Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Κωα βασικα ...παντα με τον καλο λογο glykomoytsoynos...
τωρα για τα υπολοιπα...περι ορεξεως βουλγαροπιτα ειπε ο γαιδαρος κι εφαγε το ακαποτο(αυτο ηταν  δηκτικος αστεισμος...no hard feelings.ειρηνη υμην)
δεν γινεται ουτε σε ολους ν αρεσουμε ουτε με ολους να εχουμε την ιδια χημεια...καλη διαθεση να υπαρχει και σωστη επικοινωνια...ειμαι σιγουρη οτι απο την εποχη της αχαρνων ολο και κατι θα εχει αλλαξει προς το καλιτερο και σε εμενα (οποιος βρει τις διαφορες κερδιζει) και στους αλλους...παραμενω κορμαρα.γυμνασμενη παντα με περιποιημενα ακρα και κυριως ΥΓΙΗΣ....
χαχχαχχαχ καλησπερουδια σε καλοπροαιρετα και μη ατακτα μωρα.
:erection: :erection: :erection:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Κωα βασικα ...παντα με τον καλο λογο glykomoytsoynos...
τωρα για τα υπολοιπα...περι ορεξεως βουλγαροπιτα ειπε ο γαιδαρος κι εφαγε το ακαποτο(αυτο ηταν  δηκτικος αστεισμος...no hard feelings.ειρηνη υμην)
δεν γινεται ουτε σε ολους ν αρεσουμε ουτε με ολους να εχουμε την ιδια χημεια...καλη διαθεση να υπαρχει και σωστη επικοινωνια...ειμαι σιγουρη οτι απο την εποχη της αχαρνων ολο και κατι θα εχει αλλαξει προς το καλιτερο και σε εμενα (οποιος βρει τις διαφορες κερδιζει) και στους αλλους...παραμενω κορμαρα.γυμνασμενη παντα με περιποιημενα ακρα και κυριως ΥΓΙΗΣ....
χαχχαχχαχ καλησπερουδια σε καλοπροαιρετα και μη ατακτα μωρα.
ελπίζω να το εννοείς, δεν είχα καμιά πρόθεση να προσβάλω..
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
ελπίζω να το εννοείς, δεν είχα καμιά πρόθεση να προσβάλω..
  ;) και βεβαια το εννοω και το ξερεις.δεν μπορω να φανταστω ανθρωπο που θα χε προβλημα μαζι σου.
τα υπολοιπα ειναι κατι δικα μου ηβιστικα!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
καλά καλά....εδώ δεν ποστάρουμε απλά αγγελία...εκτός αν συνοδεύεται με κάποιο σχόλιο


τ θεμα είναι βασηκα οταν ανεβαζω φωτο της ιωαννας γιατι οταν αναφέρομαι σε άλλη κοπελα δεν τρεχει καστανο
 

nikmovie

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2005
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στην ομαδα...ερχομαι αθηνα για λιγες μέρες, μπορειται να μου πρωτηνετε μια trans που να ειναι ενεργητικη μεχρι 50 ευρω και να αξιζει....ευχαριστω
 

stamatis74

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
94
Πόντοι
0
Ρε παιδιά η Ιωάννα είναι και ενεργητική...
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
355
Κριτικές
29
Like
1.876
Πόντοι
7.316
Αναφορά απο Συγγρού 1΄45, άσπρο σμαρτ με το αγγελάκι χαρά απέξω (χαμόγελο αγγέλου κορμί δαιμονα), λίγο πιο κάτω άσπρο ματ μερσεντεσ δεν πρόλαβα να δω χαρακτιριστικα, λιγο πιο κάτω άσπρο μίνι (το νεο μοντέλο) με μια μαυρομαλλα νταρντάνα να μιλάει και να κρύβει αυτή που είχε μέσα. βαρέθηκα και έφυγα!!! Καμιά απο τισ πολύ γνωστές και αμαρτωλές πλην Χαράς!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Αναφορά απο Συγγρού 1΄45, άσπρο σμαρτ με το αγγελάκι χαρά απέξω (χαμόγελο αγγέλου κορμί δαιμονα), λίγο πιο κάτω άσπρο ματ μερσεντεσ δεν πρόλαβα να δω χαρακτιριστικα, λιγο πιο κάτω άσπρο μίνι (το νεο μοντέλο) με μια μαυρομαλλα νταρντάνα να μιλάει και να κρύβει αυτή που είχε μέσα. βαρέθηκα και έφυγα!!! Καμιά απο τισ πολύ γνωστές και αμαρτωλές πλην Χαράς!!!

εγω βαριέμαι να περνω τωρα τελευτεα κ χθες εκει κοντα αλλα ουτε που ειχα ορεξη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom