Νέα

Τραβελο Quizzess!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 121
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
η εγχωρια σε ολη την σταδιοδρομια της ακομα και οταν ηταν στο εξωτερικο δεν ειχε βαλει ποτε φωτο οπου φαινεται το καυλι της.
και ξαφνικα πριν απο κατι μηνες εμφανισε και αυτη τη φωτο στις αγγελιες της με καλυμενο και το προσωπο.
Εχει αναφερθει και σε παραπλησιο θρεντ οτι η φωτο ειναι της Cordoba
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
η εγχωρια σε ολη την σταδιοδρομια της ακομα και οταν ηταν στο εξωτερικο δεν ειχε βαλει ποτε φωτο οπου φαινεται το καυλι της.
και ξαφνικα πριν απο κατι μηνες εμφανισε και αυτη τη φωτο στις αγγελιες της με καλυμενο και το προσωπο.
Εχει αναφερθει και σε παραπλησιο θρεντ οτι η φωτο ειναι της Cordoba
Επομένως κύριε niced , αδιαφιλονίκητα είστε εσείς ο νικητής.  :rockon: :rockon: :rockon:
Σας συγχαίρουμε και σας ευχαριστούμε επίσης για τις πολύ χρήσιμες πληροφορίες για την κυρία με το μαϊμού καυλί!!  :cheesy:
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
εγω δεν θα κερδισω τσιμπουκακι?
 

uricom

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
η εγχωρια σε ολη την σταδιοδρομια της ακομα και οταν ηταν στο εξωτερικο δεν ειχε βαλει ποτε φωτο οπου φαινεται το καυλι της.
και ξαφνικα πριν απο κατι μηνες εμφανισε και αυτη τη φωτο στις αγγελιες της με καλυμενο και το προσωπο.
Εχει αναφερθει και σε παραπλησιο θρεντ οτι η φωτο ειναι της Cordoba

Λοιπόν ακούστε σκηνικό .....της έστειλα προσωπικό μήνυμα στο ts-dating για την εν λόγω φωτογραφία ότι δεν είναι δικιά της αλλά από γνωστή τρανσ του εξωτερικού.
Μου απαντάει με θράσος ότι φυσικά και είναι δικιά της και εαν δεν το πιστεύω να παω να την δω από κοντά και ενα έχει άδικο θα μου δώσει τα λεφτά μου πίσω.
Έτσι είσαι ? λέω εγώ... της απαντάω με το link από το σιτε της Cordoba με την original φωτογραφία με το πέος όπου το πρόσωπο δεν είναι θολό και δέυτερο λινκ με το thread από bourdela.com όπου την έχουνε πάρει χαμπάρι όλοι ότι η φωτογραφία είναι fake.

Ε ....προφανώς τα πήρε άσχημα και όπως συμβαίνει και με άλλες του χώρου της άρχισε να με στολίζει με διάφορα κοσμιτικά όπως κρυφόπουστα και τα συναφή όχι μόνο εμένα άλλά και όλους όσους γράφουν στο bourdela και μας έχει γραμμένους στα π@π@ρια της κ.τ.λ.  

Το ευχαριστήθηκα πάντως ......άντε με τα μ@λ@κισμένα που θα μας το παίξουν και έξυπνες
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
από ποιόν το θες? από τον χότυ ??

χαχαχαχα
επειδη ερχομαι Ελλαδα σε λιγες μερες και ειδα οτι η τζουλι προσφερθηκε σε προηγουμενο νικητη, ειπα μπας και προσφερθει η ιδια η καποια αλλη...  :pipa1:
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Όλοι με τα τσιμπούκια στο μυαλό. Καλά κάνετε, είναι ωραία τα τσιμπούκια άλλωστε! Είτε κάνεις, είτε σου κάνουν!
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
εγω δεν θα κερδισω τσιμπουκακι?
από ποιόν το θες? από τον χότυ ??
:s&m_3: :s&m_2: :s&m_1:
χαχαχαχα
επειδη ερχομαι Ελλαδα σε λιγες μερες και ειδα οτι η τζουλι προσφερθηκε σε προηγουμενο νικητη, ειπα μπας και προσφερθει η ιδια η καποια αλλη...  :pipa1:
:thumbsup:
χα χα χα ...βεβαιως
:rockon: :rockon: :rockon:
Και στους νικητές απο αφιλοκερδώς εως έκπτωση 60% παρακαλώ.
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
αυτό τώρα τί είναι? ..."κούρεμα" βίζιτας ?
Η δίς Τζούλη είναι φάν των γουίνερς. Ευχαρίστως νομίζω θα το κάνει.
Εξ άλλου εν καιρώ θα αμοιφθεί και αυτή. Υπάρχουν σκέψεις να χρησθεί το επίσημο μασκότ του παρόντος θρέντ!!!  ;) :cheesy:

Λοιπόν ακούστε σκηνικό .....της έστειλα προσωπικό μήνυμα στο ts-dating για την εν λόγω φωτογραφία ότι δεν είναι δικιά της αλλά από γνωστή τρανσ του εξωτερικού.
Μου απαντάει με θράσος ότι φυσικά και είναι δικιά της και εαν δεν το πιστεύω να παω να την δω από κοντά και ενα έχει άδικο θα μου δώσει τα λεφτά μου πίσω.
Έτσι είσαι ? λέω εγώ... της απαντάω με το link από το σιτε της Cordoba με την original φωτογραφία με το πέος όπου το πρόσωπο δεν είναι θολό και δέυτερο λινκ με το thread από bourdela.com όπου την έχουνε πάρει χαμπάρι όλοι ότι η φωτογραφία είναι fake.

Ε ....προφανώς τα πήρε άσχημα και όπως συμβαίνει και με άλλες του χώρου της άρχισε να με στολίζει με διάφορα κοσμιτικά όπως κρυφόπουστα και τα συναφή όχι μόνο εμένα άλλά και όλους όσους γράφουν στο bourdela και μας έχει γραμμένους στα π@π@ρια της κ.τ.λ.  

Το ευχαριστήθηκα πάντως ......άντε με τα μ@λ@κισμένα που θα μας το παίξουν και έξυπνες
έλα ρε χότυ... πολύ εύκολα βάζεις...
Τώρα δυσκολότερο quiz!!!
Για να δώ ποιος θα το βρεί 1ος?
Διάσημο κορίτσι, που καζάντησε μετανάστης στα ξένα στον χώρο της κώλου μπίζζζζζ,
Και τώρα που επέστρεψε στην πατρίδα , ατυχώς δεν εκτιμήθηκε δεόντως και έγινε γαμώτο φτωχοτράβελο. Όποιος μπορεί ας συνδράμει την μικρή αυτή ψωλή. Σόρυ ψυχή ήθελα να πω.




 

Συνημμένα

  • mpatirotrabellos.jpg
    mpatirotrabellos.jpg
    47 KB · Εμφανίσεις: 13

djpapas

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Ελενα η' Gillian.....σωστος?
 

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν ακούστε σκηνικό .....της έστειλα προσωπικό μήνυμα στο ts-dating για την εν λόγω φωτογραφία ότι δεν είναι δικιά της αλλά από γνωστή τρανσ του εξωτερικού.
Μου απαντάει με θράσος ότι φυσικά και είναι δικιά της και εαν δεν το πιστεύω να παω να την δω από κοντά και ενα έχει άδικο θα μου δώσει τα λεφτά μου πίσω.
Έτσι είσαι ? λέω εγώ... της απαντάω με το link από το σιτε της Cordoba με την original φωτογραφία με το πέος όπου το πρόσωπο δεν είναι θολό και δέυτερο λινκ με το thread από bourdela.com όπου την έχουνε πάρει χαμπάρι όλοι ότι η φωτογραφία είναι fake.

Ε ....προφανώς τα πήρε άσχημα και όπως συμβαίνει και με άλλες του χώρου της άρχισε να με στολίζει με διάφορα κοσμιτικά όπως κρυφόπουστα και τα συναφή όχι μόνο εμένα άλλά και όλους όσους γράφουν στο bourdela και μας έχει γραμμένους στα π@π@ρια της κ.τ.λ.  

Το ευχαριστήθηκα πάντως ......άντε με τα μ@λ@κισμένα που θα μας το παίξουν και έξυπνες

Καλά τις έκανες της μαλάκο... μιλάμε για μεγάλη ξεπέτα .... καλά της έκανες μάγκα
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ελενα η' Gillian.....σωστος?

Πως το βρήκες αυτό μεγάλε?  :rockon:
Στην δίδα Τζούλη γρίγορις!!!  :dancing:

Γμτ.Αργησα   :headbang: :headbang: :headbang:
Εχασα την επισκεψη στην Τζουλι  :2funny: :2funny: :2funny:

Ο 2ος κύριος κερδίζει μισή πίπα.  :rockon:
Πηγαίνετε να παραλάβετε το δώρο σας.  :dancing:
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Άλλο τώρα!!  :cheesy:


:2funny:
          :2funny:

                    :2funny:
                              :2funny:





















































































:tickedoff:Όχι δε βάζω, βάλτε και εσείς κανένα ναδούμε αν εγώ θα μπορέσω να το βρώ!!!  ;)
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Επιτέλους συνελήφθη σε κοινή θέα το καβλί των πολλών συζητήσεων και πολλών αντιπαραθέσεων!!!
Δύσκολη ερώτηση!!! ;)
Σε ποιόν ανήκει το πυραμιδοειδές καβλί, το οποίο εθεάθη στη δημοσιότητα απροσδόκητα και αιφνιδιαστικά προς άγρα πισωσέχηδων?
Για βοήθειά σας!! :boobies:
Είναι το μυστήριο τριγωνικό παράξενο καβλί που είχε περιγράψει καααάποτε ο κύριος τζίνι!!!
Λάθη δεν επιτρέπονται μήν πεί κανείς ότι ανήκει σε κάποιο Φαρώ!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • TRQUIZTRKTZ.jpg
    TRQUIZTRKTZ.jpg
    9,8 KB · Εμφανίσεις: 15

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
xaxaxaxaxaxaxaxxaxa
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Επιτέλους συνελήφθη σε κοινή θέα το καβλί των πολλών συζητήσεων και πολλών αντιπαραθέσεων!!!
Δύσκολη ερώτηση!!! ;)
Σε ποιόν ανήκει το πυραμιδοειδές καβλί, το οποίο εθεάθη στη δημοσιότητα απροσδόκητα και αιφνιδιαστικά προς άγρα πισωσέχηδων?
Για βοήθειά σας!! :boobies:
Είναι το μυστήριο τριγωνικό παράξενο καβλί που είχε περιγράψει καααάποτε ο κύριος τζίνι!!!
Λάθη δεν επιτρέπονται μήν πεί κανείς ότι ανήκει σε κάποιο Φαρώ!!  :2funny: :2funny: :2funny:
ολο ευκολα βαζεις λέμε... αυτό είναι πάλι της τζίλιαν...σε μεγένθυση... πάω κι εγώ για τζάμπα πίπα στη τζούλη τώρα ??
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ολο ευκολα βαζεις λέμε... αυτό είναι πάλι της τζίλιαν...σε μεγένθυση... πάω κι εγώ για τζάμπα πίπα στη τζούλη τώρα ??
Νομίζω πως κερδίσατε  :rockon: :rockon: :rockon: και πως δικαιώνεται ιστορικά πλέον ο μίστερ τζίνη. :rockon: :rockon:

Λάϊδυ Τζούλη.
Παρακαλώ!  :dunno:
Μια σπέσιαλ  :pipa1:σούπερ περιποιημένη πίπα  :happy:για τον φίλο που απάντησε στο δύσκολο αυτό πρόβλημα του τριγωνομετρικού πουλιού!!!  :cheesy:

Αγαπητέ φίλε , κύριε Glykomoutsounε !
Η δίδα Τζούλη σας αναμένει εναγωνίως για την παραλαβή του....  :pipa2: δώρου σας. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom