Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
το μαλλι ποσο παει ομως?ενα εκατομπαλο το μισαωρο αν θυμαμαι καλα?
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
τοσο ειναι. καλα θυμασαι.
εσυ θα τα εδινες ρε φιλε?δεν λεω μολις την ειδα ενιωασα ενα γαργαλητο και ενα φουσκωμα στο καυλι αλλα η κριση και η συγκεκριμενη περιοδος δυσκολη...κοιτα πμ σου.
 

ring

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
86
Like
2
Πόντοι
0
Ωραια τα τραβελια...ειδικα μερικα ειναι κολαση!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Την είδαμε και την δοκιμάσαμε, εγώ έχω πολυ ωραία εμπειρία μαζί της, φιλικότατη, δεν βιάζεται καθόλου κάνει ότι της ζητήσεις και για όσους ενδιαφέρονται δεν έχει πρόβλημα να τελειώσει κι αυτή... στα μείον το ότι δεν έχει στήθος και φοράει περούκα (όπως και τα περισσότερα τραβεστί)
Τώρα τελευταία βέβαια έκαναν εμφάνιση και νέα τεμάχια από το adoos
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Την είδαμε και την δοκιμάσαμε, εγώ έχω πολυ ωραία εμπειρία μαζί της, φιλικότατη, δεν βιάζεται καθόλου κάνει ότι της ζητήσεις και για όσους ενδιαφέρονται δεν έχει πρόβλημα να τελειώσει κι αυτή... στα μείον το ότι δεν έχει στήθος και φοράει περούκα (όπως και τα περισσότερα τραβεστί)
Τώρα τελευταία βέβαια έκαναν εμφάνιση και νέα τεμάχια από το adoos
Ελα ρε συ κάτσε καλά!!!  :cheesy:
Γέμισαν οι αγγελίες απο πούστηδες και σιντιά!!!
:think: Αν όμως κάνω λάθος τότε οι αβυζες με τις περούκες σε ποια κατηγορία ταξινομούνταιρε γαμώτο?  :headbang:
 

zorbas the greek

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
754
Like
119
Πόντοι
6
Επεστρεψε στην Αθηνα η V.Vogue,ανανεωμενη!! Εχει να πεσει :fuck1: και :pipa2: στα παθητικα αγορια........
 

slave1975

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
17
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
εχεις καποιο λινκ με φωτογραφιες της?
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Επεστρεψε στην Αθηνα η V.Vogue,ανανεωμενη!! Εχει να πεσει :fuck1: και :pipa2: στα παθητικα αγορια........
Επεστρεψε στην Αθηνα η V.Vogue,ανανεωμενη!! Εχει να πεσει :fuck1: και :pipa2: στα παθητικα αγορια........
εννοείς στα πλούσια παθητικά αγόρια... γιατί αμα χρεώνει κανένα 200άρι λίγοι θα απολαύσουν τα κάλη της... άσε που άμα σε πάρει χαμπάρι η Νάντια θα αρχίσει πάλι με τις λατίνες που πάτε και τα σκάτε και δεν τα ακουμπάτε στις ντόπιες... :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom