Νέα

Τριγγέτα 3

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sas1977
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 765K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aapostolos

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
λεω αυτο που ειδα τωρα αν ξερεις κατι απλα βοηθας
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Λοιπόν κύριοι, έκανα μία δεύτερη επίσκεψη εχθές, ίδια ώρα περίπου (απογευματινή βάρδια, δηλ. πρ. 1000-1800 / απ. 1800-0200).

Κοπέλλα η Mandy (κάπως σαν Μέντυ το πρόφερε) Γερμανίδα (Ανατολικό-?) , 19 χρονών είπαν (μπορεί και να είναι -η ίσως λίγο μεγαλύτερη). Μελαχροινή, 1,75, 1.5-2 μικρό βυζάκι-στητό, απίθανος κώλος. Τατουάζ πρασινωπό στην μέση κ' στην αριστερή ωμοπλάτη (και αυτή -τι είναι, κριτήριο για να δουλεύουν σε αυτό το στούντιο?).

Μου είπε οτι δουλεύει και Βουλιαγμένης/Κηφισσού.

Αυτή έδινε κώλο, έτσι έμαθα απο την συμπαθέστατη τσατσούλα ότι A-level μόνο (δηλ. τσιμπούκι-τελείωμα A-level all the way) 100 ε. Το πλήρες πρόγραμμα (δηλ. οτι είχα γράψει στο προηγούμενο ποστ μου) συν πρωκτικό 150ε.

Στενό κωλαράκι  παρεμπιπτόντως για τούς λάτρεις το είδους. Καλή πίπα (κόντεψε να με τελειώσει εκεί), καλή συμμετοχή (μου είπε ''όλοι οι Ελληνες μου ζητάνε κώλο, τι γίνεται?'').

Συνεννοήσιμη στα Αγγλικά, μαθαίνει κ' Ελληνικά -λέει (ναι-οχι προς το παρόν).

Εχτές την ώρα που μπήκα εφευγε ο υδραυλικός που τελειοποιήσε το τζακούζι (δεν ρώτησα προγράμματα για εκεί κ'κόστος). Φυσικά μπανάκι μετά (κ'πρίν αν θέλεις). Αυτά.

H Mανδυ απο φατσα τι ελεγε?ειναι ομορφο ή σαν την φωκια την μαρια?
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
Λοιπόν κύριοι, έκανα μία δεύτερη επίσκεψη εχθές, ίδια ώρα περίπου (απογευματιν ή βάρδια, δηλ. πρ. 1000-1800 / απ. 1800-0200).

Κοπέλλα η Mandy (κάπως σαν Μέντυ το πρόφερε) Γερμανίδα (Ανατολικό-?) , 19 χρονών είπαν (μπορεί και να είναι -η ίσως λίγο μεγαλύτερη). Μελαχροινή, 1,75, 1.5-2 μικρό βυζάκι-στητό, απίθανος κώλος. Τατουάζ πρασινωπό στην μέση κ' στην αριστερή ωμοπλάτη (και αυτή -τι είναι, κριτήριο για να δουλεύουν σε αυτό το στούντιο?).

Μου είπε οτι δουλεύει και Βουλιαγμένη ς/Κηφισσού.

Αυτή έδινε κώλο, έτσι έμαθα απο την συμπαθέστατ η τσατσούλα ότι A-level μόνο (δηλ. τσιμπούκι-τελείωμα A-level all the way) 100 ε. Το πλήρες πρόγραμμα (δηλ. οτι είχα γράψει στο προηγούμενο ποστ μου) συν πρωκτικό 150ε.

Στενό κωλαράκι  παρεμπιπτόν τως για τούς λάτρεις το είδους. Καλή πίπα (κόντεψε να με τελειώσει εκεί), καλή συμμετοχή (μου είπε ''όλοι οι Ελληνες μου ζητάνε κώλο, τι γίνεται?'').

Συνεννοήσιμ η στα Αγγλικά, μαθαίνει κ' Ελληνικά -λέει (ναι-οχι προς το παρόν).

Εχτές την ώρα που μπήκα εφευγε ο υδραυλικός που τελειοποιήσ ε το τζακούζι (δεν ρώτησα προγράμματα για εκεί κ'κόστος). Φυσικά μπανάκι μετά (κ'πρίν αν θέλεις). Αυτά.

 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Γνωρίζει κανείς τηλέφωνο για Τριγγέτα 3?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Τελικα αυτη η σουζυ απο πολωνια τι λεει?για να μας πεις κανεις ειδημων!ειναι σημερα βραδυ εκει
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Xρεώνουν την ποδολαγνεία +10? Έχει γίνει μόδα αυτό απ'ότι βλέπω.  :grin: Ξεφτύλα ρεεεεε  :jerking:
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
Μολις γυρισα απο Τριγγετα παιζει Ισαβελλα
νομιζω αρκετα καλο
πηρα τζακουζι 120
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
συναγωνιστές καλημέρα. η ισαβελλα είναι το κάτι αλλο στο κρεββατι. την πηρα δυο φορές στην Λ. Αθηνων 30 και ήταν σα να το κάνω με την γκομενά μου. μπορεί κάποιος να μου πεί τι ωρες δουλεύει στην τριγκετα 3 για να την βρω και γω?
μην κάνω αδικα τόσο δρόμο!!!
περιμενω απαντησεις
 

6509

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
...Κοπέλλα η Mandy.....

Συνεννοήσιμ η στα Αγγλικά, μαθαίνει κ' Ελληνικά -λέει (ναι-οχι προς το παρόν).

Πρόσθεσε και άλλη μια λέξη στο λεξιλόγιό της..
πιπίλαγα μια καραμέλα και φάνηκε να της την "σπάει" μου είπε μην μασάς τσίχλα (στα αγγλικά) και οταν της είπα δεν είναι τσίχλα μού είπε "α . καραμέλα" (στα ελληνικά) ..  :) :)
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
συναγωνιστές καλημέρα. η ισαβελλα είναι το κάτι αλλο στο κρεββατι. την πηρα δυο φορές στην Λ. Αθηνων 30 και ήταν σα να το κάνω με την γκομενά μου. μπορεί κάποιος να μου πεί τι ωρες δουλεύει στην τριγκετα 3 για να την βρω και γω?
μην κάνω αδικα τόσο δρόμο!!!
περιμενω απαντησεις

Μου ειπε ο παιζει και στην Ιπποκρατους 144 το οποιο οπως μου ειπε εγινε τελειο εχω καιρο να παω
θα ειναι και Δευτερε εκει παντως η τσατσα σηκωνει το τηλεφωνο και απαντα στο ποια παιζει εκεινη τη στιγμη
παντως ειναι τελεια η Ισαβελλα
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Μολις γυρισα απο Τριγγετα παιζει Ισαβελλα
νομιζω αρκετα καλο
πηρα τζακουζι 120
καλααα φιλε μου εχωσες 120 γιουρια για στουντιο?
και ποση ωρα εκατσες στο τζακουζι?...και τι παραπανω κανει απο το να εισαι στο δωματιο?
εγω παντως δεν ειναι ουτε σεντ περα απο το 50αρικο-και κανω και τα τρελλα μου που η τσατσα εξω τα χρεωνει εξτρα.
προς αποφυγη ,μην σπαταλατε τα λεφτα σας για εξτρα μα....ες απο την στιγμη που μπορειτε με την μαγκια σας να τα διεκδικησετε και με το 5ορικο.
 

yiannakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Την χρεώνουν την ποδολαγνεια αλλα τουλαχιστον την κανουν κ σωστα! πηγα την προηγουμενη βδομαδα κ ηταν η Σελινα! πολυ καλη, αδυνατη μελαχρινη Γερμανιδουλα. εκανε οτι της ελεγα. δε μιλαει ελληνικα βεβαια, αλλα δε μας πειραζει... θα ξαναπαω συντομα!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
συνάνθρωποι, με το συμπάθειο, ξέρει κανείς τι μέρος του λόγου είναι η Τζέσικα που παίζει σήμερα μετά τις 6:00; Δεν θέλω να τρέχω εκει κάτω άδικα.ʽΕυχαριστώ εκ των προτέρων
 

Επισκέπτης
συνάνθρωποι, με το συμπάθειο, ξέρει κανείς τι μέρος του λόγου είναι η Τζέσικα που παίζει σήμερα μετά τις 6:00; Δεν θέλω να τρέχω εκει κάτω άδικα.ʽΕυχαριστώ εκ των προτέρων

αν και λιγο καθυστερημενα καθως μολις ειδα το ποστ σου η τζεσικα εχει καταπληκτικο σωμα με βυζι σιλικονατο στητο λεμονακι(αντε πορτοκαλακι) και προσωπο μετριο προς καλο με πολλα σημαδια ομως απο ακμη προφανως που ειχε περασει μικρη....κατα τα αλλα πιπα πολυ καλη,γλυφομουνι υπεροχο,στα 4 εχεις θεα καλυτερη απο τον παρθενωνα,αλλα γενικα σαν sex attitude δεν ειναι και κατι το πολυ καλο..απλα καλο!
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
αν και λιγο καθυστερημενα καθως μολις ειδα το ποστ σου η τζεσικα εχει καταπληκτικο σωμα με βυζι σιλικονατο στητο λεμονακι(αντε πορτοκαλακι) και προσωπο μετριο προς καλο με πολλα σημαδια ομως απο ακμη προφανως που ειχε περασει μικρη....κατα τα αλλα πιπα πολυ καλη,γλυφομουνι υπεροχο,στα 4 εχεις θεα καλυτερη απο τον παρθενωνα,αλλα γενικα σαν sex attitude δεν ειναι και κατι το πολυ καλο..απλα καλο!

Ρε συνάδελφε ληγμένα Ντορίτος κατανάλωσες? Γλυφομούνι σε πουτάνα????
 

Επισκέπτης
Ρε συνάδελφε ληγμένα Ντορίτος κατανάλωσες? Γλυφομούνι σε πουτάνα????

συμφωνω οτι εχει ρισκο να κολλησεις κανα ερπητα αλλα προσπαθω να το κανω οντας το στομα μου πολυ καθαρο και το  μουνι της πουτανας να λαμπει.........και της τζεσικας λαμπει!!!!!!!!!!χωρις αυτο να σημαινει οτι εχουμε ασφαλεια 100% σου ειπα και παλι εχει ρισκο.....αλλα δεν παιρνω και ληγμενα...χαλαρωσε.....
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Ρε φίλε μου, σόρρυ αν σε ενόχλησε η έκφραση, αλλά τι πάει να πει να λάμπει? Δεν είναι παρκέ το κακόμοιρο.. και να λάμπει, αυτά που δεν φαίνονται είναι που γαμούν.. Και μόνο η σκέψη ότι από εκεί έχει περάσει μισή άρμαδα νοματαίοι δεν σε ξενερώνει..? Δεν σε απωθεί?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
τεσπα, εγω προσωπικά ευχαριστώ για την ενημέρωση λαμπρος
 

Επισκέπτης
Ρε φίλε μου, σόρρυ αν σε ενόχλησε η έκφραση, αλλά τι πάει να πει να λάμπει? Δεν είναι παρκέ το κακόμοιρο.. και να λάμπει, αυτά που δεν φαίνονται είναι που γαμούν.. Και μόνο η σκέψη ότι από εκεί έχει περάσει μισή άρμαδα νοματαίοι δεν σε ξενερώνει..? Δεν σε απωθεί?

οχι δεν με απωθει γιατι η κοπελα παει στην τουαλετα και πλενεται ή καθαριζει την περιοχη με ειδικα μαντηλια που αποστειρωνουν την περιοχη σε μεγαλο βαθμο.......φυσικα αυτα τα κανω μονο σε 1-2 συγκεκριμενα...δεν θα το κανω στη φυλης....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom