Νέα

Τρελές/αστείες φωτογραφίες και video

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geo33(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Άγγελος angel

Ανώτατος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
4.855
Like
50.942
Πόντοι
11.906
Ξεκίνησε ο 68ος Πανευρωπαϊκός Διαγωνισμός Τραγουδιού Eurovision 2024.

Παμ.jpg
Παμ.jpg
 

Stanley8

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
47
Like
154
Πόντοι
0
Παραθέτω απορία συνάνθρωπου μας που είδα γραμμένη σε τοίχο τουαλέτας στο Μενίδι σήμερα:
Όταν τρέχουμε να πάμε στην τουαλέτα λέμε «μας καλεί η φύση». Όταν όμως μας ξεφεύγει καμιά φορά καμιά πορδή αυτό πως το λέμε; Η φύση μας κάνει αναπάντητες;
 

panossparta

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Για κλαμματα η για γελια? Προσωπική ιστορία. Eίπα να δοκιμάσω ενα μασάζ σε ένα κέντρο στην Αθήνα. Προφανως ωρες εργασίας. Ναι, ήταν μια επιλογή... ξεχωριστή χαχα.

Ξεκινάει λοιπόν η μασεζ, εγώ χαλαρώνω, αφήνομαι στα χέρια της και καλα ειδικευμένης τυπισσας. Μα τότε η κατάσταση άρχισε να ξεφεύγει!

"Χαλάρωσε," μου λέει. "Χαλαρώνω," απαντάω. Το θεμα ειναι καταλαβαίνει γιατι να το πει; Όχι! Έτσι, μετά από λίγο χαμό, ανακαλύπτω ότι προσπαθώ να παίξω... άλλο παιχνίδι. Στο τέλος με ρωτάει αν θέλω τη "σπέσιαλ" μεταχείριση. Εγώ, που ήμουν στην κορυφή της, λέω "Ναι, φυσικά!"

Και τι έκανε; Το παντελόνι της εκείνη τη στιγμή πήγε να φύγει, αλλά εν τέλει μου έβαλε μια μάσκα προσωπου φρούτων στο πρόσωπο! Έλα που νόμιζα πως θα πέσω από την καρέκλα!

Μετά από όλη αυτή την περιπέτεια, ήρθα στο συμπέρασμα ότι ποτέ δεν ξέρεις τι να περιμένεις με τον καθε μαμακα.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.962
Κριτικές
167
Like
83.443
Πόντοι
46.223
Παραθέτω απορία συνάνθρωπου μας που είδα γραμμένη σε τοίχο τουαλέτας στο Μενίδι σήμερα:
Όταν τρέχουμε να πάμε στην τουαλέτα λέμε «μας καλεί η φύση». Όταν όμως μας ξεφεύγει καμιά φορά καμιά πορδή αυτό πως το λέμε; Η φύση μας κάνει αναπάντητες;

Όχι ρε συ.

Η φύση μας στέλνει sms ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom