Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
OP
OP
T

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
Στη συν
Κι εγω το ιδιο αναρωτιεμαι φιλε μου. Εγω πάντως δεν εχω εμπειρειες με trans και σκεφτομαι να παρω την δαναη μια και ειναι οτι καλυτερο έχω βρει μεχρι στιγμής.
Στη συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Μόλις μάθω και για την Τίνα από Πατήσια θα σας ενημερώσω αμέσως, αφού σκέφτομαι μέσα στο Σαββατοκύριακο να τη φορτώσω!!
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
φίλε tzogarw , ειχα πετύχει πριν λίγο καιρό στο msn της yahoo μια melina_elvira@yahoo.com , είχα μιλήσει μαζί της αλλά ψάχνω το τηλ και δεν το βρίσκω αν το βρώ θα στο στείλω με pm , μου είχε δείξει φωτογραφία και ήταν ομολογο κούκλα , είχε και μια φίλη από βραζιλία ,έιδα και από αυτή φώτο , ήθελαν 120 η μία ή 200 για παρτούζα , είχαν χώρο δικό τους κάπου στην Ιπποκράτους μου είπαν , δεν ήταν ενχειρισμένες και δεν προχώρησα ποτέ σε κατάθεση,  καθώς το σκέφτομαι άλλα δεν έχω προχωρήσει ποτέ σε τραβέλι μη ενχειρισμένο ...  ;)
 

Επισκέπτης
Εγώ μόνο μία ξέρω,αλλά δεν την έχω πάρει επειδή δε γουστάρω τραβέλια.Λέγεται katze
 

dshakes

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
16
Like
14
Πόντοι
0
Ότι θέλεις πες.Πάντως στο link που έδωσες η "κοπέλα" ζητάει συγκεκριμένα επαγγέλματα!!!!Μου αρέσει που θέλει και άντρες από τις Ε.Δ Σ.Ξ και Π.Ν!!!!

Δεν ισχυει απόλυτα αυτό. Πάει και με "κοινούς" θνητούς. Οσο για την katze δεν μας βοήθησες και πολύ.


 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαγκές ούτε έγω γουστάρω τα τραβέλια , ούτε έχω δοκιμάσει αλλά περί ορέξεως δεν μας πέφτει λόγος νομίζω , ο καθένας με τα γούστα του .. πάντως σε μερικά site αφείλω να πώ οτι έχω δει κατι τρελλά shemales που βάζουν κάτω πολλές φόλες ... αλλά για άλλη μια φορά αυτά δεν συμβαίνουν στην χώρα μας ..  
 

Επισκέπτης
σε μερικους αρεσουν οι τρανς!!δεκτο και σεβαστο!!οσοι μπορουν να τους βοηθησουν να βρουν ,να το κανουν!!οσοι δεν πανε με τρανς ,συμπερυλαμβανομενου και του ευατου μου,ας μην σχολιαζουν αρνητικα!!ο καθενας οπως την βρισκει στο κρεβατι του,αρκει να μην ειναι παιδεραστης!!
 

Επισκέπτης
δεν ξερω απο τραβελια αλλα παρε την κουμαριανου αν θες!
 
OP
OP
T

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς να μας δώσει λεπτομέρειες για Κουμαριανού?

Επίσης η Χειλουδάκη που έχει χαθεί???
 

Επισκέπτης
την κουμαριανου την βλεπω οποτε φευγω απο το γκολντ!!κανει πιατσα στο 3ο στενο ή στο 4ο στενο μετα το γκολντ!!η χειλουδακη ειχε γραφτει εδω οτι ειναι κρητη!!αν πας κρητη πες στην αντριανα να ερθει πισω σε μενα !!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
την κουμαριανου την βλεπω οποτε φευγω απο το γκολντ!!κανει πιατσα στο 3ο στενο ή στο 4ο στενο μετα το γκολντ!!η χειλουδακη ειχε γραφτει εδω οτι ειναι κρητη!!αν πας κρητη πες στην αντριανα να ερθει πισω σε μενα !!

οποιο και εαν ειναι το τοπικ, ο νους σου στην Αντριανα εσενα....λολ
 

Επισκέπτης
οποιο και εαν ειναι το τοπικ, ο νους σου στην Αντριανα εσενα....λολ
παντα παντα  ;) ;)!!!εχω ομως το κατερινακι τωρα  ;)!!!αλλα για να μην ξεχνιεστε φερτε μου ρε πισω την αντριανα να εχω και τις 2 !!!
 
OP
OP
T

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
Για να ξαναμπούμε σε θετικό κλίμα και να επιστρέψουμε για τα καλά στο θέμα μας, αφού κοντέψαμε να το ξεχάσουμε με όλες τις ανούσιες παρεμβάσεις ρίχτε μια ματιά.....
 

Συνημμένα

  • horny.jpg
    horny.jpg
    134,6 KB · Εμφανίσεις: 228

Επισκέπτης
θα συμφωνησω με το βρωμοπτη.......... ε φλυ ηθελα να πω!!!και για να δειτε ρε τι ξηγημενος ειμαι παρτε καμια εφημεριδα με αγγελιες και κοιταξτε!!εχει μια τρανς στην αχαρνων νομιζω ,σε δικο της χωρο!!τωρα μπορουμε να συζητησουμε ποτε θα μου φερετε την αντριανα!!
 
OP
OP
T

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
θα συμφωνησω με το βρωμοπτη.......... ε φλυ ηθελα να πω!!!και για να δειτε ρε τι ξηγημενος ειμαι παρτε καμια εφημεριδα με αγγελιες και κοιταξτε!!εχει μια τρανς στην αχαρνων νομιζω ,σε δικο της χωρο!!τωρα μπορουμε να συζητησουμε ποτε θα μου φερετε την αντριανα!!
Ποια εφημερίδα είδες ρε φίλε?
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
παντα παντα  ;) ;)!!!εχω ομως το κατερινακι τωρα  ;)!!!αλλα για να μην ξεχνιεστε φερτε μου ρε πισω την αντριανα να εχω και τις 2 !!!

Ποιο κατερινακι ρε war? το γνωστο στην κολωνου???
Γιατι αν γυρισε στα γνωστα λημερια, λεω να  σπευσω!!!


 
OP
OP
T

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
.....
 

Συνημμένα

  • back side.jpg
    back side.jpg
    131 KB · Εμφανίσεις: 267
OP
OP
T

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
Ξυπνάτε ρεεεεεεε!!!!

Είπαμε να συνεχίσουμε στο θέμα μας....

Είμαστε τόσοι εδώ και κανείς δεν δίνει καμιά πληροφορία!!!

Γαμάτε τόσο δυνατά τρανς που τα κρατάτε μόνο για τον εαυτούλη σας????!!!!!
 

Συνημμένα

  • 008.jpg
    008.jpg
    76,9 KB · Εμφανίσεις: 187

Επισκέπτης
δεν θυμαμαι!εθνος ή εσπρεσο!!!μια απο τις 2!!νομιζω εσπρεσο!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom