Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
γουστάρουν κρέας στον πάτο τους... :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Κατάντια σκατόπουστες... :S :S :S
[/quote]


Μαλλον αυτο ψαχνεις και εισαι ακομα εδω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Γιασου βρε Αλικη.... Σαν τους Ελληνες κανενας Λαος... Η καβλα τους δεν υπαρχη... Να πανε να γαμηθουνε ολοι τους....

Πες τα πές τα !!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

Και γράψτε και κάτι στα ξένα φόρουμς , γιατί πάνε με δόλο να μας πατώσουν!!!

www.fmforums.co.uk/forums/index.php?showtopic=105199]Που ακούστηκε τελευταίοι και με  12 cm!!!![/url]
:headbang:
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Άσε αδελφέ εγγλέζοι κάνανε την μέτρηση , αλλά με εμάς κάνανε πουστιά στους άλλους ευρωπαίους μετράγανε τους πούτσους τους , εμάς μας μετράγαμε με άλλο τρόπο , Μετρήσανε  την διάμετρο της κωλοτρυπίδας τους , αλλά μετά από 9 μέρες , για αυτό υπάρχει αυτή η διάφορα , και δεν θέλανε βέβαια να πικραθούν οι άλλοι λαοί της Ευρώπης.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Άσε αδελφέ εγγλέζοι κάνανε την μέτρηση , αλλά με εμάς κάνανε πουστιά στους άλλους ευρωπαίους μετράγανε τους πούτσους τους , εμάς μας μετράγαμε με άλλο τρόπο , Μετρήσανε  την διάμετρο της κωλοτρυπίδας τους , αλλά μετά από 9 μέρες , για αυτό υπάρχει αυτή η διάφορα , και δεν θέλανε βέβαια να πικραθούν οι άλλοι λαοί της Ευρώπης.
Απο Εγγλεζο καλο περιμενης???  Ουστ...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
ναταααααααααααα μαααααααααααααααααααααααααααςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Λοιπόν, παρόλο ότι είμαι κάποια χρόνια μέλος (από την εποχή του bourdela.com), δε γράφω συχνά στο site, γι’ αυτό εμφανίζομαι ως «νέος».
Ήθελα σήμερα να πω κάποια πράγματα στο συγκεκριμένο thread…

Πρώτη επίσκεψη σήμερα στο σπιτάκι της Καλλιφρονά 12
Μου ανοίγει η τσατσά, τα τυπικά «χαίρεται, αντιχαίρεται, καθίστε, έχουμε την Τάνια» κάθομαι, σε λίγα δευτερόλεπτα βγαίνει η «κοπέλα».. Μέτρια εμφάνιση.. χωρίς τίποτα άλλο χάνεται πίσω από την κουρτίνα. Σηκώνομαι και ρωτάω την τσατσά «πρόγραμμα?» «αυτό θα το συζητήσετε με την κοπέλα στο δωμάτιο» «ΟΚ λέω, είναι εγχειρισμένη ή όχι?» …. Σιωπή… μεταμορφώνεται το βλέμμα της και μου λέει αγριεμένα
- Εσύ τι λες?
- Εγώ δε ξέρω, γι’ αυτό ρωτάω, πραγματικά δεν έχω ξαναέρθει
Και ακούγεται μια φωνή από μέσα
- Μόνο κοπέλες δουλεύουν εδώ!
Λέει η τσατσά :
- Σας απάντησε
- Εντάξει, ευχαριστώ πολύ, καλό απόγευμα
Και δε μου άνοιγε, κάτι μουρμούριζε, οπότε βγαίνει η «ευγενής κοπέλα» και μου λέει
- Τι θες? Ψωλάρα? Έλα, θα σου δώσω κάτι περιοδικά να διαβάσεις!
Έμεινα κάγκελο! Ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι μου, αλλά δε φώναξα, ήξερα δε θα έβγαζα άκρη
Ξανακαλησπέρισα, έπιασα το πόμολο το τράβηξα δυνατά και βγήκα.. πίσω μου ακούγονταν κάποιες βρισιές.
Κατηφορίζοντας την Καλλιφρονά σκεφτόμουν ακόμα μερικές εμπειρίες…

Την περασμένη εβδομάδα πέρασα επίσης πρώτη φορά από Εφέσου, το απόγευμα..
- Στο Νο1 : Άνοιξε μια ηλικιωμένη κυρία με τα χίλια ζόρια, έρεβος και σκοτάδι βαθύ.. Κάθισα περίμενα λίγο στο διάδρομο… η τσατσα είχε σταθεί πίσω  μου..
Οπότε βγαίνει ρε παιδιά, ένας δράκουλας πραγματικός, με άσπρα εσώρουχα.. Έντρομος ευχαρίστησα να φύγω, και μου λέει «Τιιι? Γιατί θες να φύγεις?» και η τσατσα σαν μαντρόσκυλο μπροστά στην πόρτα, δεν άνοιγε με τίποτα! Πέρασε κανένα δίλεπτο έτσι και εντέλει εδέησε και μου άνοιξε….
- Στο Νο11 πήγα στην πόρτα, χτύπησα, μετά από αρκετή ώρα εμφανίστηκε κάποια «κοπέλα?» από το τζάμι, με αγριοκοίταξε και μου είπε κουνώντας το χέρι μετά.. μετά…
- Στο Φυλής 99, πάνω κάτω η ίδια συμπεριφορά…

Στο δε Μυτιλήνης 23Α όπου και κατέληξα ήταν σήμερα κάποια Άννα, σαφώς κατώτερη από τη Χαρά (κατά τη γνώμη μου την κορυφαία του μαγαζιού αν δε βρωμούσε τσιγαρίλα) αλλά ήταν ευγενέστατη, εξυπηρετική, βέβαια όχι καλές υπηρεσίες στο δωμάτιο, αλλά φέρθηκε τυπικά, χαιρέτησε, χαμογέλασε.

Έχω και κάποιες άλλες εμπειρίες αλλά άλλη φορά.
Συμπέρασμα. Παρόλο ότι έχω σπουδάσει, έχω τελειώσει ανώτατη σχολή, έχω φάει τη ζωή μου σε εξετάσεις, είμαι 32 και πριν 2 χρόνια άρχισα να δουλεύω (δε θέλω να πω τι δουλειά κάνω) παίρνω βάση μισθολογίου 40ευρώ μεροκάματο, το οποίο κάποιες προτείνουν ή απαιτούν να το ακουμπήσω για 5 λεπτά ευχαρίστηση. Και δεν έχω πρόβλημα με αυτό. Πρόβλημα έχω με τον αισχρό τρόπο με τον οποίο πλασάρουν τα κίνητρά τους. Γιατί πλασάρουν κορμί έτσι δεν είναι? Και εμένα δε με νοιάζει αν αποδέχεσαι ή όχι αυτό το γαμημένο Υ χρωμόσωμα. Τόσο δύσκολο είναι αφού πλασάρεις κάτι να πεις και πως είναι? Αυτή είναι η δουλειά σου!
Λοιπόν… μαύρο από μένα στα εν λόγω ψιλικατζίδικα…

(Ζητώ συγνώμη από τον admin για τα πολλά που έγραψα)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Λοιπόν, παρόλο ότι είμαι κάποια χρόνια μέλος (από την εποχή του bourdela.com), δε γράφω συχνά στο site, γι’ αυτό εμφανίζομαι ως «νέος».
Ήθελα σήμερα να πω κάποια πράγματα στο συγκεκριμένο thread…

Πρώτη επίσκεψη σήμερα στο σπιτάκι της Καλλιφρονά 12
Μου ανοίγει η τσατσά, τα τυπικά «χαίρεται, αντιχαίρεται, καθίστε, έχουμε την Τάνια» κάθομαι, σε λίγα δευτερόλεπτα βγαίνει η «κοπέλα».. Μέτρια εμφάνιση.. χωρίς τίποτα άλλο χάνεται πίσω από την κουρτίνα. Σηκώνομαι και ρωτάω την τσατσά «πρόγραμμα?» «αυτό θα το συζητήσετε με την κοπέλα στο δωμάτιο» «ΟΚ λέω, είναι εγχειρισμένη ή όχι?» …. Σιωπή… μεταμορφώνεται το βλέμμα της και μου λέει αγριεμένα
- Εσύ τι λες?
- Εγώ δε ξέρω, γι’ αυτό ρωτάω, πραγματικά δεν έχω ξαναέρθει
Και ακούγεται μια φωνή από μέσα
- Μόνο κοπέλες δουλεύουν εδώ!
Λέει η τσατσά :
- Σας απάντησε
- Εντάξει, ευχαριστώ πολύ, καλό απόγευμα
Και δε μου άνοιγε, κάτι μουρμούριζε, οπότε βγαίνει η «ευγενής κοπέλα» και μου λέει
- Τι θες? Ψωλάρα? Έλα, θα σου δώσω κάτι περιοδικά να διαβάσεις!
Έμεινα κάγκελο! Ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι μου, αλλά δε φώναξα, ήξερα δε θα έβγαζα άκρη
Ξανακαλησπέρισα, έπιασα το πόμολο το τράβηξα δυνατά και βγήκα.. πίσω μου ακούγονταν κάποιες βρισιές.
Κατηφορίζοντας την Καλλιφρονά σκεφτόμουν ακόμα μερικές εμπειρίες…

Την περασμένη εβδομάδα πέρασα επίσης πρώτη φορά από Εφέσου, το απόγευμα..
- Στο Νο1 : Άνοιξε μια ηλικιωμένη κυρία με τα χίλια ζόρια, έρεβος και σκοτάδι βαθύ.. Κάθισα περίμενα λίγο στο διάδρομο… η τσατσα είχε σταθεί πίσω  μου..
Οπότε βγαίνει ρε παιδιά, ένας δράκουλας πραγματικός, με άσπρα εσώρουχα.. Έντρομος ευχαρίστησα να φύγω, και μου λέει «Τιιι? Γιατί θες να φύγεις?» και η τσατσα σαν μαντρόσκυλο μπροστά στην πόρτα, δεν άνοιγε με τίποτα! Πέρασε κανένα δίλεπτο έτσι και εντέλει εδέησε και μου άνοιξε….
- Στο Νο11 πήγα στην πόρτα, χτύπησα, μετά από αρκετή ώρα εμφανίστηκε κάποια «κοπέλα?» από το τζάμι, με αγριοκοίταξε και μου είπε κουνώντας το χέρι μετά.. μετά…
- Στο Φυλής 99, πάνω κάτω η ίδια συμπεριφορά…

Στο δε Μυτιλήνης 23Α όπου και κατέληξα ήταν σήμερα κάποια Άννα, σαφώς κατώτερη από τη Χαρά (κατά τη γνώμη μου την κορυφαία του μαγαζιού αν δε βρωμούσε τσιγαρίλα) αλλά ήταν ευγενέστατη, εξυπηρετική, βέβαια όχι καλές υπηρεσίες στο δωμάτιο, αλλά φέρθηκε τυπικά, χαιρέτησε, χαμογέλασε.

Έχω και κάποιες άλλες εμπειρίες αλλά άλλη φορά.
Συμπέρασμα. Παρόλο ότι έχω σπουδάσει, έχω τελειώσει ανώτατη σχολή, έχω φάει τη ζωή μου σε εξετάσεις, είμαι 32 και πριν 2 χρόνια άρχισα να δουλεύω (δε θέλω να πω τι δουλειά κάνω) παίρνω βάση μισθολογίου 40ευρώ μεροκάματο, το οποίο κάποιες προτείνουν ή απαιτούν να το ακουμπήσω για 5 λεπτά ευχαρίστηση. Και δεν έχω πρόβλημα με αυτό. Πρόβλημα έχω με τον αισχρό τρόπο με τον οποίο πλασάρουν τα κίνητρά τους. Γιατί πλασάρουν κορμί έτσι δεν είναι? Και εμένα δε με νοιάζει αν αποδέχεσαι ή όχι αυτό το γαμημένο Υ χρωμόσωμα. Τόσο δύσκολο είναι αφού πλασάρεις κάτι να πεις και πως είναι? Αυτή είναι η δουλειά σου!
Λοιπόν… μαύρο από μένα στα εν λόγω ψιλικατζίδικα…

(Ζητώ συγνώμη από τον admin για τα πολλά που έγραψα)

Ταπεινά ΕΥΓΕ!!!  :thumbsup:

αλλα τι τις ήθελες τις επισκέψεις σε τέτοια μέρη? Κάπως έτσι την πάτησα και γώ πριν ένα μήνα στο Αχ 104 είχα να μπώ εκεί πάνω απο 10 χρόνια και μπήκα να δώ τι πάιζει αλλα τι τόθελα.
Αφού μου είπε τα ποιήματα 2-3 φορές ο  πτσάτσος εμφανίστηκε ένας τόφαλος 2,5 μ με βυζιά 7 νο ,μάλλον η λεγόμενη διάσημη  :2funny: Ελλη, και  να έχει φρακάρει στον διάδρομο έχοντας αποκλείσει εντελώς την έξοδο. Δεν ήξερα απο πού να φύγω. :grin:
Φυσικά και δεν μπήκα σε δωμάτιο !!!
Άσε που είχαν κλειδώσει την πόρτα και όταν τους ρώτησα γιατί φευγοντας μου είπαν για ασφάλεια και ότι επιλέγουν πελάτες!!! :headbang:  :2funny: :2funny:

 
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
sarouman κι εγω ειμαι παλιος εδω ασχετα εαν φαινομαι νεος. εχω παει στην Καλλιφρονα οταν ηταν η Διω (δεν περασα). Δεν μπορω να πω οτι μου μιλησαν ασχημα παρολο που δεν μπηκα όμως εχεις απόλυτο δίκιο σε όλα όσα είπες. Εφοσον διαλεξαν αυτη την δουλεια πρεπει να σεβονται αυτους που τους πληρωνουν.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Παλιότερα (2004, 2005, 2006) πήγαινα πολύ συχνά στην Εφέσου. Είχα γνωρίσει κοπέλες και τσατσάδες.
Η απογευματινή τσατσά του 1 ήταν και παραμένει τόσο στριμμένη, όσο καμία άλλη.
Σκεφτείτε ότι μια φορά (κι ενώ είχα πάει ήδη πάνω από 10 και μιλούσαμε κ.λπ.) μου ανοίγει αυτό το παραθυράκι που έχει στην πόρτα και της λέω: "Καλησπέρα, η Σοφία είναι σήμερα;"
Απάντηση: "Γιατί, τι θες;"!!!  :headbang: :headbang: :headbang:
Με τα χίλια ζόρια, αφού κατάλαβε ποιος είμαι (ότι δηλαδή θα περάσω, όπως και νάχει), άλλαξε εντελώς στάση. Αν ήμουν άγνωστος, θα την είχα φτύσει μέσα από το παραθυράκι, νομίζω.
Στο 11 της Εφέσου, τώρα, η πρωινή, η Ρίτα, είναι γαμωσπαστική. Πρόσφατα είχα περάσει να δω αν είναι εκεί η Στέλλα. Με το που τη ρωτάω, μου λέει με νεύρα "άσε τη Στέλλα, θα περάααασειςςςςςς;" Ε, όχι, λέω, με νεύρα δεν περνάω (όχι ότι το γουστάρω το μπάζο κιόλας).
Στην τελική, άντε γαμηθείτε, δηλαδή. Τα 20 ευρώ που θα πάρεις σε 5-10 λεπτά είναι μεροκάματο για άλλους ανθρώπους. Μαύρο  :rockon:
 

SPECIALOVER

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
0
ΠΑΛΙΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΣΤΟ 1 ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΕΧΘΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ !
ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΣΥΝΑΘΛΗΤΗ ΑΛΛΑ ΦΑΓΑΜΕ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΟΙ 2 . ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΤΙ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ Η ΤΣΑΤΣΑ ΟΥΤΕ ΑΣΧΟΛΗΘΙΚΑ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΘΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΑ. ΑΣ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ.

ΑΣ ΕΛΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ!
ΛΟΓΟ ΑΠΟΧΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΣΠΙΤΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΤΡΑΝΣ , ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΟΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΑΔΙΚΑ ΘΑ ΒΟΙΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Φίλε specialover, (από αυτά που ξέρω εγώ)
- Trans με υδραυλικά :
Μυτιλήνης 23Α (δοκίμασε τη Χαρά, η καλύτερη κατά τη γνώμη μου, κάθε Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή μέχρι τις 5 το απόγευμα, 50Ε)
Πιπίνου 65 (Η Κορίνα μετά τις 5 το απόγευμα, 40Ε)
- Trans άνευ υδραυλικής εγκατάστασης
Άγκυρας 1 (Μαριάννα και Εύα)
Λουκα Νικα (δε ξέρω πολλά εκεί)
Α! και στο Φυλής 99 (κατά καιρούς παίζουν και τα δύο, έχω πετύχει και την Κουμαριανού εκεί)
 

SPECIALOVER

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
0
Φίλε specialover, (από αυτά που ξέρω εγώ)
- Trans με υδραυλικά :
Μυτιλήνης 23Α (δοκίμασε τη Χαρά, η καλύτερη κατά τη γνώμη μου, κάθε Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή μέχρι τις 5 το απόγευμα, 50Ε)
Πιπίνου 65 (Η Κορίνα μετά τις 5 το απόγευμα, 40Ε)
- Trans άνευ υδραυλικής εγκατάστασης
Άγκυρας 1 (Μαριάννα και Εύα)
Λουκα Νικα (δε ξέρω πολλά εκεί)
Α! και στο Φυλής 99 (κατά καιρούς παίζουν και τα δύο, έχω πετύχει και την Κουμαριανού εκεί)





ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ .
ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΗΣ 99 ΤΟ ΞΕΡΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΤΣΕΚΑΡΩ ΣΥΝΤΟΜΑ!
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
28
Πόντοι
16
Ναι κοριτσι μου... ειμαι εδω...

Ειμαι εδω για ολους οσοι με χρειαζεστε... Και αυτη τη φορα θα πω ΑΛΗΘΕΙΕΣ... που ισως σοκαρουν... ισως τρομαξουν... ισως λυπησουν... Ειμαι ΕΔΩ για ολους εσας!

Γιατι αν δεν ησουν ΕΣΥ, ναι καβλιτσα μου σε σενα που με διαβαζεις μιλαω, ισως η Βαλεντινα (το Βαλεντινιω σας οπως με λετε)να ηταν ενα απλο ανωνυμο τραβεστι και οχι η ΜΕΓΚΑΣΤΑΡ... Ειμαι δημιουργημα σας... ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!


Μακια! Μακια!! Μακια!!!


Γεια σου ρε Βαλλαντη με τα ωραια σου.  :shit: :shit: :shit: :shit:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλησπερα παλιο και καλο φιλαρακη μου.... Πολυ καιρο εχουμε να τα πουμε εδω....
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
28
Πόντοι
16
Σημερα πηρα εξιτηριο απο το Δρομοκαιτειο και ξαναμπηκα,καλως σε βρηκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom