Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Συγγνωμηδεν ημουν ξεκαθαρος. Ψαχνω για τρανσεξουαλ (να ειναι και θυλικια) οχι για τραβεστι. Το ρωτησα και σε λαθοσ νημα αλλα αν εχετε καμια προταση θα ηταν ευποσδεκτη
ψαξε ψαξε δεν θ τ βρεις
 

TRANS SYLVI

Trans
Εγγρ.
27 Αυγ 2014
Μηνύματα
84
Like
26
Συγγνωμηδεν ημουν ξεκαθαρος. Ψαχνω για τρανσεξουαλ (να ειναι και θυλικια) οχι για τραβεστι. Το ρωτησα και σε λαθοσ νημα αλλα αν εχετε καμια προταση θα ηταν ευποσδεκτη
θα πας σε όποια σου κάνει το κλικ μπες δες αγγελίες και όπου νομίζεις μη Ρωτάς εδώ θα χαντακοθεις
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Βόλτα δυο βράδια πριν στον παράδρομο της Αμαρτίας περί τα μεσάνυχτα και θέλω να ρωτήσω τους εμπειρότερους...

Έχουμε άποψη για την πρώτη μελαχρινή νεαρή κορασίδα (αμέσως μετά την Όπερα) στη γωνία; Δεν την είχα ξαναδεί μα μου βγαλε κάτι ενδιαφέρον το βλέμμα της και μπήκε στα υπόψιν.

Επίσης, παρατήσα δυο ξανθιές (όχι πολύ μικρούλες) κοπέλες μπροστά στο παρκάκι μετά την Autoplus. Πάσα πληροφορία χρήσιμη!
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Συγγνωμηδεν ημουν ξεκαθαρος. Ψαχνω για τρανσεξουαλ (να ειναι και θυλικια) οχι για τραβεστι. Το ρωτησα και σε λαθοσ νημα αλλα αν εχετε καμια προταση θα ηταν ευποσδεκτη
                        
και οι τρεις ειναι υπεροχες! :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: presa7

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
θα πας σε όποια σου κάνει το κλικ μπες δες αγγελίες και όπου νομίζεις μη Ρωτάς εδώ θα χαντακοθεις


Λάθος πιστεύετε. Και από εδώ μια χαρά μπορείς να βγάλεις συμπεράσματα και να προφυλάξεις το πορτοφόλι σου απο τυχόν "ξεπέτες" ή κακές υπηρεσίες κλπ. Είπαμε, έχουμε "περίεργα" γούστα αλλά δεν θα μας πιάνουν κορόιδα.
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
ρε μάγκες να ρωτήσω κάτι, έτσι από απλή περιέργεια και μόνο και χωρίς ίχνος ειρωνείας από μεριάς μου και χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν...το τονίζω, από απλή περιέργεια και μόνο...πηγαίνετε με τρανς για να δοκιμάσετε και τους δυο ρόλους, είστε bi, γουστάρετε να πηδάτε άνδρες με γυναικεία όψη ή κάτι άλλο;τ
Γουστοζικη απορια,ειναι πολυμορφικο το θεμα,μεγαλη συζητηση...εσυ να ξερεις τουτο
       υβριδικα ειμαστε οπως εσυ με την διαφορα εμεις καιμε και βενζινη!!!   :grin: :grin: :grin:
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
:hi:
Λάθος πιστεύετε. Και από εδώ μια χαρά μπορείς να βγάλεις συμπεράσματα και να προφυλάξεις το πορτοφόλι σου απο τυχόν "ξεπέτες" ή κακές υπηρεσίες κλπ. Είπαμε, έχουμε "περίεργα" γούστα αλλά δεν θα μας πιάνουν κορόιδα.
Σωστος!!!εδω ειναι  ενα απο τα καταλληλα μερη για την αξιολογηση ολων!αν και βεβαια της περισσοτερες φορες τα πραγματα ξεφευγουν  ωστοσο στο τελος παντα λαμπη η αληθεια !!! :hi:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
:hi: Σωστος!!!εδω ειναι  ενα απο τα καταλληλα μερη για την αξιολογηση ολων!αν και βεβαια της περισσοτερες φορες τα πραγματα ξεφευγουν  ωστοσο στο τελος παντα λαμπη η αληθεια !!! :hi:

Ένας έμπειρος χρήστης αγαπητοί φίλοι θα καταλάβει πότε μια κριτική είναι ψευτικη ή κακοπροαίρετη.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Γιατι σου κανανε παραπονακια???  :hi:
ειναι πολες οι επυλογες και λιγα τα φραγκα μουτρο εχω περασει καλα κ με τις 3 παντος :-* :-* :-*
καλημερα τρελανε μας παλυ τρελα :rockon: :rockon:
Λάθος πιστεύετε. Και από εδώ μια χαρά μπορείς να βγάλεις συμπεράσματα και να προφυλάξεις το πορτοφόλι σου απο τυχόν "ξεπέτες" ή κακές υπηρεσίες κλπ. Είπαμε, έχουμε "περίεργα" γούστα αλλά δεν θα μας πιάνουν κορόιδα.
μονο απο δω μουτρο πλεων υπαρχουν τοσες καταθεσεις και τοσες αποψεις απο πολυ ανταξιους συναγωνιστες :respect: :respect: :respect:
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.436
Like
4.850
ειναι πολες οι επυλογες και λιγα τα φραγκα μουτρο εχω περασει καλα κ με τις 3 παντος :-* :-* :-*καλημερα τρελανε μας παλυ τρελα :rockon: :rockon:μονο απο δω μουτρο πλεων υπαρχουν τοσες καταθεσεις και τοσες αποψεις απο πολυ ανταξιους συναγωνιστες :respect: :respect: :respect:
γι αυτο ανεβαζεις και αγγελιες εδω τελευταια;
 

Hardrockk

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
14
Like
8
Πόντοι
0
καλησπερα και καλη χρονια σε ολους,

σκεφτομαι εδω και πολυ καιρο να κανω το βημα με τρανσ, αλλα δεν το εκανα λεω φετος να κανω την αλλαγη, εχετε καποια καλη απο την εμπειρια σας ωστε να μην φαω καποια φολα για αρχη!!
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Κοριτσια ψυχραιμια
Οποιος παιρνει συμβουλες απο τον βατραχο ειναι αξιος της μοιρας του
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
κ ομως παιρνουν πολυ βασηκα δεν καταλαβα δεν μπορω ν εχω αποψη για τις κοπελες που γνωριζω ?????
ασ πουμε σταμπαρω πρυν απο μ  εβδομαδα  μ κοπελα που εχει ερθει για εξτρα απο επαρχεια,ρωταω συναγονιστη και μ λεει ειναι καλο παιδι κ τ σχετικα κλίνω ραντεβου ευκολα παω αλλα η κοπελα δεν μ αρεσε δεν θα πρεπει ν τ πω αν ρωτισει καποιος?????μπορει ν μην εκατσα αλλα γιατι δεν εκατσα ειναι τ δεδομενο !!!!!
κ βαιβεα εχω αποψη κ μιλαω μ πολους .....τωρα αν αυτο ενωχλει μπορουν απλος η ν μ διαγραψουν απο τ σιτε η να μ ανεχεσται καλη συναιχεια σ ολους κ φιλους κ μ...
αλλα τ θεμα δεν ειμαι εγω εδω και δεν καταλαβενω γιατι τοση φαγομαρα..
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
καλησπερα και καλη χρονια σε ολους,

σκεφτομαι εδω και πολυ καιρο να κανω το βημα με τρανσ, αλλα δεν το εκανα λεω φετος να κανω την αλλαγη, εχετε καποια καλη απο την εμπειρια σας ωστε να μην φαω καποια φολα για αρχη!!

Φόλα.... Ψώλα..... Το μόνο σίγουρο είναι ότι κάτι θα φας  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom