε να μην σε σεβοταν με την 200αρα που εδωσες............

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
εγώ απορώ πώς πάνε και γαμάνε εκεί.Αν εξαιρέσει κανείς την ιζαμπέλλα και την καυλολάιν που ήτο μέχρι πέρσυ ή έστω την ντορίν λόγω αρκετής καλής κατάστασης εν γένει όλες οι άλλες είναι φορ δε μπιγκ πεος.
 

deepboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα χθες κατα της 5 και ηταν η Jessy, που μπορειτε να την δειτε στο αλλο σιτε για ιεροδουλες που εχει βγει. Ειχα παει στη κασσανδρας πρωτα με την αννα, καλουτσικι αλλα βρηκα και αλλη ορεξη και λεφτα να παω να δω τι παιζει στο τριγεττα μια που δεν ειχα παει ποτε. ειδα την Jessy και μπηκα αμεσως. ΠΟλυ ομορφι κοπελα, 22 χρονον μου ειπε. ειναι γερμανιδα με αθωω σεχυ πρωσοπο, ψηλη με σφιχτο σωμα, ωραια ματια και πολη καλη σημετοχη. το μονο που με χαλαγανε λιγο ηταν τα  :tits2: σιλικονατα περιεργα. Αν και επερνα ωρα να  :pipa2: και την αλλαξα σε πολες στασεις, μου εδινε την εντυπωση οτι γουσταρε..πιστευω αξιζει τα λεφτα της. αυτα.
 

natassa serbia

Ιερόδουλη
Εγγρ.
20 Απρ 2010
Μηνύματα
160
Like
0
για σασ πεδια σιμερα ιμε στο τριγετα 3 απο τισ 20η μεχρι 06η το προι αν δεν ιδατε φοτο μθ βοριτε στο στθδιο κροκεον 6 ! σασ περιμενο να περασθμε ορεα !  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
για σασ πεδια σιμερα ιμε στο τριγετα 3 απο τισ 20η μεχρι 06η το προι αν δεν ιδατε φοτο μθ βοριτε στο στθδιο κροκεον 6 ! σασ περιμενο να περασθμε ορεα !  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Γεια σου Νατάσα όμορφη !  :-*
Πολλά φιλιά . Μέσα στην εβδομάδα θα έρθω να στα δώσω και από κοντά !  ;)
 

natassa serbia

Ιερόδουλη
Εγγρ.
20 Απρ 2010
Μηνύματα
160
Like
0
pedia ime edo sto trigeta ke boro na sas po na ine ena oreo magazin ke kataro! ego ime edo proti fora ke maresi!
:happy: :happy: :happy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom