Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
ναι ωραίος. Είχε εμπεριστατωμένη αιτιολογία.  :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29511

Επισκέπτης
Αφιερωμενο στην Μαρκελλα τρανς ¨

Καλησπερα σε ολους και Καλες Γιορτες .

Εγω σημερα πηρα το Χριστουγεννιατικο Δωρο για τον εαυτο μου , με πρωτη μου επισκεψη στην Μαρκελλα ! Κουκλιστικο σπιτακι , πανεμορφο , καθαρο , με Χριστουγεννιατικο δεντρακι ,
με ΠΟΛΥ ανεση στην ωρα μας , μεχρι και ατο αγαπημενο μου γλυκο (Διπλες απο Καλαματα) κεραστηκα απο την π α ν ε μ ο ρ φ η Μαρκελλα.  Αγκαλιες , φιλια , ατελειωτα ποδια μεταξενια ,
η τελεια γυναικα , και το σπουδαιοτερο ψυχη , μυαλο , μορφωση , μεσα στο σωμα της πιο ομορφης τρανς της Ευρωπης . Ευκολα παρκαρισμα Νεα Σμυρνη επι Συγγρου .

Δεν μου αρεσουν τα χυδαια λογια , γιατι ολοι γνωριζουμε αναλογα με τις εμπειριες και τα βιτσια μας , παντρεμενοι η οχι  τ ζηταμε με μια τρανς, οντως η Μαρκελλα ειναι η τελεια παρουσια στο χωρο αυτο , με ολες τις παροχες
παθητικες η ενεργητικες , με ασφαλεια στην Υγεια , Καθαριοτητα , αλλα πανω απ ολα με σεβασμο στον ανθρωπο .

Μαρκελλακι σε Ευχαριστω για το 2ωρο αυτο που μου φανηκε σαν 2λεπτο που περασε γρηγορα , ελπιζω να τα ξαναπουμε πολυ συντομα , πριν την τελικη εισοδο των Εορτων .

Πολλα Φιλια !!!
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Αφιερωμενο στην Μαρκελλα τρανς ¨

Καλησπερα σε ολους και Καλες Γιορτες .

Εγω σημερα πηρα το Χριστουγεννιατικο Δωρο για τον εαυτο μου , με πρωτη μου επισκεψη στην Μαρκελλα ! Κουκλιστικο σπιτακι , πανεμορφο , καθαρο , με Χριστουγεννιατικο δεντρακι ,
με ΠΟΛΥ ανεση στην ωρα μας , μεχρι και ατο αγαπημενο μου γλυκο (Διπλες απο Καλαματα) κεραστηκα απο την π α ν ε μ ο ρ φ η Μαρκελλα.  Αγκαλιες , φιλια , ατελειωτα ποδια μεταξενια ,
η τελεια γυναικα , και το σπουδαιοτερο ψυχη , μυαλο , μορφωση , μεσα στο σωμα της πιο ομορφης τρανς της Ευρωπης . Ευκολα παρκαρισμα Νεα Σμυρνη επι Συγγρου .

Δεν μου αρεσουν τα χυδαια λογια , γιατι ολοι γνωριζουμε αναλογα με τις εμπειριες και τα βιτσια μας , παντρεμενοι η οχι  τ ζηταμε με μια τρανς, οντως η Μαρκελλα ειναι η τελεια παρουσια στο χωρο αυτο , με ολες τις παροχες
παθητικες η ενεργητικες , με ασφαλεια στην Υγεια , Καθαριοτητα , αλλα πανω απ ολα με σεβασμο στον ανθρωπο .

Μαρκελλακι σε Ευχαριστω για το 2ωρο αυτο που μου φανηκε σαν 2λεπτο που περασε γρηγορα , ελπιζω να τα ξαναπουμε πολυ συντομα , πριν την τελικη εισοδο των Εορτων .

Πολλα Φιλια !!!
Γράψε ρε τύπε στις κριτικές να μείνει και για όσους την ψάχνουν
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606

kouin

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
52
Like
6
Πόντοι
0
Αποτελέσματα από επίσκεψη ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΗ
1. Με έστησε στο ραντεβού 20'. Δεν ήταν έτοιμη, λέει,και περίμενα στην είσοδο
2. Όταν μπήκα ήταν με το κινητό στα χέρια για 5' και εγώ με τον πούτσο στο χέρι.
3. Χάδια, φιλιά, προκαταρκτικά, τίποτα , κατευθείαν μπαμ-μπουμ και τέλος.
4. Ούτε με άφησε να την ακουμπήσω πουθενά. Μονό η κωλαρά της αξίζει, για την οποία και πήγα.
5. Μια "'στάση'' μόνο και δεν δέχονταν τίποτε άλλο.
Ήταν αν όχι η χειρότερη από τις χειρότερες.
ΜΑΚΡΙΑ....
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
Αποτελέσματα από επίσκεψη ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΗ
1. Με έστησε στο ραντεβού 20'. Δεν ήταν έτοιμη, λέει,και περίμενα στην είσοδο
2. Όταν μπήκα ήταν με το κινητό στα χέρια για 5' και εγώ με τον πούτσο στο χέρι.
3. Χάδια, φιλιά, προκαταρκτικά, τίποτα , κατευθείαν μπαμ-μπουμ και τέλος.
4. Ούτε με άφησε να την ακουμπήσω πουθενά. Μονό η κωλαρά της αξίζει, για την οποία και πήγα.
5. Μια "'στάση'' μόνο και δεν δέχονταν τίποτε άλλο.
Ήταν αν όχι η χειρότερη από τις χειρότερες.
ΜΑΚΡΙΑ....

και ποσο πήγε το μαλι τυπε?
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
αν ειχε διαβασαει βεβαια τις κριτικες στο shemalewiki δεν θα πηγαινε...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
μουτρο εισαι μικρος ακομα
 

Mark man

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα. Ψάχνω απεγνωσμένα τρόπο επικοινωνίας με κάποια evelyn η elena m....a ξέρει κάποιος κάτι;ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom