Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
634
Πόντοι
81

https://kanesex.com/transsexual/tra...es/athina-vivi-trans-energopathitiki_i1279350

Με ποια προτεινετε να περασω??
 

kozima

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
12
Like
100
Πόντοι
11

https://kanesex.com/transsexual/tra...es/athina-vivi-trans-energopathitiki_i1279350

Με ποια προτεινετε να περασω??
H Μιχαέλα..εξαιρετικό "κορίτσι" σε όλα της.Δεν γνωρίζω τι κανει σαν ενεργητική αλλά σε όλα τα άλλα ειναι άριστη.
 

kozima

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
12
Like
100
Πόντοι
11
Δεν εχω εμπειρίες με τρανς με "υδραυλικα" ,εκτος μια φορα με την Μιχαέλα οπότε δεν γνωρίζω.Οπως επισης δεν γνωρίζω τι κάνει σαν ενεργητική γι αυτό και μίλησα για χαρακτήρα αλλά και σαν "περιποίηση" ηταν πολύ πολύ καλή.
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
204
Πόντοι
1
η Μιχαελα ειναι πολυ καλη και στους 2 ρολους, βγαζει πολυ καβλα σε οτι κανει, ειναι καθαρη, ο χωρος της επισης καθαρος και δεν ειναι καθολου βιαστικη στα ραντεβου της.
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
634
Πόντοι
81
Περασα με βιβη τελικα........καθαρος χωρος, καθαρη αυτη..... βιαστικη ομως πολυ μου ειχε πει μια ωρα και με εδιωξε στα 20 λεπτα μολις τελειωσα δηλαδη......δεν με καυλωσε καλα..... τεσπα δεν σας την προτεινω με τιποτα.
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
634
Πόντοι
81
Και κατι αλλο καμια σχεση οι φωτο στην αγγελια της βιβης με την πραγματικοτητα πολυ παχια.... το δωματιο σκοτεινο δεν εβλεπα τιποτααα σχεδονννν.....τεσπα
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Έχει κάνει την εμφάνιση της εδώ και 2η εβδομάδα (Κυριακή κατέβηκα δεν ξέρω για άλλες μέρες αν είναι εκεί ), μια τρανς ονόματι Νικολέτα στην παραλία γυμνιστών στον Πειραιά. Επιλέγει με ποιον θα γαμηθει η ίδια και δεν παίρνει λεφτά. Είναι γύρω στα 45 με ξανθό μαλλί αδύνατη. Ξέρει κανείς περισσότερα για τη νέα είσοδο?
Που είναι αυτή η παραλία τυπε;
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1

ευθυς

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2020
Μηνύματα
20
Like
44
Πόντοι
0
Στις φωτο δειχνει πυραυλος! Ομως μονο στις φωτο. Απο κοντα πριν 2 χρονια πηγα μαζι της καπου στην πετρουπολη. Καμια σχεση και ξεπετα! Δεν θα ξαναπηγαινα μαζι της!
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Που είναι αυτή η παραλία τυπε;
Πας στο παλιό μαγαζί Αχινός που έχει κλείσει, κατεβαίνεις κάτω τα σκαλιά, είναι ένα γηπεδάκι που παίζουν μπάσκετ και πας δεξιά προχωράς στα βράχια και στο τέρμα θα τη δεις τη παραλία. 2ος κολπισκος είναι χωρίς οπτική επαφή από τους λουόμενους στη πλαζ της Φρεατυδας. Θάλασσα χάλια αλλά εχει καυλαντα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
Αν ζητάει λεφτά και δεν μας δείχνει το πρόσωπο να μην πας. Ο/Η σωστός επαγγελματίας δείχνει πρόσωπο στο πελάτη. Ίσως κάνω λάθος αλλά εγώ δεν πάω με κάποια που έχει κρυμμένη φάτσα.
Εμενα θ μ ενδιεφερε ν δω τ ιδιο κορμι παρα τ προσωπο ετσι ημουν κ γω στ αρχες μου αλλα πλεων δεν μ νιαζει η φατσα ..αλλοστε ολα ειναι υποκημενηκα
Στις φωτο δειχνει πυραυλος! Ομως μονο στις φωτο. Απο κοντα πριν 2 χρονια πηγα μαζι της καπου στην πετρουπολη. Καμια σχεση και ξεπετα! Δεν θα ξαναπηγαινα μαζι της!
Οτι διχνει βλεπεις κ απο κοντα ρε μουτρο δεν στεκουν αυτα που λες
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Εμενα θ μ ενδιεφερε ν δω τ ιδιο κορμι παρα τ προσωπο ετσι ημουν κ γω στ αρχες μου αλλα πλεων δεν μ νιαζει η φατσα ..αλλοστε ολα ειναι υποκημενηκα

Οτι διχνει βλεπεις κ απο κοντα ρε μουτρο δεν στεκουν αυτα που λες
Μου αρέσει ρε Βάτραχε που είσαι και έμπειρος και λες τέτοια πράγματα. Σε κουκουλοφόρους που μου βάζουν αγγελία ερωτικών υπηρεσιών δεν πάμε. Τέλος. Ναι μετράει το πρόσωπο. Όχι υπό την έννοια όμως που το λες. Το να πηγαίνεις εσύ, ως ανώνυμος είναι μια συνθήκη αποδεκτή.
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
422
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια
Να ρωτησω αν εχουμε καποια πληροφορια για την συγκεκριμενη βλεπω αρκετω καιρο τις ιδιες φωτο και προβληματιζομαι αν πρεπει να παω μην φαμε καμια φολα


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom