Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1

Larson26

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Sunsscreen αν εισαι ενεργητικος ειναι υπεροχη ! Αν εισαι παθητικος πανε αλλου
 

Delis6

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
πολυ ωραιο μωρο οπβς στης φωτο κορμαρα ψωλαρα αλλα εδωσα 150 για μι ωρα και στο μισαωρο βαραγανε τα τηκεφωνα και μ λει συγγνωμη αλλα περιμενω και αλλο ραντεβου και τετοια και στο επι του θεματος δεν ελεγε και πολλα αν και ξανα λεω πολυ τουμπανο πολυ ωραια αλλα στην πραξη δεεεν
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6

CORINA_CROSS

Cross
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Like
181
Πόντοι
0
Γεια! Όποιος ενδιαφέρεται ας δει το προφίλ μου.. και τα λέμε...
 
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
268
Πόντοι
20
Καλησπέρες! Ξέρουμε αν η Βανέσσα μιλφογκιλγφ βγαίνει ακόμη στην αρχή Συγγρού-ή μάλλον κοντά στο Φιξ αν θυμάμαι καλά?

Δεν..εθεάθη τελικά από κάποιον συναγωνιστή? Έκανα ένα πέρασμα προχθές αλλά τπτ..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Καλό μήνα παλιοπαιδα
 

Επισκέπτης
Τόνυ Σκοτόνυ. Πορνοειδήμων, τραβελοκατακτητής, εξολοθρευτής μίζερων και μεσήλικων μελών με μεγάλο στόμα και μικρό πουλάκι. Απαγορεύεται το περί ανέμων και υδάτων και το σφυροκόπημα στις κριτικές. Η εναλλαγή στάσεων μεταφράζεται στο γάμησα σε μια στάση για πέντε λεπτά και μου βγήκαν τα πνευμόνια.

PR για διάφορες τρανς και ανεξάρτητες βίζιτες, εξερευνητής, ειλικρινής, νέος και ωραίος, εύγλωττος, έμπειρος, μόνο ενεργητικός (μην ακούς τι σου λένε), ο φόβος και τρόμος των κριτικών.

Βαριέμαι να ανοίγω ματόκλαδα επομένως πάμε σε ένα απλό μικρό ποστ για το πώς να μυρίσετε τη σαύρα και να πάτε μόνο στα καλά.

- Βλέπουμε ημερομηνία εγγραφής της κοπέλας. Οι επαγγελματίες κάνουν ταξιδάκια σε νησί και φορτώνουν νέες από φωτογράφο. Οι σαύρες έχουν τις παλιές και δε μπαίνουν ποτέ στο λογαριασμό τους στο ts-dating. Επιλέγουμε πάντα ts-dating.

- Κόψε φάτσα, σώμα, μαλλί, τρίχα. Άμα δεις παντού σιλικόνη, ρίξε άκυρο. Άμα δεις τρίχα στα χέρια, ρίξε άκυρο. Άμα δεις μαλλί περούκα, ρίξε άκυρο. Άμα δεις ντεκαβλέ χαμόγελο-με-το-ζόρι ή βλέμμα γιατί-να-τα-τραβάω-εγώ-αυτά, φύγε όπως είσαι.

- Κόψε εργαλείο. Άμα είσαι άπειρος, πας σε καλή γυναίκα στο αυταρχικό. Άμα είσαι έμπειρος (στο παθητικό πάντα), πάνε όπου θες. Μια μικρή σημείωση: όλες οι Βραζιλιάνες δε ξέρουν πού πάνε τα τέσσερα στο ενεργητικό. Θα φύγεις με αιμορροΐδες.  

- Τσεκάρεις πάντα το Ίνσταγκραμ τους. Πολύ απλό να το βρεις και οι περισσότερες γνωρίζονται άρα θα βρεις και τα δικά τους. Κόψε κίνηση. Πας σε γυφτάκι κοντό που θα σε ξεπετάξει; Πας σε άκυρη της μιας εβδομάδας που κάνει αρπαχτή; Πας σε επαγγελματία;

- Οι Ελληνίδες τρανς είναι άλλη κατηγορία, δεν ισχύει τίποτα από τα παραπάνω. Στηρίζεις πάντα το εγχώριο. Έχει φόλες (και τι φόλες) αλλά έχει και καλές. Γι' αυτό, ρωτάς τους παλιούς (lycienr, travestolagnos, glykotsoutsounos, vatraxos). Θα σου βγει πιο φτηνά.

- Μη ζαλίζεις αρχίδια στο τηλέφωνο, μη παίρνεις τηλέφωνο αν είσαι ελαφρύς. Μη ζαλίσεις πούτσες για τα ΣΜΝ, κολλάς άνετα μπόλικα από τα σεντόνια που γαμούσε πριν ο αρκουδιάρης και στα οποία έπεσες μπρούμυτα τώρα εσύ με χαρά. Έτσι, τρίψε και τη μούρη σου στο μαξιλάρι εκεί που είχε ο άλλος τον κώλο του πριν, μπράβο. Φόρα καπότα, πάρε καθαρή πετσέτα αλλιώς τινάξου σα το κόλει και πες της την επόμενη φορά να έχει πετσέτα. Έχε και κανένα Listerine μαζί σου μη βρωμάς καπότα στο ταξί όταν φύγεις.

- Το να είσαι μόνο ενεργητικός ή παθητικός ή και τα δυο δεν μας ενδιαφέρουν. Το 50% του σάιτ είναι με ψυχολογικά, ένα άλλο 30% γαμάει ότι να ναι για τα λαικ, ένα 10% ψεύδεται ασύστολα και το άλλο 10% δε ξέρει καν γιατί είναι εδώ. Μην ακούς τίποτα, η σεξουαλικότητά σου είναι δικό σου θέμα. Οι ελάχιστοι που θα μπουν άκυροι εδώ είναι παιδιά της φάπας έτσι κ αλλιώς.

- Βάζε το autocorrector όταν γράφεις εδώ ή στην κοπέλα μέσω whatsapp. Το να γράφεις όπως το χαλασμένο Audi πιο πάνω είναι τραγικό. Αυτοσεβασμός. Μη ρωτάς πολλά με το μήνυμά σου. Τις μισές φορές απαντάνε με αυτόματο κείμενο, τις άλλες μισές απαντάει ο προμότορας ή η φίλη της που ξέρει σπαστά αγγλικά. Πολλές μένουν δυο δυο μαζί. Όχι δεν έχουν όπλο στο σπίτι ούτε φωτόσπαθα. Καμιά παντόφλα να σε ενδιαφέρει αν έχουν αλλιώς θα περπατάς ξυπόλυτος.

- Το μισάωρο δεν είναι αρκετό για να την κάνεις να παραμιλάει. Είσαι απλά ο τζαμπατζής της ημέρας.

- Μην γίνεσαι κυνηγός. Ειδικά αν δεν έχεις πολλά φράγκα. Βρες καλύτερα 2-3 στανταράκια και τσέκαρε αν μένουν μόνιμα εδώ. Μόνιμα. Όχι ένα μήνα. Άλλο το πώς θα περάσεις την πρώτη φορά που θα δει τη σκατόφατσά σου, άλλο όταν σε δει 20 φορές. Γίνεσαι και συ στανταράκι βρε κουτέ.

Να περνάτε καλά. Η εποχή του free fuck τελείωσε, αυτά είναι για μας τους τολμηρούς. Χωθείτε και σεις να σπείρετε.

Ένα ευχαριστώ στα παιδιά του χώρου που τα διάβαζα όταν ήμουν καινούργιος στο σπορ. Δε σας ξεχνάω. Καλά τον δε Φακίρη με τέτοιο απλανές άβαταρ θες δε θες δε τον ξεχνάς. Έμπλεξα με την Φοντινέλι αδερφέ (με την καλή έννοια), το χρωστάω σε σένα αυτό.

Τα φιλιά μου στο δικηγόρο71 που βρωμάει κρεμμυδίλα σα τη λέσχη του ΑΠΘ στις 9 το πρωί και στα ζιζάνια που ακόμα ψάχνουν να βρουν τι εστί Ελλεεινίδα.




 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους,

υπάρχουν πληροφορίες για την κοπελιά




Ευχαριστώ

πολύ περίεργο προφίλ. Προσπάθεια για σουτ πριν λίγες ημέρες. Τηλεφωνώ στις 4 το μεσημέρι και απαντά μια βαριά φωνή <<Αλλό>>. Δεδομένου ότι σε κάποιες αγγελίες αναφέρει ότι είναι Γαλλίδα τρανς, της μιλάω ......... γαλλικά. Σιγή και μετά <<ντου γιου σπηκ ινγκλις ;>>. Συνεχίζεται η συζήτηση σε αγγλικά επιπέδου ........ Τσίπρα ...........  Κοντολογίς μου λέει να την πάρω τηλέφωνο σε 1 ώρα για να ετοιμαστεί. Το κάνω. Μετά μου λέει να την πάρω σε μισή ώρα για να μπορέσει να βρει προφυλακτικά που δεν έχει. Ευγενικά της είπα ότι δεν έχω άλλο χρόνο και ότι θα τα πούμε κάποια άλλη φορά ! Τότε ξεκίνησε να με ρωτάει πόσα χρήματα θα της έδινα !  Τραγέλαφος κι άκρη δεν έβγαλα και για τον λόγο αυτόν δεν ασχολήθηκα περαιτέρω.
Αν κάποιος φίλος έχει άλλη ενημέρωση θα χαρώ να την ακούσω.  Τέλος, αγαπητέ επισκέπτη Μικρέ Πρίγκηπα σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και ειλικρινά απόλαυσα το ποστ σου.  Καλά να περνάτε συναγωνιστές !
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096
καλησπέρα παίδες, γνωρίζουμε κάτι για την Εβελίνα?

έχω καιρό να πάω, τουλάχιστον 6 - 7 μήνες. Πάντως όταν πήγαινα ήταν πολύ καλή και με άνεση χρόνου. Στο πενηντάρικο.

μήπως έχει πάει κάποιος με την Λίνα από την Γαλλία που έχει χώρο στην Κυψέλη ; Αυτή είναι η αγγελία της

 

Babis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
171
Πόντοι
0
πολύ περίεργο προφίλ. Προσπάθεια για σουτ πριν λίγες ημέρες. Τηλεφωνώ στις 4 το μεσημέρι και απαντά μια βαριά φωνή <<Αλλό>>. Δεδομένου ότι σε κάποιες αγγελίες αναφέρει ότι είναι Γαλλίδα τρανς, της μιλάω ......... γαλλικά. Σιγή και μετά <<ντου γιου σπηκ ινγκλις ;>>. Συνεχίζεται η συζήτηση σε αγγλικά επιπέδου ........ Τσίπρα ...........  Κοντολογίς μου λέει να την πάρω τηλέφωνο σε 1 ώρα για να ετοιμαστεί. Το κάνω. Μετά μου λέει να την πάρω σε μισή ώρα για να μπορέσει να βρει προφυλακτικά που δεν έχει. Ευγενικά της είπα ότι δεν έχω άλλο χρόνο και ότι θα τα πούμε κάποια άλλη φορά ! Τότε ξεκίνησε να με ρωτάει πόσα χρήματα θα της έδινα !  Τραγέλαφος κι άκρη δεν έβγαλα και για τον λόγο αυτόν δεν ασχολήθηκα περαιτέρω.
Αν κάποιος φίλος έχει άλλη ενημέρωση θα χαρώ να την ακούσω.  Τέλος, αγαπητέ επισκέπτη Μικρέ Πρίγκηπα σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και ειλικρινά απόλαυσα το ποστ σου.  Καλά να περνάτε συναγωνιστές !

Σ'ευχαριστώ Lycienr, μόλις επικοινώνησα και εγώ μαζί της. Λέει ότι είναι απο Γαλλία αλλά τα Γαλλικά της ανύπαρκτα. Την ρώτησα πόσο κοστίζει η ώρα και μου είπε...εαν μου αρέσει να την πληρώσω. Κάπου εδώ της είπα ευχαριστώ και τελείωσα την συζήτηση.


 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
έχω καιρό να πάω, τουλάχιστον 6 - 7 μήνες. Πάντως όταν πήγαινα ήταν πολύ καλή και με άνεση χρόνου. Στο πενηντάρικο.

μήπως έχει πάει κάποιος με την Λίνα από την Γαλλία που έχει χώρο στην Κυψέλη ; Αυτή είναι η αγγελία της

αυτή δεν ειναι η... Γαλλίδα; :P :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom