Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
την εχω παρακαλεσει ν ερθει αθηνα εισιτηρια διαμονη πληρωμένα ολα και δεν ερχεται + ικα νομιμες δουλειες ...αυτη χανει

την εχω επισκευθει μια φορα οταν ημουν ηρακλειο... ντιβα και ψιλοξεπετα ειναι βατραχε... δεν  αξιζει... απλα το λεω μη χρεωθεις τσαμπα..  αθηνα παιζουν πολυ καλυτερες
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
ποση ωρα και τ χρεωση μας ενδιαφερει!!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
1
Ρε φίλε δεν είναι το θέμα να σε προσπεράσω απλά όταν λες μια αρνητική η θετική γνώμη αιτιολόγησε το κιόλας για να καταλάβουμε τι εννοείς. Μακριά από θέμα τι; Υγείας; Οικονομικού; Έχει μεγάλη διαφορά. Αν μου έλεγες πχ ότι το θέμα είναι υγείας προφανώς και θα σου έλεγα μακριά αν μου έλεγες ότι είναι από θέμα διάθεσης πχ δεν το έχει με το ενεργητικό, αυτό είναι θέμα γούστου. Γι’ αυτό είναι καλό να δικαιολογούμαι τις απαντήσεις μας
 

Babis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
171
Πόντοι
0
Ρε φίλε δεν είναι το θέμα να σε προσπεράσω απλά όταν λες μια αρνητική η θετική γνώμη αιτιολόγησε το κιόλας για να καταλάβουμε τι εννοείς. Μακριά από θέμα τι; Υγείας; Οικονομικού; Έχει μεγάλη διαφορά. Αν μου έλεγες πχ ότι το θέμα είναι υγείας προφανώς και θα σου έλεγα μακριά αν μου έλεγες ότι είναι από θέμα διάθεσης πχ δεν το έχει με το ενεργητικό, αυτό είναι θέμα γούστου. Γι’ αυτό είναι καλό να δικαιολογούμαι τις απαντήσεις μας

Συμφωνώ απόλυτα με τον συναγωνιστή "thecleverone". Καλό θα είναι να δικαιολογούμε την άποψη μας και ας κρίνει ο καθένας μόνος του.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Συμφωνώ απόλυτα με τον συναγωνιστή "thecleverone". Καλό θα είναι να δικαιολογούμε την άποψη μας και ας κρίνει ο καθένας μόνος του.
αναφερα τη προσωπικη μου γνώμη κ οποιος θελει ασ μ πηστεψει  οποιος δεν θελει δεν υπαρχει θεμα ..αν μπορεις να βωηθησεις κ συ μ την δυκια σου αποψη θα ειμαστε ευχαριστημενοι :grin:
 

thai80

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
η Νανση ειναι καλη ,αξιζει γιατι γουσταρει αυτο που κανει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom